|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bmw-fan
11.6.2009 11:02:53   
HHH
škoda da vedno umrejo napačni... Tole izjavo bi nam tudi lahko prihranila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bmw-fan
11.6.2009 12:47:47   
TIA22
Moje sožalje!
Mislim, da so drugi komentarji odveč in bodite toliko pametne, pa se jim odpovejte!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bmw-fan
11.6.2009 13:08:29   
water lily
Bom svetovni gnoj ampak.....vsak dan se vozim po primorski avtocesti, oz. oba z možem-v šiht. In vsak dan molim da preživim in zbubim par let življenja od groze, ko norci slalom čez 200 vozijo po avtocesti. Vozila sta se čez dan! Veš koliko družin je ta čas na cestah? Veš koliko ljudi, ki se kot jaz samo v službo peljemo? In pol en tak prileti vame in me v najboljšem primeru pokonča, v najslabšem pribije na posteljo k rastlinco do smrti! In pol naj mi bo hudo? No meni ni. Hudo mi je za starše in vse.....ampak da bi se trudila razumet, da bi mi bilo hudo za fanta? Kaj naj razumem? Da nekdo svoje frustracije zdravi nekje kjer lahko pobije nedolžne ljudi, ki so se čist slučajno znašli na njegovi poti? Pa še tolk prijazen da je šel na avtocesto pravišuser posted image . Kaj smo ljudje ki smo vsak dan po uro al pa več na avtocesti manj vredni življenja in žive tarče idiotom brez kisika v možganih?user posted image
Edino kar mi je šlo po glavi ko sem brala članek je blo .... hvalabogu da nism naletela na njiju in hvalabogu da kdo drug ni. In mrtvim se vse odpusti? Pa kaj si ti nor..... Pejd to rečt eni mami ki je par letenga otroka recimo zgubila zarad enga tacga norca!
Jaz bi vse te norce, ki ubijejo nedolžne ljudi obtožila namernega umora! Ker to je umor! In to nameren!
Očitno tista reklama z objokano punčko pa morilcem prou nobenega ne gane.
In me zanima če bi se ti še smilil, če bi priletel v tvoj avto in ubil ali pohabil tvoje bližnje. POmoje bi isto razmišljala ja.....

Poligone pa v sloveniji imamo čist za informacijo.


(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bmw-fan
11.6.2009 16:46:54   
RinkyDinkyDoo
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Bom svetovni gnoj ampak.....vsak dan se vozim po primorski avtocesti, oz. oba z možem-v šiht. In vsak dan molim da preživim in zbubim par let življenja od groze, ko norci slalom čez 200 vozijo po avtocesti. Vozila sta se čez dan! Veš koliko družin je ta čas na cestah? Veš koliko ljudi, ki se kot jaz samo v službo peljemo? In pol en tak prileti vame in me v najboljšem primeru pokonča, v najslabšem pribije na posteljo k rastlinco do smrti! In pol naj mi bo hudo? No meni ni. Hudo mi je za starše in vse.....ampak da bi se trudila razumet, da bi mi bilo hudo za fanta? Kaj naj razumem? Da nekdo svoje frustracije zdravi nekje kjer lahko pobije nedolžne ljudi, ki so se čist slučajno znašli na njegovi poti? Pa še tolk prijazen da je šel na avtocesto pravišuser posted image . Kaj smo ljudje ki smo vsak dan po uro al pa več na avtocesti manj vredni življenja in žive tarče idiotom brez kisika v možganih?user posted image
Edino kar mi je šlo po glavi ko sem brala članek je blo .... hvalabogu da nism naletela na njiju in hvalabogu da kdo drug ni. In mrtvim se vse odpusti? Pa kaj si ti nor..... Pejd to rečt eni mami ki je par letenga otroka recimo zgubila zarad enga tacga norca!
Jaz bi vse te norce, ki ubijejo nedolžne ljudi obtožila namernega umora! Ker to je umor! In to nameren!
Očitno tista reklama z objokano punčko pa morilcem prou nobenega ne gane.
In me zanima če bi se ti še smilil, če bi priletel v tvoj avto in ubil ali pohabil tvoje bližnje. POmoje bi isto razmišljala ja.....

