|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:04:10   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Majale si dobila sporočilo na FB???
u madona... to sm pa čisto pozabla čekirat.. grem zdej user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:04:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Spanje- moj samo zvečer zaspi sam, se obrne na bok in tako zaspi..čez dan pa joj...ne močan jok..je pa...potem pa ga nosim in tepkam po ritki in kar hitro zaspi...aja, pa ko sva na sprehodu v kengurujčku zaspi...sam...

a še nosiš koga drugega zraven V. v kengurujčku?? user posted image user posted image

Sem te že pogrešala, kje se potikaš, da se nič ne javiš na 3.del.user posted image
Sem mislila da si na FB user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:05:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ful je pridna. Nika pa skoz nekaj sitnari... Sita, previta... pa nič ji ni prav. Ful tuli. No danes sem jo pa položla v posteljico in ful naglas rekla "ššššššššššš." in je utihnila, nekaj časa se je še razgledovala in zaspala. user posted image Verjetno je začutla, da resno mislim. user posted image

user posted image user posted image
Si me spomnila na našo situacijo zjutraj ob 6h, ko je L. full cvilila (kar v bloku ni glih prijetno) pa pride T. iz kopalnice v spalnico pa ji reče: "Lija zdaj pa takoj prenehaj cvilit, ker je zgodnja ura in ti še moraš spat". Pa vidiš L. ko ga pogleda full resno, v trenutko neha cvilit in se naredi da bo zaspala.
Amapk ga je zafrknila, kak je odišel čez vhodna vrata je začela jovo na novo, me gledala in se smejala. Opica moja mala .. user posted image



user posted image Prava je. Pred atijem princeska, kaj? user posted image

Ma ja, resno gor ali dol, pravkar sem mela alarm... Ma ne vem, kaj ji je. Pol ji dam joško, se pa ful umiri in zaspi.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:08:07   
*MaJaLe*
Net mi trokira... grem pod tuš in spat preden živčnega fašemuser posted image

NOČKO DRAGE MOJEuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:08:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
user posted image Prava je. Pred atijem princeska, kaj? user posted image

Ma ja, resno gor ali dol, pravkar sem mela alarm... Ma ne vem, kaj ji je. Pol ji dam joško, se pa ful umiri in zaspi.

ja, joška je zakon. Jaz ji jo ponoči se mi zdi  tud stalno tišim, sam da ne začne cvilit. user posted image Zadnjič je ob 2h imela nočne pogovore..samo nisem morala ugotovit s kom, ker sva oba z T. spala user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:09:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Net mi trokira... grem pod tuš in spat preden živčnega fašemuser posted image

NOČKO DRAGE MOJEuser posted image

NOČKO user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:09:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Net mi trokira... grem pod tuš in spat preden živčnega fašemuser posted image

NOČKO DRAGE MOJEuser posted image



Lahko noč. user posted image

Kje se pa ostale skrivate?

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:10:45   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
user posted image Prava je. Pred atijem princeska, kaj? user posted image

Ma ja, resno gor ali dol, pravkar sem mela alarm... Ma ne vem, kaj ji je. Pol ji dam joško, se pa ful umiri in zaspi.

ja, joška je zakon. Jaz ji jo ponoči se mi zdi  tud stalno tišim, sam da ne začne cvilit. user posted image Zadnjič je ob 2h imela nočne pogovore..samo nisem morala ugotovit s kom, ker sva oba z T. spala user posted image user posted image



user posted image Ne morem verjet, kaj ponoči tudi cvili? V temi?
Naša je pa ponoč tak fajn. Ko se naje, takoj nazaj zaspi... hmm, sej ne vem al bi zbrisala tole al ne, da ne bi se kaj spremenilo. user posted image Sam zarad tega še nisem nehala dojit, da mi ni treba ponoč flaše štimat.No sej mam mleka lih sam še za ponoč. user posted image


< Sporočilo je popravil Najaa -- 6.8.2009 22:11:10 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:13:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Ne morem verjet, kaj ponoči tudi cvili? V temi?
Naša je pa ponoč tak fajn. Ko se naje, takoj nazaj zaspi... hmm, sej ne vem al bi zbrisala tole al ne, da ne bi se kaj spremenilo. user posted image Sam zarad tega še nisem nehala dojit, da mi ni treba ponoč flaše štimat.No sej mam mleka lih sam še za ponoč. user posted image

ah seveda,da cvili  ponoči. A si smešna, da kakšno uro vaj spusti ven?? user posted image No, sicer je cvilila 2. dni zaporedoma, včeraj ponoči pa je lepo spala. Upam, da bo danes tudi.
Najaa user posted image ma glavno da ga imaš ponoči, ko si še cela metulasta in jo sam priklopiš, čez dan ji že daš flašo.


