|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 22:31:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 22:35:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 22:43:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 22:46:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 22:52:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 22:56:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 23:10:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 23:19:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
25.6.2009 23:22:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
25.6.2009 23:33:51   
Majuska
Punce,

tudi naš fant ima zadnje čase čudne spalne navade ... popoldne noče več spati, kar pomeni, da zna biti večino večera siten, včasih tudi pred spanjem. Ob dobrih dnevih po flaški takoj zaspi. Da ne omenjam nočnih budnic - lahko jo pričakujem tudi danes, ker je bil z zadnjim obrokom zelo skromen user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
25.6.2009 23:48:11   
Majuska


Očiiii, dej mi telefon noooo ...
user posted image

... sicer bom kar stopil nate user posted image
user posted image  


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
25.6.2009 23:49:07   
Majuska

moj moj user posted image
user posted image  


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
26.6.2009 7:50:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
26.6.2009 7:50:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 8:14:34   
neboglasnica
Dobro jutro.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
26.6.2009 8:38:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 8:53:45   
Majuska
'jutro,

spet mrko jutro ... no, spali smo pa le fajn, vmes je Aleksander le ob 6h zahteval dudo. Zdajle mu nesem flaško ...

zajtrk za vse

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 9:07:42   
rovar_ka
Jutro tudi od mene!

Danes se je kr nekaj premetavala celo noč, ampak načeloma drugače zelo lepo spi.. Kaj je kaka luna mogoče?

MJ - berem in kar ne morem verjet.. Hja, tudi zvezdniki umirajo. Mi pa ga je škoda.

Danes grem malo v Mb do bivše šefice na kavico, tak da flower, če imaš slučajno čas, pa če ti je za na kavico it, pridi user posted image
Mislim, da ima tud levinja čas.

_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
26.6.2009 9:36:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 9:56:23   
tims
Dobro jutro,

že 13tka?user posted image user posted image user posted image

Bravo Aurorra za uspešno odprt del in Umpa za super pesmicouser posted image

Naša še spi. Je včeraj zaspala ob destih. Berem da imate probleme s spanjem. Tud naša se ponoč zbuja, ampak jo samo dvignem malo poujčkam in položim nazaj v pojstlo. Vse skupaj ne traja dve minuti, ampak dovolj, da se jaz razbudim, zato jo po dveh zbujanjih kar k sebi prenesem, pol je pa ok. Ponavadi to naredim okoli enih zjutraj. Sem pa opazila, da ima te faze zbujanja vsakič ko ji kenslam dojenje. Zdaj je skoraj 14 dni brez dojenja zvečer in točno toliko časa se tudi zbuja ponoči. Zgleda da pogreša joškuser posted image . Ampak je treba tud to ukint. Se bo že navadla, da bo počasi mogla tud brez joška živet. Je pa tudi res, da zvečer, predno zaspi, začne mojo roko cuzatuser posted image . Je čisto vseeno kje zagrabi, samo da vleče. Sva ji probala z mojim dat dudo, pa ni šans, kar mi je po eni strani fajn, da ne bo potem problemov z odvajanje le-te.

Drugače imamo pa vse spakirano, moj je šel zdaj še v trgovino nabavt futr. Robe imamo pa tolk, da bi blo fino, da bi kr šleper najeluser posted image . Pa sem krčla stvari na minimalca. Še odnesemo v avto, potem pa počakamo na pol štirih, gas po Tima (končno je prišel ta petekuser posted image ) in na morje. Komaj čakam, kljub temu, da obeti z vremenom niso glih briljantne, pa voda je baje tud še mrzla. Pa bo že. Sam da smo skupajuser posted image .

Nč, šibam neki malga pojest Majuskinga zajtrkauser posted image , pol se bo pa verjetno tud Nina že zbudila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 10:00:05   
Majuska
Ne morem verjet za Michaela Jacksona, da ga ni več. Mladostna leta sem preživela ob njegovi glasbi ... sicer je pa res vprašanje, kako je bilo z njegovim zdravjem ob vsem, kar je dal skozi.

R.I.P. user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
26.6.2009 10:04:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 10:53:22   
nanka
dan, jaz sem bila že v LJ,sem šla iskat Tjašo, na uro vožje, drugače smo pa danes doma, ker nam je dal direktor prosto.

Počasi se bom lotila kuhanja.

Tudi naša ima probleme s spanjem, ne pa ne zaspat, pa tudi gledati ne more. Spi 2x na dan po slabo urico, zvečer se pa itak zbuja, samo ji čaj zadostuje.

