|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 14:32:34   
Skye
Anitka :(:(

Sploh ne veš kako hudo mi je zate:((
Ti se kar razjoči, potem pa glavo pokonci in v nove boje in NIKAR NE OBUPAJ.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 14:33:36   
Anitka
Draga Tinkamiška, veš tile padci so mi pobrali vse moči. Še na srečanju sem bila polna nekih dobrih občutkov, danes pa sem totalna razvalina. Sem se sprijaznila, da še kar nekaj časa ne bo nič. Če ni ratalo do sedaj brez dodatne pomoči, nama še nekaj časa ne bo. Izcedki ne bodo zginili kar tako in kje je še julij :((:((:((:((:((:((

In hvala za lubčke in rožice,

:(Anitka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 14:39:53   
tinkamiška
Anitka:angel:, vem, da zdej nobena beseda ne more spremenit tega kar je. Sej mogoče je boljše, če malo manj upaš, ker takrat te ponavadi preseneti...

In res nikoli neveš kdaj ti bo ratalo in si zato še toliko bolj presenečena, ko se zgodi.

In če pogledaš iz druge smeri kako hitro teče čas... Jst vem, da si tik pred zdajci:miska::miska::miska:

Upam, da ti bo kdo polepšal dan, da te malo razveseli in te potolažil:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 14:54:05   
PiaM
Anitka :(( ta :hudicek: frd...ni je prišel k tebi.:(
Ne obupaj, daj na off, spočij živčke te dni, pol pa :sloncek: ko ti paše, sigurno vama bo ratalo, verjemi!!!
Pošiljam ti veliko pozitivne energije!:rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 15:29:41   
Anitka
Hvala vam prijateljice moje, ampak jaz bi kar naprej :((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 15:54:26   
malamisha
Včasih je potrebno obstati in:((:((:((:((:((

Dejstvo pa je, da si ti naša gonilna sila!

Toliko dobrih želja in stiskov pesti zate...pišuka, enkrat pa že mora biti :modri::roza:

Boš vidla, ko bomo enkrat začele, potem pa konca ne bo...

Jih bo za malo nogometno ekipo...;);)


Lp

Anita

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 16:05:45   
Anonimen
Drage moje!
Takole je... jz sem se s tole :hudicek: zmenila, da od zdaj naprej hodi samo še k meni, vas pa pusti (vsaj 9 mesec) prav čist pri miru!:bravo:
Tiste h katerim je že prišla.... ja, bo dobila kazen:grrr:... tako hudo, da bo videla kaj se to pravi mučit tak fejst punce kot ste vi!

Tako da, veselo naprej v nove boje!:miska:

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 16:06:00   
Anitka
Moja soimenjakinja - tudi tebi H:rozica:V:rozica:A:rozica:L:rozica:A:rozica:!Včasih morda res zgleda, da sem nezlomljiva, ampak tokrat se je v meni močno zlomilo, sploh, ko mi je zadnjič Pušenjak napisal tisti odgovor. Enostavno več nimam upanja, da bo šlo kar tako. Žal nisem med tistimi srečnicami :((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 16:15:44   
ElaM
Anitka, glavo pokonci. Tudi me bomo enkrat mamice, ni :hudicek:, da ne. Bi pa vcasih clovek, kar znorel ali bil :((, samo ni vredno, ker zivi se le enkrat.
:rozica: zate.

P.s.: ne delajo mi sumniki:ups:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 16:17:31   
Anonimen
:rozica::rozica:Anitka, sopek rozic samo zate!!!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 16:30:46   
Anitka
Punce :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

:(:((Anitka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 17:06:10   
cmokec
Anitka, tele tvoje :hudicek: imamo pa vsi res že povhen kufer. P... pa se kar ne da odgnat. :((:((, da se spere tvoja žalost. Okoli O pa boš videla, da boš imela ponovni zagon.

Vse ti je dol padlo, te razumem in je čisto človeško. Če ne bi imela vzponov in padcev, nebi bila človek. Sedaj si se zlomila - ja kdo se pa nebi. Nižje ne moreš, želja je močnejša. Si enostavno v enosmerni ulici, ki pelje samo še navzgor (dol ne more), v lepše čase, v tvoj trenutek sreče. In ko boš dosegla svoj cilj, se obrni nazaj. Videla boš, da si zmagovalec. :miska::angel::rozica::miska::angel::rozica:
Do takrat pa ostani z nami in me bomo s teboj. Jokale in se smejale, klepetale in te še naprej imele rade. Zato, ker si naša fosilka, naša bodoča :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: mamica

