|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 9:55:09   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

joj joj dejmo pregnat te slabe stvari stran...

user posted image

Po dežju vedno posije sonček



sva istih misliuser posted image A si jih dobro zalila, vaše lumpeuser posted image



ma maja sm mu dol pustila...jaz pa tlele ljubi mir user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 9:58:12   
Dudica1
grem tud jaz ven....byyyy

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 9:59:38   
FLASK_A
zdej sem pa samaaaa user posted image

grem pa še jaz ven. Jaka čofota, ga grem mal zalituser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:00:58   
lake
Pokica Kdaj si pa vstala da si že vse to nardila? Pa a tkole bi ti, jst ti svojga posodim, ti pa tvojga ne. A kr dva bi mela?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:03:47   
Anonimen
živjo

mi smo iz sprehoda so zumaj tko zakurli da ni bit za zun sploh pa ne otroc tako da sve kr v hiši ostale, do ene petih pol pa spet mal vnuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:12:14   
meduzica
naš se je pa komaj zdej uspaval, revež prav hud je bil name ker sva vaje delala user posted image

fizioterapevtka to veliko bolj obvlada .. pri njej komaj kaj zajavka, pri meni pa skoz dežujejo solze

sem vidla posnetek od blueeyes ... tamala je prav carica user posted image

naš se čist drugač skuša na trebuh dat (s trebuhom naprej) .. jasno da mu ne bo uspelo ker se tako ne more na bok dat sploh, pa še rokice mu v napoto hodijo ... mu ne smem dovolit se zvijat s trebuhom naprej ... sam kaj ko skoz to počne ....... pri nas bo še MNOGOOO vode preteklo predno se bo sam obračal


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:36:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: meduzica
naš se je pa komaj zdej uspaval, revež prav hud je bil name ker sva vaje delala user posted image

fizioterapevtka to veliko bolj obvlada .. pri njej komaj kaj zajavka, pri meni pa skoz dežujejo solze


Revež... On bi se zabaval, ne pa vaje delal. Mora bit kar stresno tole zate, ane. Saj bo, poskušaj se v tem zabavati če se da, da dobro voljo tudi nanj preneseš- upam pa, da bo čimprej boljeuser posted image user posted image user posted image

Danes sem pa fuč. Sam spat bi šlauser posted image A je še katera taka?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:37:36   
ledenka
jutro! ste pa pridne, bomo do kosila na 3. temi user posted image

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.

mani, želim ti čudovit dan jutri! pa kak kos torte pošlji user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:39:02   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Danes sem pa fuč. Sam spat bi šlauser posted image A je še katera taka?


smo boljše spali kot včeraj, mali je potegnil do 9.30 user posted image sicer sem ga ob ene 6.30 previla, se je zbudil, ker so ga krči matrali, potem sva pa nazaj zaspala.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:45:10   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.



ooo...mi pa mogoče v nedeljo šibnemo spet mal na morje...čeprav se mi za 1 dan sploh ne ljubi hodit ker prideš čist fuč...ampak ne bi še rada zaključila za letos user posted image
za drugo leto se pa že z enimi menimo za na paguser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:47:21   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: meduzica
naš se je pa komaj zdej uspaval, revež prav hud je bil name ker sva vaje delala user posted image

fizioterapevtka to veliko bolj obvlada .. pri njej komaj kaj zajavka, pri meni pa skoz dežujejo solze


Revež... On bi se zabaval, ne pa vaje delal. Mora bit kar stresno tole zate, ane. Saj bo, poskušaj se v tem zabavati če se da, da dobro voljo tudi nanj preneseš- upam pa, da bo čimprej boljeuser posted image user posted image user posted image

Danes sem pa fuč. Sam spat bi šlauser posted image A je še katera taka?

ja jaz sem tud taka...


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:50:42   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.



ooo...mi pa mogoče v nedeljo šibnemo spet mal na morje...čeprav se mi za 1 dan sploh ne ljubi hodit ker prideš čist fuč...ampak ne bi še rada zaključila za letos user posted image
za drugo leto se pa že z enimi menimo za na paguser posted image

moj bi sel v nedeljo pa ne vem kaksno vreme bo...se zmer gruntam kaj uzet za tamalo sabo...hb sem pa sla kupit prejsni teden svecke z vrocino zbit ce bi blo slucajno kej po vsem tem kar ste govorile jih je dobr met vsaj sabo

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:55:03   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.



ooo...mi pa mogoče v nedeljo šibnemo spet mal na morje...čeprav se mi za 1 dan sploh ne ljubi hodit ker prideš čist fuč...ampak ne bi še rada zaključila za letos user posted image
za drugo leto se pa že z enimi menimo za na paguser posted image

moj bi sel v nedeljo pa ne vem kaksno vreme bo...se zmer gruntam kaj uzet za tamalo sabo...hb sem pa sla kupit prejsni teden svecke z vrocino zbit ce bi blo slucajno kej po vsem tem kar ste govorile jih je dobr met vsaj sabo

mogoče, če nam rata, bomo šli še enkrat v jeseni na pravi dopust. moj pravi, da bo mel cajt, sam potem pa mi gre projekte naštevat... japaja, lih za silvestrovo bo mel čas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 10:58:16   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.



