|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009
4.6.2009 12:46:29   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Zakaj misliš, da več poje, če si črpaš? Jo boš s flaško razvadla, potem je pa lahko hitro konec dojenja, pa mastitis, pa prikrajšaš jo za posladek na koncu - to na koncu namreč s pumpo težko ven potegneš? Po moje je res škoda, da si tolk punc črpa! Sicer pa kakor hočeš. Poje pa res zato mogoče več, ker je s flaše lažje vlečt, kot z joške.

Napenjanje lahko pa lahko omiliš s pravočasnim podiranjem kupčka. Kr dost pomaga. Ko bi jaz to pri prvem vedla, bi ga pol manj po rokah blo treba nost in tolažit!user posted image



Naty-Taya, Lara se je rodila v 33 tednu in še ni bila pripravljena na dojenje. Smo poskušali že v P pa sploh ni šlo, tako da je to že velik napredek da se sedaj dolji vsaj 4krat na dan. Črpala sem torej zato, da je lepo pridobivala na teži, saj je imela ob odpustu komaj 2 kg...zdaj je drugače in že sama zajoka, če je lačna, tako da se že veselim, da se rešim črpalke, flašk in prekuhavanja....

Mojsonček, pregled pri G je bil ok. Nič boleče, je pa res da nisem bila šivana. Je bila tvoja Zoja sploh kaj na intenzivni negi ali sta bili takoj na oddelku. Ker meni so takoj rekli, da bo najprej na intenzivni. Je že res, da je bila Zoja precej težja in večja, ampak vidim, da si prav tako rodila skoraj 1,5 meseca pred PDP...?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijski sončki 2009
4.6.2009 12:52:06   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

NATY jst si niti pod razno nisem želela črpat in po podoju dodajat še po flaški ampak pri otrocih z visokim bilirubinom (naša je še vedno rumenična pa je stara 3 tedne in bila na fototerapiji v P 2x po cel dan) žal drugače ne gre... 


Tud Lara je bila pod lučko v P, ampak je zadostovalo 12 ur fototerapije. Je sedaj vredu ali moraš še na kakšno kontrolo v P?

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijski sončki 2009
4.6.2009 15:38:21   
mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: *alina*




Mojsonček, pregled pri G je bil ok. Nič boleče, je pa res da nisem bila šivana. Je bila tvoja Zoja sploh kaj na intenzivni negi ali sta bili takoj na oddelku. Ker meni so takoj rekli, da bo najprej na intenzivni. Je že res, da je bila Zoja precej težja in večja, ampak vidim, da si prav tako rodila skoraj 1,5 meseca pred PDP...?




Ne, naša sončica je imela APGAR po 1 min. 9, kar je odlično, tko da ni bla ne v inkubatorju in ne v topli posteljici... rojena je pa točno 30 dni prej, tut na porodniško nisem uspela it... z bolniške direkt rodit user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijski sončki 2009
4.6.2009 15:51:42   
Mala_princeska
Mojsonček to pa je junakinja potem, če je imela tako fajn oceno en mesec predno bi se mogla rodit, pa je že bila na svetu. user posted image user posted image user posted image

Se spomnim glede dojenja in črpanja pri prvi user posted image - sem se full presekirala in se bala za mleko, tamala je tud full rada cuzala user posted image user posted image user posted image pa na srečo je šlo - na dodatek nisem dosti pomislila, pa ko za nazaj pomislim vidim da bi morala....Se bom pa pri drugem kaj več naučila in ne bom poslušala tašče. user posted image

Vam zavidam, ko že vozičkate - kdaj pa ste prvič šli ven?
Mene zihr 1 mesec ne bodo iz hiše spustili user posted image , not bom pa ponorela user posted image .

