|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:24:54   
nanka
Torej držimo v soboto pesti za vaju Inigo in Almera, pa dihat tudi lahko pomagam, kaj več pa nebi šlo, ker laufanja ne maram user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:26:01   
nanka
O Neboglasnica pozdravček, ste se imele lepo? Poročaj jutri, če bo z glavo kaj bolje

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:27:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:28:29   
nanka
Moj glleda fuzbal in prosi Zojo da gre spat, Tjaša je šla na žur, jaz sem pa dežurna za Natko, mater spi nemirno, sem bila že 7x pri njej. Nimam pojma kaj jo daje, najbrž zobki user posted image ( revčki za vse so zobki krivi) ima še vedno samo dva, ampak dlesni pa čisto zabuhle, ji bodo najbrž vsi naenkrat ven udarili, ji pa vsak dan čekiram usta, kot enemu konju 

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:29:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:33:03   
nanka
Almera mogoče boš pa dobila zagon, evo spet sem bila pri tamali, ne vem kaj ji je, pije pa čaj kot da je dehidrirana, tale teden mi popije ene 6 dc čaja in dva deci soka, največ čaja itak spije ponoči, skoraj dve flaši.

< Sporočilo je popravil nanka -- 23.5.2009 21:39:22 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:47:38   
nanka
Nočko 

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:59:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 22:00:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 22:16:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 22:16:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 22:27:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 22:55:15   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: populis

nočko, nočete nič klepetati



danes sem tu mač zmatrana ... tale vročina me je čisto zdelala, pa Aleksander celo popoldne ni spal ... in taki smo šli do naše mami in v šoping ... zaspal takoj po večerni flaši user posted image

pa malo sem brala - balzam za moj dušo user posted image

Tims, sori ker smo zafrknili ... seznama pa res nisem čekirala user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 22:55:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 22:56:44   
tims
Čer,

jaaaa, ni dovolj da sem že tko dost stara, a-a, ve me še za en dan postarate. C, c, c.user posted image user posted image user posted image  Hecam se. Najlepša hvala vsem za lepe željeuser posted image .

Ste me pa zdej orng nasmejale s tistimi fajnimi linki user posted image user posted image user posted image . Predvsem tisti komentator je zakonuser posted image .

Mi smo dons užival na polno. Smo bili pri mami na kosilu, potem smo šli z otroci na sprehod, pol smo se pa še z dvema družinama dobil v Zalogu na drsališču, kjer imajo razstavo plazilcev, pajkov, kuščarjev...... Men je bilo kr neki, otroci so bli pa čist navdušeni. Tima smo celo slikal s kačo okoli vratu. Mu jo je una teta tam dala. Men so se pa kar kocine dvigovale. Pol smo šli pa še na eno igrišče, kjer so otroci noreli, mi pa užival v sončku in pijači. Skratka lepo.

Rovar_ka, vampi, jauser posted image user posted image user posted image . To sem pa 100% prepričana, da ne samo tebe.user posted image

Inigo, user posted image user posted image user posted image  za rezultat. Dobre ste punce. Jaz bom v mislih z vsem vami, ki se boste udeležile teka.

Jaz se ga definitivno ne bom. Se en kolega ženi in gremo na poroko. No, tudi če je ne bi bilo, mene bi na teku vidle edino ...hmmmm, kdaj žeuser posted image ? Aja, nikoliuser posted image .

Populis, teli moškiuser posted image . Pri nas otroc še vedno jokajo samo ko so lačni al jih pa kakatuser posted image .

Zobki - dopoldne je naša Nina imela 4 zobke, zdaj vas obveščam, da sem zvečer pri kopanju odkrila še 5.user posted image  Zgornjo levo dvojk.

Jah, mislim da je to zaenkrat vse. Grem Timu za jutri prištimat za oblečt. Gre na roj. dan k enemu prijatelčku iz vrtca in grejo v muzej. Upam, da se bo imel lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 7:35:57   
metuljcek321
Morning, ladies!

Opa, opa, a sem prva? Ne morem verjet ... lektoriram možekov članek za eno hudo revijo, pa sem si rekla: "Early bird catches the sun" ... danes je deadline & se rahlo mudi, jasnouser posted image  Je treba pred dopustkom vse poštimat, da bo na morju pure joy & relaxation!

