|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:15:58   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

sem pokazala. je rekel brez komentarja user posted image user posted image drugače sem se pa zdaj vmes spomnila, da je tudi on že likal in sicer ko sem bila v porodnišnici in nisem imela še pripravljene posteljnine za Klarino pojstlco jo je on zlikal in porabil ene štiri ure user posted image user posted image user posted image če ne drugega - vsaj elektriko prišparamo, če jaz likam user posted image user posted image user posted image user posted image



samo zakaj se nekateri full čudijo, če moški obvladajo gospodinjstvo; meni moj kr veliko pomaga, ko je doma tako da ga zdaj prav pogrešam ko ga ni;


ne čudimo se. meni osebno se zdi to ful pohvalno. v resnici se mi zdi bedasto, da je npr. konkretno moja tašča vedno vse delala sama, nobenega ni pustila, da bi pomagal (tak ji je bilo lažje) in potem ko sma z mojim začela skup živet, ni imel pojma, koliko je to enega dela v gospodinjstvu  - kaj vse je treba naredit in koliko časa gre za to. samo se je ful spremenil in dosti pomaga. no lika ravno ne user posted image samo mi je tak brezveze, da sma na to temo porabila toliko časa, energije in pregovarjanja in dopovedovanja itd. ko bi lahko že vse to vedel, ko sem ga jaz dobila v roke user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:19:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Najaa imaš prav, se čisto strinjam, samo , a veš da so v naši skupini res fuuuuullll bolni in to stalno eni in isti, in se mi zdi pa ležanje na eni blazini po več otrok pa res brezveze...se mi zdi,da bi mogoče kak stik vseeno preprečili no...pa sej vem da so čez cel dan skupaj,da se lahko nalezejo, sej ne rečem, mogoče se bo kdo ta teden od moje Naje, ko kašlja v vrtcu, kaj naj...iz nosa ji ne teče, vročine nima, samo nabija vsake tolko časa...ampak, ko vem kaki smrkavi otroci so v skupini,mi je samo to groza, da ne pobere še kaj več od njih, in se mi zdi neumno jo še najbolj zdravo jo imeti doma..je pa tako da se odlično počuti in  gre tudi z veseljem v vrtec...če bi bila res bolna, bi vsekakor bila doma...sem pa jo danes šla iskat po kosilu da ne bi kašljala med počitkom...kaj pa uške?...te gotovo skačejo po blazini user posted image ma zdej se smejim, ko jih nisem opazila po njeni glavi,m samo se mi zdi , da bo še pestro v četrtek na roditeljskem, ko ene mame kar že zdej pizdijo glede bolezni in stalno enih in istih smrkastih otrok, ko ga že v garderobi vidiš da je ves zelen...ma babe neumne,,,škoda da so res mame.....


Glede ušk - ležalniki so pa v omari skupaj pospravljeni, pa spet lahko skačejo z enega na drugega. user posted image
Ne sekiraj se. A Naji je všeč tak počitek?

p.s. A greste še kaj na morje?


< Sporočilo je popravil Najaa -- 15.9.2009 22:21:52 >

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:21:19   
Najaa
Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:21:41   
yania
Kako gre to na shrani.si...al kam že to dajete..
ma ne bi zdej tule na RR vse dajal...jih pa z veseljem pokažem vam....izbranim...
tudi FB nebi no..

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:22:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image



Ne, do sedaj še ne!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:22:36   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image

ne naša nikdar!(zaenkrat)

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 15.9.2009 22:23:00 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:23:02   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Najaa imaš prav, se čisto strinjam, samo , a veš da so v naši skupini res fuuuuullll bolni in to stalno eni in isti, in se mi zdi pa ležanje na eni blazini po več otrok pa res brezveze...se mi zdi,da bi mogoče kak stik vseeno preprečili no...pa sej vem da so čez cel dan skupaj,da se lahko nalezejo, sej ne rečem, mogoče se bo kdo ta teden od moje Naje, ko kašlja v vrtcu, kaj naj...iz nosa ji ne teče, vročine nima, samo nabija vsake tolko časa...ampak, ko vem kaki smrkavi otroci so v skupini,mi je samo to groza, da ne pobere še kaj več od njih, in se mi zdi neumno jo še najbolj zdravo jo imeti doma..je pa tako da se odlično počuti in  gre tudi z veseljem v vrtec...če bi bila res bolna, bi vsekakor bila doma...sem pa jo danes šla iskat po kosilu da ne bi kašljala med počitkom...kaj pa uške?...te gotovo skačejo po blazini user posted image ma zdej se smejim, ko jih nisem opazila po njeni glavi,m samo se mi zdi , da bo še pestro v četrtek na roditeljskem, ko ene mame kar že zdej pizdijo glede bolezni in stalno enih in istih smrkastih otrok, ko ga že v garderobi vidiš da je ves zelen...ma babe neumne,,,škoda da so res mame.....


