|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fasader cel problem!
9.6.2009 10:16:54   
MELANIA
V novembru smo se s fasaderjem dogovorili za fasado. Gre za obnovo stare fasade. Dogovorili smo se hitro, priskrbel je barvno študijo, nato je rekel da pride po velikonočnih praznikih.
Pa ni prišel.... se dogovorimo da pride čez en teden - ga spet ni bilo. Tako smo sedaj že 9 junija njega pa še od nikoder- pravi da ima tolko dela....
Tako nam je v tem času že najmanj osemkrat obljubil, da zagotovo pride. Nazadnje je baje že oder nalagal in naj bi prišel čez dve uri. Ko ga ni bilo ga mož kliče, pa je rekel, da pride drug dan. Seveda ga ni bilo in se zdaj tud na telefon ne javi. Mislim kaj takšnega pa še ne.... prave videosmešnice vam povem!!
Problem je v tem, da bi mi fasado res nujno rabili, da se popravi, ker nas je lani res močno prizadel vihar in je zaradi pritiska la ta močno razpokala. Fasader nam naj bi naredil tudi škatle pod ostrešjem, da bi le bili letos varni pred vetrom , ta pa norce brije iz naju.
Vsakič ko pride nevihta ali veter nas je strah kaj bo, da se le ne bi ponovila lanska katastrofa...
Pa me zanima kakšne so vaše izkušnje s fasaderji. Koliko časa ste jih čakali?
Mislim, da se tale najin neusojeni fasader zaveda, da bova sedaj bolj težko dobila drugega mojstra. Ali ima kdo kako idejo kako vna hitro dobiti drugega dobrega fasaderja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fasader cel problem!
9.6.2009 10:29:15   
anabanana
Bo treba najt kakšnega bolj resnega, saj ni edini v Slo.

Jaz ti lahko priporočim dva odlična, pošlji mi zs če te zanima.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fasader cel problem!
9.6.2009 10:35:13   
Erdbeere
to pa ni res, kolikor jih jaz poznam, sej imajo vsi delo, samo ko rečejo, da pridejo pridejo. Nama ravno omete notranje delajo in ko so rekli, da pridejo so tudi prišli user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fasader cel problem!
9.6.2009 10:46:30   
MELANIA
Dotični fasader je eden boljših iz naše  Kamniške okolice, videla sva njegovo delo, zato sva mu tudi verjela in bila pripravljena nekoliko potrpeti.
Nikoli pa si nisva mislila, da bodo stvari postale takšne kot so.... da naju bo tako vodil za nos.


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fasader cel problem!
9.6.2009 11:45:06   
mala maja
ja ja Derviš ane????user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fasader cel problem!
10.6.2009 9:28:35   
Poka
Nič se ne sekirat... Očitno boš morala malo počakat, ker oni so pač tako... Raje včasih v kako gostilno zavijejo kot delat... Tako je itak z vsemi zidarji, midva sva sicer ene zaradi tega zamenjala... Ampak očitno ti ne preostane drugega user posted image Moj oče je zidar, dela v glavnem fasade, tako da če že zidal ni (ga nisva hotela čakat, da se mu zljubi...), bodo verjetno on ali njegova ekipa delali fasado. So jo tudi doma mami, čeprav sta ločena, ampak ker so oni v našem koncu najboljši fasaderji, smo morali potrpet user posted image na koncu se je celo zgodilo, da smo ga morali pol leta klicat, da pride po denar... mislim, svašta... user posted image To je pač tako, to je bolj loftarski folk, radi ga pijejo, precej so neodgovorni, zaslužijo dost (za zdaj), da se lahko zaj... ampak na konc pa moraš nekaterim priznat, da so majstri... 

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fasader cel problem!
12.6.2009 22:25:44   
19uf73
poklič 070/748748 pridejo pogledajo,naredijo. čakalni rok manj kot 10 dni če ti je sila . Sam lepo mu reč da se ti mudi pa boš vidla.
če se odločiš mi napiši kaj si se dogovorila. me zanima. nam so naredil 1A.

(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fasader cel problem!
15.6.2009 11:30:54   
MELANIA
Hvala vsem za odgovore. Naši duhci so prišli!!user posted image user posted image
Upam, da bo vso to čakanje in paranje živcev  poplačano z dobrim delom!!

(odgovor članu 19uf73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fasader cel problem!
17.6.2009 7:29:41   
Poka
Letos, ko je kriza z delom v gradbeništvu je še tako OK user posted image si ne upajo več tako zafrkavat... 

(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fasader cel problem!
17.6.2009 7:59:17   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: MELANIA

Hvala vsem za odgovore. Naši duhci so prišli!!user posted image user posted image
Upam, da bo vso to čakanje in paranje živcev  poplačano z dobrim delom!!


Mater mu vidim, ti pa še ploskaš....V rit bi jih nabrcala, pa še ceno bi jim zbila..za čakanje. Kaj pa si mislijo ljudje, pa najboljši gor ali dol. Pri meni ne bi zaslužil NIČ.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fasader cel problem!
12.5.2020 12:34:04   
mpritr1
Sicer zelo stara tema a si ne morem pomagati... Zato pa je ZELO pomembno da delate s preverjenimi fasaderji, ker projekt res veliko stane, rezultat boste pa gledali celo življenje...


(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?