|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HUJŠANJE V 2010
28.1.2010 7:00:03   
ronja1a
Evo, danes je moj osmi dan. Po sedmih dneh imam cca -1,5 kg user posted image user posted image user posted image Sem prav ponosna nase. Sem si pisala vsak dan, kaj sem jedla. Predvsem sem zdržala brez prigrizkov. Kriza je bila včasih dopoldne (je minilo, če sem bila zunaj (šoping, klepet s kolegico), če pa sem bila doma, sem imela bolj zgodnje kosilo. Včasih tudi zvečer, sem pa rešila z belo kavo ali nekaj lešniki. Sicer pa nisem bila nič lačna, od mize sem šla vedno sita.

Takole, bolj vegi različica 14- dnevne diete:

14-dnevna dieta

Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj
K: zelenjava, kuhana na sopari (koromač, korenček, stročji fižol, cvetača, brokoli, bučke), dve kuhani jajci, pol male konzerve tune, zeleni čaj, dve žlici skute s slivo iz kompota
V:kuhana zelenjava (od kosila),samostanski sir, olive

Z: beljakovinski čaj, zeleni čaj
K: solata (paradižnik, paprika, kumare, čebula), en kuhan jajček, samostanski sir, zeleni čaj
V: na pari kuhana zelenjava, pražen tofu z gobicami in pelati, sir, kava iz cikorje
večerna kriza: šest brazilskih oreščkov

Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj
K: zelena solata s fižolom, solata iz čičerike, koromača in korenčka, sir, zeleni čaj
V: zelena solata s fižolom, solata iz čičerike, koromača, korenčka, paradižnika, dva sojina polpeta
večerna kriza: kava iz cikorje

Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj
K: zelena solata s koruzo, dve jajci, sir, pet brazilskih oreščkov, zeleni čaj
V: solata iz paradižnika, korenčka, kumar, paprike, kuhano jajce, namaz iz čičerike, pet brazilskih oreščkov, kava iz cikorije

Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj
K: paradižnikova solata, olive, jajce, sir, namaz iz čičerike, pet brazilskih oreščkov, zeleni čaj
V: zelena solata s koruzo, sir, skuta z mletimi lešniki, kava iz cikorije

Z: belajkovinski šejk, zeleni čaj
K: kuhana zelenjava (korenje, cvetača, brokoli, koromač), 1,5 male konzerve iz tune, sir, pet brazilskih oreščkov, zeleni čaj
M: pet brazilskih oreščkov
V: solata iz paradižnika, čičerike in ostankov kuhane zelenjave, pražen tofu (zmečkan tofu, čebula, česen, sojina omaka, kurkuma, poper), pet mandlov, kava iz cikorije

Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj
K: radič s koruzo, jajčna omleta s kumarami, zelišči in sirom, nekaj mandlov, zeleni čaj
M: sadni jogurt (125g) s skuto (dve žlici)
V: solata iz paradižnika, paprike, čebule, oliv in kumare, tofu s paradižnikom in grahom, nekaj slanih aražidov, zeleni čaj
večerna kriza: bela kava iz cikorje

(opomba: pri količini se nisem omejevala, prav tako ne pri kisu (balzamični), olju in siru ---> da sem vedno šla stran od mize sita)



(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   [Brisano sporočilo]
2.2.2010 22:54:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.2.2010 11:12:39   
ronja1a
O šment pa spet te bolezni. Upam, da boste kmal ok. Kaj pa tamala dva. Sta tut še bolna?

Ja, ne vem, kje se vse ostale grešnice skrivate. Al pa pridno hujšate, da se boste pokazale vse vitke :-)

Jaz sem prekinila svojo dieto, neki so mi eni izpuščaji ven udarili. Sumim, da je kriv spremenjen režim prehrane. In se zdaj ne upam preveč eksperimentirat, ker kljub vsemu še dojim. Čeprav ne več polno, ker mali že pridno papca GH. Mal mi je šlo spet gor. Ne vem, ko veliko jem, kg stojijo. Ko zmanjšam vnos gre nekaj dol, ampak takoj ko malo več pojem, gre spet gor. Skratka se mi zdi, da bom res z muko spravila ta majhen višek dol. Najbrž mojemu telesu čist ustrezajo kg, ki jih imam. Sam jaz bi rada še mejčken dol spravila. Se mi tolk fajn zdi, ko grem obleke merit in mi lepše stojijo. Poleg tega pa ugotavljam, da lahko s kakim kg manj dobim bolj poceni cote !!! Vsekakor se na stegnih pozna, od poletja je nekaj razlike ...