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.8.2009 22:14:26 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:18:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Ne morem verjet, kaj ponoči tudi cvili? V temi?
Naša je pa ponoč tak fajn. Ko se naje, takoj nazaj zaspi... hmm, sej ne vem al bi zbrisala tole al ne, da ne bi se kaj spremenilo. user posted image Sam zarad tega še nisem nehala dojit, da mi ni treba ponoč flaše štimat.No sej mam mleka lih sam še za ponoč. user posted image

ah seveda,da cvili  ponoči. A si smešna, da kakšno uro vaj spusti ven?? user posted image No, sicer je cvilila 2. dni zaporedoma, včeraj ponoči pa je lepo spala. Upam, da bo danes tudi.
Najaa user posted image ma glavno da ga imaš ponoči, ko si še cela metulasta in jo sam priklopiš, čez dan ji že daš flašo.



Ja sej je res. Pa podnevi mam še za kak obrok tu pa tam, ostalo pa aptamil, pa je. Sam zdaj ko sem ji hotla GH začet dajat, pa kar noče. Ja sej, če bi ji dala sladoled, bi, korenčka pa ne. user posted image Že zdej svoje fura. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:19:21   
Najaa
KOKICA kje si zdaj? Obupala? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:21:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ja sej je res. Pa podnevi mam še za kak obrok tu pa tam, ostalo pa aptamil, pa je. Sam zdaj ko sem ji hotla GH začet dajat, pa kar noče. Ja sej, če bi ji dala sladoled, bi, korenčka pa ne. user posted image Že zdej svoje fura. user posted image

naj se vidi kdo je šef doma.user posted image
L. pa res ful lepo je GH in sem res full srečna, da je od zelenjave do sadja. Zadnjič je jedla špinačo in nisem morala verjet, kako je odpirala usta. Nisem ji sfolgala devat user posted image

Nič, grem jaz tud v horizontalo, ker imam jutri kr natrpan urnik user posted image . Lepo pančajte in lahko noč.

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:23:41   
tasa_m
Sem šla še na maminajdi.si pogledat in sem videla, da je Tjaša v današnjem dnevu pridobila KAR 256 glasov!! Sem si zjutraj,ko sem glasovala napisala št. njenih glasov,ker mi je malo neverjetno kolk glasov dobi ona na dan..user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:23:42   
Najaa
tasa lahko noč. user posted image

Če vse grete, grem pa še jaz.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:24:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Net mi trokira... grem pod tuš in spat preden živčnega fašemuser posted image

NOČKO DRAGE MOJEuser posted image



NOČKO!!! user posted image Sigurno greš user posted image spet! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:25:42   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA kje si zdaj? Obupala? user posted image


Ne sem še vedno tu...Se en mail pisala..Kaj ste vse šle spat al kaj?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:26:43   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa lahko noč. user posted image

Če vse grete, grem pa še jaz.



Pa neeeee! user posted image

LAHKO NOČ!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:28:59   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA kje si zdaj? Obupala? user posted image


Ne sem še vedno tu...Se en mail pisala..Kaj ste vse šle spat al kaj?



Kaj te je, čuj? Boš kaj rekla al ja? user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:31:27   
Piruri
Na...na FB zatišje...pa pridem po 100 letih končno na RR in ste že zaprle štant...uf...

Anybody?

