|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 13:57:54   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

alina-tudi naš ima lišajasto kožo po komolcih pa v pregibih oz.moj bi rekel med fugam user posted image ...je pa to tud zarad same centralne kurjave in nasploh vremena...


Sem ravno danes poslušala oddajo na to temo, mraz, kurjava...
Priporočajo, da ta mičkene že navajamo na rokavičke, ker imajo menda ful občutljivo kožico na rokicah. Kar se pa centralne tiče, pa ravno tako priporočajo kakšno stopinjo manj v stanovanju, pa raje damo otroku dodatno majčko, kot pa da je prevroče in po nepotrebnem otroku izsušuje kožo. Pa še pol je preskok na zunanjo temperaturo prevelik. Otrok je razgret, zunaj pa -5.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 14:23:14   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

alina-tudi naš ima lišajasto kožo po komolcih pa v pregibih oz.moj bi rekel med fugam user posted image ...je pa to tud zarad same centralne kurjave in nasploh vremena...


Sem ravno danes poslušala oddajo na to temo, mraz, kurjava...
Priporočajo, da ta mičkene že navajamo na rokavičke, ker imajo menda ful občutljivo kožico na rokicah. Kar se pa centralne tiče, pa ravno tako priporočajo kakšno stopinjo manj v stanovanju, pa raje damo otroku dodatno majčko, kot pa da je prevroče in po nepotrebnem otroku izsušuje kožo. Pa še pol je preskok na zunanjo temperaturo prevelik. Otrok je razgret, zunaj pa -5.



user posted image  user posted image  

...al pa še kak vlažilec zraka na radiator pristavit...no naš rokavičk ne bo imel,ker ima bundico in kombinezonček oboje čez rokice...

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 14:41:11   
bačko
No mi smo iz sprehoda in Lora še panča.user posted image Samo ven sem mogla z njo iti.Pa čeprav dež pada.
Bjondi ne bom se prehitro veselila niti važila.Bom kar tiho.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 15:04:09   
princ_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

IZVIRNO SPOROČILO: lino



Najprej kot običajno vse naj najnajboljše Veroniki in mamici mk8, Marcelu in mami Tiri in Tomu ter mamici Janci Fuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  




Se podpišem.



js tuduser posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj je, mamicina in atijeva princeska...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 15:50:13   
manna
Čestitke vsem ki praznujete obmesečnico!! user posted image user posted image user posted image user posted image

alina, kaj pa tiste kreme od mustele ki so za otročke z raznimi kožnimi težavami? Imajo eno linijo izdelkov prav za to...
bjondi, a ti se več ukvarjaš z numerologijo ali kako? Jaz sem naši pupi zračunala (pred porodom) tako da se ji maksimalno ujema ime s priimkom, pa z datumom rojstva, pa z mojim in lubijevim imenom...Izbrano sem imela eno drugo ime, ki mi je bilo lepše, pa ga nisem dala ker je bilo s priimkom skupaj zelo slaba kombinacija. Lubi se je pa smejal če sm zmešana user posted image
bačko, glede spanja smo čist na istem!! Pa to imamo mi že od začetka!! 30min je maksimum za dnevni spanec, pa še za to se je treba matrat. Nimaš kaj! V tisti knjigi Otroško spanje, brez joka v sanje sicer piše da otroka lahko naučiš dlje spati ampak meni ni uspevalo tako da sem nehala probavat. Metoda je taka, da ko se začne prebujat ga/jo začneš hitro nazaj ujčkat in uspavat, da se ne predrami nazaj v budnost in tako podaljšuješ spanec. Potem ko se navadi recimo 10 dni dlje spat, naj bi mu zlaufalo da bi sam dlje spal...


(odgovor članu princ_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 15:56:21   
manna
mini86, ja take tašče, babice, tete..znajo fajn zamorit. Ravno danes sem bila na obisku pri babici in mi je solila pamet, ampak jo sploh ne poslušam. Pa kako je blo v starih cajtih panevemkaj. No, res da ona je ful stara tko da takrat je blo itak v navadi da so dali dojenčkom navadno sveže kravje mleko, samo prekuhano...

tecka, glede nexta pa zaenkrat ne bom naročala. Sej boljš da mal šparam user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 16:32:51   
mojjaka
Tudi jaz se pridružujem čestitikam vsem junijskim sončkom in pa mamicam!

