|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:11:48   
Caia

aha, nism bla pozorna, sej imaš zapisano ;-)

< Sporočilo je popravil Caia -- 5.1.2010 22:12:05 >

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:17:29   
sabri
Kati: sem zdaj videla odgovor, jaz bi vzela na hipoteko, ker sem delni lastnik zdajšnje hiše in parcele. Šla bi na štajersk, ker dobiva tam 80 kvadratnih m za 70 - 90.000€, tukaj okolica LJ pa pol manj kvadratov, v bistvu garsonjera, kar je pa za 4 noro premalo prostora. In NE-jev je več kot DA-jev, samo živce mi najeda sploh zdaj, ko sem noseča in posledično dost na bolniški in seveda doma. Pri prvi nosečnosti je bilo isto, takrat sem se tudi trudila najdet kako varjatno it na svoje, pa sem se potem ravno zaradi teh ne-jev pomirila in pač stisneš zobe. Ampak leta tečejo in smo samo še starejši, pa če potem pogledam bom do svoje penzije plačevala za stanovanje. Škoda, da se nismo prej to spomnili aneuser posted image .
srečanje: dodajam, želim si it že zaradi tega, ker si jaz lažje zapomnim imena, ko vas vidim v živo. Mi bo tudi lažje pisati.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:28:31   
m_o_i
ŽE PRIJAVLJENE KROFKE (Z MARMELADICAMI user posted image )   za dan 15.01.2010 ob 18ih

 
gospodicna/gospa       prihaja iz         ima prostih mest
 
Angel_Tian                  Slov. Konjic     2,3 (odvisno od obsega bokov sopotnic) 
MiniMiska                    Ljubljana         ?
m_o_i                          Velenje           3,4 (odvisno od obsega bokov sopotnic)
nusi                              Ljubljana        ?
fiška33                        Maribor           x (odvisno od obsega bokov sopotnic)
zivepo                         Arja Vas          ?
sabri                            Ljubljana        ?


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:29:43   
Sky3
hehe mene tut zanima ja, kaj bodo v četrtek na morfologiji povedali glede spola... če je res fantek, kot je mim grede omenila teta na nuhalni (jst sm namreč vedno imela občutek, da je punčka... bodoči ati trdi enako)
tko zdej pa spat! crknjena sm čist... bom hitreje zaspala kot pa naši babyji user posted image


PS. danes me je spreletelo - katera ve kako je s kasnejšim avtosedežem, ko je otrok že malo večji?? je po zakonu tudi lahko pritrjen na prednji sedež (kot lupinica)?? v primeru da ima avto podrte zadnje sedeže (ali celo samo 2 sedeža)???



nočko sonosečke! user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:33:11   
Sky3
aha, še dodajam glede srečanja... mene verjetno ne bo, ker imam konc meseca izpit in ogromno sprotnega dela za faks in dolgov za nazaj... vam pa želim, da bi se imele čimlepše! veliko SLADKIH nasmehov in prijetnih čvekov! user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:35:43   
m_o_i
js mam jutri morfologijo-pri 20t 1d user posted image  res upam, da je dobr vidla moje datume; da mi ne bo jutr rekla, da naj pridem cez dva al pa tri tedne...
kolko vas berem, nobena ni sla pri 20ih tednih na morfologijo,hm...

grem jaz v postlo, da ne bom spet do treh zjutraj za tole skatlo user posted image

najtinajtuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:41:00   
frcefela
Js imam pa morfologijo, ko bom 20t3d. Upam, da ni prekmalu. Sicer sem pa prebrala, da morfo delajo med 20. in 24im tednom.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Majčice 2010
5.1.2010 22:53:09   
K_a_t_i
Sky 3 - jaz mislim, da ne - nisem še nikoli videla, da bi kdo otroka v stolčku spredaj vozil.