Poligone pa v sloveniji imamo čist za informacijo.




Se podpišem!

Sožalje svojcem!


_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bmw-fan
11.6.2009 18:49:20   
silvya
Sožalje svojcem.

Bom pa dodala samo to. Da prekleto dobro vem kako je pokopati lastnega otroka in vem kako trpijo starši.
Ne razumem in ne odobravam pa hobijev ala cestni dirkači, ki ogrožajo svoja in tuja življenja!

Kaj več pa ne bom pisala, ker so že ostale dovolj.

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bmw-fan
11.6.2009 19:05:51   
Ancy
Žalostno user posted image user posted image sožalje družini.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bmw-fan
12.6.2009 1:02:42   
DanijelaNeli
Od kod sta šla pokojni Žan in drugi udeleženec v prometni?A sta bla pri puncah?Ker se mi zdi,da imata punci iz enakega kraja,tu blizu mene.


(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bmw-fan
12.6.2009 18:37:20   
Minka Pobalinka
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Bom svetovni gnoj ampak.....vsak dan se vozim po primorski avtocesti, oz. oba z možem-v šiht. In vsak dan molim da preživim in zbubim par let življenja od groze, ko norci slalom čez 200 vozijo po avtocesti. Vozila sta se čez dan! Veš koliko družin je ta čas na cestah? Veš koliko ljudi, ki se kot jaz samo v službo peljemo? In pol en tak prileti vame in me v najboljšem primeru pokonča, v najslabšem pribije na posteljo k rastlinco do smrti! In pol naj mi bo hudo? No meni ni. Hudo mi je za starše in vse.....ampak da bi se trudila razumet, da bi mi bilo hudo za fanta? Kaj naj razumem? Da nekdo svoje frustracije zdravi nekje kjer lahko pobije nedolžne ljudi, ki so se čist slučajno znašli na njegovi poti? Pa še tolk prijazen da je šel na avtocesto pravišuser posted image . Kaj smo ljudje ki smo vsak dan po uro al pa več na avtocesti manj vredni življenja in žive tarče idiotom brez kisika v možganih?user posted image
Edino kar mi je šlo po glavi ko sem brala članek je blo .... hvalabogu da nism naletela na njiju in hvalabogu da kdo drug ni. In mrtvim se vse odpusti? Pa kaj si ti nor..... Pejd to rečt eni mami ki je par letenga otroka recimo zgubila zarad enga tacga norca!
Jaz bi vse te norce, ki ubijejo nedolžne ljudi obtožila namernega umora! Ker to je umor! In to nameren!
Očitno tista reklama z objokano punčko pa morilcem prou nobenega ne gane.
In me zanima če bi se ti še smilil, če bi priletel v tvoj avto in ubil ali pohabil tvoje bližnje. POmoje bi isto razmišljala ja.....

Poligone pa v sloveniji imamo čist za informacijo.




Tudi jaz se podpišem.. kaj bi pa rekla, če bi se zaletel v tvojega otroka, moža... bi se ti še vedno tako zelo smilil  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

lej samo nekaj bom rekla....ko pa hondaši divjajo pa noben ne komentira......pa je pleh honde mehkejši od bmwja....no sej sem vedla da sem spet naredila napako....saj vem da tle znate samo....
no zdej je to še samo potrditev.....
hvala
p.s..upam da se tebi kaj takega ne zgodi...ali huje...tvojemu otroku
pa lepo življenje vam želim......


OMG.. hondaši, bmw-jevci.. kater pleh je trši... Rajši začnite, namesto o "plehu" študirat prometne predpise in pazit, da še koga ne ubijete. Katastrofa kakšne izjave no .. user posted image

Staršem in svojcem pa sožalje, saj so zaradi sinove objestnosti oni tisti, ki bodo do konca življenja trpeli. user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bmw-fan
12.6.2009 18:58:38   
Anonimen
Moje sožalje vsem žalojočim.

