|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:16:05   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23


ajvy.......škodauser posted image .....kaj pa če bi naopravi prosila da sta s temu prijateljčkom še vedno skupajuser posted image




sem klicala...ne greuser posted image

packi....po moje da gre,samo ne da se jim s tem ukvarjatuser posted image je pa škoda za Tarjo in tisga fantkauser posted image


Tle se pa kar podpišem!


ne...gre zato ,da so oni na papirju samo številke oz osebe tega in tega meseca rojene...in ko delajo skupine gledajo samo mesece in ne tega kolk je skupina fenomenalna skupaj,,,,Tarjino skupino so čist razbili....tak da vsi tisti s katerimi se je ona drućla so šli drgam ona je pa ostala z novimi...kr neki....full sem žalostna.....res



joj škoda za tarjo...

so nam na sestanku to posebaj povdarli da lahko razbijajo skupine, ampak da se trudijo da čim manj oz. gledajo da vsaj nekdo ostane ki ga otrok pozna....
je pa res nerodno za otročke ampak pomoje se hitro spet notr ufurajo in gredo dalje novim dogodivščinam naproti

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:16:50   
claud
sršenasta kura super nakupuser posted image user posted image user posted image

Ej babe sm rekla da me ne slikat!user posted image

Sunny ja itak da sm fensi šmensi, če že delamo neki, delamo 100%user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:17:23   
tanci29
maju in taju vsenajboljše za obmesečnico

claud-o mik mik je pršu do tebe...jo je mal zguncou da je tickerje popravla


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:22:37   
claud
Jaaaaaa mik mik je naredu svojeuser posted image user posted image

Da boste vse vedle točn kok dni je pa moja Larissa starauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 13:26:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:28:40   
claud
OOOOOOOOOooo kolumbo, mi ni blo nč jasn zdele kje si se ti najdlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:33:32   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

DANNNNN KOLUMBO CALLINGuser posted image

Mamo se d best, dobil smo carsko sobo-dvojno, 2 kopalnice, 2 balkona, skor k apartma......tko d mava s tastarim ločeno spalnico, tamaledva pa svoj cimr. No kljub 50 kvadratom smo komej vse not nabasaluser posted image .

Grem zdej mal nazaj p'rebrat, dokler Rokso ne začne brenčat.....kaj je kej novega a je kera že nosečauser posted image



hej bejba....uživancija...

dej k boš mela kaj cajta mi prpopi link kje to prodajajo...jest bi tud

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:41:20   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

ej tanci povej, kaj si kej v ikei nabavla..??? user posted image


mizico za v dnevno, postelnino, ene tepihe za u kopalnco, 2 svečnika, hmmm kaj še

aha mama kura je za svojga piščančka kupila 2 leseni igrači...ena je zanimiva druga ne...

pa mama sršen je kupila za svojo čmrlo antilop stolček

pa še en kup navlake

A uno mizico za 10 ojrov??'user posted image user posted image  Tako kot mam jaz......user posted image user posted image user posted image  OOOOO svečniki, pazi pri sršenovih bojo imeli romantične noči, al je to zato, da bo ata sršen znal domov pridt?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:45:43   
tanci29
ne mizici sta 2 v kompletu...majo kovinske noge pa gor je dila...nč posebnga ampak tok da neki je...

svečniki jaaaaaaaa romantika....mogoče se naš panj še kej razmnoži...jokeuser posted image user posted image

KOLUMBO SEM GLEDALA NA NETU HOTEL VESPERA...ZAKON...POMOJE SEM SE ŽE ODLOČLA KAM GREMO NA DOPUST....
a te lohk sam nafehtam da prašaš kaj pomen hotelski apartma...če maš kej viška cajta drgač bom pa mal pobrskala za številko pa da pokolam

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:51:37   
Balonchy
Tanci - kdaj pa greš na dopust???

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:52:45   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

DANNNNN KOLUMBO CALLINGuser posted image

Mamo se d best, dobil smo carsko sobo-dvojno, 2 kopalnice, 2 balkona, skor k apartma......tko d mava s tastarim ločeno spalnico, tamaledva pa svoj cimr. No kljub 50 kvadratom smo komej vse not nabasaluser posted image .