Eno vprašanje (ne me napadat) -> smučanje izkušene smučarke po MODRIH progah (torej izključno otroških, v primeru, da ni gužve) - ali to predstavlja veliko tveganje v nosečnosti user posted image Mi bomo šli 1. teden marca pa ne vem, če mi bo ratalo vse fure izpustit.... Bo pa takrat že 6,5m...

Morfologijo imam v 21t.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 5.1.2010 22:54:36 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu frcefela)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 8:25:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 8:29:24   
Angel_Tian
Dobro jutro ženskice,

mi smo kr lepo zasneženi in sem malo z drsanjem prispela do službe user posted image
Si privoščim zdaj en fini sadni čaj in branje majčevk user posted image - potem pa na delo veselo hihi.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 8:44:05   
emibu
caia-ne, jst hodim v brežice h ginekolu..hvala:*

srečanje-jooi jst nevem če bom lahko pršlauser posted image kr sama še nimam avta s tega konca ni nobene edino da fanta sabo prpelem sam to bo pa mal hecno zgledal če ga nebo nobena druga user posted image ...no pa kdaj drugičuser posted image

kati-kok jst uživam na snegu je samo to da me moj vleče user posted image s sankami po ravnemuser posted image user posted image pa še to skos pazi da slučajno nebi dol padlauser posted image user posted image na smuče se pa tut postavit ne mislim dokler ne rodim..

zivepo-jst sm tista ki bi mi jo mogl v 20 tednu..pa so mi prestavli na 24.

drugač pa dobro jutro vsem! jst sem mela učeri še dva izbruha joka pol sva pa z mojim mal hojladrihojladromuser posted image user posted image pa je blo bolšuser posted image user posted image



(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 9:10:25   
nusi
Jutro user posted image

kredit - po moji obsežni raziskavi je najbolj ugodna za kredite unicredit, pa tut takoj začneš večino glavnice odplačvat, midva bova vzela hipotekatrca, pa življensko zavarovanje morš vzet uno nekombibirano - to pa ne pr unicredit, kjer ni nč naložbe, ker dobiš izplačano ful nižjo premijo po na koncu

smučanje - js smučam brez problemov, moja G pravi, da sploh ni problema, samo mal paziš, da te kdo ne zbije

fax - hm bolj počiva user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 9:28:49   
Angel_Tian
teja k - tejle štajerki pa je res treba čestitat, če ima tako močne brcike user posted image Sem se ob tem spomnila, kako se mi je enkrat pri Tianu skoraj čisto lepo videl odtis nogice (saj ni odtis, če je izbočeno ane user posted image , ampak ne vem kako se reče - izboklina mi je mal čudno haha)
Pa ne tolk "šinfat" naše moške, niso si sami krivi, da so si tak bogi user posted image

m_o_i - bomo tak kmalu vidle, kje vse maš kile namesto v busiju user posted image (ne bomo prijazne prijatlce user posted image )
Pa če se ti zgovarjaš na hormone pri prerazporeditvi pohištva, pol bi si tvoj bil šele bogi zraven mene, ker meni pa ti "hormoni" vedno in povsod dajejo user posted image
(saj ne zameriš ane user posted image )

zivepo - roza za fantka je lahko, če najdeš pravi odtenek, tisti čist pinki ni glih po fantovsko no. Sicer pa bi sobo lahko z več barvami ali vsaj z dvema pobarvala in bi tako že na nek način malo razdelila, kje bo za koga. Ups, šele zdaj sem do konca prebrala. JA, moraš prebarvat, ker princeske pa res ne grejo k fantku user posted image user posted image
In vidim, da si si do hrane tudi prišla (čeprav kr pozno) user posted image Priden tvoj hehe.

