|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 21:39:57   
Fargesia
iiiiiiiiiiiiiiii, kak lepo....matr dobr zgleda.... hvala!user posted image

doma sem...nisem šla na urgenco...zjutri je blo kr hudo, pol je pa mal popustil si merim obseg pasu, pa velik pijem...ne vem sicer kako bom jutri v službi, ampak bom že...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 21:47:14   
Zvezdica
ojla mačkice.

mam prav slabo vest k se nič ne oglasim, sam zadnje dni je pr nas tkole, spimo, jemo, gremo ven, smo zunaj, vmes dam jest (zdaj smo na flaški user posted image )spet ven, se igramo, pridemo dam, kopanje, branje , spanje.

Mismis, takej fante lepiš...valjda me prikličeš. Men je moj matthew zakon, ampak mi je všeč tud un ata iz filma 300. Kako je žižet?

fargi ojla. A hiperco maš? Upam, da ne bo prehudo. pit pa lulat.

A morda katera ve, kdaj majo mlinčkotovi rok? Pa kruce?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 21:49:07   
Fargesia
zvezdica, pijem in lulam!user posted image

en vic...

PRIMERJAVA
Žena si kupi bluzo in se z njo pobaha pred možem. Mož jo ogleduje in reče:
"Moja tajnica ima tudi tako, toda z pet centimetrov globjim dekoltejem. Saj ni veliko, toda poživi!"
Naslednjič žena kupi novo krilo in ga pokaže možu. Mož si ga zopet ogleda in reče:
"Moja tajnica ima prav tako krilo, toda deset centimetrov krajše. Saj ni veliko, toda poživi."
Zvečer v spalnici opravljata zakonsko dolžnost, ko se oglasi žena:
"Sosedov Francelj ima tudi takega, toda deset centimetrov daljšega. Saj ni veliko, toda poživi!"


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 21:50:21   
Zvezdica
Še mal tanajbl stimulacije user posted image

tamičken

user posted image

in velik

user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 21:52:09   
Fargesia
iiii, kaka frajerja sta že!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 21:52:47   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

A morda katera ve, kdaj majo mlinčkotovi rok? Pa kruce?



To pa najdeš na seznamu IVF nosečk
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=4214390


Pa misam te... ampak nič met prehude slabe vesti...
Ti sam dobro stimulacijo nalimaj, pa se boš odkupila. user posted image

... vidim da si že vmes zrihtala user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil miska73 -- 31.5.2009 21:53:43 >

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 22:03:22   
Zvezdica

Pa misam te... ampak nič met prehude slabe vesti...
Ti sam dobro stimulacijo nalimaj, pa se boš odkupila.


Sem ti neki na meil dala :) nisem pozablauser posted image

kako kaj tvoja dva čmrlčka? A sta pridna?



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 22:13:26   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


Pa misam te... ampak nič met prehude slabe vesti...
Ti sam dobro stimulacijo nalimaj, pa se boš odkupila.


Sem ti neki na meil dala :) nisem pozablauser posted image

kako kaj tvoja dva čmrlčka? A sta pridna?




Hvala srce mučo mučo fejst user posted image user posted image

Moja dva še nič velik ne data mamici vedet, da sta notri...
Pol se bom pa čez kak mesec pritožvala, da preveč brcata...
Ma, super sta. Jst pa včasih še kar verjet ne morem, da je v meni dvoje novih življenj, ki veselo migata in lepo rasteta.

Drgač pa se za enega že vidi, da ima nekaj med nogami.
Ta drugi je pa zaenkrat še neznanka.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 22:24:32   
Zvezdica
Drgač pa se za enega že vidi, da ima nekaj med nogami.
Ta drugi je pa zaenkrat še neznanka.

Sam da sta zdrava ...je pa fajn če je parček..itak. Če se slučajno odlčiva še za enega mi je čisto vseeno, ker fantki so taki srčki.
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 22:29:02   
sonček33
miška joj jaz sem tolk vesela zate

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 22:50:49   
gloria
Zvezdi lepe pobece imašuser posted image user posted image user posted image ....jaz bi tudi imela dvauser posted image ...zanimivo pa tko sva si pupiko želela,zdej me pa ta sonček tko izpolnuje da bi še imela enega istega takegauser posted image
Miška lepo si napisalauser posted image
Fergi upam da kmalu mine hiperca
Sonček Lovro pančka...je kaj boljšuser posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.5.2009 22:51:30   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

 
Ponedeljek, 01.06.
Loremi - UZ
 
 
 
čim več lepih foliklčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image



jaz tudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 8:01:09   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj. Danes je prvi službeni dan po dolgem času, groza pa kave ni. Najbolje, da jo skuham za vse user posted image

user posted image



miška, tudi jaz mam tebe rad, zato te pa tako razvajam. Še malo pa bom morala začeti kakšne tete gor limati, da bo mali pubec zadovljen user posted image

Fargi, upam da hiperca popusti, da ne bo treba v bolnico

Zvezdica, ata iz 300 je moj, sedaj ko se je začelo novo obdobje zame imam tudi novo fotostimulacijo, tebi pa z veseljem prepustim tvojega Matt-a user posted image . Hvala ti pa za sončka, prav lepo ju spet videti. Mlinčki pa imajo julija rok, glede na to, da imajo pa dve princeski znajo pa tudi prej iti v Rim.

