|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA GRIPA
26.8.2009 7:32:05   
Felicita
Res, kakšna sreča da imamo internet user posted image  in kakšna sreča, da je vse, kar je napisano na internetu 100% res! in da je pod vse članke podpisan nekdo, ki dejansko ve o čem piše! le kaj bi teoretiki zarote brez interneta?!

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVA GRIPA
27.8.2009 15:12:35   
Anonimen
Felicita,
kolikor se spomnim, si pred casom napisala nekaj konkretnih dejstev na temo nove gripe in tvoj post mi je bil zelo vsec.

Imas morda zdaj kaj vec podatkov?

Je se vedno potrebna taka panika? Kot sem razumela, delas oziroma imas znanje s tega podrocja.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOVA GRIPA
27.10.2009 21:29:42   
H1N1
POZDRAVLJENI.....MOZNOST NABAVE GELA IN TEKOCINE ZA RAZKUZILO TAKO ROK,KOT POLIC;AVTOMOBILA IN STVARI KATERE VSE PRIJEMAMO.


BREZ STRANSKIH UCINKOV!


info: janbhip@gmail.com

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVA GRIPA
2.11.2009 14:27:44   
Fuji
H1N1, tako razkužilo lahko kupiš v vsaki lekarni.user posted image

(odgovor članu H1N1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVA GRIPA
10.11.2009 23:04:54   
Kika1
Saj se v lekarnah dobijo različni izdelki, tudi taki, ki so namenjeni prav razkuževanju proti virusom nove gripe, bom preverila, kako se imenujejo, pa vam sporočim! Jaz sem svoj gelček za roke že porabila in vrgla stran plastenko, ko nabavim novo, javim ime :)

(odgovor članu Fuji)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVA GRIPA
15.11.2009 16:00:17   
dekica
Bom pa še jaz dodala svoje mnenje v zvezi s temo.
Za novo gripo smo se v naši družici odrasli že cepili. Zraven tega, da pazimo na večjo higijeno rok in se izogibamo gnačam ljudi, mislim, da je to najmanj kar lahko storimo, da svojim otrokom domov ne prinesemo gripe. Čeprav tveganja pri vsakem cepljenju obstajanju in so pri tem cepivu medijsko zelo izpostavljena (in napihnjena) je moje mnenje, da je tveganje za neželene učinke pri odraslih dosti manjše, kot je korist, da bolezni ne prinesejo domov - na kronično bolanega otroka!
Mislim, da bi se starši in vsi, ki so v stiku z našimi otroci (tukaj mislim zdravstvene delavce in delavce v vzgoji in varstvu) - kljub veliko teorijam zarote - morali cepiti!


(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVA GRIPA
16.11.2009 18:11:51   
Bubamara
kaj pa doječa mamica, ki je zobozdravnica?! Dojenček pa je mel sum na alergijo na jajca?!...user posted image

Nimam pojma kaj naj nardim...

(odgovor članu dekica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVA GRIPA
16.11.2009 21:34:52   
dekica
Težka situacija Bubamara. Tudi jaz sem doječa mama in sem nekako prišla do zaključka, da skvalen in tiomersal preko mleka ne moreta škodovati otroku, samo profitira lahko s protitelesi, ki jih bo dobil preko mleka.
Kot zobozdravnica si seveda dosti bolj ogrožena ..., če pa je otrok resnično alergičen na jajca pa je verjetno kontraindicirano... mogoče bi se posvetovala s kakšnim alergologom, da se lažje odločiš.

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVA GRIPA
16.11.2009 21:57:38   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: dekica in so pri tem cepivu medijsko zelo izpostavljena (in napihnjena)


Če smo čisto iskreni, je tudi sama tale gripa medijsko izpostavljena in precej prenapihnjena.

(odgovor članu dekica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOVA GRIPA
22.11.2009 14:51:23   
alpog
Meni so za otroka z alergijo na jajca zelo odsvetovali cepljenje. Tudi v medijih sem zasledila, da cepljenje v tem primeru nikakor ni dobro.

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOVA GRIPA
25.11.2009 19:27:45   
Kika1
Ojla!

Jaz sem skoraj ravno po porodu, moj oče je rakav bolnik (s samo enim pljučnim krilom še...), tako da se je s tole novo gripo naša familija znašla v enem velikem zosu... Ne en in ne drugi se ne moreta cepiti, midva z možem sva se in mama se je tudi, ampak nas resnično skrbi, kako naprej - kaj če kdo drug prinese? Sej veste, skoz en na obisk hodi, pa bolj jih prosim, da se dajmo raje kje zunaj dobit na klopcah, težje je razumet :) Ma v glavnem, zdaj imam za doma en sprej za razkuževanje vsega (pohištva, tekstila, kuhinje...), po svetu pa že spet hodim s Protect gelom, mislim, da piše Flupak na embalaži, tako da vsakič, ko kaj primem (sploh trgovina, denar in to...) ga dam mal na roke. Aja, pa opazila sem tudi, da folk še vedno ne šteka, da je treba kihat, kašljat, zehat in to v robček ali vsaj rokav od oblek... Groza... Kao pišejo vsepovsod ne delat panike, ma ja, sorry, DELAM PANIKO, ker nočem, da bi naslednje brala o svojem atiju v časopisih, da leži na UKC, ali pa s tamalo visela na infekcijski, ko je priklopljena na aparate. Sej pravim, razkuževanje - doma in v mestu, ni druge.

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?