emibu - čestitam za fantka. Pa ne se tolk fiksirat na modro barvo, če je fant. Jaz sem mu kupla bež poslikano podlogo, bano ima rumeno, prva posteljina je tudi bila bež z medeki, stene v sobi so zelene... Ne vse samo na modro zdaj it (moje priporočilo).
user posted image user posted image za včerajšnji očitno res naporen dan. In na mamine besede glede učenja se ne tolk ozirat. Veš, da samo hočejo, da imamo šole narejene in vse ostalo tudi poštimano kot je treba. Mogoče jo je samo strah, da bi pač po porodu na vse skupaj pozabila in s šolo obstala, kjer si sedaj. Ne ji zamerit. Boš vse ob svojem času naredila in tudi izpite opravila, ko boš pripravljena in ko bo dovolj volje. Ti pa povem, da je pa vseeno lažje se učit in delat izpite med nosečnostjo kot pa potem, ko nisi več sama.

frcefela
- nekje na enem programu se je kar lep čas vrtela ena reklama, kjer je trgovka klobase naložla na tehtnco do gramčka točno. Si jo mogoče prevečkrat gledala? user posted image user posted image

melia
- že iz tvojega opisa dela kot prodajalka se vidi, da si tak miren in ustrežljiv človek. In vedno bolj razumem, da te to delo zdaj tako zelo veseli. Pa uživaj še tako lepo naprej v nosečnosti user posted image

milena2222 - super rešitev za previjalno mizo user posted image

m_o_i
- vidim, da je za tvojega res boljše, da je glede previjalne kr tiho user posted image user posted image user posted image

sky3 - lepo, da se vsaj občasno malo oglasiš, da vemo, da je z vama vse ok.

Pa nehajte bit tečne in zatežene, ker se to na bebike prenaša. Pa še vaši user posted image trpijo in ve same. Nosečnost je tako lepa, lepe trebuščke imamo in samo vesele in polne energije smo lahko. Basta! Če boste tolk nejevolje širle okrog, bo pol to postala kao značilnost nosečnic user posted image











_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 10:21:27   
Angel_Tian
sabri - ti kar mirno tamalo s sabo pripelji, če je me vse ne bomo mogle zamotit, jo bojo pa še raje naši tamali user posted image
Joj, jaz se najbolj spočijem v službi, sploh če smo vsi trije skupaj doma. Ker sta tako moj dragi kot Tian tak zahtevna, da nimam niti minutke miru. Me moj že zdaj zeza, da kak bom pa potem, ko bomo štirje user posted image user posted image
In če mene vprašaš, VEDNO se splača it na svoje. Midva sva se zakreditirala na 30 let, samo da bomo lahko imeli svojo hišo. Mi je vseeno, če bo treba kje drugje včasih malo bolj stisnit. Tu bom rekla, da korajža velja. Jaz vem, da zdaj gre denar za kredit, drugače bi pa tisto šlo kr tak nekam za nek brezvezen luksuz. V bistvu bi vse zapravla, imela pa na koncu ne bi nič. Za otroka pa vedno tako poskrbiš, da ima vse kar potrebuje in še več, tudi ko so finance na knap. Saj ne jemlješ otroku stran, ampak sama sebe pač ob kako cotko al pa kaj prikrajšaš. Meni je vredno to komaj čakam, da se preselimo.
Pa če zdaj vlagate za neka popravila, zakaj ne bi tisti denar vlagali v lastno stanovanje?
Ne mi zamerit, saj sem samo svoje mnenje napisala, ampak jaz zase vem, da bi mi živce čisto neslo, če bi večno mogla ostat v isti hiši s taščo. Ne moreš praga prestopit, brez da se kje pojavi. In to se z rojtvom otroka vse samo še stopnjuje. Prav nadležno je, ko nikoli ne moreš biti sam ali sam z otrokom.

zivepo - očitno Pia res najboljše ve, kje je treba spat user posted image

emibu - lepo, da si boljše volje user posted image Naj te pol tvoj večkrat takole "v roke vzame" user posted image








