|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
22.6.2009 22:06:13   
cmokec
Doma bo v času šolskih počitnic.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
22.6.2009 22:50:21   
Marelica
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Morrak, a tebi so tudi stalno jamrale, da koliko veliko otrok ostane, da ne bodo mogle koristit niti svojega dopusta ipd.? Ker name so stalno pritiskale, ker sem napisala, da bo nekje od 10. 7. do 15. 8. občasno prisoten, kaj to pomeni in mi nekako dale vedet, da bi pa res lahko ostal doma, če sem že jaz doma? Sem jim lepo povedala, da bo tudi doma ampak ker mislim in upam, da se ima v vrtcu lepo, da ga nameravam kdaj tudi pripeljat pa so me pisano gledale.


Ne me zdaj grdo gledat, ampak malo se je pa vseeno treba vživet v vlogo vzgojiteljic. Če bi vsi starši rekli, da bodo otroci tu in tam prišli, ne bi nikoli vedele, koliko bo vsak naslednji dan otrok. Po zakonu pa se število otrok v skupinah ne sme presečt. Tako da če le imate možnost, dajte otroke imet vsaj en cel mesec doma pa to sporočit vzgojiteljicam. Tudi one si namreč zaslužijo dopust in če se da to splanirat je dosti lažje, kot delati v negotovosti.
Našadva bosta julija doma, za avgust se pa še nisem odločila. Bomo videli, kako se bo julij obnesel, tudi s kombiniranjem z babicama in dedkom, ki so še vsi v službah. Jaz sem sicer še vedno doma, ampak aktivna iskalka zaposlitve in to pomeni, da varstvo rabim za primer razgovorov ali morebitne zaposlitve. Se mi pa vseeno zdi lepo, da se tudi za otroke počitnice ločijo od vsakodnevne rutine. Konec koncev lahko uživajo tudi na druge načine, recimo ogromno časa preživetega zunaj v naravi, kar je v našem vrtcu recimo zelo zreducirano.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
22.6.2009 23:18:36   
Bonnie_RR
Moj bo normalno v vrtcu, imajo pa tak sistem, da je en mesec ena na dopustu, drug mesec pa druga. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
22.6.2009 23:22:56   
katarinas
Jaz sem jo izpisala za cel julij, sama bom imela dopust 2-3 tedne, vmes jo bo pa babica pazila. Pa se mi zdi fajn, da se bomo še malo skup crkljale, saj hitro mine. Pa še malo nas pride cenejeuser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
22.6.2009 23:29:06   
Anonimen
V petek je bila edina od 70-ih otrok, ki je se prisla v vrtec.

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
22.6.2009 23:33:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: memole80
Zanima me koliko otrok bo med poletjem ostalo v vrtcu?

Naš bo večino časa (razen avgusta 14 dni, ko gremo na dopust), v vrtcu.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 8:03:25   
marty5
Pri nas se tudi skupine združujejo, kar niti ne bi bil tak problem, ampak gredo tudi v drug vrtec. Dogaja pa se tudi ne nič posebnega v poletnem času in je v vrtcu takrat zgolj varstvo.

Tako da smo se odločili na izpis julija, za avgust pa smo rekli, da nismo sigurni, ker res nismo - bomo pa poskusili, kako organizirat.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 8:17:37   
3jesončki
naš pa bo cele počitnice doma, se bova z mami izmenjevali. ko bom na dopustu bo doma, ko pa v službi pa z babico na počitnicah...
imata tavečjedva počitnice in ni fer, da jih ta mlajši pa nima...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 8:30:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

V petek je bila edina od 70-ih otrok, ki je se prisla v vrtec.


To misliš 19.6? Tak hitro že nekateri začnejo s počitnicami? Samo to ne v Slo?

Hčerka bo doma, samo ne toliko kot lani. Bom kombinirala v službi, z babicami in dedki. Upam, da jo bo vzela kaj botrca in šla bo na tabor. V glavnem upam, da bo doma. Se že veseli.

Sem jo pa evidenčno vseeno vpisala, ker nikoli ne veš kdaj se bo sistem podrl. Plačamo pa samo za dneve prisotnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 8:35:06   
mojca75
4 tedne bo doma. Ostalo v vrtcu. če pogledam na razpored bodo vedno vsaj pol skupine prisotne, vzgojitelice pa tudi vedno ena naša, vsaj večji del dneva. tako da sploh ni panike. Zdrzženi bodo s sosednjo skupino, enako starih, s katerimi imajo že kako ali tako velikokrat odprta vrata.