Pija, katera špikica po vrsti je že padla?

Loremi, držim pestke, da so danes folikli kaj zrastli, da ne bo potrebno prekinjati postopka.

Gloria, pa saj boš tudi ti kmalu imela dva, kdaj greste po malega bratca/sestrico. Še letos, ali boste šli naslednje leto?

Sonček, kako si kaj, kaj dogaja pri vas. Se lepo crkljate in razvajate?

Sunia, težko je napovedati, kaj bi pomenila vročina. Nekatere ženske so jo imele v postopkih, pa so potem dočakale plusek, druge žal ne. Tukaj res ni pravil. Glede bolečin v jajčnikih, je to kar normalno, kot že rečeno, telo je še vedno razdraženo od punkcije, plus tega imaš notri še kakšne majhne folikle, ki rastejo in pokajo in to povzroča bolečine.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 8:12:21   
mlinčka
Dobro jutro!

Jaz, šema, vam pa še na tastari temi kofe kuham user posted image .

No, mišmiša, ti pa še tuki zaželim čim manj stresen prehod nazaj na šiht!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 8:47:32   
gapii27
jutro babike....

pr nam se stanje izboljšuje..pijemo velliko tekočine, kolk se da počivamo....malo boli na dotik trebuh in občasni krči, drugače pa gre...mal me je še prebava mantrala 2 dni ampak smo tud to rešli danesuser posted image

jutr pa gremo pogledat, če so nam kako bebico naredliuser posted image

fargi... sam da ni prehudo...a hiperca full poveča trebuh...jes mam skos napihnjenega-vrjetno kake otekline od punkcije... srečno babikauser posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 10:39:15   
Lu33
Sunia pri meni je vročina (37,1 - 37,4) naznanila + , imala sem jo vse do prvega pregleda v 6. tednu. Potem je pa nisem več merilauser posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:10:02   
žogica13
pozdravljene punce,
se oglašam po dolgem času spet vsa nesrečna. prejšni teden sem imela punkcijo pridelala 14 lepih in zrelih celic, pridem na ET pa spet ni prišlo do njega. tako grozno sem razočarana nad GKLJ da ne morem opisati. sedaj moram jutri poklicati sestre, da povejo kaj se je konzilij odločil. Drobnič je nekaj govoril, da je morda z mojimi geni kaj narobe. najprej ugotovijo moževo neplodnost, prvi ICSI neuspešno končal s ss, drugi ICSI sem imela 6 nezrelih celic, zdaj pa toliko celic kot prvič in drugič skupaj, pa nič ET...in ko pridem na ET sem opazila, da so papirji že vse izpisani, potem pa vse prečrtano. zakaj to? mar ne spremljajo kaj se dogaja vmes? in zakaj se 5 celic ni oplodilo?ostalo pa se je nehalo razvijat tam nekje 2-3 dan-še to ne vedo in da takih celic ne bodo dali notri ker ni zagotovila, da se bo naprej razvilo.
mah zmedena sem. prvič da sem se res počutila, da bo ratalo, potem pa mi drobnič reče, da možev rezultat sploh ni tako slab, da je morda pri meni in z mojimi geni kaj narobe in kaj bodo na genetiki (če to sploh še delajo) ugotovili?drobnič pravi če bo kakšen slab rezultat na genetiki, potem naju čaka najbolj črn scenarij. zakaj sem prvič potem z morulo zanosila? zakaj se to dogaja meni? zakaj najprej kriv mož, sedaj sem kriva jaz? kljub vsemu ki pravijo da so taki stručki tle na klinike me ne mika več da grem tja. če ugotovijo da je z mano vse ok, greva k Rešu. Klinike vidt več ne morem.
se opravičujem, ker sem malo več pisala, a moram dati to iz sebe ven.

(odgovor članu Lu33)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:18:07   
Sunia
Po ne prespani noči in zelo hudih bolečinah sem šla danes na pregled.
Levi jajčnik se ni videl , desni je malo povečan in v njem par velikih foliklov. Dala sem kri, če je morda kakšno vnetje - izvid dobim okrog 14 ure. Najbolj se mi zdi čudno, da ta bolečina traja od drugega dneva transferja in je prisotna vedno na trenutke kot da me šraufa kot pred menstruacijo , drugač pa se mi zdi kot da mi jajčniki ,,gorijo,,.

