|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:48:55   
Lianna
Meni se ne zdi predrago. Če kampiraš prideš lahko poceni čez. Lani sva dala za 2 tedna Slovaške za dve osebi malo manj kot 600€. Jedla sva ves čas zunaj, si privoščila kavice, sladoled, kopanje v jezerih.

Meni razni hoteli, apartmaji ne vidijo. Ker ne zdržim dolgo na enem kraju. Dopust je zame potepanje, menjava kampov, ogledi, spoznavanje domačinov.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:49:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ako bog da in se vrnemo, te povabim na kofeuser posted image



a dovoliš, da si postavimo šotoruser posted image  saj ne bomo dolgo....pa psa lahko šetam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 17:05:11   
kaya2007
dubaj je drag zaradi avijonske karte. če pa primerjaš ceno nočitve v njihovih hotelih ali pa naših, so oni đabe...sploh pa za to kar dobiš tam. se splača it vsaj enkrat pogledat, res. tudi hrana je zelo poceni, če seveda en greš v najbolj fensi restavracije. pa za burj al arab hotel seveda tudi ne mislim, da je poceni.
ah, pa diamante imajo poceni, to se tudi splača user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 17:06:40   
rija
jah ne  vem no....


www.ewtc.de

a to je poceniuser posted image

diamantov pa mam že itak preveč.....tak da....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 17:12:20   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija


www.ewtc.de

a to je poceniuser posted image




na noč recimo 100eur. v mb pa 50 (izven sezone). dubaj vs. maribor...kaj misliš?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 17:14:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

na noč recimo 100eur. v mb pa 50 (izven sezone). dubaj vs. maribor...kaj misliš?


nič.

ker vedno gledam potovanje, dopust kot celoto. kaj mi hotel za 2 eur....če je karta tak draga.....če nima za avion, me hotel komot tudi častijo...pa mi nič ne pomaga....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 17:39:15   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

na noč recimo 100eur. v mb pa 50 (izven sezone). dubaj vs. maribor...kaj misliš?


nič.

ker vedno gledam potovanje, dopust kot celoto. kaj mi hotel za 2 eur....če je karta tak draga.....če nima za avion, me hotel komot tudi častijo...pa mi nič ne pomaga....


nič ti ne paše ta avataruser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 17:45:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

dubaj je drag zaradi avijonske karte. če pa primerjaš ceno nočitve v njihovih hotelih ali pa naših, so oni đabe...sploh pa za to kar dobiš tam. se splača it vsaj enkrat pogledat, res. tudi hrana je zelo poceni, če seveda en greš v najbolj fensi restavracije. pa za burj al arab hotel seveda tudi ne mislim, da je poceni.
ah, pa diamante imajo poceni, to se tudi splača user posted image


Če čez celo leto spremljaš mal karte,lahko dobiš tudi kako cenjšo varianto, saj imajo včasih kake akcije

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 18:33:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

nič ti ne paše ta avataruser posted image


zakoj nej?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 21:24:52   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

