|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:07:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žogica13

pozdravljene punce,
se oglašam po dolgem času spet vsa nesrečna. prejšni teden sem imela punkcijo pridelala 14 lepih in zrelih celic, pridem na ET pa spet ni prišlo do njega. tako grozno sem razočarana nad GKLJ da ne morem opisati. sedaj moram jutri poklicati sestre, da povejo kaj se je konzilij odločil. Drobnič je nekaj govoril, da je morda z mojimi geni kaj narobe. najprej ugotovijo moževo neplodnost, prvi ICSI neuspešno končal s ss, drugi ICSI sem imela 6 nezrelih celic, zdaj pa toliko celic kot prvič in drugič skupaj, pa nič ET...in ko pridem na ET sem opazila, da so papirji že vse izpisani, potem pa vse prečrtano. zakaj to? mar ne spremljajo kaj se dogaja vmes? in zakaj se 5 celic ni oplodilo?ostalo pa se je nehalo razvijat tam nekje 2-3 dan-še to ne vedo in da takih celic ne bodo dali notri ker ni zagotovila, da se bo naprej razvilo.
mah zmedena sem. prvič da sem se res počutila, da bo ratalo, potem pa mi drobnič reče, da možev rezultat sploh ni tako slab, da je morda pri meni in z mojimi geni kaj narobe in kaj bodo na genetiki (če to sploh še delajo) ugotovili?drobnič pravi če bo kakšen slab rezultat na genetiki, potem naju čaka najbolj črn scenarij. zakaj sem prvič potem z morulo zanosila? zakaj se to dogaja meni? zakaj najprej kriv mož, sedaj sem kriva jaz? kljub vsemu ki pravijo da so taki stručki tle na klinike me ne mika več da grem tja. če ugotovijo da je z mano vse ok, greva k Rešu. Klinike vidt več ne morem.
se opravičujem, ker sem malo več pisala, a moram dati to iz sebe ven.



ojej.. user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi je tako hudo tole brat. Pri nama tudi ni prišlo do transferja in so rekli, da je možno, da imajo moje celice pretrdo ovojnico in da spermij ne pride noter. Ne razumem zakaj so takoj pomislili ne genetske težave? S kakšnim razlogom?

joj, sedaj je pa še mene postalo malo strah.. user posted image

(odgovor članu žogica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:07:15   
žogica13
hvala punce za vse objemčke. sem jih potrebna, ker mi kar na jok gre vsake toliko časa.
prej sem klicala Reša, 11.8. imava prvi pregled pri njemu in upam da tam rata. tudi če na GKLJ zberejo dovolj denarja za moje genske preiskave greva k Rešu.
tko, imam 3 mesece časa da se posvetim sama sebi in možu, dobro da je poletje, da izkoristiva maximalno dobre dneve, na jesen pa v nove boje.
hvala še enkrat.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:08:27   
Anonimen
loremi, super, da nadaljuješ s postopkom.. Še malo pa boš dobila svojega pingvinčka..user posted image

bebiii, kako si ti?

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:14:32   
žogica13
ne smeš se bat suzi.
mislim, da se jim kratko malo fučka za vse nas, ki tam trepetamo. meni je za ta postopek Požlepova predpisala gonal, to napisala na napotnico, potem pa pridem po injekcije in dobim spet menopur, z izgovorom, da sem 2x dobro odreagriala in da ne bodo to spreminjal. žalostno je tudi to, da sem takoj govorila z Požlepovo,, pa je rekla samo, če je Bokalova tako rekla in ona je šefica potem bom pač še enkrat probala z menopurjem.
res nimam se več časa poglabljati kdo je kriv in kdo ne. mislim, da si na GKLJ samo številka, ki moraš čimprej porabiti vse postopke, kaj več jih pa ne zanima. vesela sem, da se imava z možem še bolj rada, zdaj ko sem tako potrta bom morda dobila psa in še mačka, ki si jih tako želim, morda bom pa potem tako pomirjena, da bo ratalo po naravni poti, če sedaj pravijo da je z možem vse ok, pri meni pa lahka psiha dela...gensko pa ne vem, po mamini in očetovi strani je bilo več rodov po več otrok in vsi brez okvare..naj mi drobnič ne govori neumnosti, da je mogoče genska napaka rod preskočila...bla bla.
nič gremo delat. dobro da se vsaj s tem razbremenim misli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:24:00   
Rakica_80
Suzi, jaz sem drugače ok, samo veš, človek rabi res malo pavze in odklopauser posted image
Ne rabiš se bat v naprej, zato raje odklopi čez poletje kot pravi žogica in probaj se posvetit raje sebi, ker človek hitro pade notuser posted image
Bodite mi dobro, vas pridem še pogledatuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu žogica13)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:29:28   
Anonimen
žogica, ne vem kaj naj ti napišem. Samo upam, da vama pri Rešu uspe kar v prvo.user posted image

