|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 24 [25]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
18.9.2009 9:53:16   
n€na
Pri meni se full pozna, da premalo spijem tekočine...sedaj ko sem pa v službi pa v sedmih urah spijem več kot pa potem celi dan doma...do sedaj sem naprimer spila že en liter čaja, ki si ga prinesem v termoski v službo..doma bi pa samo kafe pila....user posted image  v službi skozi grickam sadje, doma bi pa samo čokoladne bomboneuser posted image ..v službi mi je vse drugače kot doma..upam samo, da sedaj ne bo šlo spet kaj gor...vidim da je pri hujšanju tudi zeeeeelooooo pomembna tekočina.....

Taanikaa...bodo pa kile naslednji teden dosti manjše....user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
18.9.2009 10:26:54   
Taanikaa
joj nena bogec te usliši najuser posted image ,glede tekočine pa tud nikakor ne pretiravaj,pij samo kadar si žejna,ne rabiš sploh pretiravat,drgač pa jst doma tud kr iščem kaj bi grickala,v službi je pa okuser posted image  pa če pijem veliko sem pol tolk napihnjena,jst malo na dan spijem,no sigurno dobim dost tekočine že s sadjem pa to,sam žejna pa neki nisem lih,če spijem kaka 2-3 kozarca vode na dan in je to to..

danes imam pa š dan pa sio bom kr kuhan krompir naredila +paradižnikovo solato pa je to to,najhitreje je gotovo,pa še mudi se mi rahlo..punce dietkajte naprej,pa se tipkamo...

čaaaaaaaaw

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
18.9.2009 10:35:21   
n€na
//če spijem kaka 2-3 kozarca vode na dan in je to to.. //

evo tri kozarce po 2,5 je to že7.5 dcl...jaz če sem doma še toliko ne spijem...doma enostavno nisem žejnauser posted image user posted image

Doma bi se mogla prav silit s pijačouser posted image

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
20.9.2009 8:52:37   
ajtak
Pozdravljene, danes jo pa mi mahnemo v Velejapark in na otvoritev Pikinega festivala user posted image

Dolzna sem vam se stanje mojih kil: 90,5 = -10,5 user posted image user posted image full sem vesela ker sem končno presegla magično 10ko, sicer cilja ne bom dosegla ampak sem z rezultatom diete vseeno zelo zadovoljna.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
20.9.2009 11:43:33   
Taanikaa
ooo ajtak je dosegla magično 10kouser posted image user posted image user posted image ,jst sem pa danes na točno 62kg,točno 9kil minusa,uh se mi zdi da bo spet tolk dooolgo trajalo da bo še kaka kila minusa pa sam do 11.10.še dietkam,nevem če nebom še kak vodni dan vžgala vmes,ker jih namreč nimam.

nena sej če dost sadja poješ je tud zaužita tekočina tk da nič se ne sekiraj,pij ko si žejna,če pa nisi pa pač ne.

jst imam danes sadni dan..

lepo se imejte

čawči

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.9.2009 7:23:37   
n€na
Dobro jutro...

čestitke vsem, ki ste presegle magično 10-kouser posted image user posted image

Jaz se trudim in trudim pa mi ne rata...sem napihnjena ko balon...pričakujem fešto, vse me zvija in ne vem kako bom zdržala v službiuser posted image user posted image user posted image

Bomo videliuser posted image

Lep dan...daj pišite kaj, da bom imela doma kaj za brat...saj se ne rabimo samo o dieti pogovarjat...povejte tudi malo kako so kaj vaši otročki, kako je v vrtcu, a so kaj bolani.....


