|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
za vse,ki bi rade bile......... :)) 22.5.2005 16:21:30
|
|
|
|
Anonimen
|
Ta je pa dobra! Oranzna barva je nacionalna barva Nizozemske! No zdaj bom pa le se v oranznih cotah naokrog hodila!!!:)-:)-
|
|
|
|
|
za vse,ki bi rade bile......... :)) 22.5.2005 17:54:46
|
|
|
|
GoYa
|
Še dobro, da sem si v petek kupila oranžno trenirko :)-:)- A pomagajo kej tudi oranžne stene? V službi jih bom kmalu imela. Po šihtu pa :love: pokličem za en :sloncek:. Pa še nadure bom imela :)-:)-:)-:)-
|
|
|
|
|
za vse,ki bi rade bile......... :)) 22.5.2005 19:16:46
|
|
|
|
Anonimen
|
Sej je letos ful moderna oranžna barva.
|
|
|
|
|
za vse,ki bi rade bile......... :)) 22.5.2005 21:10:14
|
|
|
|
Gina
|
Oranžna barva je barva druge čakre, ki skrbi za seks. Če ti ta čakra ne dela ok, sta možni dve stvari. Ali dela preveč, ali pa premalo. Vsekakor pa nošenje oranžnih oblačil pomaga pri tem, da to barvo vzljubiš. Če ti ni všeč, ti najbrž čakra dela premalo. :)-
|
|
|
|
|
za vse,ki bi rade bile......... :)) 22.5.2005 21:16:34
|
|
|
|
PiaM
|
Kaj pa oranžni avto, tud kaj pomaga?:)-
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako prepoznati vgnezditveno krvavitev?Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
SREČANJE NEDONOŠENČKOV (MOSTEC)Miška2006Se boste oz. ste se udeležili letošnjega srečanja nedonošenčkov v Mostecu?da (
5%)

ne (
20%)

nimam nedonošenčka (
75%)
Število vseh glasov: 214Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!