bebiii, tole je čisto res. Jaz se čez vikend počutim prav dobro, ker nisem nič na RR-ju. Čez teden je pa slabše, ker sem v službi in imam čas razmišljat o teh stvareh, pa brskat po netu..user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:38:49   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: žogica13

ne smeš se bat suzi.
mislim, da se jim kratko malo fučka za vse nas, ki tam trepetamo. meni je za ta postopek Požlepova predpisala gonal, to napisala na napotnico, potem pa pridem po injekcije in dobim spet menopur, z izgovorom, da sem 2x dobro odreagriala in da ne bodo to spreminjal. žalostno je tudi to, da sem takoj govorila z Požlepovo,, pa je rekla samo, če je Bokalova tako rekla in ona je šefica potem bom pač še enkrat probala z menopurjem.
res nimam se več časa poglabljati kdo je kriv in kdo ne. mislim, da si na GKLJ samo številka, ki moraš čimprej porabiti vse postopke, kaj več jih pa ne zanima. vesela sem, da se imava z možem še bolj rada, zdaj ko sem tako potrta bom morda dobila psa in še mačka, ki si jih tako želim, morda bom pa potem tako pomirjena, da bo ratalo po naravni poti, če sedaj pravijo da je z možem vse ok, pri meni pa lahka psiha dela...gensko pa ne vem, po mamini in očetovi strani je bilo več rodov po več otrok in vsi brez okvare..naj mi drobnič ne govori neumnosti, da je mogoče genska napaka rod preskočila...bla bla.
nič gremo delat. dobro da se vsaj s tem razbremenim misli



Pošiljam ti miljon user posted image  in ti želim, da ti pri Rešu uspe. Tudi pri nama v tem postopku ni prišlo do transferja, ker se nobena od petih celic ni oplodila, pa so bile tako celice kot spermiji OK. Biologinja pa tudi ne pozna odgovora zakaj je do tega prišlo. user posted image  Tako da bomo jeseni ponovno poskušali in upava, da bo takrat uspelo. Nama na žalost ne preostane drugega kot GKLJ, ker drugje ne zamrzujejo moškega tkiva in ne delajo biopsije testisov. user posted image  Sem imela pa tud jaz v tem postopku Menopur, medtem ko sem imela v prejšnjih postopkih vedno Gonal in vedno so se celice oplodile, sicer ne vse, pa vendar. Dokaz sta tudi dva sončka stara 3 in 5 let. So pa na konziliju sklenil, da tudi v novem postopku dobim Menpour. Tako da res ne razumem te njihove politike - verjetno je Menopur precej cenejši od Gonala, samo s tem delajo pa škodo nam.

(odgovor članu žogica13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:40:21   
BarbiG
mismis lepo, da si poskrbela za novo temo. Danes sem tud jaz ponovno v službi in sem bila že dvakrat v solzah, ker enostavno nisem mogla zadržat solz ob vprašanju, kaj je bilo pa narobe? Takoda sem že prav utrujena in komaj čakam, da pridem domov.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 13:54:04   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

mismis lepo, da si poskrbela za novo temo. Danes sem tud jaz ponovno v službi in sem bila že dvakrat v solzah, ker enostavno nisem mogla zadržat solz ob vprašanju, kaj je bilo pa narobe? Takoda sem že prav utrujena in komaj čakam, da pridem domov.



joj srce, nikar ne pusti, da ti to pride do živega. Mene skoraj dva meseca ni bilo in so vsi prepričani, da sem user posted image  in me gledajo v trebuh in sprašujejo, kako sem, kje sem bila,...
Jaz se jim pa samo smejem in pravim, da sem jih imela dosti in sem kar doma ostala, še sploh ker je bilo tako lepo vreme in se je bilo treba posončiti user posted image user posted image user posted image . Me čisto prav malo briga kaj si mislijo, jaz tako ali tako nikomur v službi ne razlagam nič glede teh postopkov. Še to se mi manjka, da vidim tisti pomilovalni pogled v očeh.