nič ti ne paše ta avataruser posted image


zakoj nej?user posted image


premalo je ojšter. Namesto tega šopa pisanih slamic uporabi raje šop ošiljenih svinčnikov, da bo vsaj nekaj ostrogauser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 21:32:29   
čipka
Še preden sem spoznala mojega sem bila takšna dopustnica, kot so me učili . Se pravi skor vsako leto na Hrvaško k sorodnikom, potem sem bila najstnica in s prjatlcami hodila na 2, 3 snevne izlete. Z bivšim fantom sva šla na Rodos na 14 dni-se mi je  zdel, da bom orgazen dožvela-uauuu neki novga, malo drugačni ljudje, kraji, običaji, hrana, itd..   Ko sem pa spoznala pa fanta, ki pa uživa v potovanjih in ne preko agencije-ampak pegpack varianta. To se pravi, kupiš letalsko karto za tam kjer pač hočeš it, recimo sva jo kupila za Bangkok (2 povratni karti za 1 mesec naju je prišlo še tastarih 170 tisoč tolarjev) To je zdaj cca 750e - za za oba. S seboj sva imela 150 tisoč tolarjev-OKOLI 650€. Plus, če nama bo zmanjkalo kartice kreditne. ZA 1 MESEC! Dol sploh ne bom govorila kok je pocen, bom sam rekla 600€ sva zapravla v 1 mesecu in okoli 50€ nama je ostalo, to se spomnim, ker sva se smejala, da bova imela ravno prav za taxi iz Brnika. 650€ za 2 osebi, s tem, da ješ, spiš kjerkoli ti srce poželi v raznih guesthouse-ih, kupuješ na veliko. Nakupla sva si cot za 2 leti naprej. Če dam samo za primerjavo-1 nočitev s klimatizirano sobo te pride od 6-15€(za 1 ali za 3ljudi-je čisto vseeno, takšna cena je). Odvisno kakšen guesthouse je -sem spala v različnih, pa ni bilo nevem kakšne razlike. No, midva sva itak najprej v uni za 6€, ker nisva vedela v kolikšnem času se lahko denar dol porabi. Jest sva hodila ven ali na ulice Koh San Road-a(zajtrk, kosilo, veerja+veliiiiiko pivov). In ne boste verjeli pivo je dol najdražji. + da sva skos potovala po krajih z vlakom, celo na otoke sva hodila. Hočem reči na ta način, da sva imela veliko muske za mal denarja. In če vse preračunaš
1 mesec=750€ karte+650€ za zapravljanje= cca 1400€ za 1 mesec. No, drug let sva šla pa malo bližje- v Myanmarr , kjer je isti šmorn. 
Zdej, ko imava dojenčka, sva rekla recimo tja do ene 4 ali 5 leta, da ne gremo na potovanja, bomo šli pa pol in res nepozabno in komaj čakam, da spet grem.


p.s. To sem si kopirala s sosednjega foruma, ker vidim, da je skor ista debata.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 21:55:24   
NevenkaP
Meni je kampiranje blazno pri srcu. Še bolj pa grški otokiuser posted image . Ampak niti v sanjah v taki varianti, kot jo ponujajo agencije. Hotel ob kilometrski plaži z marelami, polpenzion.... aaaa, ne hvala.
Mi vsako leto vzamemo samo letalske karte, rezerviramo avto, da ga dobimo takoj na letališču in gremo za nosom. Kjer nam je všeč poiščemo apartma, na licu mesta ga dobiš za zelo zmerno ceno, kar se tiče hrane obvezno zjutraj njihov jogut z medom in kaj iz pekarne, ki so v vsaki vasi, zvečer pa njiove taverne, kjer lahko za soliden denar odlično ješ.
Letošnja varianta  -JZ del Krete, ki je čudovit in ga agencije ne tržijo, s plažami za dol past, popolnoma nov apartma, rent a car cel teden, avion in dve lokalni vožnji z ladjo in res odlična hrana. Vse skupaj 1500€ za en teden za dva, s tem, da res nisva šparala. Kaj pa vem, meni se ne zdi preveč, s tem, da bi za hrano lahko zapravila precej manj, pa še zmerej zelo ok jedla, poa ok. Tudi to je del dopusta, vsaj meni. Je pa res, da so interesi različni- Če uživaš cel teden na ležalniku pod marelo, potem je ta primerjava brez veze. Še dobro, da imamo različne okuse, sicer bi bila gužva.



(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 23:29:46   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

premalo je ojšter. Namesto tega šopa pisanih slamic uporabi raje šop ošiljenih svinčnikov, da bo vsaj nekaj ostrogauser posted image


iden iskatuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 1:50:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek
rada pa potujem, ker sem odprta oseba, mi nikjer ni težko navezati stikov in se poisktovetiti tudi z domačini - reveži, ker me zanima kako se preživljajo oni...

Khm, khm... od kdaj pa ima to dvoje isti pomen? user posted image

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 5:58:20   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa saj vem....saj so bile kavice že pred leti po 2,5 eura in gor.....mater....torej grčija odpade na celi črtiuser posted image

pa škoda, ker mi je všeč.


Ce ne gres na pizzo v senci atenske akropole Grcija ni draga. Cenejsa je kot nasa obala ali hrvaska.  Kosilo za 3 - tri glavne jedi, solata, pijaca - 30 eur v povprecju. App direktno na plazi - 60 eur. In to ne neka luknja ampak prav lepo zrihtan app.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 6:24:21   
NRMM
Mi gremo vsako leto nekam ''ven''. Letos smo že bili v Turčiji in smo za 7 dni, hotel 5*, AI, en celodnevni izlet odšteli 1250€ za vse 4. Bilo je res fenomenalno,hotel za prste polizat user posted image ,hrana tudi,gostoljubje domačinov pa sploh. Prejšnja leta smo bili pa še Tunizija in DJerba in cena ni nikoli presegala 1300€,vedno AI in hotel 5*.
Gremo pa septembra še v Poreč za 7 dni in nas bo prišlo okoli 700€. Sem pa tudi bolj za hotelske variante,da mi vsaj ni treba skrbet za hrano,da nas strežejo od spredaj in zadaj vsaj 7 dni v letu user posted image .

