|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 11:17:09   
polari
Dobro jutro!

Betty11, zelo dobri napotki za dihanje. Bom se jih poskusla držat....bom malo dihanje vadla doma...user posted image

Nepoznana, meni se zdi, da pliš niti ni tako zmečkan, ga pa kar po pravi strani polikam, pa ni nič narobe...

Jaz danes sploh nisem mogla spat...ob 1h sem bla pokonci, če je blo taaaaaak vroče, nimama klime....user posted image
Pa zunaj ni blo niti vetrčka, da bi si lahko malo prezračla stanovanje....in me je že strah, kaj bo danes, in naslednje dni, ko bo spet tak vroče....ko bi imela vsaj en vlki bazen zunaj.....user posted image

Hehe, naj še jaz malo napišem o seksu: sploh več ne vem, kak se gre, sem pa danes sanjala o tem, user posted image user posted image . Z mojim že nekja časa nisma, to pa zato, ker nama je trebuh tak napoti, pa jaz ne morem skakat gor in dol po postli, pa se smejima, da je tak, kot da bi si kako pupo nastavil, pa jo........nič ni z mene...tu pa tam se sicer malo spravima, samo komaj čakam, da trebuha ne bo več, heheuser posted image user posted image user posted image Mi pa tudi po tem ni bil fajn filing, ker sem tudi mela fejst trdi trebuh, pa me je že malo skrbelo.....Bomo že potrpeli še ta mesec in pol...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue


Me je pa včeraj skoraj skozi ves dan tako tiščalo med prsmi da sem mislila da me bo pobralo...



Mene je tudi včeraj...sem ugotovla, da zato, ker sem nekaj malega pojedla medtem, ko sem ležala na boku...pol pa me je fejst tiščalo in me je nehalo, ko sem nekaj časa presedela ali stala....

Vila MaLiNa, hvala za zajtrk....take lušte mi vedno narediš, da zdaj tudi sama po zajtrku pojem kar dosti sadja - naktarine, breskve, marelice in grozdje....še po lubenico si morm it....user posted image

Danes pa res ne vem, kaj bom delala....če je taaaaak vroče.....jaz bi reeeees rada dež in ohladitve!!!




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 11:25:40   
barika
obseg mojega trebuha je 121 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se mi zdi, da ima Bety malo večji obseg...

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 11:55:58   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: barika

obseg mojega trebuha je 121 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se mi zdi, da ima Bety malo večji obseg...


moj je 110, pa se mi že to zdi ogromno.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 11:59:11   
tulpek
Moj je bil nekaj dni nazaj 108 cm. 

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:05:51   
veselka
a za ščitnike za bradavice obstajajo kaki posebni etuiji? ker tole v katerem so pakirani, je bol švoh za zapret, razn če elastiko okrog napeljem, al pa zalepim s čim. pa še ne razumem v čem je fora, da daš prekuhane ščitnike v neprekuhan etui? dudice imajo vsaj cucelj dodatno zaščiten s pokrovčkom, ki se ga da prekuhat

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:06:35   
mayathebee
Hello čveke! Jao a je že part III?user posted image user posted image Dobre ste (smo) user posted image user posted image ...
Evo, da še jaz malo pojamramuser posted image user posted image Sem preletela vse poste, zato
tudi toliko časa traja preden kaj napišem, vmes sem bila pa še z user posted image
na morju v Medulinu oz.natančneje v Ližnjanuuser posted image . sicer sva bila samo 4 dni,
a je blo super..Vreme vroče, le kak dan je malo zapihalo, da je bilo za zdržat zunaj.
Drugače sem pa med senčenjem začutila, da me v levi nogi zašpika včasih v predelu kolka.Možno,da sem pritisnila na kak živecuser posted image
Se je pa tudi meni zgodilo,da sem imela težave z dihanjem pri hoji po klancu navzgoruser posted image .

wc: raje ne komentiramuser posted image user posted image , čez dan sem konstantno tam, ponoči pa moram potrkat, da neuser posted image

zatekanje nog: a mi lahko katera pove, kako sploh še izgledajo gležnji, ki niso zatečeni? user posted image user posted image user posted image user posted image sem že malo pozabila na touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In ne le,da mi zatekajo noge, kje pa, še roke mi morajouser posted image