Danes sem bila spet na prevezu mojega prsta in zdaj HB že celi, tako da bom mogoče v petek že dala šive ven.
Mi pa tako paše ko je možek doma....sem se kr malo razvadla in bo kr kriza ko bom spet cele dneve sama. Jaka je ful "divji" in mora bit skooooz akcija! Danes sem mu dala malo zelenjavne kašice za poskusit in mu je bla kr všeč( sem skuhala malo krompirčka, brokolija in korenčka pa zmiksala).
Vreme je za skozlat, ampak sta šla fanta ven z vozičkom(z dežno prevleko seveda) in je Jaka takoj zaspal. Danes sem mu prvič oblekla kombinezonček za zunaj. Drugače pa je naše dnevno spanje katastrofa...sam spi največ pol urce, pa se že smeji in binca in akcija...potem pa siten in spet uspavanje in spet par minutk....razen če ležim zraven njega-to sem zdaj pogruntala ko sem zaradi noge počivala -pa spi 2 uri skup!



(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 16:39:19   
mojjaka
Tak korenjak pa je že naš Jaka
user posted image
user posted image

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 18:00:04   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: manna

...Izbrano sem imela eno drugo ime, ki mi je bilo lepše, pa ga nisem dala ker je bilo s priimkom skupaj zelo slaba kombinacija. Lubi se je pa smejal če sm zmešana user posted image



manna isto pri nas. Sem kolebala med Binetom in Vorancem, pa je tut Bine s priimkom 100%. Pa pol sem še datum dodala in sem ta prav dan zbrala za porod. Tut datum je v 100% harmoniji.

Moj pa isto. Se je sam režu in me šlatu, če sem kaj topla. No na koncu je pa reku, da , če korist je super, ker škodvat tko al tko ne more

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 18:20:38   
Hanuši
mojjaka bravo za takega pozerčkauser posted image user posted image user posted image

je kot z reklame

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 18:56:19   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi
alina-tudi naš ima lišajasto kožo po komolcih pa v pregibih oz.moj bi rekel med fugam user posted image ...je pa to tud zarad same centralne kurjave in nasploh vremena...


Te so drugačni kot te med fugamiuser posted image user posted image Nisem mislila komplicirat, sam je blo vedno bolj čudno...gre pa HB počasi na bolje...

Manna, za vsakodnevno nego sem pa kupila kremo od Mustele in mi je full všeč, sploh zato ker je brez vonja.

Mojjaka, res je že pravi korenjak!!



(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 19:00:06   
manna
Ja jaz imam tudi več stvari od mustele in so super.
Mojjaka user posted image user posted image zobke je videt!! Kok je zlati!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 19:01:41   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

Manna, za vsakodnevno nego sem pa kupila kremo od Mustele in mi je full všeč, sploh zato ker je brez vonja.





alina, katero si pa kupila? Jaz sem Cold, ker je bolj mastna, pa ma tako parfumski vonj. Pa Mustela naj bi bila brez parabenov in parfumovuser posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 19:54:56   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

Manna, za vsakodnevno nego sem pa kupila kremo od Mustele in mi je full všeč, sploh zato ker je brez vonja.



alina, katero si pa kupila? Jaz sem Cold, ker je bolj mastna, pa ma tako parfumski vonj. Pa Mustela naj bi bila brez parabenov in parfumovuser posted image


Na tubici piše DERMO-PEDIATRIE. Je za občutljivo kožo in ni ne vem kako mastna, samo sem vseeno zadovoljna.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 20:41:39   
mini86
ja tud js sm ugtovila da če ležim oz spim zraven njega gdaj potegne za 2 uri..sicer mu je treba ene dvakrat dt dudo ampak so pa dve uri k dgač spi sam po 50 minutkuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 20:53:21   
lino
Čer.

