|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
14.7.2009 12:53:48   
Anonimen
meni se zdi tko paradoksalno - folk se tolk trudi bit eko, pa bio, pa jest vse kar je zdravo, pa pit, pa skrb za naravo in oh sploh, po drugi strani pa taisti folk onesnažuje s tonami plastik, pa oni in tisti jogurti, pa voda v plastenkah z donanim ne vemčem vsem itd...k je vse tooolk zdravo, na koncu se bomo pa prekipevajoči od zdravja zadušili v plastiki.

user posted image

voda iz pipe je kul. pa veseli bodte da mamo tako, k jo lohk pijemo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
14.7.2009 17:42:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

meni se zdi tko paradoksalno - folk se tolk trudi bit eko, pa bio, pa jest vse kar je zdravo, pa pit, pa skrb za naravo in oh sploh, po drugi strani pa taisti folk onesnažuje s tonami plastik, pa oni in tisti jogurti, pa voda v plastenkah z donanim ne vemčem vsem itd...k je vse tooolk zdravo, na koncu se bomo pa prekipevajoči od zdravja zadušili v plastiki.

user posted image

voda iz pipe je kul. pa veseli bodte da mamo tako, k jo lohk pijemo.



Baš tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
14.7.2009 17:44:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

meni se zdi tko paradoksalno - folk se tolk trudi bit eko, pa bio, pa jest vse kar je zdravo, pa pit, pa skrb za naravo in oh sploh, po drugi strani pa taisti folk onesnažuje s tonami plastik, pa oni in tisti jogurti, pa voda v plastenkah z donanim ne vemčem vsem itd...k je vse tooolk zdravo, na koncu se bomo pa prekipevajoči od zdravja zadušili v plastiki.

user posted image

voda iz pipe je kul. pa veseli bodte da mamo tako, k jo lohk pijemo.



natanko tako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
14.7.2009 17:47:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

meni se zdi tko paradoksalno - folk se tolk trudi bit eko, pa bio, pa jest vse kar je zdravo, pa pit, pa skrb za naravo in oh sploh, po drugi strani pa taisti folk onesnažuje s tonami plastik, pa oni in tisti jogurti, pa voda v plastenkah z donanim ne vemčem vsem itd...k je vse tooolk zdravo, na koncu se bomo pa prekipevajoči od zdravja zadušili v plastiki.

user posted image

voda iz pipe je kul. pa veseli bodte da mamo tako, k jo lohk pijemo.



natanko tako user posted image


Me popravljas user posted image ?
Ceprav pri trenutnem izgledu foruma nima bas velike veze user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
14.7.2009 17:51:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

meni se zdi tko paradoksalno - folk se tolk trudi bit eko, pa bio, pa jest vse kar je zdravo, pa pit, pa skrb za naravo in oh sploh, po drugi strani pa taisti folk onesnažuje s tonami plastik, pa oni in tisti jogurti, pa voda v plastenkah z donanim ne vemčem vsem itd...k je vse tooolk zdravo, na koncu se bomo pa prekipevajoči od zdravja zadušili v plastiki.

user posted image

voda iz pipe je kul. pa veseli bodte da mamo tako, k jo lohk pijemo.



natanko tako user posted image


Me popravljas user posted image ?
Ceprav pri trenutnem izgledu foruma nima bas velike veze user posted image user posted image .


user posted image  kaj delam?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
14.7.2009 17:53:30   
Anonimen
Popravljas moje izrazanje na forumu.
Ali pa sva istocasno pisali user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
15.7.2009 8:11:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Popravljas moje izrazanje na forumu.
Ali pa sva istocasno pisali user posted image user posted image


aha. ma ne, sem te sploh preskočila. sem citirala post višje. user posted image
zdaj šele štekam. pa ima, da govoriš slovenski user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 15.7.2009 8:13:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
15.7.2009 18:43:51   
špelin@
Že vse življenje pijem(o) vodo iz pipe. Tudi na morju - na Hrvaškem. Sem bila pa presenečena, koliko drugi turisti pokupijo plastenk z vodo.