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 4.2.2010 11:13:55 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 21:50:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: HUJŠANJE V 2010
12.2.2010 15:34:02   
ronja1a
Kolumbo, še do maja. Kako hitro bo tole leto okrog.

Pa ti, kako gre z iskanjem službe?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 18:37:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: HUJŠANJE V 2010
13.2.2010 20:02:03   
tinaaja
user posted image  ja ja kolumbo bo kr dost hujsanja a ne user posted image user posted image user posted image  vsaj za nekaj casa user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: HUJŠANJE V 2010
13.2.2010 21:04:02   
mateyka
pa to ni res - nikakor ne vidim te teme, če grem na Hujšanje. prav kliknit moram na link v zadnjih debatah, da se zgodi. krneki..
ja kolumbo, pofočkana - poslušam user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: HUJŠANJE V 2010
14.2.2010 10:16:21   
ronja1a
vlečem na ušesa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   [Brisano sporočilo]
14.2.2010 14:16:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: HUJŠANJE V 2010
14.2.2010 14:32:49   
tinaaja
Kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image Sem cakala, kdaj se bos se tukaj razkrila user posted image Dobra si, kapo dol! Jaz imam dost za nekaj casa, beri let.
In cestitke Roksotu in Majklu za 1 in 3 user posted image

Tako, dva tedna ga ornk serjem s hrano user posted image Vcer pojedla ene 7 krofovuser posted image   Moj se je zakalkuliru in jih prinesel 20 ... njegovih ni doma, ta velika bolna in tko mi ni druzga ostalo kot da se futram user posted image user posted image

Ampak da se pohvalim .. glih sem s teka  user posted image Mal je mraz, tko da zdajle talim kozo preden grem pod tus .. bi si morala dat se kaj pod tekaske hlace - mi je vroce, al kozo imam ledeno..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: HUJŠANJE V 2010
14.2.2010 14:56:39   
mateyka
kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: HUJŠANJE V 2010
15.2.2010 16:01:17   
ronja1a
o kolumbo, ful dobr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da ne boš zdaj kam pobegnila, bomo spremljale, kako boš zdravo jedla za tvojo bejbico user posted image user posted image user posted image

jaz se s hrano nevemkako ne držim, sem pa otvorila sezono vozičkanja

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: HUJŠANJE V 2010
19.2.2010 8:45:48   
TopsiT
Punce živjo!

Dolgo se nisem oglasila, sem z vami začela, vmes pa se malo zgubila. No niti ne, le srečno sem zanosila in sem sedaj že v petem mesecu. Sem vas pa pridno prebirala.  
Z vami sem uspela takrat shujšat dobrih 12 kg, hvala za vašo spodbudo. V prvih 3 mesecih nosečnosti sem šla zaradi slabosti še 2 kg dol. TAko, zdaj so so ugotovili, da imam nosečniški diabetes, zaenkrat v mili obliki, zdravljenje le dieta. Te se pridno držim in verjamete ali ne, da se do sedaj še nisem zredila niti za kg.
Tako da vam ponosno povem da ima od začetka z vami pa do danes vključno z skoraj 5 mesečno nosečnostjo 14 kg manj in vzdržujem težo.

Prišla sem vas le pozdravit in vam zaželet veselo in čim lažje izgublanje kg in naj se ne vrnejo.
Čestitke še novi nosečki.