Glede ušk - ležalniki so pa v omari skupaj pospravljeni, pa spet lahko skačejo z enega na drugega. user posted image
Ne sekiraj se. A Naji je všeč tak počitek?

p.s. A greste še kaj na morje?




pa nehaj no........user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:23:46   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania
pa nehaj no........user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:26:07   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image



mi še nismo nikoli toliko pojedli, da bi kaj polivala. no kakec je že smrdel po jabolkih tak da nekaj je prišlo do želodčka zgleda. samo ni nič polivala takrat. pa si ji prvič tole dala? al že večkrat? mogoče ji kaj ne odgovarja kaka sestavina... al pa zgolj slučajno ni blo kaj v redu....


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:26:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: yania
pa nehaj no........user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image



Ja čaki, če skačejo z glave na glavo, skačejo tud z ležalnika na ležalnik. Kaj je tu smešno? user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:26:52   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image



koker kdaj...če se naje in gre potem v svoj kotiček, seveda takoj na trebuh, itak da ven meče....men  se kar kisa,ko to gledam, samo kaj naj, al pa da ga v voziček dam in ga furam ene dve urce, da se to poleže...
Kaj ti je pila mleko po GH? ...verjetno je bila sita...ma Timon res kar poliva, tudi če spije ene 100 ml kompota, pa da se gre razmigavat na trebuščku...al pa da ga v naročju držiš pokonci, tudi ven meče...
Prej se je najedel ob 20.00 pa je bila ena kolegica še tu, itak mečkanje po rokah...pa niti ni bil tako naprej, da bi želodček naprezal, samo postavljal se ji je na noge v naročju in je ene 2x ven mal pokukala kašica...pa to takoj še gre..če pa je že kaka ura po hranjenju, potem pa to politje tako kislo smrdi, da ga moram nujno preoblečt...no včeraj mi ni hotel popoldan zaspati, pa ga dam še v posteljico in seveda bruh bruh po rjuhi, kovtru....grrrr...sem ravno prej  oprala in obesila...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:27:17   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image



mi še nismo nikoli toliko pojedli, da bi kaj polivala. no kakec je že smrdel po jabolkih tak da nekaj je prišlo do želodčka zgleda. samo ni nič polivala takrat. pa si ji prvič tole dala? al že večkrat? mogoče ji kaj ne odgovarja kaka sestavina... al pa zgolj slučajno ni blo kaj v redu....



Po VSAKI GH je do zdaj polivala. Pa tud po mleku še poliva.
Ma sem tako vesela, da imava pregled v porodnišnici v kratkem. Da vse to vprašam. Me kar skrbi. user posted image

Aha, yania, Timon tud poliva? Ja sej, ona gre takoj na trebuh... in skoz bruh bruh. user posted image


< Sporočilo je popravil Najaa -- 15.9.2009 22:28:32 >

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:27:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: yania
pa nehaj no........user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image



Ja čaki, če skačejo z glave na glavo, skačejo tud z ležalnika na ležalnik. Kaj je tu smešno? user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image

nič user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:28:12   
MalaČebelica
jaz grem spat babe žabe. jutri bo dolg dan. grema verjetno k mojim malo - midve sami. pol pa je to kar nekaj vožnje... tak da rabim energijo... lepo čvekajte še naprej

pa lahko noč


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:28:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Po VSAKI GH je do zdaj polivala. Pa tud po mleku še poliva.
Ma sem tako vesela, da imava pregled v porodnišnici v kratkem. Da vse to vprašam. Me kar skrbi. user posted image

ojoj,. boga Nikica user posted image
user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:28:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

jaz grem spat babe žabe. jutri bo dolg dan. grema verjetno k mojim malo - midve sami. pol pa je to kar nekaj vožnje... tak da rabim energijo... lepo čvekajte še naprej

pa lahko noč

lahko noč. Jaz tudi grem. Nočko vsem...

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:28:57   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

jaz grem spat babe žabe. jutri bo dolg dan. grema verjetno k mojim malo - midve sami. pol pa je to kar nekaj vožnje... tak da rabim energijo... lepo čvekajte še naprej

pa lahko noč



Lahko noč.In tebi tasa tudi. user posted image


< Sporočilo je popravil Najaa -- 15.9.2009 22:29:26 >

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:31:04   
yania
Najaa, ma nič se sekirat...če ti je že prej polivala...očitno ima pač malo refluksa že od prej, slabo mišico od požiralnika dol po domače, in slabo zapira pot med požiralnikom  in želodčkom...to bo minilo..kar ti bojo rekli je to, da vzglavje dvigni..če pa gre na trebuh, je pa to itak to...pa ti delaj skledce, ko se naješ....boš tudi "polivala"user posted image



no, kam dam slike zdej....?????????????????????