Kar pa se tiče dirkanja po cestah in avtocestah, pa naj bo v fičotu ali bmw-ju, mi je vseeno: To ni hobi. S hobijem ne greš ogrožati drugih ljudi, ki gredo po svojih vsakodnevnih opravkih. Divjanje in izživljanje ni hobi. Hobi je, da imaš svoj avto, ga pedenaš, urejaš, navijaš mašino, prebarvaš v ekstra barve in deliš svoje veselje z drugimi..., na cesti pa se obnašaš odgovorno in se zavedaš, da so tudi drugi udeleženci v prometu. Ja, tudi drugi, ne boste verjeli!!!!!!!!!
Vsak dan se vozim po avtocesti z dvema otrokoma odzadaj in me vsakič spreleti srh, ko srečam kakšnega prepotentneža. Omejitve so jasne in so tam z namenom. Tako da je vsako tako ali drugačno zagovarjanje divjanja žaljivo do vseh, ki so utrpeli prometno nesrečo zaradi ljudi, ki vidijo samo sebe in misijo, da so neranljivi superheroji, ki se jim nič ne more zgodit.
In ja, upam, da se meni in bližnjim ne bo zgodila prometna nesreča. Že tako je nevarno, že če paziš, mimogrede sam narediš napako in koga ogrožaš ali kdo drug tebe, da pa namensko izzivaš usodo...

< Sporočilo je popravil Ankica -- 12.6.2009 19:03:25 >

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bmw-fan
12.6.2009 19:16:28   
Anonimen
OMG punce!!!!!user posted image
ker mi je hudo in ker bi rada delila to z vami......


ze par dni prebiram to temo.BMW-jka je zelela samo z vami delit zalost!!!
.ker ji je ocitno zelo hudo, saj je fanta poznala!
ve pa jo napadate s posplosevanji glede dirkanja na cesti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mlado zivljenje je ugasnilo!!!!!
Da Vas ni sram, da posplosujete!!!!Vecina vas ima otroke in ne dajajte roke u ogenj, da se vam kaj takega ne zgodi!
Meni se ni, in upam, da se mi ne bo!!!!NIKOLI, da se MOJ OTROK ubije!pa ni vazen vzrok!
Za vas, ki ne morete biti tiho , sem odprla novo temo :(


bmw-ka, moje sozalje
user posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 12.6.2009 19:30:57 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bmw-fan
12.6.2009 19:30:40   
pipic
Bmwjka in kaj bi rekla,če bi vmes pobral otroka user posted image
za take  mi ni žal.
tvoj prijatelj ali če bi bil moj prijatelj
resnici na ljubo ne maram takšnih ljudi in mi ni žal če morajo videti koliko konjev ima njegov avto ali pač kar si že napisala in umrejo
ne mi ni žal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bmw-fan
12.6.2009 20:00:02   
amaya
najhujše vsega tega je, da sta ta dva divjala, ko je cesta najbolj prometna in ko starši svoje OTROKE V VRTEC VOZIJO!!!!!

Sožalje staršem...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bmw-fan
12.6.2009 20:46:42   
Nikita***
Moje sožalje ob izgubi prijatelja. Komentarjev na temo dirkanja se bom stežka zadržala, vem pa, da vsakršna izguba nam ljubega človeka neizmerno boli. Zato nikakor ne razumem tvojega spodnjega stavkauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka


škoda da vedno umrejo napačni....



_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: bmw-fan
12.6.2009 21:27:23   
Barbara_L
BMW-jevka, sori, ampak tule ne bo kaj veliko od tolažbe. Nas je preveč, ki imamo avto kot prevozno sredstvo ne pa kot predmet malikovanja. Ti in tebi podobni se zbirate po raznih forumih, čez dan pa po kafičih in nato dirkate po AC, ki btw niso plac za sproščanje adrenalina. Ne vem, zakaj bi ti morale nuditi oporo, ko pa vemo, da so posledice predvidljive. In ne mi o tem, kdo je bil previden in oh in sploh. Ja, kaj pol ni on vozil tisto jutro, al kako? Nehaj nas basati s floskulami, da je umrl napačen. VEDNO umre napačen. Po tvoje.
Vsem se že vnaprej opravičujem, ampak, preveč je pa preveč.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: bmw-fan
12.6.2009 22:15:09   
Špela100
Ne morem mimo, da ne bi komentirala.

