|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:07:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Taša, mojemu malemu ni bilo nič jasno, ko sem poslušala Lijino cviljenjeuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image zdaj pa si predstavljal eno uro to skupo poslušat user posted image user posted image kak sem ugasnila, da je nebom več snemala je začeja jovo na novo.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:16:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

oooo Feliša user posted image

se glih z Persido menima,da nič ne vema za sob. user posted image Se vama pridružujemuser posted image user posted image user posted image


kaj rabta? naslov? še kaj? začetek ob 11h user posted image  midva z Juretom bova glih vstala user posted image
Jure bo lahko komot spal,zate še bomo pa videli...
ma, ona se zdaj na Jureta izgovarja, ker ne ve kak bi nam rekla naj bolj pozno pridemo user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image mi smo brez klime,tak da...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:25:34   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

KAJ MORAM OD ZDRAVIL OBVEZNO NA MORJE NESTI za otroka? Še kakšna pomembna malenkost? user posted image user posted image user posted image


Svečke, calpol, nekaj za pike komarjev ohladit, kreme za ritko... To nesem jaz povsod s seboj. Ja, pa še fiziološko v ampulah.



Da pike preprečiš kupi v pikapolonici od chicca v roloju kremo za namazat, ker na hrvaški so tigrasti komarji in pičijo ko user posted image , ter bolijo še par dni.Iz lastnih izkušenj to pomaga.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:25:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

oooo Feliša user posted image

se glih z Persido menima,da nič ne vema za sob. user posted image Se vama pridružujemuser posted image user posted image user posted image


kaj rabta? naslov? še kaj? začetek ob 11h user posted image  midva z Juretom bova glih vstala user posted image
Jure bo lahko komot spal,zate še bomo pa videli...
ma, ona se zdaj na Jureta izgovarja, ker ne ve kak bi nam rekla naj bolj pozno pridemo user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image mi smo brez klime,tak da...user posted image user posted image user posted image
ma saj, kaj bo te spala do 12h al kaj. Saj lahko pa nas pred bajto
pusti čakat pa bomo meli vraga..user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.8.2009 7:27:13 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:26:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

KAJ MORAM OD ZDRAVIL OBVEZNO NA MORJE NESTI za otroka? Še kakšna pomembna malenkost? user posted image user posted image user posted image


Svečke, calpol, nekaj za pike komarjev ohladit, kreme za ritko... To nesem jaz povsod s seboj. Ja, pa še fiziološko v ampulah.



Da pike preprečiš kupi v pikapolonici od chicca v roloju kremo za namazat, ker na hrvaški so tigrasti komarji in pičijo ko user posted image , ter bolijo še par dni.Iz lastnih izkušenj to pomaga.

mi nismo imeli enega samega tigrstega komarja na Hr. pa čeprav je Filip i Jakov znan po komarjih. user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:31:34   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

KAJ MORAM OD ZDRAVIL OBVEZNO NA MORJE NESTI za otroka? Še kakšna pomembna malenkost? user posted image user posted image user posted image


Svečke, calpol, nekaj za pike komarjev ohladit, kreme za ritko... To nesem jaz povsod s seboj. Ja, pa še fiziološko v ampulah.



Da pike preprečiš kupi v pikapolonici od chicca v roloju kremo za namazat, ker na hrvaški so tigrasti komarji in pičijo ko user posted image , ter bolijo še par dni.Iz lastnih izkušenj to pomaga.

mi nismo imeli enega samega tigrstega komarja na Hr. pa čeprav je Filip i Jakov znan po komarjih. user posted image user posted image


Nas so pa jedli, če smo ponucal 4 pa autane(mazat si se moral tudi čez dan), pa 3 une raide outdouruser posted image Pa te so še zmeraj pod tušom dobili.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 6.8.2009 7:34:16 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:40:06   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam eno resno vprašanje bi dala vmes - ste že kupovale suhe slive za user posted image ? Zanima me, katere in kje boste kupile?


moja pikica ima  rada kuhano jabolko in slivo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:41:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam eno resno vprašanje bi dala vmes - ste že kupovale suhe slive za user posted image ? Zanima me, katere in kje boste kupile?


moja pikica ima  rada kuhano jabolko in slivo user posted image user posted image user posted image

trezika al ji pol slive in jabolko, obojno skuhaš??

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.8.2009 7:42:47 >

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 7:43:55   
tasa_m
Lolita vi ste še na morju? Je lepo vreme? Mi imamo danes nekam oblačno pa mrzlo user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 8:01:38   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam eno resno vprašanje bi dala vmes - ste že kupovale suhe slive za user posted image ? Zanima me, katere in kje boste kupile?


moja pikica ima  rada kuhano jabolko in slivo user posted image user posted image user posted image

trezika al ji pol slive in jabolko, obojno skuhaš??


jap... malo jabolka na koščke narežem pa skuham skupaj z dvema malima slivama, potem pa vse skupaj zmiksam...še meni je dobro user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 8:17:02   
tasa_m
 Vse najboljše!!!