_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 10:35:57   
emibu
angel tian- tut jst sm mela dans na trebuščku prenosnik in je tok brcnu da se je računalnik premaknuuser posted image user posted image nočm niti pomislt ka bo u kakem 30 tednuuser posted image user posted image me bo menda kr prestavlal iz kota v kotuser posted image user posted image

barve- pa če je pa tok lepo k je use plavooouser posted image
šola-vem da je zdej lažje sam se mi zdi da pol nebo use tak črno no k nekateri vidjo da bo joku pa da nebo nč cajta no ja sj je res sam bom pa tut srečna pa vrjetn mela mal bolši zagon za te zvezke smotane grrruser posted image no mogoče me pa le kj pič pa da mi pade z neba ena kanta zagona pa bo šlouser posted image user posted image
ja zgleda ta tole slončkanje res pomaga user posted image user posted image sm mu pol še rekla predn sma zaspala da zgleda da že res nisma dolg zto sm bla tečnauser posted image user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 10:47:32   
san
samo dvoje komenitram, ostalo ko bo čas

svoje stanovanje, kredit da/ne.. tukaj se popolnoma strinjam z angel_ tian. jst se še zdej po glavi tepem, ker nisem tega naredila takoj pred rojstvom prve hčere, pa je bila možnost, ampak ne, sem se pustile pregovort tašči in smo ostli pri njih in denar vložil v prenovo. največja napaka v mojem življenju, ne samo da je bila to ena velika muka zame iz dneva v dan, iz leta v leto bolj in bolj (nikoli nisi sam, skoz neko vtikanje, pametovanje, krojenje tvojega življenja po svoje...) , ampak so se odnosi, ki so bili nekoč celo ok grozno spremenili in sedaj sploh skoraj ne govoriva. v bistvu sploh nimava nekega odnoso. men je prav hudo zaradi tega včasih. tko, da res priporočam, da če imaš kakršnokoli možnost, čimprej na svoje!!!

druga stvar pa emibu... verjetno ti res hormoni nagajajo in te čisto razumem - men tut, ampak verjemi, da ti mama res hoče le dobro, ker te ima rada in v bistvu ima prav. tudi tebi bo nekoč žal, če bi šolo pustila oz. ne dokončala. njo samo skrbi za tvojo prihodnost. verjetno tudi sama ne uživa v pametovanju. upam, da ti kje na pot res pade kmalu kanta zagona, da šola ne bo trpela in bodo izpiti padali en za drugim. je treba mal stisnit, ampak sej bo, boš vidlauser posted image

tko, še čestitke za fantke oz. pupike, pa srečno na morfi, tistim, ki jo imate. tiste, ki so vam prestavli, nič bat, men je tud rekla, da se ne vidi ok in bova naslednjič imeli spet lepo dolg uzuser posted image user posted image

slišimo kasnejeuser posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 11:18:51   
Angel_Tian
emibu - boš mela zabavno ja, če te že zdaj tolk močno brca user posted image Se bosta wresling lahko šla čez nekaj tednov hihi
Pa daj no, ne vse modro, ti bo preveč enolično postalo. Je treba uživat v raznih barvah, ki so nam na voljo. Sicer pa vsaj barva oblačil folku ne pove kaj veliko. Tian je imel nekaj časa malo daljše laseke in tudi, če je bil čisto očitno fantovsko oblečen, je marsikdo mislil, da je punčka user posted image
Glede šole pa tako - res boš verjetno bolj srečna po porodu, zagona boš imela ogromno, ampak ti bo otrok pobral toliko energije, da boš preveč utrujena za učenje. Ne želim ti tega, ampak tudi jaz sem zaradi poslušanja nekaterih, ki so pred mano rodile, mislila, da bo po porodu vse lepo in mirno in da mi bo lahko kdaj celo dolgčas. Pol sem pa rodila tega hiperaktivca in še skuhat nisem uspela. Je bilo tudi večkrat tako, da si še kozarec soka nisem uspela nalit user posted image user posted image In evo me spet nosečo - bomo vidli, kolk kuhanja, čiščenja, pospravljanja bo tokrat šlo in predvsem, kolk časa bom kaj sebi lahko uspela posvetit user posted image
...... in pol pravijo, da so moški tečni, če ne dobijo seksa user posted image