železo: ko so mi nazadnje odvzeli kri, so ugotovili,da imam očitno nižji hemoglobin in ni vrag, da po pošti dobim recept za tablete in zdaj jih moram pojest 3o user posted image bvuser posted image

csd: midva sva se odločila kar za enkratni denarni prejemek in so že poslali odločbo, hitri souser posted image user posted image user posted image

hmmm, sem še kaj pozabila???user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:12:57   
Tanik
SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tazana 27t4d


user posted image
veselka 35t3d

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 33t


user posted image
sontschica 30t

user posted image
barika 31t

user posted image
Sarchi 30t


user posted image
škorpijončica 34t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica 33t


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere

user posted image
Polari, 33t

user posted image
Casiopea 32t

user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček,tanik



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:13:39   
veselka
pa še eno vprašanje imam: včeraj sem brala v knjigi za nego otroka, da naj se ne daje (zaščitne) obrobe za posteljico, v poglavju nega prvih 6 tednov, pri temi o nenadni smrti dojenčka. kdaj pa lahko napelješ tisto gor? in v čem je sploh problem, da ni primerno za tako majhnega? a ker ne vidiš otroka?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:20:06   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

pa še eno vprašanje imam: včeraj sem brala v knjigi za nego otroka, da naj se ne daje (zaščitne) obrobe za posteljico, v poglavju nega prvih 6 tednov, pri temi o nenadni smrti dojenčka. kdaj pa lahko napelješ tisto gor? in v čem je sploh problem, da ni primerno za tako majhnega? a ker ne vidiš otroka?


prvi nasvet ...ne beri takšnih knjig user posted image
ne vem, zakaj ne bi dal te obrobe goruser posted image user posted image user posted image ... (jaz je itaq nimam), dojenčki so pa prvi mesec več ali manj pri miru - tako kot ga postaviš, tako ležiuser posted image .



(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:20:20   
Nepoznana
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

pa še eno vprašanje imam: včeraj sem brala v knjigi za nego otroka, da naj se ne daje (zaščitne) obrobe za posteljico, v poglavju nega prvih 6 tednov, pri temi o nenadni smrti dojenčka. kdaj pa lahko napelješ tisto gor? in v čem je sploh problem, da ni primerno za tako majhnega? a ker ne vidiš otroka?


Hm, meni tudi ni čisto jasno, zakaj ne... Jaz imam sicer tako obrobo, ki gre okoli cele posteljice in ne samo pri glavici in jo imam namen namontirati tako, da bo pokrivala 3 stranice, četrto pa samo do polovice - tako da bom iz postelje videla user posted image direktno skozi letvice posteljice. Problem rešen - če je v tem hec, da ne sme bit obrobice, ker kao bejbija ne vidiš...

A je še kakšen drug razlog?

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:23:42   
Anya22
Ker vidim, da vse govorite o obsegu trebuha bi pa še jaz pristavla mojega in sicer obseg trebuha je 115 cm.user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:37:07   
eva Ana
...jaz bi tud dala mojga bušija gor pa ga ne znam user posted image

obroba za posteljico...jaz jo že mam gor narejeno, pa ne vem zakaj bi bilo to škodljivo? saj je pa posteljica velika...dabi zarad tega prišlo do zadušitve??? dvomim

spanjeuser posted image ..naša user posted image bo zvečer spala v zibki v spalnici, čez dan in potem tam nekje pri 3 mesecih pa v svoji sobici, jo že vse čaka!user posted image

moj buši ima 110cm

vreme...jaz bi 25°C, tud ne maram vročine

spanje...moje je tako na obroke, nobena lega mi ne paše; sinoči me je tako zvijalo, da sem mislila da me bo moj user posted image že mogel pelat. Sem že v glavi načrt nardila, kaj morem zraven vzet user posted image ...pa še HB ni bilo potrebno

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 12:45:59   
veselka
a se da kje kupit tisti nastavek za na posteljico, kot je npr. glasbeni vrtiljak, samo brez igrač?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:07:49   
Alma84
Lulanje..ponoči vstanem tudi do 6x, za znoret! in se zarad tega sploh ne naspimuser posted image
zatekanje..noge imam kot tista Fiona pri Shreku..in so me začele žu tudi malo boleti tko da komi čakam da grem nazaj h G da ji povem..
Poroda morem povedat da me je vedno bolj strah čeprav vem da nebi smela tok mislit na to, ampak vseeno komi čakam da rodim, da bo moja dojenčica končno doma, da se vrnem v prejšnje stanje kar se tiče dihanja, gibanja, prepogibanja..ker mene že malo vse živcira user posted image

kar pa se tiče sexa..je blo do zdaj vse OK zdaj proti koncu pa nisem več tok prepričana da bi se spravla to delat da nebi kaj sprožilauser posted image ..glede na to da je moja dojenčica zelo nizko in da imam kratek mat.vrat..sicer ne vem sploh če se lahko sproži porod zaradi tega ampak jaz bom raje počakala bomo že nadoknadliuser posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:09:27   
barika