Grem zdej mal nazaj p'rebrat, dokler Rokso ne začne brenčat.....kaj je kej novega a je kera že nosečauser posted image


Pol lahko u miru sol ližeta iz vročih teles.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 13:58:25   
Onasiss
Pazi tole: Sem Onasisa vprašala, če ke žar čist, v slučaju če b si hotla čevapčiče spečt,pa je reku, da ne.... Sem ga vprašala, zakaj ga ni takoj ko ga je nehal uporabljati........ Odg. : Ja ga bom predden bom spet peku.....user posted image  A v skretu tud vodo potegne, ko se userje, ko gre naslednjič sratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, no.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:00:47   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Tanci - kdaj pa greš na dopust???


ma ne vem še...zdej ko bomo australijo premaknl za en mesec sem si izborila en teden uživancije na morju pomoje konc avgustauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:01:26   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Pazi tole: Sem Onasisa vprašala, če ke žar čist, v slučaju če b si hotla čevapčiče spečt,pa je reku, da ne.... Sem ga vprašala, zakaj ga ni takoj ko ga je nehal uporabljati........ Odg. : Ja ga bom predden bom spet peku.....user posted image  A v skretu tud vodo potegne, ko se userje, ko gre naslednjič sratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, no.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:15:40   
Čebel@
no danes je Hana jedla(beri pljuvala) krompir+bočko in je bilo fujuser posted image user posted image ne vem če ji je pol žličke ostalo v ritiuser posted image user posted image user posted image pol sem ji dala pa še čaj od hippa in ga je deci spila na dušekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:16:11   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Pazi tole: Sem Onasisa vprašala, če ke žar čist, v slučaju če b si hotla čevapčiče spečt,pa je reku, da ne.... Sem ga vprašala, zakaj ga ni takoj ko ga je nehal uporabljati........ Odg. : Ja ga bom predden bom spet peku.....user posted image  A v skretu tud vodo potegne, ko se userje, ko gre naslednjič sratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, no.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:23:40   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

no danes je Hana jedla(beri pljuvala) krompir+bočko in je bilo fujuser posted image user posted image ne vem če ji je pol žličke ostalo v ritiuser posted image user posted image user posted image pol sem ji dala pa še čaj od hippa in ga je deci spila na dušekuser posted image user posted image user posted image


moja je pa glihkar pojedla krompirček+kolerabica beri zbasala cel krožnik...sem še mal pomazala tiste zadne droptinceuser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:28:57   
Balonchy
Maticu sem pa danes skuhala sladki krompirček + blitvo s sirčkom, za posladek pa jabolko + keks. Vprašte me kolk je ostalo!?!?!? NIČ!!!
Ta je pravi požeruh... Kmal bo meu enih 15kg, če bo šlo tko naprej user posted image

Zdaj je že drugi teden odkar nima več mlečnega obroka opoldan!!! user posted image user posted image user posted image

Do kdaj pa naj bi se nadomestilo še ostale obroke??? Pred 1 letom???

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:40:53   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Pazi tole: Sem Onasisa vprašala, če ke žar čist, v slučaju če b si hotla čevapčiče spečt,pa je reku, da ne.... Sem ga vprašala, zakaj ga ni takoj ko ga je nehal uporabljati........ Odg. : Ja ga bom predden bom spet peku.....user posted image  A v skretu tud vodo potegne, ko se userje, ko gre naslednjič sratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, no.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moški...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:44:29   
SURF
aha...tnx za razlago...

Mlea zdej mi še pa ti povej kje kupim tisto termo torbico,k jo imaš ti in drži celo noč?user posted image

Vas bo še kasneje brala...pičim..še prej si operem lase.......čao.

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 14:45:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SURF)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 5.del
28.7.2009 14:47:34   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

evo mene opetuser posted image

TANCY mi smo šli prek SONČKA pa smo gledal cenike in so bl ugodni, kot če prideš direkt dol. Če pa hočeš se grem pa takoj zment za informativni izračun, ti mi magar na ZS pošlji datum, pa ti javim, če majo še kej frej



Kje točno si ti?
Dej prpopi kak link hotela, app !?

Thx

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 14:48:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 14:50:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 14:52:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?