|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:13:45   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa
mal že pogrešam BF k je šla na irsk,..tko do konc septembra  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce v kaj oblačite naše sončke,..za pančkatuser posted image user posted image user posted image

Kdo pa je BF?????????????????????

Moja spi v bodiju brez rokavov in bombažni body, pa ni nič pokrita, potem pa ko se shladi odprem malce okno (prej tud ne ker z mojim vzunaj nergava) in jo pokrijem.



BF-NAJBOLJŠA PRIJATELJICA(PO ANGLEŠK)ah sj ne kričim sam ne da se mi pretipkat

evo našga vraga,..zgleda da kaša deluje kot kofein,...je tok trmast k ga nisva hotla iz pojstlce uzel, da si je roko ne vem kok globok u usta porinu sam da je bruhal inj da sva ga pobrala,..in poj se on na široko smeji in podobno,..spet ga davav pjsteljico in zdj kiha,..gleda zvezdico k mu poje,.kašlja, pogovarja se,...vse sam da nebi spal
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:15:57   
brkn83
čer čveke, ka še niste na novem delu. Js sem zdele nika spravila v postlo, zdej grem pa še js pod tuš, potem pa se grem mal stisnit k mojmu.,

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:16:23   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a bste še kr tuki? kdaj se selite na novo temo....
mene je zmučlo ne folgam več....

ati je ful bogi, ga ful boli ju3 bo mogoče premeščen iz šok sobe v navadnouser posted image user posted image user posted image kar je dobro je to da je bla operacija uspešna in je dons že bil na kratko na nogahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa zdravnik reku, da je vedu da je slabo sma da je pa tak slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo kmalu doma in da bo čim boljše....



katjuša zele neki dni nism spremljala,..kaj pa je blo, a je vse ok,...
evo user posted image user posted image user posted image user posted image  za možka


majči in ostale kokrat vi kopate malčke tko na tedenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:17:48   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a bste še kr tuki? kdaj se selite na novo temo....
mene je zmučlo ne folgam več....

ati je ful bogi, ga ful boli ju3 bo mogoče premeščen iz šok sobe v navadnouser posted image user posted image user posted image kar je dobro je to da je bla operacija uspešna in je dons že bil na kratko na nogahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa zdravnik reku, da je vedu da je slabo sma da je pa tak slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo kmalu doma in da bo čim boljše....



katjuša zele neki dni nism spremljala,..kaj pa je blo, a je vse ok,...
evo user posted image user posted image user posted image user posted image  za možka


majči in ostale kokrat vi kopate malčke tko na tedenuser posted image user posted image user posted image

ne ne moj oče torej naš dedi je šel na operacijo hrbtenice ker je imel živc vkleščen.....

mi se v tej vročini kr vsak dan kopamo, če je pa kak danj manj vroče pa tud spustimo....

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:20:45   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a bste še kr tuki? kdaj se selite na novo temo....
mene je zmučlo ne folgam več....

ati je ful bogi, ga ful boli ju3 bo mogoče premeščen iz šok sobe v navadnouser posted image user posted image user posted image kar je dobro je to da je bla operacija uspešna in je dons že bil na kratko na nogahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa zdravnik reku, da je vedu da je slabo sma da je pa tak slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo kmalu doma in da bo čim boljše....



držim pesti, da bo s tvojim atijem vse uredu, in da kmalu pride domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

smo te pa res že imele za pogrešano. Še dobr, da si se javla.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:21:54   
brkn83
mi se zvečer kopamo vsak drugi dan, drugače se pa čez dan itak še zunaj v bazenu kopa

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:21:58   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a bste še kr tuki? kdaj se selite na novo temo....
mene je zmučlo ne folgam več....

ati je ful bogi, ga ful boli ju3 bo mogoče premeščen iz šok sobe v navadnouser posted image user posted image user posted image kar je dobro je to da je bla operacija uspešna in je dons že bil na kratko na nogahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa zdravnik reku, da je vedu da je slabo sma da je pa tak slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo kmalu doma in da bo čim boljše....



katjuša zele neki dni nism spremljala,..kaj pa je blo, a je vse ok,...
evo user posted image user posted image user posted image user posted image  za možka


majči in ostale kokrat vi kopate malčke tko na tedenuser posted image user posted image user posted image

ne ne moj oče torej naš dedi je šel na operacijo hrbtenice ker je imel živc vkleščen.....

mi se v tej vročini kr vsak dan kopamo, če je pa kak danj manj vroče pa tud spustimo....



a ok,..no poj pa za dedija

vi pa fajn čofotejte

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:22:36   
Onasiss
Katjusa-tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image . Dej mi nekaj povej, sem vidla da se Florjan rad u bazenu kopa, a mu nalijete hladno vodo in potem pustite na soncu, da se segreje? A vodo vsak dan menjate v bazenčkuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:23:07   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

mi se zvečer kopamo vsak drugi dan, drugače se pa čez dan itak še zunaj v bazenu kopa

Kakšnega pa imate?????????'