Tamaučica je glih zaspala nazaj - včerajšnje žuriranje jo je pošteno zmatralo. Ja, tkole je, če se družijo & harajo malčkiuser posted image

Almera, Inigo, go, go, go, girls! I'll be thinking of you next Saturday! Pa vau, Inigo, to si pa res konkretno izboljšala rezultat teka na 10 km od zadnjič - pridna športna pupa.

tims, tudi jaz nisem čekirala seznama, ampak sem se lepo pridružila plejadi punc, ki so ti čestitale. Evo, še danes: happy b'day. In kaj to berem, da si nekaj obremenjena z leti - ah, daj nehaj, no ... pa to zdaj so d best leta - uživaj & don't complicate oz.:
KLIKNI

Vau, nanka, 6 dcl čaja + 2 dcl soka - to pa ni kar tako ---- mala se očitno zaveda nevarnosti pojava celulita ob dehidracijiuser posted image  Hec , hec ---- resnično veliko spije ... no, pri nas smo zdaj nekje okoli 2 dcl vode/dan in se mi že to zdi napredek iz siceršnjih 1,5 dcl.

Strunjan je meni tako ljub, ej. Ja, sprehod čez soline, uživancija pod borovčki v senci ... ali pa tura čez tunel via Portorož. user posted image  user posted image , senca je pa res v tunelu in v kakšnem barčku za šankom, kot je napisala že populis (& me dobro nasmejala za good morning).
populis, user posted image  za odličen popoldanski spanec - se je prileglo, kaj? Kar v tem stilu naprej, mami & deklica.

Almera, mi pa naše še nismo spustili v mivko ... kar en mal oklevam ... bokvej, kam vse gre potem tisti droben pesekuser posted image  Sicer pa razmišljam, da bi kupili tisto plastično školjko, ko potem lahko daš v eno polovico mivko, v drugo vodo ipd. Pa ponoči zapreš, da muce nimajo potem WC-ja tamuser posted image  Ima to katera?

Majuška, ja, vročina je pasja in kar dobro zdela človeka. Povej, kako je pa potem Aleksander spal ponoči, ko je šel ob totalno nestandardni uri spat?

Brrr, tims, plazilci ... uf, uf ... mene kar precej odbijajo, priznam. Odkar sem na morju na parceli zagledala ene 3 m dolgega črnega goža, debelega kot en majhen pujs, sem pa sploh zelo prestrašena. Pa, samo, da so se otroci imeli super! user posted image  za nov zobek!



_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 7:36:05   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Mi je res fino, da je rad v družbi otrok - aja govorim o Boru, ne o možu 



user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 7:36:20   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Mi imamo pa spet obiske in pikinik, danes kuhamo pasulj.. user posted image Jutri pa na obhajilo ob 9h. user posted image


Dragi farani!

Prisrčno vabljeni na obhajilo ob 9.00.
 
Sledil mu bo koncert.

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 7:37:26   
metuljcek321
user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 8:39:42   
Majuska
'jutro,

evo mene, letam naokoli vsa zaspana, zame je bilo vsekakor prekmalu, čeprav ni bila tako hudo jutranja serenada ... celo dragi se je izkazal in je on šel gret flaško user posted image   moram pa vseeno mleko zrihtat.

Evo, nedeljski zajtrk za vse nas

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 8:42:35   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321



Majuška, ja, vročina je pasja in kar dobro zdela človeka. Povej, kako je pa potem Aleksander spal ponoči, ko je šel ob totalno nestandardni uri spat?



Ma niti ni bilo takozelo  nestandardno ... smo domov prišli blizu 21h, tako da sva fanta hitro še stuširala, medtem pogrela flaško in je v spalnici še popil svoje, potlej pa via spanje - ponoči je bilo kar v redu. Edino zjutraj se je navadil, da se je treba dret - ne vem, a je to vročina kriva, ali pa imamo zdaj nove jutranje navade  user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 8:52:57   
neboglasnica
Alo....


user posted image user posted image user posted image

Mislim, da ne rabite podnapisov, ali pač???


_rebeca_: samo zate, jutri ob 20.00 na SLO1.



Tims: naj bo to leto še slajše kot lansko in veliko lepih trenutkov v družbi z vsemi, tebi ljubimi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
24.5.2009 9:19:53   
TODI
 user posted image user posted image user posted image user posted image TIMS VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image   user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
24.5.2009 9:31:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?