|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 8:43:19   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Porabi še nekaj teh novih pleničk in boš videla, kako se bo obneslo. Katere plenice pa imajo v vrtcu? A nosite svoje?



zdej sem kupila mullerje, v vrtec nosim svoje in sem tud zdej dala cel paket mullerjevih, prej sem pa imela pamperske..zdej mu dam pampersko samo še za ponoči..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 8:44:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

pa še dobro jutro
 
spali smo vredu, Nejc do jutra v svoji postelji, samo čakam še, kdaj bo prespal celo noč, da gre v svojo sobo, ker 6x na noč se ne bom vstajala pa hodila k njemu.

Tudi to bo, on je priden fant user posted image



ja user posted image user posted image
 
Sem malo žalostna danes, sem dobila obvestilo v vrtcu, da v juliju in avgustu ne delala enota vrtca kjer je Nejc in bi ga morala vozit v še bolj oddaljen vrtec..to pa je že predaleč... bomo videli kaj bo moj zvedel v ponedeljek na kontroli, če bo dal bergle stran, ga bom kr ven vzela..za  vrtec v našem kraju, pa tud še nisem dobila odločbe.

Eh, to je pa slaba stran dežurstva med počitnicami user posted image Jaz bom malo piko kar ven vzela in plačevala rezervacijo čez poletje.

A še niste dobili obvestil o sprejemu oz. nesprejemu?? Jaz sem ravno včeraj dvignila dokumentacijo in podpisala pogodbo za Gregca.
Zagotovo ima septembra mesto v eni od dveh enot, ki sta mi najbližje user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 8:50:44   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

pa še dobro jutro
 
spali smo vredu, Nejc do jutra v svoji postelji, samo čakam še, kdaj bo prespal celo noč, da gre v svojo sobo, ker 6x na noč se ne bom vstajala pa hodila k njemu.

Tudi to bo, on je priden fant user posted image



ja user posted image user posted image
 
Sem malo žalostna danes, sem dobila obvestilo v vrtcu, da v juliju in avgustu ne delala enota vrtca kjer je Nejc in bi ga morala vozit v še bolj oddaljen vrtec..to pa je že predaleč... bomo videli kaj bo moj zvedel v ponedeljek na kontroli, če bo dal bergle stran, ga bom kr ven vzela..za  vrtec v našem kraju, pa tud še nisem dobila odločbe.


Jana to je stalna praksa poletnih počitnic, da večino enot zaprejo za 2-3 tedne in se otroke vozi v centralne enote. Mi imamo ta pproblem od nekdaj, ke ne Anraž, ne Alja nista bila nikoli v centralnem vrtcu.
Mi2 imava tako dopust, da se te 3 tedne pokrije, ker se mi ne da otroka vozit v Idrijo

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 8:58:06   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

pa še dobro jutro
 
spali smo vredu, Nejc do jutra v svoji postelji, samo čakam še, kdaj bo prespal celo noč, da gre v svojo sobo, ker 6x na noč se ne bom vstajala pa hodila k njemu.

Tudi to bo, on je priden fant user posted image



ja user posted image user posted image
 
Sem malo žalostna danes, sem dobila obvestilo v vrtcu, da v juliju in avgustu ne delala enota vrtca kjer je Nejc in bi ga morala vozit v še bolj oddaljen vrtec..to pa je že predaleč... bomo videli kaj bo moj zvedel v ponedeljek na kontroli, če bo dal bergle stran, ga bom kr ven vzela..za  vrtec v našem kraju, pa tud še nisem dobila odločbe.

Eh, to je pa slaba stran dežurstva med počitnicami user posted image Jaz bom malo piko kar ven vzela in plačevala rezervacijo čez poletje.

A še niste dobili obvestil o sprejemu oz. nesprejemu?? Jaz sem ravno včeraj dvignila dokumentacijo in podpisala pogodbo za Gregca.
Zagotovo ima septembra mesto v eni od dveh enot, ki sta mi najbližje user posted image



NE ŠE...so rekli da bodo v juniju pošiljali.. in zdej čakam..Če ne bom dobila tukaj v našem kraju, ga bom pustila tam kjer je zdaj.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 8:58:09   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

pa še dobro jutro
 
spali smo vredu, Nejc do jutra v svoji postelji, samo čakam še, kdaj bo prespal celo noč, da gre v svojo sobo, ker 6x na noč se ne bom vstajala pa hodila k njemu.