_____________________________

So what....

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:23:37   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

mi se zvečer kopamo vsak drugi dan, drugače se pa čez dan itak še zunaj v bazenu kopa

opa že bezen zunaj.... kaj to imate kako večjo zadevo?

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:25:43   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Katjusa-tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image . Dej mi nekaj povej, sem vidla da se Florjan rad u bazenu kopa, a mu nalijete hladno vodo in potem pustite na soncu, da se segreje? A vodo vsak dan menjate v bazenčkuuser posted image user posted image user posted image

ja zjutraj nalijem hladno pols e pa ogreje in potem če je še mal prehladna nesem še ene 10 litrov vroče not pa je tipi topi...... za drug dan pa na žalost ni primerne ker nonstop hodi ven in not in nosi smeti not.... ko je bil bolj mali smeimela vodo za več dni..... pa ponavad smo mel še on mal večji bezen z napihljivim robom in smo se tam not namakal sam letos ga najbrž ne bm postavljala ker je pol vsako leto tok slabo vreme in se mi še voda pokvari pa še težko je vedno oba not vlačt.....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:27:33   
Katjusa
brkn ste že nabavli šotor in če ste kaka slikica? kdaj greste na morje?
jst bi ful rada šla pa nimam koga za zreven....user posted image user posted image user posted image user posted image ne vem če res nobenmu ni z mano za bituser posted image al s evsi tak kampiranja bojijo? drgač bo pač treba počakat na 26.7. ki je še juhuhu dalečuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   [Brisano sporočilo]
18.6.2009 22:29:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:30:07   
Onasiss
Katjusa-jaz bi šla s tabo. Res se bojim kampiranja, pa bom enkrat vseeno poskusila, sam ne upam pa z dvema mulcema, predvsem ker je Evi še tako majhna.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:31:08   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Uh, grem golaž kuhat.............


A JE POL ZAJTRK  JUTR ZUTRI PRI TEBIuser posted image

Ne sem se premislila, gledam film na POP Tv. Kuhanje prestavljeno na jutri zvečer.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:32:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Uh, grem golaž kuhat.............


A JE POL ZAJTRK  JUTR ZUTRI PRI TEBIuser posted image

Ne sem se premislila, gledam film na POP Tv. Kuhanje prestavljeno na jutri zvečer.user posted image

mmmmm jst bi tud golaž jedlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image takega z velikimi kosi mesauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in zraven kak domač kuruzni kruh seveda čist svežuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:32:31   
Onasiss
Kolumbo-lohk pa vseen prideš na jutranje kopanje, se bomo kopali s kakimi desetimi fejst, lepimi, suhimi in z dolgimi.................................

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   [Brisano sporočilo]
18.6.2009 22:33:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   [Brisano sporočilo]
18.6.2009 22:34:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:35:31   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

a bste še kr tuki? kdaj se selite na novo temo....
mene je zmučlo ne folgam več....

ati je ful bogi, ga ful boli ju3 bo mogoče premeščen iz šok sobe v navadnouser posted image user posted image user posted image kar je dobro je to da je bla operacija uspešna in je dons že bil na kratko na nogahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa zdravnik reku, da je vedu da je slabo sma da je pa tak slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo kmalu doma in da bo čim boljše....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no želim vam čimprejšnje okravanje in vrnitev domov...


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:38:18   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Zdele grem pa še u Millerja po plenice... pa mogoče se še kaj najde. Se tipkamo pol.....

Majchy, hitr 4 del odpret, dons dogaja, bo fešta.....user posted image  DJ KOLUMBO NARODNJAKE SVIRA.....



mene pa zanima, kako si zadovoljna s temi plenicami? hvala


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:39:57   
Katjusa
punce hvala vam vsem za pike-poke in lepe želje.... to vedno prav prideuser posted image user posted image user posted image user posted image

grem počasi otroc že spijo, moj še daje inštrukcije iz matematike jst se grem pa mal zrihtat za današnjo akcijouser posted image M se je izlila in sem mojmu rekla, da boma pridna in boma vsak 2 dan no pa se je strinjaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak, da upam, da bo še pred dopustom user posted image .....

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:40:50   
Onasiss
boma2-uporabljam Pamperske, so njihove puščale.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:42:34   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

punce hvala vam vsem za pike-poke in lepe želje.... to vedno prav prideuser posted image user posted image user posted image user posted image

grem počasi otroc že spijo, moj še daje inštrukcije iz matematike jst se grem pa mal zrihtat za današnjo akcijouser posted image M se je izlila in sem mojmu rekla, da boma pridna in boma vsak 2 dan no pa se je strinjaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak, da upam, da bo še pred dopustom user posted image .....



user posted image user posted image user posted image evo za user posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
18.6.2009 22:43:02   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

boma2-uporabljam Pamperske, so njihove puščale.user posted image user posted image user posted image user posted image


ena je rakla do so full fobre... :) jaz imam tudi pamperske..user posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?