Poljubčke vsem vašim user posted image in upam da se vam kmalu pridružimo, pa navijajte za nas. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijski sončki 2009
4.6.2009 16:25:08   
mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: *alina*



Tud Lara je bila pod lučko v P, ampak je zadostovalo 12 ur fototerapije. Je sedaj vredu ali moraš še na kakšno kontrolo v P?



pri nas je bla najvišja vrednost 290 nevemčesaže... 170 je zgornja meja tolerance, domov sva šli pa z 240, se pravi še krepko povišan ampak terapija je samo za vrednosti okoli 300 pa še to je vse pogojeno kdaj dobi rumenico (kateri dan)... midve nimava neke extrakontrole zavoljo tega razen, če bi bla bolj zaspana pa na srečo ni več... beloočnice so pa še zmer rumene in koža tut taka bolj temna... sej to je sine tut imel še več k 1 mesec po porodu take učke, kr mal grozne... sej bo... edino kar imava je pregled za kolke pri 8 tednih, bolj preventivno (nedonošenost in medenično nožna vstava pri porodu) ker ni imela predpisane nobene terapije (široko povijanje)...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijski sončki 2009
4.6.2009 16:31:06   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Mojsonček to pa je junakinja potem, če je imela tako fajn oceno en mesec predno bi se mogla rodit, pa je že bila na svetu. user posted image user posted image user posted image

Se spomnim glede dojenja in črpanja pri prvi user posted image - sem se full presekirala in se bala za mleko, tamala je tud full rada cuzala user posted image user posted image user posted image pa na srečo je šlo - na dodatek nisem dosti pomislila, pa ko za nazaj pomislim vidim da bi morala....Se bom pa pri drugem kaj več naučila in ne bom poslušala tašče. user posted image

Vam zavidam, ko že vozičkate - kdaj pa ste prvič šli ven?
Mene zihr 1 mesec ne bodo iz hiše spustili user posted image , not bom pa ponorela user posted image .

Poljubčke vsem vašim user posted image in upam da se vam kmalu pridružimo, pa navijajte za nas. user posted image user posted image user posted image



res je imela presenetljivo dobro oceno, hvala bogu, že tko je bil šok, ko je blo tko nepričakovano...

midve sva šle po odhodu iz P najprej za 5, 10 min na balkon, itak, zavite, skrite pred sončkom... pol pa 4. dan, se pravi 12. po porodu za 20 min z vozičkom po mestu, je bil ful lep vreme... učeraj je bla stara 3 tedne in sva veselo vozičkali 2 uri... sej je že toplo zunaj, če izvzamemo današnji dan, nima smisla se tenstat doma med štirimi stenami... zunaj bo obema lepše... če boš ti ok in dojenči itak da ni treba čakat 1 mesec, da greš lahko ven...






_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijski sončki 2009
5.6.2009 4:05:16   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Ne, naša sončica je imela APGAR po 1 min. 9, kar je odlično, tko da ni bla ne v inkubatorju in ne v topli posteljici... rojena je pa točno 30 dni prej, tut na porodniško nisem uspela it... z bolniške direkt rodit user posted image


Tudi pri naši je bila ocena po APGAR 9 pa je bla vseeno v topli posteljici. V bistvu so mi še pred porodom rekli, da gre najprej na intenzivno,  je pa potem tam ostala samo 4 dni, ker ni bilo nobenih težav. Drugač sem pa tud jaz preskočila porodniško in šla iz službe direkt v Puser posted image .

Mala princeska: seveda greš lahko ven prej kot v enem mesecu. Sploh zdaj poleti ni razloga, da bi vztrajala med štirimi stenami.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijski sončki 2009
5.6.2009 8:03:08   
Naty*Taja
Ja, punce, valda da je drugače. Sem pozabla, da sta bili vajini princeski prehitri. Nedonošenčki so pa druga pesem.
Sem bolj ciljala na tale trend, ko si punce že prej črpalke kupujejo, ko sploh še ne vedo, kako bo. Pa ko na rok rodijo in je vse ok. Drugače je pa naša tamala imela tako zlatnco, da je bila tri dni skor po 12, 18 ur pod lučko in en dan celo na dvojni terapiji (lučka spodi in zgori!), sam vlekla je pa skoz kot utrgana. Načeloma jih ne devajo izpod lučke na joško in jim takrat dajo umetno hrano, ker naj bi bili bolj leni in bi dojenje predolgo trajalo - no pri naju so pa izjemo naredle sestre, ker je mala pojedla ene 120 v pičlih 10 min, podrla kupčka in že dremuckala naprej pod lučko...user posted image .
Veliko veselja s pupikama še naprej in da čimprej nadoknadijo, kar še niso...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijski sončki 2009
5.6.2009 23:18:01   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček


Mala princeska: seveda greš lahko ven prej kot v enem mesecu. Sploh zdaj poleti ni razloga, da bi vztrajala med štirimi stenami.