Tudi to bo, on je priden fant user posted image



ja user posted image user posted image
 
Sem malo žalostna danes, sem dobila obvestilo v vrtcu, da v juliju in avgustu ne delala enota vrtca kjer je Nejc in bi ga morala vozit v še bolj oddaljen vrtec..to pa je že predaleč... bomo videli kaj bo moj zvedel v ponedeljek na kontroli, če bo dal bergle stran, ga bom kr ven vzela..za  vrtec v našem kraju, pa tud še nisem dobila odločbe.


Jana to je stalna praksa poletnih počitnic, da večino enot zaprejo za 2-3 tedne in se otroke vozi v centralne enote. Mi imamo ta pproblem od nekdaj, ke ne Anraž, ne Alja nista bila nikoli v centralnem vrtcu.
Mi2 imava tako dopust, da se te 3 tedne pokrije, ker se mi ne da otroka vozit v Idrijo


tega v našem kraju ne zaprejo, tam kjer ga pa zdaj vozim so pa samo dve skupine, in ga zaprejo julija in avgusta.. zdej pa letos bi še šlo ker je moj na bolniški..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:15:43   
Anitka
Jutro!

Noč je bila tako tako. Lahko bi bilo bolje. Se kar pozna, da bo konec tedna polna lunauser posted image .

Vreme pa je za en d.rekuser posted image

Estrella kaj pa je tvoj ponoči rogovilil po bajti? Moj je tudi skoraj celo noč nekaj računalnike rihtal, ker mu je zadnjič nekaj crknilo in je na tistega vezana kamera, radio , zvonec pa ne vem kaj še vse. Mi je že šel na živceuser posted image

Ja Jana z manjšimi enotami vrtca je res takšna praksa čez poletne počitnice. Upam, da ga bo lahko čuval ati. Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za Nejčijevo rito.

Špelin@ za vašo noč user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:18:36   
Estrella*
Špelin@: pri nas je pa od letos naprej 3 tedne brezplačnouser posted image user posted image user posted image , če pa želiš več pa plačaš za naslednje tede rezervacijo, samo v našem primeru 80% cene programa, ki ga plačuješ,

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:26:52   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Jutro!

Noč je bila tako tako. Lahko bi bilo bolje. Se kar pozna, da bo konec tedna polna lunauser posted image .

Vreme pa je za en d.rekuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:27:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin@: pri nas je pa od letos naprej 3 tedne brezplačnouser posted image user posted image user posted image , če pa želiš več pa plačaš za naslednje tede rezervacijo, samo v našem primeru 80% cene programa, ki ga plačuješ,

Lepa poteza user posted image Pri nas je pa možna rezervacija, ampak max. 2 meseca. Za višino zneska moram najti tabele user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:49:16   
Anonimen
DAN user posted image

fuj kako vremeuser posted image

mi smo spali bolj slabo, miška je nagajala do 2h, potem sem ji dala flaško mleka in ga je stankala in je spala do 7huser posted image , ko se bila na porodniški je bila vsak dan ob 6h že pokonc, zdaj jo moram pa budit za v vrtecuser posted image ,

drugače sem miško pustila v vrtcu od 9-11h bomo vidli, kak bo prenesla, mami zaenkrat bolj slabo prenašauser posted image , se mi zdi da kar težko dihamuser posted image , eh bo že....

Anitka: slikce že od nedelje poskušam dat gor, pa mi shrani.si skoz štekauser posted image , tako da obljubim čim začne delat jih vržem goruser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:52:13   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DAN user posted image

fuj kako vremeuser posted image

mi smo spali bolj slabo, miška je nagajala do 2h, potem sem ji dala flaško mleka in ga je stankala in je spala do 7huser posted image , ko se bila na porodniški je bila vsak dan ob 6h že pokonc, zdaj jo moram pa budit za v vrtecuser posted image ,

drugače sem miško pustila v vrtcu od 9-11h bomo vidli, kak bo prenesla, mami zaenkrat bolj slabo prenašauser posted image , se mi zdi da kar težko dihamuser posted image , eh bo že....

