|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
19.10.2009 8:32:06   
petja
Jst ga bom pa skritizirala user posted image .

Imam navaden model, ne plus ... material katastrofa, pri nogah se ful mucka, s tem, da je ta sedež v drugem avtomobilu in ni velikokrat v njem.

Tamala ima zdaj 4 leta (dobrih 15 kg) in jo komaj še zapnem s 5-točkovnim pasom, v bistvu jo komaj v sedež stlačim. Z navadnim pasom naj je še ne bi pripenjala, ker je v navodilih od 18 kg naprej. Sploh si ne predstavljam, kako bo sedela noter pri 30 kg in več user posted image .

V glavnem, jaz sem ful nezadovoljna, za glavni avtosedež imamo Maxi Cosi Tobi in v njem sedi kot carica, čeprav je samo do 18 kg.

Mogoče pa jaz ne znam uporabljati tega sedeža - bom šla enkrat v BC in rekla teti, da naj pokaže, kje sem zajebala ... user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
21.10.2009 2:15:10   
De Facto
IZVIRNO SPOROČILO: Bubica1

Pozdravljene!

Zanima me, kako ste naročile avtosedež preko http://www.pramworld.co.uk/index.html. Ali ste poklicale tja, ali ste jim poslale mejl...namreč nekako mi ne uspe naročit preko njihove e-prodaje....user posted image



Jaz sem ga pred 2 tedni narocila prek spleta, nisem imela problemov...


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
22.12.2009 16:03:12   
viledka
mogoce katera ve, koliko je postnina ce narocis dva sedeza skupaj?
kateri model ste narocile - eni so drazji, pa ne vem zakaj? Kaksna je njihova prednost?

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
22.12.2009 16:14:50   
zmajaz
Poštnina gre po kg, bi pa znalo biti za 2 skupaj ceneje kot za 2 posamično. Cenejši pa dražji pa večinoma ni nobene fore - če pogledaš recimo pri nas v BC - kao novi modeli (nove barve prevlek) so običajano dražji od starih, razlika pa je samo v barvi.

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?