Včeraj mi je Zala pognala strah v kosti...user posted image je stopila na plastično stolico, ki jih ima nona na terasi, se zrokami naslonila na stol in se iz celega zvrnila na tla...user posted image smo imeli srečo v nesreči. Si je samo na notranji strani malo presekala ustnico in zvečer je že normalno pila in jedla...user posted image Ker je tako krvavela sem mislila, da si je ven zbila vse zobe, ali pa da si je pregriznila jezik in HB je vse dobro...Me pa zdaj skrbi za zobke, da ne bodo postali črni....user posted image user posted image


Evo ker me tako skrbi drugje za varnost otroka se mi pa otrok poškoduje doma...zato ne bom več kompliciralauser posted image user posted image


Mi pa gremo na pikin festival v soboto, z Zalo čakava atija, da pride iz Italije :)

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.9.2009 8:46:47   
Taanikaa
jutro

ooo nena,vrjamem,da si se vstrašila za Zalo,pri nas se pa zdej odkar mali pospešeno hodi ob opori in je pigruntal tudi plezanje,se vsakodnevno kaj pripeti,no ne ravno pripreti,ga kr naprej rešujemo,ko ga primemo vedno tik preden kaj ušpiči,problem je ker je mali plezalec,dol pa ne zna pridet in bi dostkrta kr na nos padel..drugače smo pa že 4 tedne prehlajeni,zdej že malo manj,imam pa že kr počasi dosti tega spuiranja in sesanja noseka,pa še malemu ne paše ravno in se upira,ponoči pa itak ne spimo najbolje,do enega leta nisem vedela da ga imam,po enem letu pa tolk slabo spimo ponoči,zdej je že par dni tko da se zbudi ponoči,joka in ga vzamem k sebi in pol spi v veliki postelji z mano kot kak kralj,ati pa seveda more it v dnevno spat,čeprav zdej ati že kr avtomatsko tam spi že par dni,ker ve kaj bo ponoči,zdej pa nevem al je mali razvajen,al je to od prehlada da težko diha in se zbudi,al so zobki...in pol je fuuul luštn it v službo se razume,sploh če spiš celo noč samo 3-4 ure,tk da hodim spat res kr hitro zvečer..

nena držim pesti da zobki ne postanejo črni,javi kako je z Zalouser posted image

jst sem šla včeraj na vago in sem imela 61,85kg,gre pa res počasi dol zdejuser posted image ,pa tolk bi rada do 58 kil prišla,pa se ne morem rešit še teh 3,5kil,no kakorkoli že,sej sem že dost shujšala,sem bla vseeno pridna..se tolažim jauser posted image

nena men se zdi da ti boš kr obupala,pa ne nooooo,men je trajal več kot 10 dni da je šlo kaj dol pol je pa kr šlo no,tk da ne mi zdej obupat,sej bo,mal discipline je tud treba imet,jst kr vrjet ne morem da sploh ne pogrešam neki sladkarij in slanih prigrizkov,pa sem bila obsedena z njimi..

grem malo posparvit imam bombo doma,pa se kaj še javim,...

uživajte in dietkajte naprej..papa

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.9.2009 20:13:25   
ajtak
Sporočam da smo pri nas nehali dietkat tako da vas zapuscam.
Naj se povem da je Hillmagic dobila stanovanje.
Lepo je bilo dietkat z vami!! Rezultat je super, zdele ene 14 dni gresim pol pa spet zacnem locevat, mogoce malo manj striktno pa tko da urinemo recimo nedeljske zajtrke user posted image .


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.9.2009 21:46:37   
Taanikaa
ajtak me veseli,da si zadovoljna z dieto,pa lepo mi pozdravi hilmagic in ji povej naj se še kaj javi,pa da ji želim veliko sreče vnaprej...kr obe se še kaj javitauser posted image user posted image user posted image user posted image

jst sem imela danes oh jutri imam sadni dan,kile spet tko-tko med 61,85-62,10...mah nevem ne gre mi več,pa tud motivacijo pol zgubim če ni neki vidnega napredka..sam do 11.10. še,mam že kr počasi dosti,sem pa jezna ker teh par kilc ne spravim dol..

se še kaj javim,grem spat,mirno noč vsem..nočko

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
24.9.2009 8:31:18   
ajtak
BAROČNE GOSPODIČNE BODO KMALU SUHE JUŽINE user posted image

VESNOZAVER 90 - 70
19.07.- 87.4 = -2.6
29.07.- 86.8 = -3.2
31.07.- 85.8 = -4.2
07.08.- 84.6 = -5.4
21.08.- 84.7 = -5.3

PIGVINČICA 82 - 68
28.07.- 76,5 = -5.5
31.07.- 75,4 = -6,6
07.08.- 74 = -8
21.08.- 72.5 = -9.5
12.09.- 71.5 = -10.5

16.06.
HILLMAGIC 83 - ?
03.07.- 81 = -2
16.07.- 78 = -5
31.07.- 77 = -6
07.08.- 77 = -6
14.09.- 76 = -7
ZAKLJUČILAuser posted image