Daj mi še povej, ali je tebi dr. D napisal na napotnico Gonal ali Menopur. In če ti je napisal Gonal, ali si kaj vztrajala na njem. Jaz imam namreč posvet pri dr. D 06.07. in takrat ga mislim prositi, če bi probali z Gonalom, sicer mi zna reči, da kompliciram, ker je z Menopurjem glih tko uspelo user posted image , ampak bomo videli kaj bo, pustimo se presenetiti.

< Sporočilo je popravil mismis -- 1.6.2009 13:56:34 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
1.6.2009 14:00:24   
mismis
AKTUALNO  
 
Torek, 02.06
Gapii27 - ET
Loremi - UZ
 

user posted image   
 
user posted image   TA MESEC PRAZNUJEJO   user posted image
user posted image  
 
Sobota, 13.06.
Hedviga
 
Petek, 19.06.
Zarja
T1979
 
Torek 30.06.
Tassi1
 
user posted image

 
OBJEMČKI 

user posted image  Citrončica user posted image  user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
Lana07  greje user posted image test 02.06.
Punsha greje user posted image  test 03.06.
Zup2 greje user posted image user posted image  test 05.06.
Sunia greje  user posted image  test 09.06.
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    

  • Vitaebella (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • Punsha (1.IVF, LJ, dr. Vogler) 
  • Lana08 (2. IVF, GK LJ)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Sunia (IVF, MB)
  • zup2, (4. ICSI, dr. Reš, PO)
  • Naska (GK LJ, posvet 18.5.)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
  • Lana70 (1. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
 user posted image  KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image          
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Zarja ( MB, zmrznjenčki, avgust)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • Dajamaja (PO, dr. Reš)
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D, maj/junij)
  • db (1. IVF, GK LJ, čaka na pošto s konzilija)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Loremi (2. IVF, zamrznjenčki)
  • bbpikica (6. IVF/ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • palcica_(1. IVF, dr. Reš) 
  • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (2.IVF, GK LJ) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Pika74 (6. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič, posvet 9.6.)
  • N74 (dr. Reš, PO, zamrznjenčki)
  • Stella Rossa (1. IVF, GK LJ, dr. Požlep)
  • Bozza (dr. Reš, PO) 
  • Biba007 (dr. Reš, zamrznjenčki)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič, posvet 4.9.)
  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ)
  • cukica (GK LJ, zamrznjenčki)
  • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Tanja_Jes (2. IVF)
  • mausikaa (1. IVF, dr. Geršak)
  • Bit (dr. Reš, PO, avgusta zamrznjenčki)
  • skuštrana suzi (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 3.7.)
  • BarbiG ( 4 ICSI, GK LJ )
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)


 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Mismis, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35    % 
april                      11                               2+1                       27,3 %

maj                       12                               5                            41,6 %
 

  • Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

  •  
       
    user posted image NOVE NOSEČKE JUNIJuser posted image  
       
     user posted image  Punsha (LJ)    
     user posted image  Lana08 (LJ)  
           
    Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.
     
     
    Za vse zamudnice zadnjega srečanja, bo ponovitev le tega 12.6.2009 od 19. ure dalje v lokalu Kongu (Savlje). Upam, da se tokrat vidimo, da kakšno rečemo in spijemo.


    < Sporočilo je popravil mismis -- 1.6.2009 14:01:02 >


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 60
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 14:14:12   
    BarbiG

    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

    mismis lepo, da si poskrbela za novo temo. Danes sem tud jaz ponovno v službi in sem bila že dvakrat v solzah, ker enostavno nisem mogla zadržat solz ob vprašanju, kaj je bilo pa narobe? Takoda sem že prav utrujena in komaj čakam, da pridem domov.



    joj srce, nikar ne pusti, da ti to pride do živega. Mene skoraj dva meseca ni bilo in so vsi prepričani, da sem user posted image  in me gledajo v trebuh in sprašujejo, kako sem, kje sem bila,...
    Jaz se jim pa samo smejem in pravim, da sem jih imela dosti in sem kar doma ostala, še sploh ker je bilo tako lepo vreme in se je bilo treba posončiti user posted image user posted image user posted image . Me čisto prav malo briga kaj si mislijo, jaz tako ali tako nikomur v službi ne razlagam nič glede teh postopkov. Še to se mi manjka, da vidim tisti pomilovalni pogled v očeh.


    Daj mi še povej, ali je tebi dr. D napisal na napotnico Gonal ali Menopur. In če ti je napisal Gonal, ali si kaj vztrajala na njem. Jaz imam namreč posvet pri dr. D 06.07. in takrat ga mislim prositi, če bi probali z Gonalom, sicer mi zna reči, da kompliciram, ker je z Menopurjem glih tko uspelo user posted image , ampak bomo videli kaj bo, pustimo se presenetiti.


