|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:00:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Alea res sta doslednauser posted image Sem mislila, da sedaj ko je poletje da je prestavljeno na kasnejši čas.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas so vse knjigice brez vogalovuser posted image postla je pa tud vsak dan bolj obglodanauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:00:50   
Anonimen
user posted image

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:01:40   
alea01
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

IZVIRNO SPOROČILO: alea01

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Alea res sta doslednauser posted image Sem mislila, da sedaj ko je poletje da je prestavljeno na kasnejši čas.


eh...kje pa...............ura je urauser posted image user posted image user posted image user posted image


in ta ura je pravkar odbila 21.00 user posted image user posted image user posted image user posted image



...........................in zato me več niuser posted image user posted image user posted image ...........lep večer še naprej...............lahko nočkouser posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:02:07   
Taanikaa
a zdej že odštevamo alein čas douser posted image   ????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:02:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

IZVIRNO SPOROČILO: alea01

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Alea res sta doslednauser posted image Sem mislila, da sedaj ko je poletje da je prestavljeno na kasnejši čas.


eh...kje pa...............ura je urauser posted image user posted image user posted image user posted image


in ta ura je pravkar odbila 21.00 user posted image user posted image user posted image user posted image



...........................in zato me več niuser posted image user posted image user posted image ...........lep večer še naprej...............lahko nočkouser posted image


Pa sej včasih si mal potegnila na čvekuuser posted image user posted image al hočeš zdej rečt, da tud grešnica nisi večuser posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:03:03   
alea01
didlinaa, ja to tudi mi počnemo. In parkrat ji je celo ratalo preval narest.....zdaj pa se tako postavi in pol vstane

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:03:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

a zdej že odštevamo alein čas douser posted image   ????user posted image user posted image user posted image


Jauser posted image user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:03:36   
l.daisy
alea, zamujaš, kakšen je pa to red????? user posted image user posted image user posted image

didlina, a sara pol tud kuka nazaj med nogami user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:05:24   
alea01
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: alea01

IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

IZVIRNO SPOROČILO: alea01

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Alea res sta doslednauser posted image Sem mislila, da sedaj ko je poletje da je prestavljeno na kasnejši čas.


eh...kje pa...............ura je urauser posted image user posted image user posted image user posted image


in ta ura je pravkar odbila 21.00 user posted image user posted image user posted image user posted image



...........................in zato me več niuser posted image user posted image user posted image ...........lep večer še naprej...............lahko nočkouser posted image


Pa sej včasih si mal potegnila na čvekuuser posted image user posted image al hočeš zdej rečt, da tud grešnica nisi večuser posted image



ja, danes očitno grešimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:07:04   
Anonimen
O, grešnica je še tu.

Ja, kukanje med nogami je aktualno, pa seveda kuku zraven govort.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:11:14   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

O, grešnica je še tu.

Ja, kukanje med nogami je aktualno, pa seveda kuku zraven govort.user posted image




a res???? kaka faca mala..komi čakamuser posted image ..joj jst se tko veselim teh norčij hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:14:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa


Ja, kukanje med nogami je aktualno, pa seveda kuku zraven govort.user posted image



naš tud to počne, sam večkrat je sam slika, brez zvoka - govori pa kuku, ko se s čim pokriva, pa odkriva

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:14:21   
Taanikaa
bejbe vas zapuščam mam dejt z likalnikom k so službe kmal pa jutri se spet potepamo do nedelje zvečer nas ni tk da imejte se,lupčka vašim sončkom...papa

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:15:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

bejbe vas zapuščam mam dejt z likalnikom k so službe kmal pa jutri se spet potepamo do nedelje zvečer nas ni tk da imejte se,lupčka vašim sončkom...papa


Blagor vam., spet se greste potepat user posted image Jaz likalnika ne povoham do nedelje.user posted image

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:17:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa


Ja, kukanje med nogami je aktualno, pa seveda kuku zraven govort.user posted image



naš tud to počne, sam večkrat je sam slika, brez zvoka - govori pa kuku, ko se s čim pokriva, pa odkriva


V postli je ponavad tako,kot bi spalo 10 pujskov, ne?user posted image

Aja nya, ne sekiraj se za đob, bo že. Verjemi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 21:19:19   
Anonimen
Ma sej vem, sam veš, kako je to, ko te pras.c.i nate.g.n.e.j.o. Ko tirečejo, da trenutno ni prostega mesta, pol pa vzamejo 2 novi. In to najbrž samo zato, ker bi men moral dat za ndč

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 22:47:29   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Ma sej vem, sam veš, kako je to, ko te pras.c.i nate.g.n.e.j.o. Ko tirečejo, da trenutno ni prostega mesta, pol pa vzamejo 2 novi. In to najbrž samo zato, ker bi men moral dat za ndč


Ma kako je to mogoče v javnem sektorju? user posted image user posted image user posted image Da nisi kaj flirtala z možem od nadrejene? user posted image