Anitka: slikce že od nedelje poskušam dat gor, pa mi shrani.si skoz štekauser posted image , tako da obljubim čim začne delat jih vržem goruser posted image


dej slikce na FBuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:54:02   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DAN user posted image

fuj kako vremeuser posted image

mi smo spali bolj slabo, miška je nagajala do 2h, potem sem ji dala flaško mleka in ga je stankala in je spala do 7huser posted image , ko se bila na porodniški je bila vsak dan ob 6h že pokonc, zdaj jo moram pa budit za v vrtecuser posted image ,

drugače sem miško pustila v vrtcu od 9-11h bomo vidli, kak bo prenesla, mami zaenkrat bolj slabo prenašauser posted image , se mi zdi da kar težko dihamuser posted image , eh bo že....

Anitka: slikce že od nedelje poskušam dat gor, pa mi shrani.si skoz štekauser posted image , tako da obljubim čim začne delat jih vržem goruser posted image



Popravi tickeruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 9:58:37   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
Naša noč je bila s strani user posted image  mirna, je pa možiček imel ene ibnge po bajti tako, da nisem najbolje spalauser posted image Zjutraj ko bi lahko, pa sine prileze k men in me prosi, da naj mu grem naštimat čokolešnikuser posted image
Ponoč je treskalo in padala, sedaj pa sonceuser posted image user posted image user posted image Ta vreme bo mene spravil ob živce.


user posted image  za spanje
 
kaj pa je možiček telovadil?
 
Vreme: no comment

Nimam pojma, enkrat je šel na WC za ostale pohode pa ne vemuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 10:00:59   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
Naša noč je bila s strani user posted image  mirna, je pa možiček imel ene ibnge po bajti tako, da nisem najbolje spalauser posted image Zjutraj ko bi lahko, pa sine prileze k men in me prosi, da naj mu grem naštimat čokolešnikuser posted image
Ponoč je treskalo in padala, sedaj pa sonceuser posted image user posted image user posted image Ta vreme bo mene spravil ob živce.


user posted image  za spanje
 
kaj pa je možiček telovadil?
 
Vreme: no comment

Nimam pojma, enkrat je šel na WC za ostale pohode pa ne vemuser posted image


aja sem misla da ti je pospravljal po hiši in rogovilil user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 11:35:49   
nia5
Jutro user posted image
Spanje je bilo vredu, vreme pa je za zjokat, pa še mrzlo je ko user posted image
Ponoči se mi je pokakala ko velika, drekec pa je "dišal" po češnjah user posted image , ampak res, še koščke češenj sem opazila v napol temi user posted image , no pol je malo trajalo, da je nazaj zaspala, ampak ni bilo panike, spala pa je do pol desetih user posted image



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 11:38:12   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

PUNCEEEEEEEEEE, MOJ PAP BRIS JE PO VSEM SRA.NJU V PRETEKLIH 2 LETIH ZDAJ NEGATIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, derem se in to ZELOOOOOOOOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki ne poznate moje štorije:
http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dnost_ob_slabem_PAP_brisu/m_2570086/tm.htm



Jeeeieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutri moram tudi jaz izvedeti kaj je z mojim brisom (sem nesla odvzet bris v mikrobiološki lab. ) od prejšnjega tedna. Moram poklicati in že vidim kako bom dopoldne nervozna.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Upam, da izveš dobre novice user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 11:39:56   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

jutrouser posted image

Anitka: za uvod in slikicuser posted image user posted image user posted image user posted image

špelin@, Estrella:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Menj je Filip včeraj popoldne zakuhal na 39user posted image , in upam, da je samo reakcija na ceplenje



user posted image user posted image user posted image za Filipa


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 11:45:07   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Jutro!

Noč je bila tako tako. Lahko bi bilo bolje. Se kar pozna, da bo konec tedna polna lunauser posted image .

Vreme pa je za en d.rekuser posted image

Estrella kaj pa je tvoj ponoči rogovilil po bajti? Moj je tudi skoraj celo noč nekaj računalnike rihtal, ker mu je zadnjič nekaj crknilo in je na tistega vezana kamera, radio , zvonec pa ne vem kaj še vse. Mi je že šel na živceuser posted image

Ja Jana z manjšimi enotami vrtca je res takšna praksa čez poletne počitnice. Upam, da ga bo lahko čuval ati. Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za Nejčijevo rito.

Špelin@ za vašo noč user posted image user posted image user posted image







user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 11:48:57   
Srčekgirll
Hojla!