Lia od Cite 6. mesecev user posted image
Marcel od spps 5. mesecev user posted image
Matevž od Mediuhec 5. mesecev user posted image ter
Etien
od Dali* 5. mesecev user posted image

user posted image





(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 8:18:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

jap... malo jabolka na koščke narežem pa skuham skupaj z dvema malima slivama, potem pa vse skupaj zmiksam...še meni je dobro user posted image

aha, bomo probali danes. Kaj če nebo dobro a lahko zate prišparam?? user posted image user posted image

Tak, Lija se je zbudila, najedli sva se, zdaj pa greva ven user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 9:29:58   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 6 MESECEV LIA OD CITE! user posted image  user posted image  user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 5 MESECEV MARCEL OD SPPS!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 9:37:12   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

KAJ MORAM OD ZDRAVIL OBVEZNO NA MORJE NESTI za otroka? Še kakšna pomembna malenkost? user posted image user posted image user posted image


Svečke, calpol, nekaj za pike komarjev ohladit, kreme za ritko... To nesem jaz povsod s seboj. Ja, pa še fiziološko v ampulah.



Da pike preprečiš kupi v pikapolonici od chicca v roloju kremo za namazat, ker na hrvaški so tigrasti komarji in pičijo ko user posted image , ter bolijo še par dni.Iz lastnih izkušenj to pomaga.



jA TOČNO, TO JE TUD NEKA naravna zadeva menda. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 9:38:53   
Najaa
Dobro jutro.

Naša madam je tudi ugotovila, kako se vriska, piska itd in ima zdaj arije tam po kavču. user posted image Današnja noč je bila tud fajn. Sploh se ne spomnem, kdaj je jedla, ker sem zaspala zraven in sem jo prestavila nazaj šele zjutraj. Ja, tud to se zgodi, če si mrtvo utrujen. user posted image Prav mi je, kaj pa visim tud gor do pozne ure...
Vroče je... ne vem, če bi kej kuhala? hmmm, bom še vidla. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 10:55:31   
MalaČebelica
dober dan.

vidim, da se baje septembra dobimo na štajrskem koncu user posted image user posted image user posted image user posted image se že veselim user posted image

nekaj sem brala za nazaj pa ne vem več nič - kot ponavadi, zato bom raje kar bolj pri tekočih temah ostala user posted image
aja user posted image user posted image Kokica za morje. to sem se zdaj spomnila. mi pa bomo verjetno šli 15. dol k makarski, pol pa 22. še za en teden v Biograd. se lahko kaj vidimo, če se bomo uspeli zmenit

aha pa še MaJaLe dobrodošla nazaj. pa user posted image user posted image da je z Leonom bolje. pa user posted image user posted image da se kaj takega ne ponovi

aja pa še nekaj sem se spomnila - debata calpol ali svečke za vročino. nam je naša zdravnica napisala calpol. enkrat smo pa bili pri eni drugi, ker naše ni blo pa je mala mela vročino, ona pa nam je napisala svečke. in je rekla da ona da najrje svečke, ker če otrok bruha, potem calpol nič ne pomaga... tak da se mi zdi da je pač, kot itak vedno, odvisno od zdravnika in njegovega osebnega mnenja, kaj je bolje in ti potem tisto da. ampak mislim, da med obema ne bi smelo biti posebne razlike, kar se sestavin zdravila tiče. kaj pa otrok bolje sprejme, je pa potem spet od otroka do otroka odvisno....

evo, pa sem se še nekaj celo spomnila za nazaj user posted image user posted image




_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 11:13:22   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Lolita vi ste še na morju? Je lepo vreme? Mi imamo danes nekam oblačno pa mrzlo user posted image


Vroče in sonceuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 11:13:47   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 Vse najboljše!!!

Lia od Cite 6. mesecev user posted image
Marcel od spps 5. mesecev user posted image
Matevž od Mediuhec 5. mesecev user posted image ter
Etien
od Dali* 5. mesecev user posted image

user posted image








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 11:42:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 Vse najboljše!!!

Lia od Cite 6. mesecev user posted image
Marcel od spps 5. mesecev user posted image
Matevž od Mediuhec 5. mesecev user posted image ter
Etien
od Dali* 5. mesecev user posted image

user posted image







Čestitke tudi od mene. Sem spregledala, da je že tasa napisala.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 11:44:26   
spps
Najaa,sprav se za šporhertuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 11:55:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Najaa,sprav se za šporhertuser posted image user posted image user posted image user posted image


A zdej me pa tuki loviš? user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 12:26:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Najaa,sprav se za šporhertuser posted image user posted image user posted image user posted image


A zdej me pa tuki loviš? user posted image

od mene se poslaoviš,potem pa drugje po netu laufašuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 12:46:51   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 Vse najboljše!!!

Lia od Cite 6. mesecev user posted image
Marcel od spps 5. mesecev user posted image
Matevž od Mediuhec 5. mesecev user posted image ter
Etien
od Dali* 5. mesecev user posted image

user posted image







ČESTITAM!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 12:48:59   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 Vse najboljše!!!

Lia od Cite 6. mesecev user posted image
Marcel od spps 5. mesecev user posted image
Matevž od Mediuhec 5. mesecev user posted image ter
Etien
od Dali* 5. mesecev user posted image

user posted image







ČESTITAM!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  tudi od mene čestitke

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
6.8.2009 12:50:59   
KOKICA32
Mi pa nismo okej spali..se je skoz nekaj premetaval, pa cvilil...po moje ga nosek jezi...Pa jaz nič kaj ven ne dobim s tem aspiratorjem? Joj!!!  user posted image user posted image user posted image

Jaz pa danes kuham zelenjavno juhico..joj, vse živo zelenjavo sem noter nametala...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?