(odgovor članu žogica13)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:28:45   
a.jrad
Pozdravljene vse!

Vsem, ki boste v juniju/juliju v postopkih želim veliko, veliko, veliko sreče.....držim pestke in user posted image user posted image user posted image , da bi vs postale srečke nosečke!

lp

(odgovor članu Sunia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:41:11   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: žogica13

pozdravljene punce,
se oglašam po dolgem času spet vsa nesrečna. prejšni teden sem imela punkcijo pridelala 14 lepih in zrelih celic, pridem na ET pa spet ni prišlo do njega. tako grozno sem razočarana nad GKLJ da ne morem opisati. sedaj moram jutri poklicati sestre, da povejo kaj se je konzilij odločil. Drobnič je nekaj govoril, da je morda z mojimi geni kaj narobe. najprej ugotovijo moževo neplodnost, prvi ICSI neuspešno končal s ss, drugi ICSI sem imela 6 nezrelih celic, zdaj pa toliko celic kot prvič in drugič skupaj, pa nič ET...in ko pridem na ET sem opazila, da so papirji že vse izpisani, potem pa vse prečrtano. zakaj to? mar ne spremljajo kaj se dogaja vmes? in zakaj se 5 celic ni oplodilo?ostalo pa se je nehalo razvijat tam nekje 2-3 dan-še to ne vedo in da takih celic ne bodo dali notri ker ni zagotovila, da se bo naprej razvilo.
mah zmedena sem. prvič da sem se res počutila, da bo ratalo, potem pa mi drobnič reče, da možev rezultat sploh ni tako slab, da je morda pri meni in z mojimi geni kaj narobe in kaj bodo na genetiki (če to sploh še delajo) ugotovili?drobnič pravi če bo kakšen slab rezultat na genetiki, potem naju čaka najbolj črn scenarij. zakaj sem prvič potem z morulo zanosila? zakaj se to dogaja meni? zakaj najprej kriv mož, sedaj sem kriva jaz? kljub vsemu ki pravijo da so taki stručki tle na klinike me ne mika več da grem tja. če ugotovijo da je z mano vse ok, greva k Rešu. Klinike vidt več ne morem.
se opravičujem, ker sem malo več pisala, a moram dati to iz sebe ven.



Me je kr zmrazilo, ko sem tole prebrala.
En velik objem zate. user posted image

Kaj naj ti rečem... na kliniki izvotkaj iz Drobniča čim več informacij kar je možno.
Pa jst bi definitivno zamenjala kliniko.
A o Mariboru si tudi kej razmišljala?

< Sporočilo je popravil miska73 -- 1.6.2009 11:42:39 >

(odgovor članu žogica13)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:46:40   
loremi
Dobro jutro že v junijski temi!

Joj punce, hvala za navijanje, je pomagalo.
Dans so se vidli folikli velki od 12 do 16 mm, sem bila pa reeees presenečena, konzilij je "izpadel" iz možnosti (ni bilo potrebno) in s postopkom nadaljujem user posted image . Jutri imam ponovno kri za dat in UZ, menda pa bo zelo hitro že stopka.
Uf, odleglo je.

Hvala za lepe želje še 1x.

Žogica13  user posted image , žal mi je, da ni prišlo do transferja.

Mene je pa strah še, če se bo moj zamrznjenček uspešno odmrznil. Menda imajo neke težave z gojiščem v Ljubljani, kar se po mojem mnenju absolutno nebi smelo dogajati!! Ker se trudiš in prenašaš vse, samo za končni rezultat, na koncu se pa vse zaključi v gojišču user posted image . Seveda, ni sicer to potrjena informacija, samo pač ... zveš od pacientk.

Pozdravček vsem!

< Sporočilo je popravil loremi -- 1.6.2009 11:47:49 >

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:47:10   
gapii27
žogica13 vsakega zmarzi ob taki zgodbi...mislimo nate in velikuser posted image  zate...


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:48:55   
gapii27
loremi superca zateuser posted image user posted image user posted image

jes pa upam, da me jutri počaka vsaj kak lepo razvita celica, da bom lahko imela et

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 11:59:11   
loremi
Gabii27 hvala.

Zate pa navijam, da te pričaka celica in da sledi ET user posted image !

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 12:25:42   
Rakica_80
Ojla punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako ste mi? Jaz sem bolj leno, če povem po resniciuser posted image , zato me tudi ni tuki gor, več ali manj poležavam, se sončim in tako.....
Mismis, lep seznamčekuser posted image
Citrončicauser posted image user posted image user posted image
Žogica13user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gapii in Loremiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srečnoooouser posted image
.....o novosti, pa vas bom sproti obveščalauser posted image
Lana70, kdaj se gremo hitit v murje?user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?