|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 14:41:01   
pepca35
Včeraj prišla user posted image . Ne čakam 26.9.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 18:42:29   
mojca345
prišla je M. no vsaj dokaj v teh dnevih še...če ne drugega, me vsaj to tolaži. drugače pa se mi na poslovnem področju toliko dogaja, da sem čisto excited....user posted image user posted image user posted image    dajmo Mojca, dajmouser posted image user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu pepca35)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 19:01:01   
samantka
Pozdravljene!
Hm, verjetno me niste pogrešaleuser posted image ! Ampak bi lepo poprosila za kakšno mnenje! Vse, ki ste spremljale mojo dogodivščino ta mesec, veste, da sem zagledala magični user posted image in nato kri. Naročila sem se pri G, pa sem naročena šele čez kak mesec, meni pa kar ne gre iz glave. Vse teste sem hranila in tudi na ostalih vidim res rahli user posted image . Tako senčko. Mogoče si res samo domišljam, ampak vedno ista zgodba. Merila sem si bazalno temperaturo, ki sedaj četrti dan user posted image ne pade. Še vedno 37. 4 C. Pa še ta menstruacija je skrajno čudna, kri je zelo močna, res kot da bi se urezala. Močna bolečina prvi dan, od takrat ne boli nič, čeprav imam vedno zelo boleče user posted image .
Nisem neučakana, ampak me zanima, saj bi se morala zdraviti za kožno plesnijo in se bojim mazat s temi zadevami, ko pa nisem 100%, da ni nič. Ker če nisem nosečka, potem bo moj mesec šele novemberuser posted image , ker se moram pozdravit.
Kaj mi svetujete? Se lahko brezskrbno mažem?? Ali pa vendarle kaj dogaja??

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 19:07:13   
limonita
samantka, najbolje je, da greš samoplačniško v laboratorij in da ti tam preverijo kakšna je vrednost nosečniškega hormona v krvi. 

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 22:21:57   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: samantka

Pozdravljene!
Hm, verjetno me niste pogrešaleuser posted image ! Ampak bi lepo poprosila za kakšno mnenje! Vse, ki ste spremljale mojo dogodivščino ta mesec, veste, da sem zagledala magični user posted image in nato kri. Naročila sem se pri G, pa sem naročena šele čez kak mesec, meni pa kar ne gre iz glave. Vse teste sem hranila in tudi na ostalih vidim res rahli user posted image . Tako senčko. Mogoče si res samo domišljam, ampak vedno ista zgodba. Merila sem si bazalno temperaturo, ki sedaj četrti dan user posted image ne pade. Še vedno 37. 4 C. Pa še ta menstruacija je skrajno čudna, kri je zelo močna, res kot da bi se urezala. Močna bolečina prvi dan, od takrat ne boli nič, čeprav imam vedno zelo boleče user posted image .
Nisem neučakana, ampak me zanima, saj bi se morala zdraviti za kožno plesnijo in se bojim mazat s temi zadevami, ko pa nisem 100%, da ni nič. Ker če nisem nosečka, potem bo moj mesec šele novemberuser posted image , ker se moram pozdravit.
Kaj mi svetujete? Se lahko brezskrbno mažem?? Ali pa vendarle kaj dogaja??



Če se ne motim se za kožno plesen uporabljajo v mazilih kortikosteroidi, ki pa so za plod lahko nevarni, čeprav če jih samo mažeš, pa če ni velika površina kože, ki jo zdraviš, potem po moje ne bo nič narobe, ker predenj pride kortikosteroid iz podkožja v kri, ga je v minimalni količini, torej mislim, da se lahko mažeš, le če jih uživaš - oralno - pogoltneš, potem pa raje vprašaj  na pušenjakovem forumu...