Kako pa ve? Ali kje na dopustu (recimo na Hrvaškem, v Avstriji,...) pijete vodo iz pipe? ok, vem, da v bolj eksotičnih državah ne user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
15.7.2009 18:51:24   
hrchy
itak da tudi drugje iz pipe... razen ce izvemo, da ni dobre kvalitete... 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
15.7.2009 18:52:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Kako pa ve? Ali kje na dopustu (recimo na Hrvaškem, v Avstriji,...) pijete vodo iz pipe?

Ja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
15.7.2009 18:57:15   
Anonimen
Kako pa ve? Ali kje na dopustu (recimo na Hrvaškem, v Avstriji,...) pijete vodo iz pipe? ok, vem, da v bolj eksotičnih državah ne user posted image



Itak.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
16.7.2009 10:27:40   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

No, mi smo tudi blizu Po., pa tudi voda včasih smrdi. pri nas sicer zato, ker kadar so nalivi, zajetje ne folga, ker je vas, ki jo oskrbuje premajhna, pa ni "pretoka" ali kako bi se reklo. Skratka, lani in predlani sem dala 2x vodo testirat, ko je smrdela in glej ga zlomka, seveda je bila nad dovoljeno mejo nekih nedovoljenih substanc. Potem vržejo notri klor, pa je ok, ampak... mene skrbi, ker kar naprej pa ne morem dajat kontrolirat, vsakič ko se mi zdi čudna. Skrbi me, ker tam, kjer bi vodo morali kontrolirati, tega očitno ne počno kot bi morali.

Kupljene vode v glavnem ne kupujem oz. zelo redko, samo če sem kje sredi poti strašno žejna, sicer pa ne.


jaz ravno zaradi tega, ker ne zaupam vedno kvaliteti vode iz pipe (v PO) za dojenčka kupujem costello-upam da je ta ok, kasneje mu bom pa iz pipe prekuhala. Saj ni krize ampak ne bom razkirala. Vsi ostali pijemo malinovc.

Kakšen 1-2 meseca, ko so bili nalivi je bila voda oporečna in je bil ukrep prekuhavanja vode. To so sporočili  samo na lokalnem radiu, ki ga jaz ne poslušam. Pa še vleče ne prav daleč. Jaz sem to čisto slučajno slišala pri tašči.
Mojo kolegico je pa fajn predriskalo.

V tujini pijem vodo iz pipe razen tam, kjer ni pitna.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Voda iz pipe? Zakaj ne!?
1.9.2009 0:15:29   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Navadno vodo že 30 let pijem iz pipe in to sredi usrane Ljubljane in mislim, da jo bom še nadaljnih 30 let. Na kraj pameti mi ne pade, da bi kupila navadno ustekleničeno vodo. Kdaj pa kdaj kupim kvečjemu kakšno od tistih z okusom, ampak jo kupim zaradi okusa, ne pa zato, ker je voda. Pa finance pri tem ne igrajo nobene vloge - samo prepričana sem, da voda iz pipe zaenkrat še ni strupena.

Se strinjam s tabo. V Sloveniji imamo večinoma odlično vodo iz pipe, sem pristašica pitja iz pipe. Sem pa tja kupim vodo z okusom in še to tisto, ki je po raziskavah na vrhu najboljših. Drugače pa meni navadna voda iz plastenke/steklenice nima okusa, iz pipe (živim v Lj.) pa mi je zakon.





Sploh nisem brala nobeni postov.......ampak se z tem popolnoma strinjam. Dokler lahko pijemo vodo iz pipe......ALA GA VERAuser posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Last minute varčevanje za poletni dopust
Otroci bodo veliko raje sodelovati pri družinskem varčevanju za poletni dopust in se tudi sami čemu odpovedali brez nerg...
Pravica do krajšega delovnega časa
Veliko staršev ne ve, da lahko izkoristijo pravico do krajšega delovnega časa, pri čemer je plača res manjša, toda polov...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?