Alea, a da bi kakšno slikico pripopala? S torto raje ne, se mi ni posrečila in sem jo šla potem kupit, no samo dekoracija ni prav uspela, tako da sem jo zraven rezala in so jo vsi hvalili, samo za kazat cela pa res ni bila... mmmmm, bom pa drugo leto en teden prej torto naredila user posted image Letos se mi je mudilo vse naokrog in sem bila potem šlampasta... Tako da me je zdaj malo sram slikico dati gor s kupljeno torto user posted image Samo ko nimam drugih slik, ko bi bila Sofija sama gor, pa naj bo user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Zjutraj smo pa gledali darila:

user posted image

user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 22:49:57   
Anonimen
O kako smo cartuser posted image user posted image user posted image user posted image

Za torto pa....ne sekiraj se, ne moreš bit deklica za vse.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 22:52:52   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

O kako smo cartuser posted image user posted image user posted image user posted image

Za torto pa....ne sekiraj se, ne moreš bit deklica za vse.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Če mi pa torte sicer grejo, samo včeraj pa res ne. Sem delala večjo kot običajno, pa premalo časa sem si vzela... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 22:55:02   
Anonimen
Če ni časa, ga pač ni. Voila.user posted image Kaj se sekiraš, važno da je Sofija dočakala pravi pomen rojstnega dneva.user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 23:18:19   
slovenka
Ja, malo napačna kalkulacija je bila. user posted image Ampak nič narobe, je bila zelo vesela.

Dva dni nazaj, ko je imel mož RD, je bila pa zjutraj v postelji pri nama in sem tudi prinesla majhno torto s svečko čez vrata in je bila tako presenečena, usta odprta, oči velike, prav vauuu izraz je imela na obrazu. Kot velika je bila videti. samo da torta ni bila za njo. user posted image Ne bi rekla, da bom kdaj pozabila ta izraz. Se pa veselim teh zabav za otroke, ko so tako navdušeni. Pa izgleda bo vsako leto treba več okraskov in balonov user posted image

jutri gremo pa zvečer na eno veselico tu pri nas, 500 m stran. Lani sem ravno prišla iz porodnišnice in so imeli to zadevo in smo zvečer sedeli zunaj in se je slišala glasba, pa sem si mislila, da bomo drugo leto že mogoče lahko šli. In je res ful razlika od lani, kako je mala pikica zrastla.

Uh, grem spat, se mi tako spi. Sinoči sva šla pozno spat...

cao cao


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 23:24:07   
Anonimen
Uf, se te kar predstavljam...v erotičnem perilu, pa torta za moža user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, na veselice je pa tolk fajn it zdej, ko naši bejbiji že plešejo z nami.user posted image user posted image

Pa lahko noč...jaz samevam danes doma.

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 23:35:19   
Anonimen
Cer

Sofija kolk si srckana,sploh na drugi slikciuser posted image user posted image .Pa Slovenka,ne ga srat s torto,kot da jo vse same delamo....moja je bila se celo zmrznjena,pa ne verjamem da je Meri kaj opazilauser posted image

Oj Taanikaa,Marjetica,Polmauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image Sara user posted image user posted image user posted image user posted image za hojo in stojeuser posted image .
Alea,pridna sta vidva,tko dosledna,pri vsemuser posted image user posted image user posted image
Nya,res so te zafrknil.Pa tri leta si ze delala..user posted image i!!!
Ninny,kaksna zaspanka je Ema.Jo zgleda sestrica tko zmatrauser posted image .

Slovenka,se kar nam nisi zaupala,kaksnpo mega darilo si kupila mozu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sem bila danes pri okulistu.Vnetje,itak.14dni ocala,dvoje kapljice,3x na dan....pa nove lece sem narocila in vid se mi ni nic posabsal.Vsaj to.

Igrace:moje sploh ne zanimajo.Sem ji ravn spet kupila eno lustno knjigic o kmetiji,pa komaj da jo kaksno minutko gleda,ceprav jaz zraven mukam,blejam,kokodakamuser posted image .Tolk ji je nezanimiva,de je tut zgrize ne.Zdaj ima na balkonu bazen in skos ven lez,pa kar notri cmokne.Prejsnji dan kar oblecena,in sploh je ne zanima ce je mrzla vodauser posted image .Potem pa igrace not in ven mece.po moznosti mora biti kangljica polna vode,ko jo vrze iz bazenckauser posted image user posted image .
Potem racunalnik je blazno zanimiv,mozu ga koj ugasne.Pestanje hrasne med prsti...ni bolsga.Pa zemlja na balkonu...se kar jo neverjetno privlaciuser posted image .................
Sem ji potem zadnjic kupila voscenke ki so pralne,pa en velik list.Da to vidite,kaksna umetnina..........recimo,da so ji uspele 3crtice,pa se to slucajno,pol pa hitro na balkonuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 23:40:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ojoj prigod za dva dni.user posted image faca Meri. Sej mora mamici mal nagajat.user posted image ima prav smešne:)

Ampak ne vem no, kaj je ta balkon tako popularen. user posted image Naša takoj začuti, da so vrata odprta in švigne do mene. Pa kakšno kocko obvezno sabo v eni roki, čeprav se tako matra s plezanjem čez prag...mora dosečt kar si je zadala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
3.7.2009 23:45:07   
Anonimen
Kleo, super, da si šla na pregled. Res se čuvaj, čimveč nosi očala, da si oči malo spočijejo leč. Pa tole branje, prepih...predvsem pa RR...dej mal na stran nouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?