    Ja vidim, da ti drugače razmišljaš kot jaz. Jaz sem jim pa povedala zakaj me ne bo, tako da se ne obremenjujem še s temi stvarmi, je pa res, da moram potem v zakup vzet tudi ta vprašanja. Pa sem mislila, da bom lahko bolj trdna, pa ne vem, očitno ne morem biti ali pa sem bolj občutljiva še zaradi vseh hormonov. user posted image  Je pa res, da nisem deležna pomilovalnih pogledov, ampak vsakega samo zanima kaj je šlo narobe in potem je konec debate. Smo res super kolektiv in tud na kofetu dopoldne smo se pogovarjal sproščeno in noben ni več omenjal nič glede mene, samo so me pa predhodni pogovori kar utrudil. Mah bo že bolje. Jutri je nov dan in nov boj.  Kar se pa terapije tiče pa ne vem, kako bo. K dr. D-ju grem 22.6 in bom videla kaj bo rekel, glede na to, da imam na sklepu konzilija napisano terapijo z Menopurjem in res ne vem, če bo lahko on spremenil terapijo. Bomo vidli. Pustmo se presenetit. Bi pa definitivno raje imela Gonal, ker pri Gonalu se mi še nikoli ni zgodilo, da bi ostala brez ET-ja.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 61
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 14:56:34   
    Reby
    mismis - vidim, da se je moj "nadimek" prijel, pa sem mogla hitr zamenjat slikico user posted image
    barbi - ti bošček naš, saj bo bolje, te pa naj po drugi strani tolaži to, da že imaš doma dva cukra, kmalu se vam bo pa pridružila še kakšna pupa user posted image
    Vsem želim en lep popoldan!

    (odgovor članu BarbiG)
    Neposredna povezava do sporočila: 62
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 14:58:16   
    mismis
    Reby, vidim da je tudi tebi tvoj nadimek všeč, da si morala spremeniti avatar user posted image user posted image user posted image .
    Kako si opravila danes, je vse OK??? Ma kaj sprašujem neumnosti, seveda je...

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 63
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:02:37   
    BarbiG

    IZVIRNO SPOROČILO: Reby

    mismis - vidim, da se je moj "nadimek" prijel, pa sem mogla hitr zamenjat slikico user posted image
    barbi - ti bošček naš, saj bo bolje, te pa naj po drugi strani tolaži to, da že imaš doma dva cukra, kmalu se vam bo pa pridružila še kakšna pupa user posted image
    Vsem želim en lep popoldan!



    Ja živjo pujsa pepa. Sem kar dvakrat pogledala, če prav vidim - mojima sončkoma je pujsa pepa všeč veš. user posted image  Sicer si pa ti že kar daleč, a ne? Še malo pa boš v nizkem štartu, a ne? Mislim, da bi se morale počas kaj dobit in kakšno rečt preden mi pobegneš v Rim.

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 64
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:05:34   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


    IZVIRNO SPOROČILO: Reby

    mismis - vidim, da se je moj "nadimek" prijel, pa sem mogla hitr zamenjat slikico user posted image
    barbi - ti bošček naš, saj bo bolje, te pa naj po drugi strani tolaži to, da že imaš doma dva cukra, kmalu se vam bo pa pridružila še kakšna pupa user posted image
    Vsem želim en lep popoldan!



    Ja živjo pujsa pepa. Sem kar dvakrat pogledala, če prav vidim - mojima sončkoma je pujsa pepa všeč veš. user posted image  Sicer si pa ti že kar daleč, a ne? Še malo pa boš v nizkem štartu, a ne? Mislim, da bi se morale počas kaj dobit in kakšno rečt preden mi pobegneš v Rim.



    če se bosta popoldne, se vama lahko pridružim user posted image , mislim da imamo me tri središče v Mostiščarjuuser posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu BarbiG)
    Neposredna povezava do sporočila: 65
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:09:54   
    gospodarica
    lep pozdrav!
    name ste pa čisto pozabile:( no mogoče sem res sama kriva,ker se tako redko javljam?!
    če vam ni odveč me prosim dodajte....10.06. imam testuser posted image

    aja pa še to....če katera slučajno rabi UTROGESTAN naj mi javi.

    lep dan še naprej

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 66
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:10:16   
    Reby
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


    IZVIRNO SPOROČILO: Reby

    mismis - vidim, da se je moj "nadimek" prijel, pa sem mogla hitr zamenjat slikico user posted image
    barbi - ti bošček naš, saj bo bolje, te pa naj po drugi strani tolaži to, da že imaš doma dva cukra, kmalu se vam bo pa pridružila še kakšna pupa user posted image
    Vsem želim en lep popoldan!