Sam za informacijo, da je točno pred njima vozil od moje sestre mož in je celo nesrečo videl v vzratnem ogledalu, dim in avto ki je po zraku letel,
sam pa je molil da ne priletita vanj, ker ima doma sina starega 2,5 let in nosečo ženo.

In šla sta več kot 200km/h.

Drugega sploh ne bom več dodala, ker mislim, da sem vse povedala brez jeze, napadanj, obtoževanj....

Pa sožalje družini.



(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: bmw-fan
12.6.2009 22:26:11   
elevitka
Kakorkoli, vedno ko ugasne življenje je hudo, zato sožalje svojcem in prijateljem... bom pa dodala le to da to ni bila smola, pač pa izzivanje usode, vsak se pač odloči kaj mu več pomeni izživeti adrenalin in sam sebi ter pred prijatelji tako povzdigniti svoj veliki ˝JAZ˝ in ˝samozavest˝, pri tem pa imeti v podzavesti da lahko gre prec kaj narobe in tvegati lastno, bog ne daj še tuje življenje.


aja pa še to ... tudi poligon ne bi prav nič izbolšal stanja (a tam nesreče niso možne???) mislim da so pomembnejše stvari v Sloveniji, ki bi imele večjo prioriteto,  in izbolšanje življenskih in gospodarskih težav kot ravno poligon  - zgolj za potešitev adrenalina in zabave.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: bmw-fan
12.6.2009 22:42:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


aja pa še to ... tudi poligon ne bi prav nič izbolšal stanja (a tam nesreče niso možne???) mislim da so pomembnejše stvari v Sloveniji, ki bi imele večjo prioriteto,  in izbolšanje življenskih in gospodarskih težav kot ravno poligon  - zgolj za potešitev adrenalina in zabave.


Seveda so, samo ne bi ogrožali drugih oz. vi samo sebi podobne. To pa kar naj.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: bmw-fan
12.6.2009 22:58:53   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


aja pa še to ... tudi poligon ne bi prav nič izbolšal stanja (a tam nesreče niso možne???) mislim da so pomembnejše stvari v Sloveniji, ki bi imele večjo prioriteto,  in izbolšanje življenskih in gospodarskih težav kot ravno poligon  - zgolj za potešitev adrenalina in zabave.


Seveda so, samo ne bi ogrožali drugih oz. vi samo sebi podobne. To pa kar naj.



rezultat bi bil enak ...  zakaj torej zapravljati davkoplačevalski denar (naj si poligon financirajo sami in potem tam vozijo en čez drugega kolk čejo)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: bmw-fan
13.6.2009 0:00:17   
sinnerka
a hondaši mamo slab pleh ne ga jebi :D:D user posted image user posted image ja moj je tudi fan ampak ne dirka po cesti gor pa dol zato ker ima več soli v glavi kot tvoj kolega ki je na srečo poškodoval sebe ne pa druge!! In ne takih idijotov tudi meni ni žal pa naj vozi bmw ali hondo ali pa zaradi mene talige 

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: bmw-fan
13.6.2009 0:31:07   
scubadiver
sožalje družini. Res je hudo ko umre mlado življenje. Ampak vsaj ena nesreča, da je umrl tisti, ki jo je povzročil in ne nedolžna žrtev v drugem avtu, kot se to prepogosto dogaja.
In ne BMWjevka meni se to ne bo zgodilo. lahko da umrem v prometni nesreči, ampak definitivno ne zato, ker bi sproščala svoje frustracije z divjanjem po cesti, ampak kvečem zato, ker bi kakšen norec kot je bil tvoj kolega priletel vame.
no ja, pa sej so ostale že vse povedale. Tudi meni se fant ne smili prav nič. Sam je rinil v nesrečo in s tem ogrožal še vse ostale. Družine, mamice, očete in otročke, ki so bili pač ravno takrat na avtocesti. Na srečo je bil žrtev svojega divjanja samo on in ne še kdo zraven.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: bmw-fan
13.6.2009 7:44:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


aja pa še to ... tudi poligon ne bi prav nič izbolšal stanja (a tam nesreče niso možne???) mislim da so pomembnejše stvari v Sloveniji, ki bi imele večjo prioriteto,  in izbolšanje življenskih in gospodarskih težav kot ravno poligon  - zgolj za potešitev adrenalina in zabave.