Tudi mi spimo samo, le mami zraven leži in ima zizo v pripravljenostiuser posted image
Moram rečt, da mi to pogosto paše, ker se tako tudi sama odpočijem in zraven sem začela brat knjige, sem sedaj v 14 dneh že 3 knjige prebrala (o vampirjih in volkodlakih-ljubezenske)...
Je pa tudi kak minus tukaj in sicer npr., ko dobimo obiske in jst ne morem z njim ležat (drugi ne veljajo, ker nimajo ziz), takrat pa tudi Maksi ne spi in tako se zgodi, da je potem zvečer blaaaaznooo utrujen in težko zaspiuser posted image

Pa sej bo, vse bo boljš, sej čas itak tk hitro mineva in naši sončki so že 4-5 mesecev stari in kr naenkrat bodo pa pubertetniki (tk ko Mare), gre res vse hitro in je treba take malenkosti mal v zakup vzet in predvsem užiiivat.

Sem se pa danes nasmejala, ko sem Maksija kopala in je moj dragi zraven bil in naju "nadzoroval" in je komentiral, da ima Maksi full velike jajce (se vidi, da ga je samo 1x previl)

No, grem sedaj knjigo mal brat...

Nočko.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Junijski sončki 2009
4.11.2009 22:03:58   
mk8
Živjo punce!

En dan ne berem foruma in so popisane že štiri strani. Mi smo dobro, praznujemo pet mesecev user posted image user posted image . Hvala za čestitke user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: manna

mk8, kako ste spali vi??



Vem, da je bilo to vprašanje še od včeraj, ampak bom kar danes odgovorila. Prejšnjo noč je bilo spet bolj slabo, čeprav je vmes v kosu odspala tri urce (od dveh pa do petih), drugače se je pa kar zbujala na eno uro. Včeraj je bil pa pravi balzam..user posted image  Zbudila se je od polnoči, samo je moj user posted image  hitro stekel v njeno sobico in ji dal dudo nazaj v usta, tako da se ni popolnoma predramila. In je spala do treh user posted image user posted image . Ob treh se je čisto zbudila, sem ji dala zizo in upala, da bo zaspala nazaj. No pa ni, tako da sva podrle kupček, potem sem jo pa malo po stanovanju prenašala pa kar ni hotla nazaj zaspat. Sem jo pa potem kar v posteljico odložila pa dudo v usta in jo malo božala in je hitro nazaj zaspala in spala do 6.15 user posted image user posted image . Potem sem jo pa k nama vzela, malo zizo v usta, čeprav ni skoraj nič pojedla in je spala še do 8.00 user posted image user posted image . Tako da je bila noč super, samo kaj ko jaz vseeno nisem veliko spala, ker sem poslušala, kdaj se bo zbudila in gledala na uro user posted image . Sem čudna ne, še takrat ko bi se lahko naspala, kar nekaj serjem user posted image .

Mojsonček pri nas je bilo tud tako, da ko je bila Veronika še pri nama v sobi, se moj sploh ni zbudil, ko je jokala user posted image . Razumem zdaj, ko je v drugi sobi, da ne sliši, ampak da je takrat preslišal, mi je pa malo sumljivo. Mogoče, se je pa samo delal, da spi user posted image  Sem ga pa vprašala, kdo bo takrat vstajal, ko bova oba v službi (ker se zgovarja, da more on delat, jaz naj pa vstajam, ker sem doma), pa je rekel, da takrat pa že ne bo treba več vstajat ponoči, ker bo mala spala. Optimist user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  -  sem jo dobila prejšnji mesec in jo bom imela ta mesec lih takrat, ko bomo v toplicah user posted image user posted image user posted image . Imam pa ful bolj močno, kot pred porodom pa ne vem, če je to kaj povezano user posted image

Lenika upam, da se matic kmalu pozdravi user posted image  Pa user posted image user posted image  da je z Dašo boljše!!

Tira joj Marcel pa Veronika sta na isti dan rojena pa ima vaš korenjak kar 3 kile več kot naša! Bravo user posted image user posted image

Spanje - meni se pa vedno bolj dozdeva, da naša ponoči tako malo spi, ker spi preveč čez dan. Ponavadi je tako, da spi dopoldne 1,5-2 uri in popoldne 1,5-2 uri, če sem jaz zraven še dlje. Samo, če je pa ne dam spat, če bi jo poskušala met pokonci ko je zaspana, bi bila pa katastrofa, ker se ful joka, tudi ko je v naročju.

Mojjaka vaš tamauček je pa tak corti!! Ful je luštn oblečen.