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:31:58   
yania
ma ne da se mi selekcije delat, za na net...bi kr vse vrgla gor...
aja, piknik pa morm dat posebej..to morm zdej narest...pa na mejl poslat...
naja,čaki, tvojga mam, a ne?...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:33:02   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno vprašanje - a vaši user posted image po GH kdaj polivajo? user posted image
Mene kar malo skrbi, ker je danes pojedla nekaj žličk kašice korenček-jabolko in je polivala še nekaj ur.user posted image



mi še nismo nikoli toliko pojedli, da bi kaj polivala. no kakec je že smrdel po jabolkih tak da nekaj je prišlo do želodčka zgleda. samo ni nič polivala takrat. pa si ji prvič tole dala? al že večkrat? mogoče ji kaj ne odgovarja kaka sestavina... al pa zgolj slučajno ni blo kaj v redu....



Po VSAKI GH je do zdaj polivala. Pa tud po mleku še poliva.
Ma sem tako vesela, da imava pregled v porodnišnici v kratkem. Da vse to vprašam. Me kar skrbi. user posted image

Aha, yania, Timon tud poliva? Ja sej, ona gre takoj na trebuh... in skoz bruh bruh. user posted image



hm, samo se spomnim, da si ti že od vedno pravila, da dosti poliva. sem mislila da se to z GH neha... ampak vsi pravijo, da če se otrok v redu redi, da pol ni panike, če poliva...

ampak se spomnim, ko je meni tudi na začetku Klara dosti polivala pa mi je P rekla, da se ponavadi z GH to konča. če pa je že pred uvajanjem kritično  - da se otrok ne redi dovlj, potem pa moraš dat neke zadeve za zgoščevanje mleka... pa včasih dajo tudi neko zadevo, da ta kislina iz želodčka ne bi naredila škode požiralniku... samo meni je tak razložila, da ni nobene panike, če otrok dobro napreduje. potem se noben nič ne sekira...


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:36:38   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

jaz grem spat babe žabe. jutri bo dolg dan. grema verjetno k mojim malo - midve sami. pol pa je to kar nekaj vožnje... tak da rabim energijo... lepo čvekajte še naprej

pa lahko noč



Lahko noč.In tebi tasa tudi. user posted image



Nočko še od mene...

Jaz tudi grem počasi...no, še zobke skrtačim pa grem...

LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
15.9.2009 22:36:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Najaa, ma nič se sekirat...če ti je že prej polivala...očitno ima pač malo refluksa že od prej, slabo mišico od požiralnika dol po domače, in slabo zapira pot med požiralnikom  in želodčkom...to bo minilo..kar ti bojo rekli je to, da vzglavje dvigni..če pa gre na trebuh, je pa to itak to...pa ti delaj skledce, ko se naješ....boš tudi "polivala"user posted image



Sej vem. Najraje bi pustila GH do tega pregleda v P, pa naj mi zdravnica pove, kako in kaj. Moj tud pravi, da kam se mi mudi. Ja sej res, kam? user posted image

Ja, moj mail moraš imet...

MalaČebelica, neha se z GH polivanjem, ko začnejo bolj gosto jest. Sam te kašice niso bile ravno goste in rižolino tud ne. Sem pa na to tud sama danes pomisla...
Napreduje pa dobro, tak da zarad tega se ne sekiram.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 0:18:53   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A na mail? Juhu, komi čakam! Ti in tvoj imata res grif ua fotografiranje.
Kaj sta hodila na kak tečaj al kaj takega?



hvala user posted image ni pa noben od naju hodil na kakšne tečaje, čeprav si pa oba želiva user posted image ker ti fotoaparati imajo toliko enih fint, samo te mora nekdo to naučit, sploh kar se tiče lovljenja svetlobe
Kaj pa to tebi problem? :)


cena teh tečajev user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 0:19:03   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Najaa, jaz sem dobla. ful ste bli lepi. kot vedno user posted image slike so pa res nekaj posebnega. a to ma felix taki dober fotkič? ko si prej napisala, da je ona slikala...


ja, fotkič je kar hud, ja - Canon EOS400D, samo ti nič ne nuca dober fotkič, če nimaš občutka user posted image ampak tu pa moram priznat, da je v fotografiji moj mož boljši od mene (pa že jaz nisem zanič user posted image )

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 0:19:05   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Najaa, jaz sem dobla. ful ste bli lepi. kot vedno user posted image slike so pa res nekaj posebnega. a to ma felix taki dober fotkič? ko si prej napisala, da je ona slikala...


Ja, ona ima en ful dober fotkič. Pa tud zna slikat, ni kej. Prizna ali ne. Njen mož pa tudi. user posted image

Ja ja, sem zdej dojela, da sem te slike že vidla. Hvala vseeno. Ste tak lepe, da vas rada gledam. user posted image

TUDI JAZ SE S TEM STRINJAM !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image hvalaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?