|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 7:34:55   
PBJ
Tudi jaz upam na čim več dobrih novicuser posted image ,staršema pa želim veliko, veliko moči še naprejuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 8:30:43   
veselka
user posted image user posted image user posted image user posted image za Zojo...

... čutim, da bodo za Gajo tudi kmalu dobre novice... še koš user posted image zanjo

... Rubin zate pa koš user posted image , bodi močna in pogumna še naprej... user posted image



_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 9:23:17   
katka11
rubin, drzi se in ne obsojaj se, ker si za svoji dve pikici najboljsa mama na svetu in vsi vemo, da bi prevzela vse njune bolecine, bolezni in vse kar je mozno ce bi le lahko. pa zal ne gre. dajes jima pa moc in optimizem, trdno voljo. to lahko da samo mama in brez tega bi bili tvoji dve pikici ze davno izgubljeni!!! zato se tako naprej, drzi se, vztrajaj, me vse iz RRja in verjamem, da se zelo veliiiiiko drugih pa za tvoji dve borki in seveda zate, za ocka in zlato sestrico drzimo pesti, upamo in se borimo z vami kolikor le lahko. upam, da tudi nase misli vsaj malo pripomorejo k zdravju vasih dveh malih princesk!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 10:18:55   
gigi1
Rubin moja prva misel dneva in zadnja zvečer so namenjene vam. Bravo Zoja user posted image  user posted image  user posted image , upam, da bodo kmalu tudi dobre novičke za Gajo user posted image user posted image user posted image . Rubin srce ostani močna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 11:41:53   
stijan
RUBIN držim pesti za tvoji princeski ,sta pravi borki in mamica tudi.Veliko mislim na vas in ko gledam svoja čmrla mala,sem hvaležna da je z njima vse ok;ker je tudi mene bilo vso nosečnost strah,  da bom prehitro rodila.GAJA in ZOJA držim vama pestiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 14:14:11   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hvala vam za podporo. Mi tečejo solze ko berem vaše poste.

Stanje pri Gaji je nespremenjeno, še vedno je na 100% kisiku in dr. mi je danes rekel, da se drži na nitki, ampak če ne bi imeli upanja za njo je ne bi bilo tam.
Je pa posijal en majhen žarek v naše življenje: Zoja je danes eno uro dihala sama, brez aparatov. user posted image  Bravo Zoja. Upam, da bo tudi Gaja kdaj.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 14:27:57   
Anonimen
Rubin ne se pustit slabim mislim,bodi optimistka k to princeski čutita,tko da držim pesti za vse tri da boste dovolj močne in dale to čezuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 17:47:02   
Shorty_
Bravo Zojauser posted image user posted image user posted image Gaji pa pošiljam veliko moči in objemčkov, prav tako vam tremuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 18:49:17   
mama_milchy
Rubin, ne obsojaj se; za svoji pikici si najboljša mama, bitje na tem svetu user posted image user posted image ;

Za Zojo user posted image in za Gajo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 20:06:36   
miska73
Rubin mislim na vas in močno močno držim pestke.
Pa jokam vsakič ko preberem tvoje novičke.
Drži se in bodi močna za svoje miške.

Čestitke Zoji. To je res velika novica.
Za Gajo pa pošiljam tisoče dobrih želja.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 20:57:09   
Rubin.
Najaa, danes sem dobila knjigo Vaš nedonošeček. Sem poklicala v Ljubljano in so bili tako prijazni, da so mi jo poslali. Res fajn knjiga.

Sicer pa je danes bila Gaja na 90% kisiku, dr. pravi, da niha med 80 in 100%. Dobra novica je da lepo prebavlja moje mleko in ji ga dajejo že 7 ml (to je moja punca, bravo). Postavili so ji diagnozo bronhopulmonalna displazija (BPD), kar po domače pomeni kronična pljučna bolezen. Pri tej bolezni je zelo pomembno, da se otrok čimmprej fizično okrepi, s tem tudi pljučka, zato sem tako vesela, da lepo napreduje z količino mleka.
Zoja pa ima sicer še vedno raspirator, vendar diha sama!!! Ji je le v pomoč, v kolikor se utrudi. Res dobra novica. Po enem tednu slabih novic, so te pravi balzam za mene.