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:06:31   
t5t6
Že vsa leta jima privoščimo prave počitnice, ki trajajo tako dolgo kot šolske. Imamo srečo nonotov, ki se glede varstva zelo angažirajo, pa tudi midva si vzameva 3 tedne dopusta.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:24:42   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Marelica


Ne me zdaj grdo gledat, ampak malo se je pa vseeno treba vživet v vlogo vzgojiteljic.


Veš kaj, če od 9 tednov za 3 zapišem, da bo prihajal občasno, za ostale pa ga izpišem, potem mislim, da sem za njihov dopust naredila že ogromno. Koneckoncev to ni moj problem ampak problem slabe organizacije. Ravno zato, ker poskušam razumeti težave, sem za ostale tedne zapisala, da ga ne bo čeprav vem, da me bo marsikdaj vprašal, da bi šel v vrtec - posebej, če bo deževen dan.

Kako pa oni mene razumejo pa so pokazali s petkom, ko so vrtec - vse enote - zaprli zaradi kolektivnega dopusta, češ da je premalo prijavljenih otrok. Jaz v petek dopusta nimam oz. si ga moram brezveze ekstra jemat.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:30:34   
emaa
Moja dva bosta v vrtcu, na dopustu smo že bili, bosta pa tu in tam kak dan z mano doma, verjetno bo podaljšan vikend. 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:33:56   
piko12
Moj bo 1 mesec doma, potem pa še ne vemo. Zadnja 2 tedna v avgustu bo pa v vrtcu. Združijo pa več enot vrtcev in mislim, da grejo lahko vzgojiteljice brez težav na dopust.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:39:03   
lilka
Naša bo normalno v vrtcu. Na morju smo že bili, ker dela mož v turizmu lahko gremo samo pred in po sezoni na morje, vmes pa dela. Jaz bom sicer rodila julija, ampak ne mislim met oba doma, mogoče kakšen dan. Moja straša še delata, njegova sata šla pa prejšnji teden do septembra na morje. Naša tako rada hodi v vrtec in mislim da ne bo problem, pri na sbo vedno tako, da bo pač čez poletje mogla bit v vrtcu, kaj pa naj...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:39:11   
HuAnita
3 tedne imam dopusta, takrat bosta doma kravžljala živčke, sicer bosta v vrtcu, na eno babico se ne morem zanesti, da bi ju pazila, sem že pred l2 letoma prosila že maja, če bi ju lahko avgusta po par ur na dan pazila en tedne, huh, pa je bil tak problem, da je nikoli več ne prosim, druga babica pa je ravno prišla z operacije roke - tako da je ne bom obremenjevala

3 tedni se mi zdi kar lep počitniški izplenuser posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:42:18   
m@j@
Pa še ena iz stroke...staršem ni potrebno gledati na to, da vzgojiteljice koristijo dopust in tudi za to ne vpisujete otrok, ampak jih vpisujete zato, da se organizira zadostno število zaposlenih in da se smotrno naroča hrana. Ne moreš hrane naročiti za sto otrok, potem jih je pa v le vrtcu 30 (ali obrano: bi bil problem, ne?).
Razumeti morate tudi, da je delavnik cca 8 urni, zato ne morete pričakovati, da bo ista oseba v vrtcu od 5.30 do 16.30. Vedno pa se gleda na to, da je z otroki oseba, ki jo otroci poznajo.
Se pa strinjam, če je možnost, privoščite otroku počitnice in ga ne "obremenjujte" s počitniškim načinom dela.

aja, moja bo dva meseca doma, se mi pozna pri položnici.user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
23.6.2009 9:51:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:57:40   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Marelica




Kako pa oni mene razumejo pa so pokazali s petkom, ko so vrtec - vse enote - zaprli zaradi kolektivnega dopusta, češ da je premalo prijavljenih otrok. Jaz v petek dopusta nimam oz. si ga moram brezveze ekstra jemat.



Kva? No, to je pa meni nedopustno. kako so kar zaprli vrtec?