uuuuuu, lep pozdrav san - sem prav vesela, da je še katera mojega mnenja okol lastnega stanovanja. Midva sva si tu v tej hiši tudi celo stanovanje uredila, vse opremla in to le slaba 3 leta nazaj. Ampak kaj, ko tukaj v bistvu nikoli nič ne bo moje. In tudi vso opremo bova odnesla v hišo. Kopalnice edino ne bova narazen razbijala in ploščic dol trgala, pa barvo na stenah in stropih bova tudi pustila user posted image user posted image user posted image ... Boljše čim prej na svoje, ker ko je enkrat otrok že na svetu, je stalno težje.
Vidim, da imava midve kr podobne izkušnje in odnose s taščo.



_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 11:27:59   
Teja K
Dan nosečke!

Glede stanovanja, jaz ne bom podajala svojega mnenja, ker se bom preveč razburila user posted image user posted image ...

Emibu vem, da je te je mama zelooooooo razkurila, ampak glej, ima prav (uhh to je bilo težko rečt user posted image user posted image ), jaz sem stara 33 no skoraj 34 let in sem imela končano srednjo šolo in prej ko slej ugotoviš, da si zmožen več in se vpišeš v nadaljni študij... jaz sem to naredila takoj ko sem zbrala denar za izredni študij (ni malo dinarčkov) in sedaj študiram... zraven službe, otročka, z novim otrokom na poti, z selitvijo v Ljubljano in prilagoditev razmeram tu... in verjemi ni lahko... pa se vseeno vsak večer vsedem za knjige.. pa bi raje brala RR al pa kaj o nosečnosti itd... ampak je treba... Tudi pri meni ni zagona in od kar sem noseča imam še to nesrečo, da izpit pišem 5, torej mi zmanjka ravno tistih 30 minut, ki sem jih kot nenosečnica dodatno namenila študiju... ampak grem naprej, kljub temu da po takšnem rezultatu izgubim voljo... ampak bemo, enkrat bo tudi meni uspelo... in res bi rada čim več izpitov naredila do maja, ko pride bebi na svet, pa ne zato, ker potem ne bom imela časa, ampak zato, ker hočem takrat bit 100% na razpolago bebiju in večjemu sinu, ki me bosta takrat potrebovala in res nočem, da mi takrat nad glavo šolske obveznosti visijo....

zato punca zberi se in vsedi za knjige.

Pa če sem bila preostra se opravičujem... ampak brez šole ni službe, brez službe ni dinarčkov, brez dinarčkov pa ni nič za bebija...

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 11:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 11:40:21   
Angel_Tian
teja k - daj nam povej no tvoje mnenje, daj se malo razburi, bo bolj zabavno user posted image user posted image
Te pa moram pohvalit no za tole strogo vzpodbudo za učenje user posted image user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 11:55:26   
Angel_Tian
uh zivepo - tole bi pa tudi mene "ubijalo". Da bi mi nekdo dal pogoj koristit neko staro pohištvo, nič prenavljat... Jao, jao... Ampak no saj vidiš, tu imaš zdaj eno res dobro izkušnjo, ki vaju bo stala tudi precej.
Pa kaj potem, če delata vse "narobe"!!! Vi ste sami svoja familija in važno je, da ste srečni, da se imate radi. Prednost je samo to, da ste nekje sami zase. Jaz imam osebnega stražarja, čuvaja, vratarja... user posted image (imamo skupni vhod in kakor taščica zasliši, da z malim prideva domov, že stoji pripravljena za njeno osladno pozdravljanje - pozdravi tak samo malega, jaz sem bolj kot nek slab zrak user posted image )


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 11:58:36   
san
evo mene, spet za 5 minutuser posted image

kati, jst letos ne bom razkirala in ne bom smučala (oz. jaz bordam). bom pa najmlajšega s sankami okol vlekla, pa smučkami in še srednejga popoldan čez imela. mi je mal žal, ampak tko pač je, sploh pa ne zaupam drugiom divjakom na progi. lani sta me dva zbila, en mulo se je zaletu vame, ko sem čakala v vrsti za sedežnico in me je ful vrgl, en stari se j pa od ne vem kje vzel kar naenkrat na progi in direkt vame treščil. kr neki... še dobr, da mi otrok ni zbil.

