|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 11:16:02   
luan
Naš tudi doma obvezno zajtrkuje, navadno nekaj malega.Pa tudi , če bo že čez deset minut jedel v vrtcu.To pa zato, ker mu moram zjutraj dat zdravila za srce pa jih ne sme vzet na tešče.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 11:19:26   
ALWAYS LARA
nič al pa največ šalco benkota al pa sok. zajtrk je v vrtcu ob 8h.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 15:07:28   
livia
Naši spijeta zjutraj Actimel, potem pa v vrtec. Actimel dobita okoli 6:30, zajtrk je v vrtcu ob 8h.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zjatrki pred vrtcem
9.8.2009 19:44:36   
jakaracman
Nič.Vstane ob 7.30 in ob 8 je v vrtcu 8.15 imajo zajtrk v vrtcu.Če pa je prej v vrtcu dobijo pz piškot in čaj.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zjatrki pred vrtcem
10.8.2009 13:19:13   
Tisana
Vstane ob cca 6-ih in spije dober dcl mleka. Zajtrk v vrtcu ima ob 8.30. Meni se zdi predolgo, da bi bila toliko časa na tešče.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zjatrki pred vrtcem
12.8.2009 13:39:46   
Sofi
V vrtcu pojesta zajtrk.

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zjatrki pred vrtcem
12.8.2009 14:16:13   
emaa
Vstaneta ob 6, jesta pa šele v vrtcu, če pa dobita tam že prej kako sadje, pa ne vem, zdržita lepo, čeprav sta v vrtcu med 6:30 in 6:45.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zjatrki pred vrtcem
12.8.2009 14:23:14   
Lunca1
Našadva oba zjutraj spijeta toplo mleko, potem pa nič do zajtrka ob 8:00.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zjatrki pred vrtcem
12.8.2009 14:32:38   
lemavrica
Popije flašo mleka in to je to. Vstane ob 7h, ob 8.30 imajo zajtrk. če bi doma kaj jedel nebi pol v vrtu zajtrka. Tam ga vsaj poje, doma ga noče med vikendi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zjatrki pred vrtcem
14.8.2009 8:31:19   
SaaS
Pri nas obvezno jemo zajtrk. Jaz ne grem od doma brez zajtrka in otroka me ne gledata in čakata, da jaz pojem.. Jemo vsi skupaj, potem pa v vrtec in službo (razen moža, ki gre že bolj zgodaj).
Meni se ne zdi slabo, če se navadita na zajtrk, saj potem v šoli ga ne bo. Pa še lepo se mi zdi, ker vsi skupaj sedimo za mizo, jemo in se pogovarjamo - prijeten jutranji čas, ki ga prživimo skupaj, preden gremo vsak po svoje. V vrtcu pa pojesta potem zajtrka še kolikor jima pač gre. 

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zjatrki pred vrtcem
14.8.2009 8:38:50   
diva 4
Moja 2 nista zajtrkovala pred odhodom v vrtec.Vstjali smo okrog sedme ob osmih sta bila oba v vrtcu kjer ju je že čakal zajtrk. Med vikendi in počitnicami pa vsi skupaj zajtrkujemo.Sedaj gre hči v šolo in začne s poukum nekaj čez osmo uro smo se odločili , da malemu odpovemo zajtrk v vrtcu in bomo zajtrkovali skupaj doma.Za zajtrk pa imamo razne namaze(sirne,pašteto,skutine,marmelada,nutela), kosmiči, jogurti, sir,salame(redko),mleko ,čaj,jajca,gris,čokolino...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zjatrki pred vrtcem
20.8.2009 12:28:20   
bori2
Moja dva se zjutraj takoj po lulanju vsedeta še vsa povaljana za mizo in čakata zajtrk. Jemo različno, včasih kruha in nutello, včasih jogurt, lahko sadje, mleko ali pa samo piškot.
Obvezno pa nekaj pojesta. Jez pred 10,00 uro ne spravim v usta ničesar razen kofeta,...

Vstajata pa takoj ob 06,00, v vrtcu bo zajtrk ob 08,15, drugošolka pa zajtrkuje ob 08,40. Predolgo se mi zdi od šeste ure zjutraj.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zjatrki pred vrtcem
20.8.2009 12:53:13   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

Pri nas obvezno jemo zajtrk. Jaz ne grem od doma brez zajtrka in otroka me ne gledata in čakata, da jaz pojem.. Jemo vsi skupaj, potem pa v vrtec in službo (razen moža, ki gre že bolj zgodaj).
Meni se ne zdi slabo, če se navadita na zajtrk, saj potem v šoli ga ne bo. Pa še lepo se mi zdi, ker vsi skupaj sedimo za mizo, jemo in se pogovarjamo - prijeten jutranji čas, ki ga prživimo skupaj, preden gremo vsak po svoje. V vrtcu pa pojesta potem zajtrka še kolikor jima pač gre. 


Če se bo le dalo, bom tako probala tudi sama izvajati sedaj, ko bosta oba v vrtcu. Tamala je ob 6-ih že pokonc, do 8. ure pa res ne more biti lačna. Vsaj kakšna šalca mleka in kak košček kruha.


_____________________________



(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zjatrki pred vrtcem
29.8.2009 22:18:10   
matejast
Si ne predstavljam da bi zjutraj še zajtrkovali. Že tako se vstajamo malo pred šesto in sta še čist zaspana in tečna in če bi se spravili za mizo bi se morali vstajat vsaj pol ure prej, kar bi blo pa že čist sred noči. Zjutraj spijeta skodelico kakava, zajtrk je pa v vrtcu ob 8.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zjatrki pred vrtcem
30.8.2009 8:03:50   
botrca
Nič, saj vstane pol ure prej in tam ima ob 8h zajtrk.

< Sporočilo je popravil botrca -- 30.8.2009 8:04:08 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zjatrki pred vrtcem
30.8.2009 8:06:48   
Anonimen
pri nas tudi verjetno ne bo nič jedel (saj tako ali tako zjutraj ni ravno ješč).
mogoče če bo spil kakšen kakav in upam, da bo zajtrk z užitkom pojedel v vrtcu v družbi otrok:))

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zjatrki pred vrtcem
6.9.2009 21:27:07   
barbara_s
Naša mala pošastka se pride zjutraj pocrkljat k nama in čez par minut že "tečnari", da jo od lakote boli trebušček in da če imamo kaj zanjo za pod zob... Tako da zjutraj obvezno je zajtrk, ce smo pa res pozni, dobi pa kaj v roko "za po poti" - npr. kakšen kos kruha ali kaj podobnega. zjutraj pa ponavadi dobi kos kruha z medom ali pa čokolešnik. V vrtcu je enih 5 minut pred zajtrkom, pa vedno poje vse, kar ji dajo. Tako da ima pač dva zajtrka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zjatrki pred vrtcem
14.9.2009 9:24:34   
koala
Moj se zbuja ob 6.45 spije 2 dcl mleka, se oblečeva in greva v vrtec. Tam je med okoli 7.45 ob osmih pa imajo že zajtrk. Ponavadi lepo poje tudi zajtrk. Meni ni všeč da bi šel z popolnoma praznim želodčkom iz hiše

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zjatrki pred vrtcem
7.10.2009 7:22:00   
Kerensa*
Na poti v vrtec/šolo pojesta banano.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 10:57:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?