Evo me. Dns je vse skup en k...dan, slabo vreme ti zbije vso dobro voljouser posted image . Moj zdej uspava Vidka, pol ga bom pa ostrigla ( mojgauser posted image ).
Anitka sm včeraj pozabla napisat oz. te pohvalt, da je uvod fenomenalenuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:12:18   
špelin@
Midva sva nazaj od P.

Estrella*, ti moram povedati, da gre pri Gregorju za izpuščaj, ki je posledica viroze - P ga je fajn pregledala, da ne bi bile slučajno ošpice (je iskala v ustih neke bele pike user posted image ) in temeljite preverila meningialne znake, na srečo je vse ok. Pravi, da izpuščaj ni videti alergijski. Torej: viroza, mali je pa pokasiral ta user posted image izpuščaj, ker je k temu nagnjen user posted image Terapija: po potrebi Claritine, če bi ga srbelo - kar ga trenutno ne. V ponedeljek imava kontrolo.


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:12:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

mi smo spali bolj slabo, miška je nagajala do 2h, potem sem ji dala flaško mleka in ga je stankala in je spala do 7huser posted image , ko se bila na porodniški je bila vsak dan ob 6h že pokonc, zdaj jo moram pa budit za v vrtecuser posted image ,

drugače sem miško pustila v vrtcu od 9-11h bomo vidli, kak bo prenesla, mami zaenkrat bolj slabo prenašauser posted image , se mi zdi da kar težko dihamuser posted image , eh bo že....

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:13:06   
Srčekgirll
 Pride stara naglušna babica k doktorju in reče:
„Doktor, či bi vi znali kako mene boli tu, pa tam, pa ovo pa ono......."
Ugotovi doktor, da babici v bistvu nič ni , samo EMŠO je visok pa ji priporoča:

„Oma, vam manjka kura C- VITAMINA"

Pride babica domov, pa jo deda vpraša: „Kaj pravi dohtar, žena"
Oma pa : kaj pravi ? To kaj že sama dobro vem , da potrebujem K.U.R...AC in
LITER VINA "


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:14:04   
Srčekgirll
 PISMO OČKU

Vstopi oče v hčerkino sobo in na prazni postelji  najde pismo. Misleč na
najhujše odpre pismo v katerem piše:

Dragi očka, zelo mi je žal, da ti  moram sporočit, da sem odšla od doma

z novim fantom. Našla sem pravo ljubezen, moral bi  ga videti, kako je
lep z vsemi svojimi tatooji, piersingi ter svojim velikim  motorjem.
Ampak to, dragi očka, še zdaleč ni vse: končno sem noseča in Abdul  
pravi, da nam bo lepo v njegovi prikolici sredi gozda. On si želi veliko  
otrok in to so tudi moje sanje. In glede na to, da sem ugotovila, da  
marijuana sploh ne škodi, sva se odločila, da jo bova tudi sama vzgajala  
za naju in za najine prijatelje, ko jim bo zmanjkalo kokaina in  
ecstasyja, katerega potrebujejo. Med tem pa upam, da bodo odkrili  
zdravilo proti aidsu, tako bo Abdulu malo boljše, veš, resnično si to  
zasluži. Očka, ne sekiraj se, imam že 15 let in znam pazit sama nase.  
Poleg tega mi Abdul s svojimi 44-imi leti pravilno svetuje med drugim  
tudi to, da zamenjam vero ( v islam seveda). Upam, da te bom kmalu  
obiskala, tako boš lahko spoznal vnučke.

Tvoja deklica.  

P.S.: Stari, to so vse jajca!!! Sem pri sosedih. Hotela sem ti samo  
povedat, da so v življenju tudi hujše stvari od spričevala, ki sem ti ga  
pustila na mizi. Rada te imam!



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:14:33   
Srčekgirll
Nekaj nasvetov za boljse zivljenje?

Pravijo, da moramo vsak dan pojesti jabolko in banano zaradi kalija. Pa
tudi pomaranco zaradi vitamina C. In obvezno spiti skodelico zelenega
caja (brez sladkorja, da ne bi dobili sladkorne bolezni) za zmanjsanje
mascobe v krvi.

Vsak dan moramo popiti dva litra vode (tako je, in jo potem polulati,
kar podvoji cas, ki smo ga doslej preziveli na WC-ju).