Za kampiranje mi pa nekak ni,čeprav verjamem,da ni slabo,ampak dokler sta punci še mali,bomo izbirali kaj bivanje v hotelu.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 7:38:18   
higuys
Vprašanje je bilo ali je postalo dopustovanje predrago ( sprevrglo se je spet v hotelaši vs. kamperji). Jaz razmišljam takole, če začneš razmišljat , da je dopust drag - predrag pomeni, da nisi finančno zmožen si ga privoščiti zato ostani doma. Ker ne štekam ljudi, ki zadnje fičnike skupaj spraskajo, po možnosti še kakšen kredit vzamejo, da se lahko pohvalijo, da so bili v tunguziji 43 zvezdic...

Se pravi,  če nimaš za dopust, naredi si dopust doma, oziroma privošči si tako varjanto, ki ti gre skoz, brez , da boš , ko se vrneš bil na postu.

Saj dopust, dopustovanje je stanje duha in ne nekih besnih destinacij.

Tako, da ...ne dopust ni predrag.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 7:48:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Saj dopust, dopustovanje je stanje duha in ne nekih besnih destinacij.

Tako, da ...ne dopust ni predrag.



Podpisuser posted image


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 8:38:03   
rija
HIguys: mišleno je bilo recimo, če tole prekalkuliram na plačo od mojega.....se zgrozim.....da mora delati recimo dva meseca....da si potem lahko privošči 1 teden takega dopusta. To zgrozi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 8:41:33   
Abundancija
Mi smo res ujeli last minute, dali pa bomo 580 za dve osebi plus trije otroci vse all inclusive na Dugem Otoku hotel Agava, torej manj kot 300 evrov na osebo pa še za otroke sem zrihtala, da jih dajo brezplačno ker še niso 6 let stari, torej nas bo to letos poceni prišlo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 8:41:37   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

HIguys: mišleno je bilo recimo, če tole prekalkuliram na plačo od mojega.....se zgrozim.....da mora delati recimo dva meseca....da si potem lahko privošči 1 teden takega dopusta. To zgrozi.


ja...in jaz in tvoj imamo istega delodajalca user posted image ..kje se sukamo...pri 27-28 razredu...

Drago je itak vse. Govorila sem na splošno, da pač če ne znese , ne znese....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 9:12:12   
jagoda77
dopust predrag.. lahko je, lahko pa ni, odvisno kaj si želiš za dopust, kam in koliko časa.... lahko je zlo pocen, če ti je dost sonce, morje, plaža in šotor, lahko je pa zelo drago, če moraš bit v nekem fensi hotelu, z ne vem koliko zvezdic in pa se z avionom peljat....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 9:13:48   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Vprašanje je bilo ali je postalo dopustovanje predrago ( sprevrglo se je spet v hotelaši vs. kamperji). Jaz razmišljam takole, če začneš razmišljat , da je dopust drag - predrag pomeni, da nisi finančno zmožen si ga privoščiti zato ostani doma. Ker ne štekam ljudi, ki zadnje fičnike skupaj spraskajo, po možnosti še kakšen kredit vzamejo, da se lahko pohvalijo, da so bili v tunguziji 43 zvezdic...

Se pravi,  če nimaš za dopust, naredi si dopust doma, oziroma privošči si tako varjanto, ki ti gre skoz, brez , da boš , ko se vrneš bil na postu.

Saj dopust, dopustovanje je stanje duha in ne nekih besnih destinacij.

Tako, da ...ne dopust ni predrag.



s tem se pa strinjam, poznam eno, k je vzela kredit za 2 leti, samo zato, da je lahko bla v Grčiji v ne vem kakšnem hotelu user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 9:58:22   
muška
imam občutek, da si mojega posta o Grčiji ni nobena prebrala

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
2.7.2009 10:01:42   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: muška

imam občutek, da si mojega posta o Grčiji ni nobena prebrala


res ne, čakaj grem zdaj.


p.s imam neko foro, da dolge poste ne berem. Vprašaj Ronjo user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?