Prvi rojstni dan bomo preživeli  Rušah pri moji babici, ker ona praznuje v sobot, tako, da bomo Natkino praznovanje premaknili na naslednji teden in bomo takrat povabili vse sorodnike.

Almera še kakšni 2 leti ( no, če se prej nov član ne napove, drugače se ta napoved prestavi za naprej) pa bosta z Borom skupaj ležala na plaži soče in uživala, on bo kamenčke zlagal, ti boš pa lahko v miru spet brala.

Majuška, iiiiiiiii kakšne lušne fotke, mi smo pa kar pozabili, da imamo fotoaparat n kamero.


< Sporočilo je popravil nanka -- 26.6.2009 10:54:15 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 11:04:46   
metuljcek321
Dan!

Šla pokazat rano od tiste mini operacije, vse OK, naslednji petek se pofočkam pri zdravnici, da mi odstrani šive.

Ati je pičil na morje za 2 dneva delat ograjo, midve sva pa malo na off ... prav rabim počitek in življenje na easy, res ... sem še od ponedeljka rahlo naspidiranauser posted image  user posted image  user posted image

Pa od včeraj, seveda. Kakšen šov smo imeli - juhuhu, bruhuhu! Thank God, je gor potem pasala guma počitniške prikolice, moj je prilpeljal domov drugo prikolico, kamor sta z očetom preložila drva, oče pa je domov odpeljal "ta popravljeno" ... ja, populis, če pa ne bi šla guma gor, se mi pa tudi sanja ne, kje bi na praznični dan našli vulkanizerjauser posted image

Današnja noč je bila tudi pri nas bolj cigu-migu (user posted image  za vse sotrpinke). Kot sem že napisala, se mala tu in tam zbudi zvečer, ker se zapuga v vrh posteljice in se potem rine notri ter začne jokati. No, zadnjih nekaj dni se je to malce nadgradilo: med spanjem se obrača iz hrbta na bok, potem na trebušček & (kdo ve zakaj) iz trebuščka na vse 4 & gasa po posteljici - seveda napol v snu, potem pa se nekam zakanta in z glavo buta v poseteljo ... slediuser posted image  & potem imamo misijo Saving Private Anjauser posted image  Danes je bilo to 10x! Jaz sem dvignila ta zadnjo 6x, moj 4x ... aha, bilo je pestroooooo ... Se še kateri otroček takole igra butnskalo in the middle of the night?

rebeca, wiiiii za prijeten dan! Naj bo čim več takih.

Almera: ti se nisi stlačila v kajak? Dio mio, ima pa tvoj to potem res zminimalizirano, da je joj. Kako Bor? Berem, da bodo zobki ... spet ... joj, nas to še čisto vse čaka ... ostalim bodo že stalni rastli, ko se bomo mi bojevali s trojkami - he, he.

Umpa, si poslala za čolniček? Jaz sem jim res notri dala sporočilce & dopisala, da sem na netu prebrala, da je tudi brez računa OK. Zdaj pa čičamo in čakamo nekje do sredine julija, če bomo dobili plovilo ali ne ... me prav zanima.

Jacko - škoda, res. Njegov Thriller album je bil legendaren. Posebnež, genialec, čudak, ... zdaj pa kar takole pri skoraj 51-ih ... zgodaj, prezgodaj je to .... buf & konec ... RIP .... KLIKNI   KLIKNI   KLIKNI

Frankie & Johnny - jaaaaaa, meni je ta film tkoooo fajn, sem ga gledala že žnj-krat, pa včeraj sva se z mojim spet imenitno zabavala ob njem. Res mi vedno znova seže v srce. In oba glavna igralca sta mi d best!

Troja je bila na Hrvaški? Moj Brad-y ... jaz pa nič vedla? Aj aj aj ...

tims, uživajte v morskih radostih!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijske čveke 2008; 13. del
26.6.2009 11:06:54   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


moj moj user posted image
user posted image  



Kolk je cuker, ej. Mislim, da je tik pred tem, da malo zalegne, kaj?

In hvala za fruštke ... mislim, da v virtuali že pridno nabiram kilce, veš?user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Adaptirano mleko
Sanikaa

Katero adaptirano mleko dajete otroku:

Aptamil (36%)

Novalac (22%)

Milumil (3%)

Hipp (14%)

Nestle Beba (5%)

drugo (19%)


Število vseh glasov: 314

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!