Ma jaz vem da grem lahko ven, če se bova z user posted image ok počutila, sam tastari so tak sitni da se moraš full pazit,....pa pri 30 stopinjah v jopci, pa ne vem kaj še.....user posted image "stare vraže"


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijski sončki 2009
8.6.2009 9:37:33   
Mala_princeska
Ja kje se pa skrivate mamice? user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Vas junijski sončki polno zaposljujejo?


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijski sončki 2009
8.6.2009 10:04:50   
Janci F
Pozdravljene,

sedaj se vam pa lahko pridružim, saj sem v četrtek rodila prečudovitega sina Toma in v soboto sva prišla domov.
Moram priznati, da si nisem predstavljala, da je tako lepo biti mama. Oba z možem sva noro zaljubljena v najinega sinka.

Danes pa čakava prvi obisk patronažne sestre.

Lep dan želim vsem mamicam in vašim sončkom. 

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijski sončki 2009
8.6.2009 15:26:29   
mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Pozdravljene,

sedaj se vam pa lahko pridružim, saj sem v četrtek rodila prečudovitega sina Toma in v soboto sva prišla domov.
Moram priznati, da si nisem predstavljala, da je tako lepo biti mama. Oba z možem sva noro zaljubljena v najinega sinka.

Danes pa čakava prvi obisk patronažne sestre.

Lep dan želim vsem mamicam in vašim sončkom. 


Dobrodošla Janci... pa ste le dočakali vašega fantiča... ti verjamem, da sta čisto zaljubljena vanj, tut pri nas ni nič drugače...
Pol se boste kmalu že kopali, če se je popek posušil user posted image user posted image sej to je povsod enako, da pride patronažna 5x na obisk, a ne? mi imamo krasno patronažno, ki si res vzame čas, se o vsemu pomeni, svetuje, če bi blo kaj nujnega pusti svojo telefonsko... res, prava dušica...
no, nas pa v sredo čaka prvi obisk pediatra... kako čas beži... v petek 12.6. je bil moj PDP, mi bomo pa že dopolnili prvi mesecuser posted image ...sej ne morem verjet...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijski sončki 2009
8.6.2009 15:28:28   
mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Ja kje se pa skrivate mamice? user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Vas junijski sončki polno zaposljujejo?



Mala princeska... čakamo, da se vse pofočkate na tej temi user posted image

Mi smo šli dons po 4 dneh pasenja po stanovanju končno spet ven user posted image , presneto vreme... zdej je treba pa izkoristit maksimalno tele sončne žarke...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijski sončki 2009
8.6.2009 19:12:09   
Janci F
Eno vprašanje imam in sicer me zanima, če ima kakšna šivan presredek?

Jaz sem  danes 4 dan po porodu in me še vedno noro boli in peče.
Dobila sem pa 6 zunanjih šivov.

Zanima me kakšno izkušnjo imate druge s tem in koliko časa se vam je celil presredek, ker jaz sem že malo naveličana tega.
Kaj proti bolečinam lahko vzamem?
V porodnišnici so nam dali naklofen.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijski sončki 2009
8.6.2009 19:55:01   
mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Eno vprašanje imam in sicer me zanima, če ima kakšna šivan presredek?

Jaz sem  danes 4 dan po porodu in me še vedno noro boli in peče.
Dobila sem pa 6 zunanjih šivov.

Zanima me kakšno izkušnjo imate druge s tem in koliko časa se vam je celil presredek, ker jaz sem že malo naveličana tega.
Kaj proti bolečinam lahko vzamem?
V porodnišnici so nam dali naklofen.