    Ja živjo pujsa pepa. Sem kar dvakrat pogledala, če prav vidim - mojima sončkoma je pujsa pepa všeč veš. user posted image  Sicer si pa ti že kar daleč, a ne? Še malo pa boš v nizkem štartu, a ne? Mislim, da bi se morale počas kaj dobit in kakšno rečt preden mi pobegneš v Rim.



    če se bosta popoldne, se vama lahko pridružim user posted image , mislim da imamo me tri središče v Mostiščarjuuser posted image


    Super, jaz sem takoj za to. Čeprav mam ta teden popoldan materinsko, čez vikend šibneva na morje, drug teden materinska, no edino drug teden v torek sem fraj, ker je ogled porodnišnice, pa ne bova šla user posted image , potem pa je še petek, vikend....

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 67
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:11:51   
    Reby
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    Reby, vidim da je tudi tebi tvoj nadimek všeč, da si morala spremeniti avatar user posted image user posted image user posted image .
    Kako si opravila danes, je vse OK??? Ma kaj sprašujem neumnosti, seveda je...


    Itak, da je vse ok, v sredo imam pa spet pregled in upam da UZ user posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 68
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:12:21   
    mismis
    Gospodarica, koliko user posted image  pa greješ, in seveda te bomo dodale na seznamček

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 69
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:12:57   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: Reby

    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    Reby, vidim da je tudi tebi tvoj nadimek všeč, da si morala spremeniti avatar user posted image user posted image user posted image .
    Kako si opravila danes, je vse OK??? Ma kaj sprašujem neumnosti, seveda je...


    Itak, da je vse ok, v sredo imam pa spet pregled in upam da UZ user posted image



    no to mi je pa všeč, da je vse  OK namreč user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 70
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:18:51   
    kimsy
    lepe moje, da vas mal pozdravim!
    Sm tok zaspana, to vreme mi je čist mim in se mi nč ne da!
    mismis-upam, da si preživela! Jst se v službi na srečo ne rabim nč zmišlat, ker me noben nč ne sprašuje, ker je moj šef ob enem bodoči očka mojih otrok. user posted image  user posted image  user posted image  Tako da mi je vsaj nekaj prihranjenega. user posted image
    žogica13 - user posted image user posted image user posted image . Sm brez besed.
    BarbiG -  men se zdi, da na gklj ni pomembno, kaj ti G. napiše na napotnico. Men je napisal kratek postopek in 2 amp. menopurja. Imela sem dolg postopek in 3 amp. menopurja. Na koncu 24 celic. Še sreča, da me ni razneslo! user posted image
    BEBIII - lepo, da si se nam mal oglasila.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 71
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:42:16   
    mismis
    Preživela prvi delovni dan, gremo domov user posted image  
    še 4 dni do vikenda user posted image user posted image user posted image


    lepo se imejte

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu kimsy)
    Neposredna povezava do sporočila: 72
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 15:48:19   
    gospodarica
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    Gospodarica, koliko user posted image  pa greješ, in seveda te bomo dodale na seznamček



    grejemuser posted image  pingvinčka:) 

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 73
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 16:15:02   
    gigi1
    Ojla pupike

    Evo, da se čisto na kratko oglasim in sporočim, da grejem 2 lepa zarodka. Test pade 15.06.

    Lupčke in objemčke prav vsem user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu gospodarica)
    Neposredna povezava do sporočila: 74
       RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
    1.6.2009 16:23:47   
    miska73
    Zdle sem pa skor s stola padla od smeha...
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Pujsa Pepa, odličem avatar user posted image


    Žižek moj, jst sem tolk vesel za tale tvoj današnji izkupiček.
    Zdej pa le nej porata. Bom ene 5 tednov skup držala pesti.
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
    Sem mojmu povedala (mu poročam o tistih pupah, ki so mu znane tko ali drugače...)
    in že sprašuje, če bodo dvojčki?


    Gospodarica tudi tebe naj bo s srečo in navijam tudi za tvoj plusek.

    < Sporočilo je popravil miska73 -- 1.6.2009 16:26:53 >

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 75
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
    8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
    Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?