Pa vso srečouser posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 22:22:28   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: limonita

samantka, najbolje je, da greš samoplačniško v laboratorij in da ti tam preverijo kakšna je vrednost nosečniškega hormona v krvi. 


se strinjam

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
28.8.2009 22:32:02   
mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: samantka

Pozdravljene!
Hm, verjetno me niste pogrešaleuser posted image ! Ampak bi lepo poprosila za kakšno mnenje! Vse, ki ste spremljale mojo dogodivščino ta mesec, veste, da sem zagledala magični user posted image in nato kri. Naročila sem se pri G, pa sem naročena šele čez kak mesec, meni pa kar ne gre iz glave. Vse teste sem hranila in tudi na ostalih vidim res rahli user posted image . Tako senčko. Mogoče si res samo domišljam, ampak vedno ista zgodba. Merila sem si bazalno temperaturo, ki sedaj četrti dan user posted image ne pade. Še vedno 37. 4 C. Pa še ta menstruacija je skrajno čudna, kri je zelo močna, res kot da bi se urezala. Močna bolečina prvi dan, od takrat ne boli nič, čeprav imam vedno zelo boleče user posted image .
Nisem neučakana, ampak me zanima, saj bi se morala zdraviti za kožno plesnijo in se bojim mazat s temi zadevami, ko pa nisem 100%, da ni nič. Ker če nisem nosečka, potem bo moj mesec šele novemberuser posted image , ker se moram pozdravit.
Kaj mi svetujete? Se lahko brezskrbno mažem?? Ali pa vendarle kaj dogaja??


verjamem, da te še drži. samo ne verjamem, da je kaj na tem. če bi imela malo krvi, bi res še mogoče upala. pa praviš, da je kri zelo močna. to o bolečinah pa sej veš, da se spreminjajo stvari. tudi jaz imam močne. in sezgodi da je kaka M res skoraj neboleča in se seveda čudim, kako je to možno, nekaj se dogaja. ampak vsaka M pač ni ista. zakaj toliko boli, ne vem.

drugače pa po koncu M, delaj še enkrat test, pa bo vse jasno....

Priporočam, da se začneš z čim ukvarjat da preložiš misli na kaj drugega...ker več kot toliko kot veš in tukaj zveš, ne ve niti pušenjak, in ni mogoče vedeti... Mislim pa da je vsega kriv Fs. ker če ti ne bi pokazal črtice, se ne bi še zdele tok sekirala zarad tega in se samospraševala : kaj pa če sem noseča ? in iskala nemogoče možnosti....

se pa tudi dogaja, da imajo ene ženske normalno M in so potem noseče....samo ponavadi pri teh ženskah ni bilo ravno tako, ad so načrtovale....ker po prvi M, ki je bila koker normalna, niso iti podvomile v to, da niso več noseče...in šele pri drugi M ki je ni bilo, so delale test. ko so pa prišle k G pa jim je povedala, so že kr v tednih pri nosečnosti. ampak ker ni bilo nekih znakov ali pa jih niso opazile, si niso mogle niti misliti...

manj ko se sekiraš pr tehj zadevi, boljše boš prišla skozi...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 9:04:01   
dini
Živjo punce, sem si uzela malo frej in mal pohajala in uživala. Vsem novim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ostalim pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Diplomska že narejena samo še učenjeuser posted image
Dež že padauser posted image
Jst sm tudi ponosna pasja mama, joj ti lepi pasji cukrčki, vsi so mi lepi.user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 10:49:39   
samantka
Hvala vam punce, da mi daste vsaj kakšen nasvet. Se grem pridno mazat. Moj user posted image se sedaj tako prestavi, edino če me katera razsvetli in mi reče, da lahko vseeno delam na njem, ampak bom raje počakala, da bo sigurno.
Želim vam lep preostanek poletja!
Sedaj pa veselo na delo user posted image , se posvetim še čemu drugemu. Škoda, pa so šli načrtiuser posted image ! Pa nič hudega!!! Bo, ko bo!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 11:40:51   
alma82
Jaz sem dočakala user posted imageuser posted image user posted image
Tako da Bam Bam lahko me obarvaš v roza user posted image