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 8:02:44   
Hanuši
Dobro jutro,

najprej en zdrav zajtrk z vitaminiuser posted image


user posted image


No mi smo pa danes že spali do 7.20. Je nosek že precej bolje. Je pa ob ene 1h zjutraj nekaj godrnjal, sem mu dala dudo in odšla po nastavek, da mu nosek očistim. Ko sem prišla nazaj, je pa že veselo spančkal.

Danes bova šla po moje malo ven. Sem gor privlekla vrečo za v voziček, sam je pa res tok termo, da je po moje za -10.user posted image .  Mam še eno katera se natakne na voziček, pa mu pride do bradice, tko, da bom po moje kar tisto gor dala. Ker drugače ga bom pozimi mogla v skafander dat, če bi že zdaj uno ta toplo uporabljalauser posted image .

Je prav groza, ko sva bila včeraj cel dan not. Siten sinko in sitna mami.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 8:18:08   
Hanuši
Aja mam pa še eno vprašanje. Ene 2 dni nazaj smo občudovale copatke, pa je ne vem katera dala link ameriškega E-baya, kjer so ful cenejše.

Jaz, ko sem naročala kopalke od Victoria's secret, me je prišla carina 25€. Verjetno je tudi pri copatkah tako, ker potem so pa drage. Tista, ki jih je že naročila, a lahko poveš kako je bilo s carino

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 8:21:00   
Hanuši
Evo sem našla 10ka ti jih naročaš že od 2008. Prosim povej kako je s carino

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 8:46:08   
manna
Dobro jutrooo
Hanuši vi pa danes praznujete obmesečnico kajne? No vse NAJ NAJ NAJboljše!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 9:49:29   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Ja jaz imam tudi več stvari od mustele in so super.


Kaj pa imaš od Mustele?


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 9:51:40   
Mala_princeska
Bejbe pozdravljene user posted image .

Včeraj smo imeli 2.dozo cepljenja +rotarix in je mala vse lepo prestala.

Manca je težka 6.860 g, merili jo pa niso.

Čestitke vsem za obmesečnico za naprej in nazaj.





_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 10:06:22   
Tira
Ojla!

Nas je pa cepljenje kar zdelalo, včeraj smo imeli cel dan vorčino, samo lih toliko, da mu nisem dajala svečke. Je bil pa čist bogi, sploh ni hotel jesti, zvečer ni pojedel nič in potem sva ga dala kar brez spat in je zaspal user posted image  Potem me je bilo pa tko strah, revež nič jedel od 16h. No, pa sem ga ob 22h glih toliko predramila, da je popil 100 ml mleka. Potem je pa zaspal in spal do 6.30, pojedel in še sedaj spi!!! Noro!!! Seveda od 6.30 naprej spi v najini postelji user posted image

Mk8 ja res so velike razlike med našimi sončki... ampak nič zato, važno da so vsi zdravi. Pa čim manj primerjave delat med njimi. Drugače pa vem, da je naš res ogromen dojenček... jah kaj moramo, je po atiju, no pa jz tud nisem ravno majhna.

Mojjaka res je fleten vaš pobič user posted image

Jz pa kuham krompirček za Marcela, zraven bo pa cvetačo, korenček in kolerabico dobil user posted image  Bomo videli, kako se bo pačil user posted image

Zdaj pa res ne vem več, ali naj ga zbudim.... Joj koliko je že ura, cel ritem bo imel uničen....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Junijski sončki 2009
5.11.2009 10:14:34   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz tudi še nimam user posted image  in upam, da je še kar nekaj časa ne bo.


Lenika hvala enako.user posted image user posted image user posted image Čeprav je pri posteljnih aktivnostih manj zabavno (s tem mislim na to, da hormoni niso tisti tapravi), vsaj vložkov ni treba kupovati in se obremenjevati z zamenjavo user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

glih kej za nardit, za podaljšanje spanca, ni. to je njihov ritem, se bo pa še spreminjal, tko da ne skrbet. so vmesne faze, k jih morjo prerast


Se strinjam, pri nas sploh ni nekega ritma glede budnosti in spanca - razen zvečer, ko zaspi včasih pred 22h, včasih okoli 22h, zbudi pa se ob 6.30 (vstaja z atijem in sestrico, ki gresta v vrtec in v službo user posted image ), čez dan pa čist različno spi, ali v kosu po 3h ali večkrat po urco, včasih tudi manj.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?