IZVIRNO SPOROČILO: veselka

a se da kje kupit tisti nastavek za na posteljico, kot je npr. glasbeni vrtiljak, samo brez igrač?


fisher price ima en model, ko lučko projecira na strop - steno ...glasba pa traja prb. 10 minut.
pa tule je še ena  http://www.za-otroke.si/igrace-in-igrala/igrace/glasbene/glasbena-lucka-z-razlicnimi-barvami/




(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:13:21   
Bety11
jojjj...punce moje...Jaz sem za obseg trebuha brala tudi pri julijkah, ki so rojevale in sem ugotovila, da jaz imam resnično prevelik obseg...Pa nisem debela, nimam riti in ne stegna obilna...Samo trebuh...

In danes je že 132 cm....user posted image .....Strij zaenkrat ni, le teža tega "tovora" je resnično prevelika....

Globoko upam, da to ni nič narobe....Vse izvide imam normalne, če ne odlične....

Mogoče je samo user posted image  velik..?!

(odgovor članu Alma84)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:18:46   
Erdbeere
Dober dan, evo mene, vidim, da pri meni na seznamu bušijev manjkajo tedni ...moj buhi je star na sliki 33t pa 3 dni če se da dopisat.

Danes pa jaz malo zabušavam, no sej ne bom cel dan, samo zdele sem eno kitico odspala, potem proti večeru grem pa likat, včeraj sem vse pospravila, tako da sem prav vesela.

Jaz sem voziček in lupinico oprala, ker je vse že kr malo v letih user posted image imam še od Teje in je staro dobrih 7 let, no lupinica bo dobila novo prevleko, se že dela....user posted image user posted image user posted image za mami.

Spim jaz kot ubita, zaspim okrog 22-te ure zvečer in se zbudim zjutraj med 7 in 8-mo uro. takrat grem pa tudi na wc.

Obseg trebuha je pa pri meni 111 cm, mi je včeraj rekel pediater da sem prav fletna nosečnica, pa da sem pridna ker se nisem nič skoraj zredila. user posted image

Evo tolkle za zdelče, zdej šibam kuhinjo pomit potem pa pridem še kaj pokomentirat.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:19:48   
barika
user posted image
35 teden

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:20:19   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: barika



IZVIRNO SPOROČILO: veselka

a se da kje kupit tisti nastavek za na posteljico, kot je npr. glasbeni vrtiljak, samo brez igrač?


fisher price ima en model, ko lučko projecira na strop - steno ...glasba pa traja prb. 10 minut.
pa tule je še ena  http://www.za-otroke.si/igrace-in-igrala/igrace/glasbene/glasbena-lucka-z-razlicnimi-barvami/






ma ne... tisti lok me zanima... da bi igračke obesla nad postlo

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:22:00   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

jojjj...punce moje...Jaz sem za obseg trebuha brala tudi pri julijkah, ki so rojevale in sem ugotovila, da jaz imam resnično prevelik obseg...Pa nisem debela, nimam riti in ne stegna obilna...Samo trebuh...

In danes je že 132 cm....user posted image .....Strij zaenkrat ni, le teža tega "tovora" je resnično prevelika....

Globoko upam, da to ni nič narobe....Vse izvide imam normalne, če ne odlične....

Mogoče je samo user posted image  velik..?!


bety, ne sekiraj se, jaz se tolažim, da je mali čisto spredaj ... pri prvem sem bila tudi kot bomba, samo trebuh in nič druga.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:22:52   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: barika



IZVIRNO SPOROČILO: veselka

a se da kje kupit tisti nastavek za na posteljico, kot je npr. glasbeni vrtiljak, samo brez igrač?


fisher price ima en model, ko lučko projecira na strop - steno ...glasba pa traja prb. 10 minut.
pa tule je še ena  http://www.za-otroke.si/igrace-in-igrala/igrace/glasbene/glasbena-lucka-z-razlicnimi-barvami/






ma ne... tisti lok me zanima... da bi igračke obesla nad postlo


hm, to bi lahko pa sama naredila ...kupiš eno žico, pa jo oblečeš ....user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:24:00   
altaja
Eni bušiji so pač večji, drugi manjši.