LP

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   [Brisano sporočilo]
21.2.2010 20:35:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TopsiT)
  Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: HUJŠANJE V 2010
21.2.2010 21:44:20   
mateyka
MATEYKA ej ti morm eno štorijo povedat............sm šla u petek po doooooolgem času na obisk k moji poročni priči in najboljši kolegici pa seveda k mojemu krščencu- njenemu sinčku Mateju......po čistem naključju sem ugotovila, da si njena soseda u bloku -celo iz istega nadstropja user posted image


ooo, shiiiit!!! user posted image user posted image user posted image uu, zdej sem pa razkrita - me maš v šahu  na RR user posted image user posted image user posted image
a poznaš mateja, najinga soseda? mali je ful faca, z mojo tamalo se ful štekata user posted image user posted image mamo še eno malo dojenčico Alino v istem štuku, tista bo pa nasledne leto začela okol z njima skakat user posted image
yey, to je pa the best! ti kolumbo, malo večkrat pridi na obisk k svoji priči - gremo lahko kdaj na sprehod skupaj vsi, ko bo malo bolj toplo in gremo na igrišče - tamali bodo meli zabavo, me pa lahko kako rečemo. bo ful fino user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   [Brisano sporočilo]
21.2.2010 22:43:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: HUJŠANJE V 2010
22.2.2010 0:20:03   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
Ej Mateyka, ti naslednjič potrkam na vratauser posted image ....pridem bolj poredko, ker se večkrat dobimo pri starših, kjer smo prej živeli in smo bili sosedje.


če bom doma in fraj, gremo na kavo in smetanco (za tamale) user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   [Brisano sporočilo]
25.2.2010 20:57:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: HUJŠANJE V 2010
26.2.2010 16:23:31   
ronja1a
Kolumbo, jest sem tuki. Še vedno imam željo izgubit še kakšno kilco in pol, a trenutno nič kaj ne delam na tem in se mastim s čokolado. Sem pa bolj pridna pri športanju - vozičkanje in tek, na smučeh, včeraj najbrž zadnič tukaj pri nas, ker zdaj pa res sneg pobira. Sem pa smotana, celo zimo sneg, jaz pa se spravim na smučke, ko je konec sezone :-)

A praviš, da se zjutraj futraš s salamco... Joj, jaz sem med nosečnostjo ponoči praznila hladilk. Mali me ni pustil spat in mi delal taaakšen apetit, da sem si sredi noči ali proti jutru pripravila velikanski zajtrk :-) O, kje je že to. Zdaj ima že osem mesecev :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   [Brisano sporočilo]
17.4.2010 13:12:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: HUJŠANJE V 2010
20.4.2010 14:54:32   
ronja1a
Veš da sem prav te dni mislila nate, da te moram malo povprašat, kako kaj nosečnost napreduje. Kdaj imaš rok? Sem se kak teden nazaj peljala tam mimo vaše hiše..

Jaz sem tudi na +1 :-) Skratka približno kg me loči od željenih kg, kolikor sem si jih postavila po porodu. Glede moje aktivnosti pa tkole: danes sem si kupila tekaško uro user posted image user posted image user posted image

Danes sem spet uvedla malo sprememb v prehrani. Predvsem minus sladkarijam, to je prvič pomagalo Pa še mojega en teden ne bo, tko da bom sama in ne bom kaj preveč kuhala user posted image user posted image user posted image

Kaj pa ostale, ste čisto poniknile??? Tinaaja, tebe je služba posrkala ???

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 20.4.2010 14:57:59 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   [Brisano sporočilo]
21.4.2010 14:02:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: HUJŠANJE V 2010
21.4.2010 19:00:33   
ronja1a
Kolumbo, če boš šla tko naprej, jih ne boš niti 15 gor dobila.

Ja, porodniška se mi pa maja izteče. Hvalabogu imam potem še dopust. Matr je tole šlo hitr. Za vrtec imaš pa fino, da jih imaš skupaj notr pa samo pet ur. Tako mičkene mi je kr groza dat v vrtec za 9 ur. Jaz sem dala prošnjo za vrtec in še čakam. Vmes bomo kombinirali z babico.

Jaz sem se pa danes razvajala s paradižnikom, papriko in kuhano zelenjavo. Pa še kruh, tunin namaz in sirček zraven. Sprehod je bil, samo mali protestira v vozičku. Včeraj sva bila veliko zunaj, v živalskem vrtu je bil precej navdušen. Danes pa je protestiral v vozičku, tako da nisva prišla tako daleč, kot sva načrtovala.

Kolumbo, če boš kdaj za skupen sprehod, pa javi. Jaz trenutno še uživam v obilju časa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 574
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?