01.07.
AJTAK 101 - 85
10.07.- 97,5 = -3,5
17.07.- 96 = -5
28.07.- 96 = -5
31.07.- 96.7 = -4.3
07.08.- 95.5 = -5.5
21.08.- 94.2 = -6.8
30.08.- 92.8 = -8.2
06.09.- 92.4 = -8.6
11.09.- 91.8 = -9.2
20.09.- 90.5 = -10.5
ZAKLJUČILAuser posted image

09.07.
TETKA5 70.4 - 58
20.07.- 68,1 = -2.3
31.07.- 67,7 = -2.7
07.08.- 66.8 = -3.6
25.08.- 66.5 = -3.9
03.09.- 66 = -4,4

11.07.
TAANIKA 71 - 60
23.07.- 68 = -3
25.07.- 67.7 = -3.3
28.07.- 66.8 = -4.2
31.07.- 66.3 = -4.7
07.08.- 64.9 = -6.1
21.08.- 64,5 = -6.5
28.08.- 63.5 = -7.5
05.09.- 62.5 = -8.5
12.09.- 62.1 = -8.9
18.09.- 62.1 = -8.9

10.08.
RAKICA1 69.5 - 60
17.08.- 68,1 = -1,4
21.08.- 67,4 = -2.1


17.08.
N€NA 72,3 - 62
21.08.- 72,2 = -0,1
28.08.- 72.1 = -0.2
11.09.- 72.6 = +0.3
18.09.- 71.9 = -0.7


Pogrešamo: user posted image

JAGODINKA

ARUAL

ANDREJKA9386

ABC100

INIGO



_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
24.9.2009 9:46:31   
n€na
dan,

taanikaa je videti, da sva ostali sami...
vesnozaver in pingvinčica se nič več ne javitauser posted image user posted image user posted image  ostali sva sami in padla nama je motivacijauser posted image user posted image ...meni se zdi tudi to, da midve prevečna vagi stojimauser posted image user posted image user posted image

čestitke ajtak za izgubljene kilogrameuser posted image user posted image user posted image  jaz kar dosti zaostajam in ne bom odnehala - pa če tudi vsaki teden zgubim samo gramuser posted image ....user posted image user posted image user posted image

ajtak pozdravi mi hillmagic in ji povej da ji želim vso srečo in da sedaj njen možek čimprej pride v SLO, da bodo lahko skupaj uživali in bodo srečniuser posted image user posted image

jaz tudi imam danes OH in še ne vem kaj bom jedla verjetno pašto z paradižnikovo omako....pa mogoče kako solatko, po vsej verjetnosti rdečo peso, ki sem jo vložila samauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa danes zjutraj peljala Zalo k zobozdravniku zaradi tistega padca in mi je rekla, da so zobki vsi celi, da se ne majejo in da naj kar naprej izvajam higieno zob...rekla je tudi, da starši delamo največjo napako, ker kadar se malček udari v zobe-le teh zaradi bolečin ne čistimo....potem pridejo zraven bakterije in naredijo stanje še slabše...

Imejte se lepo in Ajtak in hillmagic pridita nas še kaj pogledat in vzpodbujatuser posted image user posted image user posted image

ostale pa javite se kaj...user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
24.9.2009 21:58:48   
n€na
čer, danes sem pa kar ponosna sama nase...sem dala pupo na kolo in sva šli dobre 3Km kolesarit, če ni še kakšen meter večuser posted image user posted image user posted image Je bila kar kriza..imam cesto od doma skozi malo navzgor in če imaš dodatnih 15 Kg zadaj se kar pozna....user posted image