LP cmokec

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 17:08:18   
SOONka
Antika najbrz ti vsa nasa sporocila in sozalje bolj malo pomagajo, a vseeno. ZAL MI JE! Drzim pesti za naslednjic! :miska:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 17:12:03   
Anitka
Joj hvala za tako prijazne besede. Cmokec ja, nižje več res ne morem, ampak kaj, ko vem, da bom še kar nekaj časa tako nizko - prek... hormoni se grdo poigravajo z mano.:((:((:((:((:((

Soonka tudi tebi hvala

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 17:13:03   
VITA74
Ojla Anitka te čisto razumem tudi mene je ta grozna M prehitela in dohitela pa tako sem se trudila da je ne bi bilo.... Tudi jaz bi samo :((:((:((:((:((
jaz odklapljam vse te dni in sem tudi hvaležna da so me v službi zasuli z delom, da ne mislim več samo na.... :duda: ampak ko se sprehajam pa vidim vse tiste mičkene štručke me kr stisne v srčku..... tako močno si jo želim, svojo pikico.....
Vsem držim pesti za :modri::roza: in naslednji mesec pa midve z Anitko prideve na vrsto....
Lp :sloncek:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 17:47:11   
Nyah*
Anitka :((:((:((:((:((!

Veste, jaz pa je ne cakam danes, pa me takoo trebuh boli, pa je 39 dan (najdaljsi ciklus doslej) pa mislim, da bo kar danes, ali jutri hudoba :hudicek: prisla, zato, drage moje, sem se vedno NE CAKAJOCA, ampak mislim, da ne prav vec dolgo!

Anitka, mislim, da bom jutri s tabo v zborcku :((:((:((!

ceprav je blo ta mesec vse drugace, prsi me nic ne bolijo, ..., ocitno tudi moji znaki prihajajoce M niso vec enaki!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 18:24:29   
tia
Anitka sem jezna :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr: na to tvojo :hudicek: M.,tako da bi jo najraje zakopala 10m pod zemljo potem pa naj bi se le trudila priti med vse ,ki ste nečakajoče.

Pa sem tako dober občutek,upanje imela.

:((:((:((:((:((:((:((:((:(( s tabo.

Tia

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 18:49:13   
biba77
Lahko se jaz nekaj dodam? :((:((:((:((:((
Naj ena druga prosim prevzame delo-pisanje te liste, ker se je meni tudi pravkar neki roza izcedek prikradel in... Mislim, da bom spet malo v minusu naslednje dni.
Bolj slabo bom na tekocem, verjetno.
Anitka, zal mi je... :(:(:( Bova pac morali februarcke met...
:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 18:54:27   
mujcek
Sedaj sem pa še jaz :(:(:(

Ko sem videla Anitko in Astro na začetku seznama sem bila tako vesela in sem upala, da sedaj res bo, potem pa preberem vse strani in spet žalost :rozica:

Držite se vse, saj bo...:miska::miska::miska:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 18:56:00   
cmokec
Anitka in Astra, nikoli nisi samo na dnu. Vse v življenju se spreminja. Je noč in je dan, je sonce in je luna, je ponedeljek in je petek, je jok in je smeh.
Je M in je +. In je upanje, upanje podnevi in upanje ponoči. Nikoli nisi samo na dnu in nikoli samo v višavah. In nikoli, čisto nikoli nisi sam.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 18:59:15   
biba77
Hvala.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 18:59:19   
aljča
Anitka men je tko:(:((ampak te moram kar dvignit s tal in ti povedat,da imaš čes da zanosiš.Men tud po laparoskopiji ni šlo v prvo ampak tretjo:hudicek:pa res nisem pričakala,želim ti da bi se ti tud tako zgodlo.Mislim, da se more telo navaditi po posegu in je morda bolje da pride prva:hudicek:da se oreng sčistiš.Bom držala skoz zate pesti.Men se dogaja že devet let tkole tko, da upam da se mi bo ta mesec le nasmehnil:roza::modri:po zadnji IUI.
Drži se:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:ta šopek je pa zate.
Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 19:01:01   
Anitka
Joj Cmokec :((:((:((:((:((:((, tako lepo nama pišeš :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: Amapk čez čas, ko so same M postaneš nekako imun in brez upanja na + Je bilo že veliko preveč :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek: Sem pa neizmerno vesela, da imam vas :angel::angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 19:10:00   
cmokec
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Ne/cakajoce....
19.5.2005 19:10:00   
Anitka
Aljča tud tebi hvala. Veš saj sploh ne bi bilo tragično, ker je to res šele druga M po laparoskopiji, če ne bi bilo teh izcedkov, ki sem jih do zdaj povezovala s cisto. In zdaj vem, da to ni bilo zaradi tega. Žal kot kaže ne bo šlo kar tako, ampak moram čakat na 21.julij (le kje je še to), da se z Reljičem posvetujem. A ve katera za način kako priti prej do njega?:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

Aljča upam, da ti tokrat uspe in hvala še enkrat,

:(:((Anitka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?