Šit, to je pa res kriza????? Je to zakonito???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 9:59:07   
ALWAYS LARA
doma bo od 6.7. do 31.8.
merka babi

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 11:00:54   
scorpiogirl
naš sicer zelo rad hodi v vrtec (pa pomena počitnic tud še ne razume lih user posted image ), ampak imam jaz počitnice (delam v šoli), tako da bo doma nekaj več kot en mesec, ker lahko koristimo rezervacije in se bo kar poznalo pri položnici. na morju smo bili ravnokar, do 10. julija bo še v vrtcu, da imam jst mal miru za učenje pa tistih par izpitov ... potem gre pa 20. avgusta spet v vrtec, da ne bo prehudo uvajanje septembra, ko začnem spet delat user posted image
pri nas vzgojiteljice sploh ne delajo težav, je bila kar presenečena, da bo toliko časa doma user posted image se pa strinjam z m@jo, da je tole odjavljanje in prijavljanje predvsem zaradi prehrane in ostale organizacije. težko je zorganizirati, če bi več staršev napisalo, da bo otrok v nekem času sicer doma, ampak občasno pa pride v vrtec ... zagotovo pa se nima nihče pravice pritoževat, če imate otroka v vrtcu in ne doma med počitnicami user posted image

popolnoma nedopustno pa je, da v petek kar zaprejo vrtec. pri nas so pobrali prijave, kdo bo v vrtcu in bodo za tiste otroke organizirali normalno vrtec. sicer jih bodo združili pa ni rečeno, da bo njihova vzgojiteljica, se pa pri nas zelo potrudijo in nas prej obvestijo, katera vzgojiteljica bo in kje (v kateri enoti in igralnici) bodo otroci user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 12:45:26   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Naša je še manjhna, tako da ne zna povedati kaj bo raje, bo pa ko bo velika. Tašča jo neprestano sprašuje če bo prišla k njej na počitnice, pa ji ne morem dopovedati, da je še manjhna in da bo prišla, ko si bo to sama želela. Po eni strani imam občutek, kot da bi rada hotela biti ona mama. :(( Mi imava otroke, ker smo radi z njimi, ne pa da bodo z drugimi. Nekaterim se bo zdelo egoistično...


Oprosti, meni je pa tole čisto mimo. A v vrtcu pa ni z drugimi, si mar z njo? A je tašča manj kot vzgojiteljica? Seveda jo ne daš za celo poletje k tašči na počitnice, ampak menda lahko tvoja hči kak dopoldan tudi preživi s svojo babico - ima mar ta manj pravic do otroka kot vzgojiteljice? 

Moj bo doma. Problemov z vrtem nimamo, se pa veseli, da bo doma, malo z nami, malo pri babicah. Ker združevanje skupin in menjava vzgojiteljic zagotovo bolj zmedeta otroka kot pa varstvo pri ("normalni") babici, ki si želi nekaj časa preživeti z otrokom. 

Lp,

živa

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 14:38:31   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Zanima me koliko otrok bo med poletjem ostalo v vrtcu?


Razen 3t, ko bomo na dopustu, bo normalno hodila v vrtec.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 14:42:01   
šnucika
Bo v vrtcu,razen dva tedna,ko sem na dopustu.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Bodo vaši otroci med poletjem v vrtcu?
23.6.2009 14:47:05   
Dashenka
Moj bo doma. Problemov z vrtem nimamo, se pa veseli, da bo doma, malo z nami, malo pri babicah. Ker združevanje skupin in menjava vzgojiteljic zagotovo bolj zmedeta otroka kot pa varstvo pri ("normalni") babici, ki si želi nekaj časa preživeti z otrokom


Sploh ni res.

Otroci v našem vrtcu poletu full uživajo. Ker je vrtec majhen (le 5 skupin), so seveda te združene in pomešane od jasličarjev do predšolskih. Vzgojitelji pa itak poznajo vse otroke in otroci vse vzgojitelje, pa tudi otroci iz različnih skupin se medsebojno poznajo, saj vsak dopoldan skupaj rijejo po ogromnem vrtu.

Poleti se imajo še posebej fajn, ta mali na račun ta velikih po kosilu ne spijo, ta veliki se obnašajo kot starejši bratje in sestre da najmlajših. vsi skupaj čoftajo v bazenčkih, ki se jim pa novem reče čofotalniki, ber so bazenčki in meni nerazumljivega razloga prepovedani ("kao" higiena .....).
Z eno besedo vsak dan nov žur.



(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?