Jst sem bla šivana ampak ti žal ne morem pomagati,ker jst o kakšnih bolečinah razen 2. dan po porodu sploh ne morem govorit, na srečo... tut sedela sem normalno že 3. dan, je pa res, da sem si ogromno krat preko dneva umivala rano s hladnim tušem (pa ne preveč hladnim)... lahko, da je to pomagalo in ja, tut pri nas v P so dajali proti bolečinam naklofen...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijski sončki 2009
9.6.2009 7:25:05   
Naty*Taja
Evo en dober nasvet, kar se presredka tiče. Namreč prvič sem bila ful šivana, pa potem doma se mi je še vnelo, ker je moglo bit res grdo. Naklofene sem kr zobala, da sem zdržala, sedela pa dva meseca nisem orng na riti! In kaj je na koncu pomagalo takoj - KOPEL IZ HRASTOVEGA LUBJA. Tale zadeva se kupi v lekarni, al pa kaki tej naravni lekarni, drugače pa če si na vasi - moj je kr v gozd šel in s sekiro nasekal hrastovo lubje. Iz njega si skuhaš liter "čaja" in narediš kopel v lavor. (tisto malo posodo za perilo) namočiš not rito in pustiš, da se posuši (ne spirat) Drug dan je bilo pri meni vse ok.
Sem pa po drugem porodu drug dan sedela na riti, kar je bilo za mene čudež!!user posted image Po talali izkušnji ni čudno, a ne?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijski sončki 2009
9.6.2009 9:22:20   
lino
Jutro mamice!!!

Se vam lahko pridružim???

Midva z Maksom sva prišla domov včeraj. Sva bila v bolnici kar 5 dni, ker sva se rodila 19 dni pred PDP in sva tehtala 2697 in je bil zaspanček in sva morala tudi za 12 ur pod lučko... Ampak upam, da bo sedaj, ko sva doma bolje.
Konec tedna morava na pregled k svoji pediatrinji in upam, da bo vse o.k.

Kdaj ste pa zečele hodit na sprehode???

Sedaj se moram posloviti...imam kup stvari za uredit od tega, da se naročim pri pediatru, pa pri G. in pa uredim stvari za socialno (za očetovski dopust...) no pa Maksa moram it mal lupčkat...sva se že potrudila se mal razvadit in spimo ponoči skupaj v postelji (danes se je še ati pridružil...ko je pa tak carti...user posted image user posted image

No, se vam oglasim...sam mal se klimatzirava na domače okolje.

papauser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijski sončki 2009
10.6.2009 10:20:22   
mojjaka
Dober dan!
Tudi jaz se pridružujem srečnim junijskim mamicam.
Včeraj sva šele prišla domov, sem bila zaradi moje slabokrvnosti in izčrpanosti 3dni dlje v bolnici.
Jaka je pravi srček, imamo pa problemček, da je len za jest-kr zaspi pr zizi in potem dojenje traja in traja, potem je pa še kr lačen in sva na dodatku...ja, pa kupčka nikakor ne podremo, potem pa cukanje, pa šravfanje....pa bomo že.
Danes čakamo babico, da vidimo kako bomo s težo. Drugače pa sva vredu, cartamo se in lubčkamo... no, se kaj oglasim, ravno slišim mojo malo muco kako ga šravfa.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijski sončki 2009
10.6.2009 13:49:40   
Mala_princeska
Mojjaka menda fantke bolj šraufa kot punčke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Jakca.

Pa daj če je zaspanček probaj si načrpati mleko in mu ga daj po steklenički user posted image user posted image .

Kaj če ga pa po adaptiranem mleku zašraufa? user posted image user posted image

No upam da kmalu rešite ta problem.

A so ti v bolnici potem kaj dajali proti slabokrvnosti? V žilo? Tableti? Moraš še zdaj kaj jest?