Vsak dan moramo pojesti vsaj en actimel in en jogurt, da bi dobili vse
dobre bakterije, za katere nihce ne ve, kaj tocno so, toda ce si ne
priskrbis vsaj milijona in pol teh bakterij, bos ze videla vraga.

Vsak dan je treba vzeti en aspirin za zascito pred infarktom in popiti
kozarec crnega vina, prav tako proti infarktu. Pa kozarec belega za
zivcni sistem. In kozarec piva, ne vem vec, za kaj. Ce jih popijes
hkrati, te lahko mozganska kap, vendar se ne sekiraj, ker tega sploh ne
bos opazila.

Vsak dan je treba jesti balastne snovi. Mnogo, mnogo, orgomno balastnih
snovi, dokler se ne pokakas za celo vreco.
Vsak dan 4 do 6 obrokov, lahkih, pri cemer ne smes pozabiti, da moras
vsak grizljaj stokrat prezveciti. Samo za prehrano porabis 5 ur.

In ja, seveda, po vsakem obroku si je treba umiti zobe, tudi po jabolku,
actimelu, banani, balastnih snoveh. In to vse dokler imas zobe v ustih,
ne pozabi pa na zobrno nitko, masazo dlesni in izpiranje z ustno vodico.
Dobro bi si bilo urediti kopalnico, mogoce postaviti vanjo cd
predvajalnik in televizijo, kajti glede na vodo, balastne snovi in zobe
bos v njej prezivela veliko, veliko casa.

Spati moras 8 ur, delati pa vec kot 8, plus 5 za hrano, to je 21.
Ostanejo ti 3 ure, ce ni prometnih zastojev. Po statistikah gledamo TV
povprecno 3 ure dnevno. Zdaj tega ne moremo vec, ker moramo vsak dan
hoditi vsaj pol ure (nasvet: po 15 minutah se obrni, sicer iz pol ure
nastane cela ura).

Negovati je treba prijateljstva, ker so kot rastlinice, in z njimi se je
treba ukvarjati vsak dan. Najbrz tudi takrat, ko gres na potovanje.

Med drugim moras ostati informirana in brati najmanj dva dnevnika in
nekaj revij, da bi imela kriticna stalisca.

Seksati je treba vsak dan, pa brez rutine; biti moras inovativna,
kreativna in znova osvajati. Za sve to potrebujes cas. Da ne govorimo o
tantricnem seksu.

Treba je imeti cas tudi za stik z naravo, pranje tal-posode-perila, da
ne govorimo o tem, kaj vse je treba, ce imas domaco zival ali otroke.

Racun pokaze, da za vse to potrebujes najmanj 29 ur. Edina moznost, ki
jo imas, je, da delas nekaj stvari istocasno, na primer:

Prhaj se s hladno vodo in imej pri tem usta odprta, tako bos popila 2
litra vode. Medtem ko gres iz kopalnice z zobno scetko v ustih,
istocasno seksaj (tantricno) s partnerjem, ki gleda TV in bere casopis,
medtem ko ti pomivas tla.

Imas eno roko prosto? Poklici prijateljice! In sorodnike! Popij vino (po
pogovoru s sorodniki je to nujno).

Uuuuuuh!
Ce imas se dve prosti minuti, poslji tole sporocilo prijateljicam (nanje
je treba paziti kot na rastlinice), medtem ko jes zlico medu, ki je zelo
koristen.

Zdaj te pozdravljam, kajti med jabolkom, jogurtom, pivom, prvim litrom
vode in tretjim obrokom z dnevnim odmerkom balastnih snovi ne vem vec,
kaj je se treba narediti, vendar moram nujno na WC.

Mogoce bom prihranila nekaj minut, tako da si bom mimogrede umila zobe.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majski hroščki 2008 - 1.del :))
4.6.2009 12:15:15   
Srčekgirll
Sin nekog arapskog seika studira u BG. Nakon mesec dana pise kuci:
Srbija je prelepa, ljudi su jako ljubazni i bas mi se svidja ovde. Samo mi je ponekad neprijatno kad idem na fakultet u mom pozlacenom mercedesu a neko od mojih profesora izlazi iz tramvaja....
Posle par dana stize cek na milion dolara sa kratkom porukom roditelja:
Nemoj da nas sramotis, kupi i ti tramvaj!
 

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?