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:33:40   
KOKICA32
Oooo, še nisi šla...super..moram vam povadati, da sem danes mojemu sončku na čelu pridelala eno veliko buško...Sem ga držala v naročju, pravzaprav mi je ležal na nogah, ko sem sedela ob klubski mizici v dnevni sobi...pa sva telovadila z nogicami, kot delajo na fizioterapiji, pa se je kar naenkrat obrnil na desno in bummm v rob mize...sem ga takoj dvignila in začela tolažiti...pa se je takoooo jokal, kot še nikoli....zelo se je ustrašil....sploh ni bil pravi jok....le neko stokanje in vmes svilež..joj, jaz sem se tudi razjokala, še posebej, ker se je v glavico...sva mu takoj pod hladno vodo spirala, ,pa potem sem mu večkrat z 100% aloe vero namazala (ki sem jo na srečo ravno danes kupila)...potem ga je D. nesel ven, da mu je veter malo hladil...jaz pa jokala....do večera je imel le zatečeno, in malo rdečo,,,,upam, da jutri ne bo plavo...še zdaj mi je hudo...sem ga zvečer po kopanju tak cartala, da sem ga nosila in ga uspavala, kar sicer ne prakticiram, ker zvečer zaspi sam...pa sem se danes odpovedala mojemu nočnemu laufanju, ker se mi je revček tak smilil..saj vem,da bo bušk še malo morje..samo ta današnja je bila izključno moje maslo...Uffff...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:34:07   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Na...na FB zatišje...pa pridem po 100 letih končno na RR in ste že zaprle štant...uf...

Anybody?


saj smo še nekje...

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:36:43   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oooo, še nisi šla...super..moram vam povadati, da sem danes mojemu sončku na čelu pridelala eno veliko buško...Sem ga držala v naročju, pravzaprav mi je ležal na nogah, ko sem sedela ob klubski mizici v dnevni sobi...pa sva telovadila z nogicami, kot delajo na fizioterapiji, pa se je kar naenkrat obrnil na desno in bummm v rob mize...sem ga takoj dvignila in začela tolažiti...pa se je takoooo jokal, kot še nikoli....zelo se je ustrašil....sploh ni bil pravi jok....le neko stokanje in vmes svilež..joj, jaz sem se tudi razjokala, še posebej, ker se je v glavico...sva mu takoj pod hladno vodo spirala, ,pa potem sem mu večkrat z 100% aloe vero namazala (ki sem jo na srečo ravno danes kupila)...potem ga je D. nesel ven, da mu je veter malo hladil...jaz pa jokala....do večera je imel le zatečeno, in malo rdečo,,,,upam, da jutri ne bo plavo...še zdaj mi je hudo...sem ga zvečer po kopanju tak cartala, da sem ga nosila in ga uspavala, kar sicer ne prakticiram, ker zvečer zaspi sam...pa sem se danes odpovedala mojemu nočnemu laufanju, ker se mi je revček tak smilil..saj vem,da bo bušk še malo morje..samo ta današnja je bila izključno moje maslo...Uffff...


V takih primerih mu buško takoj namaži z maslom....preverjeno-deluje...buška izgine user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:38:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oooo, še nisi šla...super..moram vam povadati, da sem danes mojemu sončku na čelu pridelala eno veliko buško...Sem ga držala v naročju, pravzaprav mi je ležal na nogah, ko sem sedela ob klubski mizici v dnevni sobi...pa sva telovadila z nogicami, kot delajo na fizioterapiji, pa se je kar naenkrat obrnil na desno in bummm v rob mize...sem ga takoj dvignila in začela tolažiti...pa se je takoooo jokal, kot še nikoli....zelo se je ustrašil....sploh ni bil pravi jok....le neko stokanje in vmes svilež..joj, jaz sem se tudi razjokala, še posebej, ker se je v glavico...sva mu takoj pod hladno vodo spirala, ,pa potem sem mu večkrat z 100% aloe vero namazala (ki sem jo na srečo ravno danes kupila)...potem ga je D. nesel ven, da mu je veter malo hladil...jaz pa jokala....do večera je imel le zatečeno, in malo rdečo,,,,upam, da jutri ne bo plavo...še zdaj mi je hudo...sem ga zvečer po kopanju tak cartala, da sem ga nosila in ga uspavala, kar sicer ne prakticiram, ker zvečer zaspi sam...pa sem se danes odpovedala mojemu nočnemu laufanju, ker se mi je revček tak smilil..saj vem,da bo bušk še malo morje..samo ta današnja je bila izključno moje maslo...Uffff...


Prva buška. Ki mamo bolj boli kot otroka. user posted image
Veliko jih še bo, ampak jaz tud nikol ne bom pozabla, kako je Tija prvič s kavča padla...
In ja, maslo res pomaga. To tud jaz delam. Ali pa, ne se smejat, s svojo slino namažem... in pomaga!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:38:42   
KOKICA32
A maslo pomaga....kaj pa margarina? Ker margarino imam vedno doma, masla pa ne. user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
6.8.2009 22:39:45   
KOKICA32
za slino pa vem...sem mu slinila dokler nisem do kopalnice prišla....user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?