|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 147 148 [149]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
1.11.2009 21:34:36   
janja 27
sončnica vse najboljše tvojemu NIKU user posted image user posted image user posted image user posted image

ja leto je res hitro naokoli......beži čas, sedaj k bomo pa v službah pa splohuser posted image user posted image user posted image

jaz začnem jutri z dopustom ...še 14 dni pa bom v ponedeljek zjutaj v službi user posted image user posted image ...po eni strani komaj čakam....vem že kako delam do 01.12 tko da sem sam 2 dni popoldan ...drugo sem zjutraj ....superca..decembra bom še nekaj na dopustu.....pa bo novo leto user posted image user posted image user posted image

edin bad mije ker bom mogla moje pikice včsaih budit ob 5 h zjutaj ker jaz začnem dealt za 6 se pravi ene par minut prej moram bit na šihtu, pa če bo moj v nočni bodo mogle kr ustat tko zgodaj user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja bo že ....manca je vse preživelauser posted image ..bom pa že ob 14 h končala in ob pol treh bomo že doma....ene prednosti ene slabosti kot vedno user posted image


nč nas bom kr danes odprla na novem delu , bom prilimala link in seveda juhuhu na nove strani, da bomo mal bolj čvekaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
1.11.2009 21:35:16   
janja 27
hehe...pa nova stran user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: oktobrski lumpiji 08- 4. del
1.11.2009 21:45:21   
janja 27
čvekamo naprej v novem forumu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

otroci, čvekamo o naših otrocih : oktobrski  lumpiji 08 user posted image user posted image user posted image user posted image


http://www.ringaraja.net/forum/m_4625149/mpage_1/key_/tm.htm#4625152

se pišemo tam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 147 148 [149]
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 147 148 [149]
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?