Zala je pa uživala in ni hotela s kolesa ko sva prišli domov..je rekla mami še jaz pa sem imela jezik do tal...najbolj zanimivo se ji je zdelo pitje iz stekleničke, ki sem jo imela zraven na kolesu...ona bi se kar naprej vstavljala in pila...in začuda nikoli ne noče pit vode, danes jo je...in se sedaj našla način kako ji približat vodo, in ji pojasnit, da je tudi voda dobra za pitje in ne samo čaj in sokuser posted image user posted image

Lahko noč





(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
25.9.2009 7:20:18   
n€na
jutro...

danes je pa bilo vaganje in moja tehtnica je spet pokazala nekaj manj gramov kot prejšnji teden...dokaz da nisem obupalauser posted image user posted image

torej 71.4kg =-0,3 torej skupaj že celi -1kg user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes pa sadje..samo ne vem kako bom...moram si it nekaj v trgovino iskat, ker sem že vsega sadja naveličana, mogoče kakšno banano ali pa grozdje..bom pa tudi indijske oreščke si kupla za lakotouser posted image user posted image

nimam nobene ideja za danesuser posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
25.9.2009 19:40:22   
Taanikaa
čeeeer nena,samo midve sma še ostali očitnouser posted image

moja vaga je danes pokazala 61,10,kar je -9,90kiluser posted image user posted image ..sem bila sigurna da sem se zredila ker sem grešila (pojedla kak smoki od malega ki mu je ostal,kako bobi palčkouser posted image ..),se približujem 10ki..

nena kako je šlo sadni dan danes?..jst na sadni dan jem ponavadi to štuidentsko hrano oreščke,pa pojem zadnje dni zelo malo,se pozna da ne rabim več tolko,pa kako paradižnikovo solato za kosilo tud pojem,drgač pa sadje..

danes sem imala pa jst b dan pa sem jedla piščančje medaljone,mako pomfrija zraven+solato..vem,vem,sem se spat pregrešila,sem delala celi dan,pa sem jedla v restavraciji in je ta medaljonček tkooo majhen pa sem malo krompirčka zraven jedla..jutri imam pa š dan..uuh tega š dan pa ne maram kr nikol nevem kaj bi jedla


nena bravo za kolo,kr večkrat pojdita z zaliko,pa čestitke za minus 1 kilouser posted image user posted image ..sej bo,za obupat niuser posted image ..grem jogurt pojest pa se še kaj tipkamo..

papa

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
25.9.2009 22:40:14   
hillmagic
Drage moje ločevalke ....sem samo na hitrico prebrala vaše poste.....in vmes zgubila celo še eno kilo (med branjem ...hecam se) Ja še ena je šla dol. Tako da sem kar zadovoljna....če bi šle še dve kile bi bilo idealno zame...Drugače še ločujem glavne obroke, sadni dan (ga ni ) pa gre vseeno še dol.

JA NOVICA kot vam je draga AJTAK povedala je da SMO DOBILI STANOVANJE Kar tudi pomeni, da mož prihaja k nama v Slovenijo. Snidenje po 6 mesecih bo sigurno čustveno in sploh ne dojamem da bo prišel in OSTAL tukaj z nama....
Danes sem uradno še pogodbo podpisala in dobila ključe. 
Ta teden pakiram na veliko, uradno bomo od 1.10. notri...Tako da bomo drugo nedeljo zopet skupaj kot celota....kar me veseli da sploh povedat ne znam.....fulllll vesela da kar jokam od vesela.....me kar malo zemlja nosi in gledam kar nekam in ne vem kje hodim....počasi se bom že prizemljila....lepo je biti živ.....

Drage ločevalke pridno dietkite še naprej....ker res deluje tudi če grešiš (pa ne sedaj grešit :)) pa bodite kar se da vesele...