UZ imamo 17.09. in takrat je rekla, da bo delala tudi nuhalno .... vsaj nekaj jo je omenjala....
23. pa predavanje o prvi nosečnosti user posted image


5ra8 
user posted image user posted image   pa sem mislila da bo + .
Veliko sreče v prihodnje user posted image ti bom držala pesti in brala, kdaj boš napisala, da si zagledala +  user posted image user posted image



(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 12:31:33   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: alma82

Jaz sem dočakala user posted imageuser posted image user posted image
Tako da Bam Bam lahko me obarvaš v roza user posted image

UZ imamo 17.09. in takrat je rekla, da bo delala tudi nuhalno .... vsaj nekaj jo je omenjala....
23. pa predavanje o prvi nosečnosti user posted image



ČESTITKE OB NOSEČNOSTI user posted image user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 12:56:05   
Angel miss
Moje user posted image  še ni. Bom šla iskat testek v ponedeljek, če se ne do takrat ne prikaže. Sem pa staknila prehlad user posted image  in imam spet vikend uničen. Me tale klima čist zdela, notri je 20 stopinj, zunaj pa 30. Končno je konec hude vročine in bomo spet malo zadihali.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 15:28:47   
alma82
Hvala Mojca 345 user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 22:07:22   
Anonimen
Ojla, mi smo z morčka in seveda nisem strpela in šla takoj delat testekuser posted image ne vem ali se mi zdi al je res ena zelo zelo bleda roza druga črtica. Pa ne vem al nam ni ratal, al se mi je spet ciklus zbrkal in je bilo vse skupaj kasnej tj prezgodaj za testek. Bom rajš še mal počakala pa še enega kupila
lpuser posted image

(odgovor članu alma82)
  Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 23:04:00   
isabeaux
Samantka...glej če pa se samo mažeš, polpaitak ni nobene panike in lahk mirno delata naprej na user posted image  pa vso srečo z user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
29.8.2009 23:04:58   
isabeaux
na ktir testek si pa delala...a lahk slikco prpopaš? Kdaj pa naj ne bi dobila m....?

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
30.8.2009 8:28:28   
Anonimen
M naj bi prišla danes ali 1x v teh dneh (nimam rednega ciklusa), testek je bil first sign

(odgovor članu isabeaux)
  Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
30.8.2009 10:13:10   
samantka
Hvala isabeux!

Draga anonimka, enkrat je ena svetovala, da še kakšen drug test in to svetujem tudi jaz. Tako da ziher je ziher!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
30.8.2009 23:01:23   
tropical




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 

user posted image    
 
 
 user posted image   Oz. user posted image  PRIČAKUJEMO AVGUSTA 2009

 

XX.08. - aqua77
XX.08. - kago ( 5.krog )
XX.08. - marvi
XX.08. - 5ra8
  v nove boje
XX.08. - mojca345   v nove boje
XX.08. - tecnobicauser posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

02.08. - mucomuc user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
04.08. - ???
06.08. - BamBam user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
07.08. - CJ
07.08. - limonita ( 2.krog po L in H )user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
07.08. - mica77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
07.08. - Matejčika ( 11.krog )
08.08. - mojca976 srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
09.08. - barvar
09.08. - Buska user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.08. - S* ( 12.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.08. - LUNA83 ( 8.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje
11.08. - Tiki55 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
11.08. - NATAŠA35 srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
14.08. - tropical (9 po ss) srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
14.08. - misk2 user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
14.08. - M_I_M_I28

17.08. - Loni76 ( 1.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
18.08. - MiniMiska user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

18.08. - soncek_25 srečka user posted image user posted image user posted image user posted image

18.08. - nincy29 ( 2.krog )srečka user posted image user posted image user posted image user posted image