Kar se pa tiče obsojanja sebe, pa je tako, vem da je to početje neproduktivno in uničujoče, vendar se tako potihoma prikrade v moje misli, da sploh ne vem kdaj, ko že ni prepozno. Sej se poskušam tega izogibat in štartat od "danes" in ne mislit, kaj bo v prihodnje in kaj bi lahko bilo drugače, če bi...., ampak včasih ne gre. In jaz sem mama odgovorna za svoje otroke in če gre kaj narobe, kdo je kriv če ne mama?
Prisežem, da se bom potrudila po svojih najboljših močeh, da jima omogočim čimlepše življenje, čeprav je začetek daleč od tega, kar sem si želela za njiju.
Lubice moje rada vas imam vse tri, do lune in nazaj, do sončka in nazaj, do zvezdic in nazaj, vas rada imam.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:02:08   
barika
Bravo Zoja in Gaja, pravi borki sta, le tako naprej!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rubin, za tebe pa tisoč objemčkov!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 21:02:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:05:08   
romana24
user posted image user posted image user posted image  vsak dan kar jokam ko berem tvojo zgodbo. Enkrat od žalosti, drugič od veselja. In danes je dan za veselje user posted image user posted image user posted image .


Bravo Gaja in Zoja, pravi mali borki sta. user posted image user posted image Kar tako naprej in kmalu se boste doma vseh 5 stiskali in cartali.


Rubin mislim nate in na tvoji zvezdici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:08:18   
ly117
Bravo za Gajo. user posted image user posted image user posted image user posted image Zoja ti pa tak kr naprej. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:10:30   
tasa_m
Super novičke !! Mali borki le tako naprej user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:17:33   
matcar
user posted image user posted image user posted image za Gajo in Zojo! Res lepe novice.Rubin,tebi pa polno user posted image user posted image user posted image ,bodi še naprej tako močna,saj jima s tem daješ moč! Še vedno mislim na vas in držim pesti.Obema pupama pa 1000user posted image ,kr tako naprej,mali borki!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:22:19   
fusia
Tudi mi držimo pesti, da bo s punčkama vse kolikor se le da v redu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 21:54:35   
mama_milchy
super novička, Rubin user posted image user posted image user posted image mali borki pa kr tako naprej, bravo Zoja, bravo Gaja pa še pestke za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 22:00:24   
bibyzan
Bravo Gaja, pa seveda Zoja tudi.
Naj ti povem, da ima tudi Tjaša tako diagnozo, in sicer druge stopnje. Je tudi rabila do 70% kisika. Pa respirator dolgo. Naj ti povem, da se to v bistvu sedaj, ko je stara dve leti prav nič ne pozna. Najhuje je bilo prvo zimo, ko je bila 4x v bolnici zaradi bronhiolitisa. Letošnjo sem jo doma kr sama pozdravila. Pač so plučka bolj občutljiva. Pač nismo sprejeli vsakogar na obisk, nismo hodili po nakupovalnh centrih itd. Je pa pri nas kriza, ker nas je 6 pri hiši in je zmeri bil nekdo bolan.
Lepo se držite naprej!!user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 22:09:23   
botrca
Bravo za Gajo in Zojo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Rubin...zate pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...drži se.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nedonošenčki 2009
28.7.2009 23:28:47   
Najaa
O lepe novičke. Verjamem, da ti take pozitivne novice dajejo moč, da boš prebrodila noč in še marsikateri dan. Po padcu vedno pride korak naprej. Draga Rubin, tudi v mojih mislih si zelo pogosto. Ti in tvoji punčki in tvoja družina, ki mora zdaj biti zelo močna.
Super, da si dobila knjigo. Sej pravim, jaz sem ob branju marsikaj bolje razumela. Od samega dela na EINT, vseh aparatur in stanja otroka. In ko sem prišla pogledat svojo malo pikico se nisem več počutila kot da sem prišla na mars. user posted image
Zate in za tvoji punčki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nedonošenčki 2009
29.7.2009 8:02:53   
tara78
rubin tisočuser posted image user posted image zate in tvoji princesi...


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nedonošenčki 2009
29.7.2009 8:10:41   
tintin
Rubin. tudi jaz držim pesti za mali borki!!!! Bravo Gaja in Zoja.

(odgovor članu tara78)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nedonošenčki 2009
29.7.2009 8:15:03   
veselka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gaja, kar tako naprej. kolk sem vesela te novice user posted image user posted image user posted image user posted image

za obe še dodaten koš user posted image

Rubin ti pa le pogumno naprej in z veliko pozitivnih misli, saj pogum in voljo črpata tudi od tebe. maš res pravi borki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi vsi nenehno mislimo na vas in navijamo.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tara78)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?