Vse dobro še naprej pa vas pridem še kaj pozdravit pa sporočit če mi kilaža še pada....
byby

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
26.9.2009 19:50:23   
Taanikaa
ja hilmagic suuper!!!!..sem zelo vesela,si kr predstavljam vajino snidenje z možem...super bo!!!..javi se še kaj kako ti gre,kako si ,prav?

jst imam danes š dan pa sem spet delala cel dan in šla ven jest in sem jedla riž+zelenjavo+solato+osliča,pa prej doma mal smokijev pa bobi palčkov od tamalega...eh ga sračkam spet,jutri bom pa pridna k mam oh pa še doma sem pa se bom držala in pika!!!user posted image ..pa teto rdečko imam na obisku pa kr iščem kaj bi jedla,kr neki no,tk da zdej večerjala nebom,kak paradižnik pojem in je to to..

malega sem spravila ajat pa grem počasi pod tuš pa tud sama spat..nočko..papa

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.9.2009 7:40:12   
n€na
Jutro,

Mi smo pa celi vikend uživaliuser posted image user posted image user posted image

Smo bili na pikinem festivalu in nas ni bilo celi vikend doma...smo šli gor k mojim in se imeli res lepouser posted image

Jupi, danes imam OH in je na vrsti pašta..(testenine)...to je meni najboljši del diete taktrat se res najem niti B dan mi ni tako fajni, ker mesa in mlečnih izdelko ne maram najboljeuser posted image na vagi se pa tudi že kar poznauser posted image

Taanikaa upam, da me ne boš tudi ti zapustilauser posted image  ko boš dosegla destekouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
28.9.2009 7:41:10   
n€na
hillmagic - fulllll sem vesela zateuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.9.2009 16:53:12   
Taanikaa
daaan

ja nič pol drage moje,vas zapuščam,lepo hujšajte naprej,no kolkr vas je še ostalouser posted image ,jst imam še  do 11.10. pa se bom nekak že še motivirala,danes sem šla na vago imam -10,10kil tko da sem presegla 10kouser posted image user posted image user posted image user posted image ,zdej morem bit pa še pridna naprej še teh dobrih 12 dni,nena upam da ti uspe še kakšno kilco dol dat,najdi si eno močno motivacijo,kak forum da bo dogajal,laufal,kr tole tle je kr mal kriza no,sej vidš sami sma ostali,tk da jst grem kr sama s sabo se pa res ne morem menit...

lepo se imejte,sploh ti Nena in srečno


papa

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
29.9.2009 23:39:18   
hillmagic
Nena ti  kar vstrajaj do konca....NAJ VSEM ČESTITAM ZA IZGUBLJENE KILOGRAMČKEuser posted image user posted image . je bilo kar zanimivo hujšati z vami. In vsega lepega je enkrat konec. Jaz sem tudi zadovoljna z dieto. Če bo tako ostalo bo super. Mislim da je lepo da nas je to povezalo in da smo videla da se da izgubiti kilograme, če se RES ZA TO ODLOČIŠ in smo, ste sigurno za vzor vsem, ki bodo šle to brat in bodo videli da nam je uspelo

BRAVO PUNCE.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse ki boste hoteli shujšati se res slača potruditi....

Lepo bodite še naprej

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.10.2009 13:41:28   
Alfabeta
N€na, vidim, da si ostala sama. Jaz sem do sedaj samo brala, ti pa lahko delam družbo, če želiš. Sem sicer šele 3.dan na dieti, pa vseeno.

Teža je 69 kg, željena pa 62 kg. Pa da vidimo....Ne smem obupat, kot že tolikokrat do sedaj.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.10.2009 20:21:43   
n€na
Pozdravljena Alfabeta...

Super si, da si mi prišla delat družbo...tudi jaz sem že velikokrat obupala....vedno je blo kaj da se nisem držalauser posted image user posted image ......sem pa razmišljala, da se skupaj prestaviva na drugo temo, ki se je začela danes., ker več nas bo boljše bo...vse ki so tukaj ostale do konca z mano so prišle do magične 10ke...razen mene, ki sem vmes prekinila dieto in se jim potem sedaj na koncu spet pridružilauser posted image tokrat sem odločena, da bom to speljala do koncauser posted image user posted image

LP

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
1.10.2009 22:22:20   
ajtak
BAROČNE GOSPODIČNE BODO KMALU SUHE JUŽINE user posted image

VESNOZAVER 90 - 70
19.07.- 87.4 = -2.6
29.07.- 86.8 = -3.2
31.07.- 85.8 = -4.2
07.08.- 84.6 = -5.4
21.08.- 84.7 = -5.3

PIGVINČICA 82 - 68
28.07.- 76,5 = -5.5
31.07.- 75,4 = -6,6
07.08.- 74 = -8
21.08.- 72.5 = -9.5
12.09.- 71.5 = -10.5

16.06.
HILLMAGIC 83 - ?
03.07.- 81 = -2
16.07.- 78 = -5
31.07.- 77 = -6
07.08.- 77 = -6
14.09.- 76 = -7
ZAKLJUČILAuser posted image