Držte se junijske mamice! user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 10.6.2009 13:51:02 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijski sončki 2009
10.6.2009 14:46:06   
mojjaka
Ja pravijo da so fantki bolj podvrženi šravfanju...upam da ne bo prehudo, ker se mi tk smiliuser posted image
Ja, danes je bila patronažna sestra na obisku in mi je tut ona svetovala črpanje, tako da mi bo kolegica posodla črpalko, pa bomo vidli kako bo.
Slabokrvna sem ful ja, imam hemoglobina komaj 80, jem železo 2krat na dan, pa čimveč počivat, pa za trombozo (ne vem kako se že reče) sem mela fuuul povečane v krvi, tako da sem duple inekcije proti strjevanju krvi dobivala,zdaj pa upam da se bo počasi normaliziralo...
pa saj zdaj ko sva doma je vse bolše, samo da bo moj mali zakladek zdrav!!!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijski sončki 2009
11.6.2009 10:48:20   
Mala_princeska
Mojjaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in tvoje zdravje. Tvoj nivo železa je pa res nizek user posted image , jaz ti svetujem da greš enkrat ko si boš malo bolj opomogla od CR(saj si ga imela, a ne) in ko bo Jakca lahko nekdo popazil kar do osebne zdravnice, da ti naredi krvno sliko in te pošlje na zdravljenje slabokrvnosti oz.po infuzije železa, saj s hrano ne moreš vsega nadoknaditi. user posted image
Moj nivo je sicer precej višji od tvojega, vendar pod mejo, pa sem hodila po infuzije (rezultat bo viden čez kak mesec, če je učinek), potem bom pa tudi šla do os. zdravnice, ker je možno da sem tudi drugače (ne samo v user posted image ) nagnjena k slabokrvnosti.
Skratka držim pestke zate, da prideš k sebi in si opomoreš, pridobiš energijo - sedaj pa upam da ti pomagajo najbližji (bi ti kar jaz prišla pomagat res....) .

Vsem ostalim mamicam pa - fajn se cartajte s svojimi user posted image , mi pa itak komaj čakamo da povijemo svoje štručke.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijski sončki 2009
11.6.2009 11:21:56   
majana79
Živjo punce!

Evo mene še tukaj za 5 minut. Vidim da imam jaz skupek težav, ki morijo tudi druge... Naš je zaspanček, se moramo večkrat dojit kot običajno, šivali so me in boli ko hudič, slabokrvna sem, tako da jemljem železo, tako da še dobro da je moj user posted image tako priden in ful pomaga.
Danes mi gre v Kranj po eno kremo zašive, ki jo je priporočila patronažna, in sicer perujsko mazilo, bomo videli koliko bo pomagalo.
Zdaj grem pa še kaj pojest pred naslednjim hranjenjem... Aja, pa za mleko sem dobila tametil, ker ga nisem imela dovolj.
Pa sem misla da je po nosečnosti konec težav... user posted image

Se vam poskusim pridružit kasneje, ker bolj malo spimo.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijski sončki 2009
11.6.2009 11:46:42   
mojjaka
Hvala za skrb Mala princeskauser posted image Ja saj bom videla kako bo...možek je doma in mi pomaga, ravno zdaj je šel po kosilo.

Smo pa bili danes na prvem sprehodu, za 45minutk, Jaka je zadovoljno spaluser posted image meni je tudi pasalo, samo sem zdaj utrujena kot bi maraton tekla-ta slabokrvnost je pa res hudič.
Drugače smo pa vredu, mleko sem si začela brizgat po podoju, ker ga naš lenušček pušča in mu pri naslednjem obroku namesto adapt.mleka dam moje...tako da upam,da se bomo začeli veselo rediti.
lep dan vam želim


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijski sončki 2009
11.6.2009 11:49:47   
Tira
Ojla punce!

Evo še mene. Mojjaka imava podobne težave user posted image
Najin Marcel se je rodil 4. 6. s hudim naporom, vakuum, rezana in še čist plava po trebuhu user posted image  Tud jz sem bila v P 5 dni na antibiotikih in železu, ki ga moram jemati še sedaj zaradi slabokrvnosti. Marcel pa je bil vse dni na infuziji user posted image  zaradi prenizkega sladkorja v krvi. Tako da nama niti dojenje ni steklo, ker mi ga niti za podojit niso prinesli.
Sedaj skoraj nimam mleka, mali se joka, če ga pristavim, ker se mora ful mučit, pa še nič ne dobi ven.
Hranimo se kr po MF. Danes ponoči pa so se tud začele prebavne motnje.

Punce glede na to, da nimam skoraj nič mleka, če neham bo izginil ane? Se bojim, da nebi prišlo, do kakšnega vnetja.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijski sončki 2009
11.6.2009 16:53:08   
Janci F
Tira za povečanje mleka priporočajo tople oblakle in tuširanje s toplo vodo in masažo dojk.
Baje izredno pomaga ob premalu mleka olje za masažo dojk Weleda, ki ga lahko kupiš v DM-u.

To je meni preden sem dobila mleko svetovala babica v porodnišnici.


(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?