19.08. - Tejchy25 ( 15.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
 
20.08. - Arual ( 23.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

21.08. - ička user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

22.08. - zebra ( 19. krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

23.08. - Angel miss (2.krog)
23.08. - isabeauxuser posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
25.08. - shela
24.08. - kallia ( 2.krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
24.08. - Srčekgirll user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
25.08. - milabe (5.krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
25.08. - D0aisy
26.08. - sonce81 (13. krog)user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

26.08. - Kliki user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje

27.08. - pepca35
v nove boje
28.08. - sunprincess ( 4.krog )
28.08. - samantka

28.08. - alma82 
29.08. - piule (1.krog)

29.08. - niky31
 
 
 
V AVGUSTU NAS JE 46

Modrih : 25
Roza   :  6
Skupaj : 31
                                                                         
user posted image




NAVIJAČICE

*Kliki*
*larilu*user posted image
*Tiki55*
*pikica36*
*Nattasha*
user posted image
*Teni RR*
*Jada82*user posted image
*miklarom*user posted image
*ursa30*
*aqua77*
*sonček85*
*BEBII*
*Chi_Pita*user posted image
*aleunam*user posted image
*chloe*
*bellisima*
*T.Z.*
julieb user posted image




user posted image  



JANUAR.............................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR.......................................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC......................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL....................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ...................................................35,71% SREČK NOSEČK
JUNIJ.........................................26,60%....SREČK NOSEČK
JULIJ........................................16,66%SREČK NOSEČK

AVGUST........................00,00%SREČK NOSEČK 


user posted image



(odgovor članu Bam Bam)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
31.8.2009 7:48:19   
Anonimen
nardila drug testek in je - user posted image . Zdajle me je pa še špikat začelo, tko, da user posted image  prihaja

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
31.8.2009 11:53:42   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

danes sem naredila dva testa, oba - user posted image   user posted image  tako da čakamo tečko, potem na laparo potem pa spet u nove boje.
Tako da grem za september kot navijačica, v oktobru bomo pa že delal spet na user posted image


evo moja user posted image  je prišla......zdej pa na laparo. gre še septembra na laparo?
alma82, čestitke še enkrat...želim ti lepo nosečnost....pa javi se kaj user posted image

< Sporočilo je popravil 5ra8 -- 31.8.2009 11:54:08 >


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
31.8.2009 14:37:46   
dini
Živjo punce, vsem novim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ostalim pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in nej bo že september naš.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
31.8.2009 19:49:22   
Angel miss
Da malo izboljšam statistiko tega meseca. Prejle sem po več kot 7-dnevni zamudi user posted image , naredila testek. Prikazale sta se user posted image user posted image . Aja, testek je bil pa First Sign.

5ra8  user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
31.8.2009 19:51:06   
dini
Angel miss user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo, ampak useeno naredi še kak drug test da ne boš razočarana, držimo pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: II pričakujemo avgusta 2009
31.8.2009 20:38:36   
samantka
Sem brala nek odgovor ginekologinje, da če je pozitiven, potem skoraj da ne laže, če je pa negativen pa je lahko lažno negativen.

Čeprav ne vem, ti testi, jaz sem naredila 4 teste FS in še danes, nekaj dni po menstruaciji se na testu zariše rahla črtica, ampak res komaj vidna. Naredila sem ga samo zato, ker me ne prepriča ne v plus in ne v minus. Pred menstruacijo je bila črtica nedvoumna in je test bil zagotovo pozitiven. Ampak meni kar ne da miru, pa ne da bi bila neučakana ali zatežena, da mora biti, ampak me malo skrbi, saj me občasno boli v levem delu. G imam šele konec meseca. Mislite, da bo CB sigurno pokazal prav?
Sem pa primerjala še nepolulan testek, tam se res ne vidi nič, niti senca. Torej??? Torej bi moral biti tudi negativen tak?? Jaz več ničesar ne vem! Kakšne izkušnje?



(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?