01.07.
AJTAK 101 - 85
10.07.- 97,5 = -3,5
17.07.- 96 = -5
28.07.- 96 = -5
31.07.- 96.7 = -4.3
07.08.- 95.5 = -5.5
21.08.- 94.2 = -6.8
30.08.- 92.8 = -8.2
06.09.- 92.4 = -8.6
11.09.- 91.8 = -9.2
20.09.- 90.5 = -10.5
ZAKLJUČILAuser posted image

09.07.
TETKA5 70.4 - 58
20.07.- 68,1 = -2.3
31.07.- 67,7 = -2.7
07.08.- 66.8 = -3.6
25.08.- 66.5 = -3.9
03.09.- 66 = -4,4

11.07.
TAANIKA 71 - 60
23.07.- 68 = -3
25.07.- 67.7 = -3.3
28.07.- 66.8 = -4.2
31.07.- 66.3 = -4.7
07.08.- 64.9 = -6.1
21.08.- 64,5 = -6.5
28.08.- 63.5 = -7.5
05.09.- 62.5 = -8.5
12.09.- 62.1 = -8.9
18.09.- 62.1 = -8.9
29.09.- 61 = -10
ZAKLJUČILAuser posted image

10.08.
RAKICA1 69.5 - 60
17.08.- 68,1 = -1,4
21.08.- 67,4 = -2.1


17.08.
N€NA 72,3 - 62
21.08.- 72,2 = -0,1
28.08.- 72.1 = -0.2
11.09.- 72.6 = +0.3
18.09.- 71.9 = -0.7


Pogrešamo: user posted image

JAGODINKA

ARUAL

ANDREJKA9386

ABC100

INIGO


[/quote]


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
2.10.2009 7:36:28   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Pozdravljena Alfabeta...

Super si, da si mi prišla delat družbo...tudi jaz sem že velikokrat obupala....vedno je blo kaj da se nisem držalauser posted image user posted image ......sem pa razmišljala, da se skupaj prestaviva na drugo temo, ki se je začela danes., ker več nas bo boljše bo...vse ki so tukaj ostale do konca z mano so prišle do magične 10ke...razen mene, ki sem vmes prekinila dieto in se jim potem sedaj na koncu spet pridružilauser posted image tokrat sem odločena, da bom to speljala do koncauser posted image user posted image

LP



Misliš na tisto 1.10? Lahko.....zaradi mene

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
3.10.2009 19:20:50   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Pozdravljena Alfabeta...

Super si, da si mi prišla delat družbo...tudi jaz sem že velikokrat obupala....vedno je blo kaj da se nisem držalauser posted image user posted image ......sem pa razmišljala, da se skupaj prestaviva na drugo temo, ki se je začela danes., ker več nas bo boljše bo...vse ki so tukaj ostale do konca z mano so prišle do magične 10ke...razen mene, ki sem vmes prekinila dieto in se jim potem sedaj na koncu spet pridružilauser posted image tokrat sem odločena, da bom to speljala do koncauser posted image user posted image

LP



Misliš na tisto 1.10? Lahko.....zaradi mene


to sem mislila ja...
jaz sem danes že prekolesarila nekaj kilometrov in mi je dobro delo...Na oblačiilih se mi že malo pozna, saj jih lahko malo bolj komot zapnem in prej me je vse tiščalo, sedaj pa se je stanje malo popravilo...od kar pa kolesarim vsaki drgi dan sem pa začela pridobivati na mišični masi...

včeraj sem se pozabila zvagatiuser posted image user posted image imam tamalo bolano in je stalno nekaj narobe, ali se kuha vročina, ali jo zebe, ali je lačna itd...danes smo bili spet pri zdravniku ker nikakor ne pride k sebiuser posted image user posted image

Lep večer še naprejuser posted image



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 23 24 [25]
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 23 24 [25]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?