ooo...mi pa mogoče v nedeljo šibnemo spet mal na morje...čeprav se mi za 1 dan sploh ne ljubi hodit ker prideš čist fuč...ampak ne bi še rada zaključila za letos user posted image
za drugo leto se pa že z enimi menimo za na paguser posted image

moj bi sel v nedeljo pa ne vem kaksno vreme bo...se zmer gruntam kaj uzet za tamalo sabo...hb sem pa sla kupit prejsni teden svecke z vrocino zbit ce bi blo slucajno kej po vsem tem kar ste govorile jih je dobr met vsaj sabo


kam pa bi šli??
če gremo za en dan ne vzamem nič drugega kot za preoblačit in rokavčke,obroč...brisače

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:07:14   
FLASK_A
Katmat, sam ne paničari zdajuser posted image Calpol je čist OK, če ga imaš za zbijat vročino. 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:09:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Katmat, sam ne paničari zdajuser posted image Calpol je čist OK, če ga imaš za zbijat vročino. 


flaška pri nas ni nikoli pri tavelkem pomagal calpol, tako da smo mu vedno mogli dat svečkeuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:12:46   
lake
Tud midva bova šla najbrž šele pozimi na dopust, če bo šlo tko naprej user posted image

Sva ble v trgivini, je vroče k user posted image Sm srečala sosedo in dokler sm nazaj jst voziček peljala se ji je skoz smejala, ko sm ga pa njej dala je bla pa čist resna, in skoz mene gledala. Pa kmal bo treba voziček zamenjat, ker ji je košara že skor premajhna.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:16:46   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.



ooo...mi pa mogoče v nedeljo šibnemo spet mal na morje...čeprav se mi za 1 dan sploh ne ljubi hodit ker prideš čist fuč...ampak ne bi še rada zaključila za letos user posted image
za drugo leto se pa že z enimi menimo za na paguser posted image

moj bi sel v nedeljo pa ne vem kaksno vreme bo...se zmer gruntam kaj uzet za tamalo sabo...hb sem pa sla kupit prejsni teden svecke z vrocino zbit ce bi blo slucajno kej po vsem tem kar ste govorile jih je dobr met vsaj sabo

mogoče, če nam rata, bomo šli še enkrat v jeseni na pravi dopust. moj pravi, da bo mel cajt, sam potem pa mi gre projekte naštevat... japaja, lih za silvestrovo bo mel čas user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:17:20   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

moram spakirat, gremo mal na morje... spet vikend varjanta. še dobro, da se da hotele dobit, ko so očitno bolj prazni.



ooo...mi pa mogoče v nedeljo šibnemo spet mal na morje...čeprav se mi za 1 dan sploh ne ljubi hodit ker prideš čist fuč...ampak ne bi še rada zaključila za letos user posted image
za drugo leto se pa že z enimi menimo za na paguser posted image

moj bi sel v nedeljo pa ne vem kaksno vreme bo...se zmer gruntam kaj uzet za tamalo sabo...hb sem pa sla kupit prejsni teden svecke z vrocino zbit ce bi blo slucajno kej po vsem tem kar ste govorile jih je dobr met vsaj sabo


kam pa bi šli??
če gremo za en dan ne vzamem nič drugega kot za preoblačit in rokavčke,obroč...brisače

na krk....U PRIKOLCO

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:18:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Katmat, sam ne paničari zdajuser posted image Calpol je čist OK, če ga imaš za zbijat vročino. 
JA SEJ CALpol mam

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:20:43   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Katmat, sam ne paničari zdajuser posted image Calpol je čist OK, če ga imaš za zbijat vročino. 
JA SEJ CALpol mam


calpol pri nas vedno prime...k sreči ga ne rabimo dostkrat tako da ga mam za enkrat in ga vžem stran...svečke so pa tako...primejo če otrok veliko pije drugače pa ne,tako so meni rekli.

zdej se ne mormo odločit glede morja a bi šli sli ne...ker v sept. ali okt. gremo še v topliceuser posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:23:54   
Blueeyes
evo mene nazaj s sprehoda.... pa vzun je že savna... kako more bit šele v ljubljani na betonu... adijo pamet

IZVIRNO SPOROČILO: meduzica
sem vidla posnetek od blueeyes ... tamala je prav carica user posted image

he he

jz pa doma nimam nič za zbijanje vročine... kaj sem slaba mami user posted image  user posted image ... morm jt v lekarno

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:29:51   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Katmat, sam ne paničari zdajuser posted image Calpol je čist OK, če ga imaš za zbijat vročino. 


flaška pri nas ni nikoli pri tavelkem pomagal calpol, tako da smo mu vedno mogli dat svečkeuser posted image



Ja, samo to vidiš z uporabo. Na začetku bi jaz tko probala, šele če ne pomaga kaj močnejšega.
No, pri nas samo hladni obkladki res pomagajouser posted image Niti svečke. Voltaren ga pa skor podhladi- pol pa bodi pametenuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 21.8.2009 11:31:34 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:31:00   
KatMat
dej blue ne klamfaj neumnosti o slabi materi

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
21.8.2009 11:32:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

dej blue ne klamfaj neumnosti o slabi materi


user posted image Itak, kake slabe mame neki no. Jaz moram tut še calpol dobit za tamalo, bom naslednjič P rekla da mi da recept.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?