Seveda so, samo ne bi ogrožali drugih oz. vi samo sebi podobne. To pa kar naj.



rezultat bi bil enak ...  zakaj torej zapravljati davkoplačevalski denar (naj si poligon financirajo sami in potem tam vozijo en čez drugega kolk čejo)


Skupni rezultat bo bil verjetno boljsi.
Ok, v tem primeru se je k sreci izslo tako, da NI umrl napacni, vendar temu ni vedno tako.

In na vodenem poligonu se ne vozi eden cez drugega.
Sicer pa imas v blizini dva centra varne voznje, eden je na Vranskem in drugi v Zagrebu. 

(odgovor članu elevitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: bmw-fan
13.6.2009 7:56:33   
valerija77
Oprostite ampak po moje tudi poligon ni rešitev. Ker bi se jih tam spet nekaj našlo, ki bi ogrožali drugega in ne samo sebe. Da bi bil pa čisto sam na poligonu pa verjetno ne bi bilo zanimivo ker ne bi imel s kom "tekmovati"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: bmw-fan
13.6.2009 9:41:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Oprostite ampak po moje tudi poligon ni rešitev. Ker bi se jih tam spet nekaj našlo, ki bi ogrožali drugega in ne samo sebe. Da bi bil pa čisto sam na poligonu pa verjetno ne bi bilo zanimivo ker ne bi imel s kom "tekmovati"


Se strinjam.

Spremenilo se ne bo čisto nič, dokler se ne bo spremenila miselnost ljudi in dokler bodo za take nesreče iskali vzroke v poligonih, cestah, vremenskih razmerah,... namesto v tistih, ki so nesrečo povzročili. Dokler ne bodo ljudje sposobni sprejeti odgovornosti za svoja dejanja in življenja ter življenja drugih.
Dokler bo avto sredstvo za dokazovanje, izživljanje, podaljševanje določenega dela telesa, dokler se bodo imeli vozniki za nesmrtne in razmišljali v smislu meni se to ne more zgoditi, videli samo sebe in ne tudi drugih udeležencev, do takrat bomo brali o takih neumnih smrtih. Ja, neumnih. A ni škoda mladega življenja? Za kaj že? Da bi malo pritisnil na plin? Je bilo vredno?
Se bo kdorkoli kaj naučil iz tega? Dvomim.

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: bmw-fan
13.6.2009 11:03:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

Ne morem mimo, da ne bi komentirala.

Sam za informacijo, da je točno pred njima vozil od moje sestre mož in je celo nesrečo videl v vzratnem ogledalu, dim in avto ki je po zraku letel,
sam pa je molil da ne priletita vanj, ker ima doma sina starega 2,5 let in nosečo ženo.

In šla sta več kot 200km/h.

Drugega sploh ne bom več dodala, ker mislim, da sem vse povedala brez jeze, napadanj, obtoževanj....

Pa sožalje družini.




Ojej...HB za sestrinega možauser posted image user posted image

(odgovor članu Špela100)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: bmw-fan
13.6.2009 11:53:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Oprostite ampak po moje tudi poligon ni rešitev. Ker bi se jih tam spet nekaj našlo, ki bi ogrožali drugega in ne samo sebe. Da bi bil pa čisto sam na poligonu pa verjetno ne bi bilo zanimivo ker ne bi imel s kom "tekmovati"


Se strinjam.

Spremenilo se ne bo čisto nič, dokler se ne bo spremenila miselnost ljudi in dokler bodo za take nesreče iskali vzroke v poligonih, cestah, vremenskih razmerah,... namesto v tistih, ki so nesrečo povzročili. Dokler ne bodo ljudje sposobni sprejeti odgovornosti za svoja dejanja in življenja ter življenja drugih. 


To je najlazje, v eni sapi kritizirati, kaksni smo, v drugi pa apriori zanikati vsak pozitiven ucinek dolocene spremembe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?