Bety11, ti maš pa itak ODLIČNE izvide vedno ko maš pregled, tako da mislim da tvojmu Damjanu popolnoma nič ne primanjkuje in se ma fino, posledično pa tudi lepo in pridno raste. Čakte, grem še jaz zmeriti mojega... 105 cm, jutri pa bo polnih 36 tednov. Sam jst sem se v bokih razširla ker ga nisim zadaj. Pa mislim, da mojmu prav tako nič ne primanjkuje user posted image

Bom prilimala kako novo slikco, sam mislim da mi danes ne bo uspelo...


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:24:26   
tažana
user posted image

No pa še jaz dodam nekaj novejšega. Torej trebuh v 32 t.

No pa še nekaj komentarjev:
Posteljica:
Zaradi prostorske stiske (medva oba spala v dnevni) bo novi član spal pri sestrici v sobi. Naštimala si bom baby phone in se skušala čimprej navadit da bom morala pač zamenjati prostor, ko se bo user posted image  zbudil. Tudi Taveliko sem dojila v sede na stolu, ker se nisva mogle dojiti v leže- Računam da bo sedaj podobno, oziroma bolj upam user posted image .

betty: odlično napisano in smiselno. si moram shranit in še večkrat prebrat, da si zapomnim!

Lulanje: je pogosto vendar se skušam čim mnaj obremenjevat s tem. do nedavnega sem celo noč spala nič lulala user posted image . ampak je bilo zjutraj toliko bolj urgentno- že precej neprijetno in boleče user posted image .

Sex: vse manj ga je (1x na teden ali malo več). Tudi meni po odnosih ni nič prijetno. saj vmes paše ko user posted image  samo potem imam probleme. naslednji dan ves dan ne morem pri miru stat, ker me tako boli sramna kost user posted image  oziroma me vse ves čas nekaj boli in špika, kljub temu da je vse zeloo nežno. Sem pa zadnjič ugotovila, da je bolje, če ne spusti vame- očitno me res sperma tako zdraži. torej si moram umislit kondome user posted image . Moj orgazem pa mi pomojem nič ne škodi user posted image .

Sem še kaj pozabila?? user posted image

No danes sem se poizkusila prisilit popiti vsaj malo soka rdeče pese pa sem šla bruhat- evo mi ne uspe! z glavo pa ne morem skozi zid. Kaj mi pomaga kozarec rdeče pese, če takoj zbruham !? Sedaj sem šla po novo flaško flarovitala pa ga bom pila več kot sem ga sedaj. Pa celo vrečo domačega graha- ga jem kar srovega... Pa včeraj sem nekaj požirkov merlota user posted image . Ma nekaj moram naredit, ker zaradi železa res ne grem v P. in to mislim jasno in glasno povedat!! Ravno sedaj ko se bolje počutim me hočejo spet poslat v P. - NE BO JIM USPELO!!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:25:29   
_melody_
Ojla na part IIIuser posted image !

Strije...jaz se vsak dan mažem, pa so se mi vseeno nrdile. Take grde, rdečeuser posted image Kaj to bo tudi tako ostalo po poroduuser posted image

Zanima me še, na kakšni višini imate ve naštimane ležišče posteljice? Sedaj kot dojenček lahko spi na prvi stopnji, ali imate bol dol spuščeno?

Meni je drugače tudi vroooče in me zaradi tega prav nič ne mika kakšno likanje ali pospravljanje. Vse teče z meneuser posted image

Še malo pa bom imela pregled!user posted image Nazadnje sem ga imela 22.6. in sem se morala kar načakat do sedaj, ker je bil G na dopustu. Mi je pa fajn, ker mi čisto za vsako naredi UZ. Do sedaj sem jih imela že ziher 8user posted image .

LP


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrke 2009 - part. III
30.7.2009 13:28:21   
barika
Tažana, men so vedno govorili, da je surov grah strupen ...zdej pa ne vem...

men pa vsake toliko fuuul dol pritisne. da mi kar sape zmanjka ... sej lepo, da se počasi začenja, ampak naj počaka še 1 teden, če že mora venuser posted image

Trenutno perem 2 rundo dojenčkovih cotik (+ nekaj mojih), jutri pa še prevleko od lupinice, pa je to to ...likam pa ponavadi zvečer pri odprtih balkonskih vratih, da ni prevroče.


Melody, če nimaš dovolj raztegljive kože, ti nobena krema ne bo pomagala user posted image
Strije pa čez čas postanejo svetlejše .... az sem bila v prvi user posted image , kot da bi me en porisal, toliko strij, pa so lepo barvo sprmenile in se skoraj nič ne vidijo. Nardit pa nimam kaj, važno, da je mularija zdrava user posted image


< Sporočilo je popravil barika -- 30.7.2009 13:32:09 >

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?