teja, tako se govori, bravouser posted image

zivepo, ma ja tko je tudi pri nas tast moril v nedogled in to je totalna nočna mora.... o taščinih izpadih sploh ne bi, ker tastovi izpadi so nič v primerjavi z njenimiuser posted image

melia, lepo, da uživaš v službi, le tako naprejuser posted image

moi, si me nasmejala s tole previjalno in tvojim dragimuser posted image

barve.. jst čist roza ne bi, pa princeske bi dala dol, mal še pokombiniraj s kakšno drugo barvo, pa je

pa tudi čisto vse modro ne bi, res se hitro naveličaš... je še veliko lepih barv za fantke poleg modre, pa vsakega malo in je.

tko, zdej morm spet nehatuser posted image

sem še pol pozabila kaj sem hotela napisat, ma bom že pol...

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 12:00:07   
Teja K
AT a naj ne bi bila ti Angel user posted image , ne pa da me tu jeziš,... pa jezna sem bolj sama nase veš, ker nisem upoštevala svojega mnenja...

No lani sem se preselila v LJ in ker sem vedela, da bom nekaj časa brez dohodkov (bilo je ravno poletje in sin je bil brez varstva, ker je vrtec zaključil, šola pa se še ni začela), sem popustila pod nasveti in pritiski mojega dragega, da bova pri njih začasno v kleti in da si bomo zgoraj pri njemu uredili (mama je sama njegova) in da je mama full cool in se ne vtikuje in bla bla... zdaj se seveda po glavi tolčem s kladivom, ker tašče uhhhh tašče za ****... prvo smo prali samo ko je nočni tok, kar ni problem če si med vikendi doma ampak nas nikol ni, ker smo okrog in tako se mi je cot nabrala za ****... in kao nočni tok in sem bila na koncu že tako utrujena, da sem popenla in rekla, da mam dovolj nočnega toka in da raje dam 100 € več mesečno za stroške, kot pa da cela zmatrana okol hodim... ponoči sem dajala prat in potem vstajala ob 5.30 da sem pred službo obesla in popedenala moja dedca, zvečer pa sem se učila in sem bila po 6 mesecih čist out... ampak to ni bilo najhuje, ampak to da sem ugotovila, da tašča, ki je v penziji pa pere kr med tednom... da ne govorim da ne trka preden vstopi, ker je to njena hiša, da vleti in ti pamet soli in ehhhh.. v glavnem vstrannnnnnnnnnnnn drugam, kakor hitro je možnost, valjda da ne z glavo skozi zid... ampak haloooo, mi bomo sedaj v obnovo bajte in izgradnjo dali toliko ko bi že skoraj stanovanje dobili user posted image ... grem jest ker se mi je pritisk dvignil....user posted image

Angel a si zaj happy user posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 12:01:52   
san
joj, sam še to, a_t, ma identično, mene tudi kot da ni, s tem da pri nas je policaj tast, tašča pa pol pristavi piskerčekuser posted image
amapk zdej je tavelka že toliko stara, da ju zaradi njunega obnašanja totalno zavrača in to je meni hudo, ker sta le njena dedek in babica.... ampak slepa pa tudi ni....

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Majčice 2010
6.1.2010 12:06:14   
fiška33
Emibu Pri mojih veliko letih študija (+ ponavljanje, pavziranje, dodatni vpis user posted image ) sem ugotovila, da mi je na zimo v glavnem zablokiralo. Februarja, ko se je pa tudi dan vidno podaljšal, bilo je tudi več sončnih dni, pa sem spet zaštartala ... Če sem si pa še sobo ali pa mizo pospravila, ali pa prestavila pohištvo user posted image , sem pa večinoma brez problema nadoknadila zimsko zabušavanje user posted image . Emibu, če boš šla pa še do profesorjev in malo pojambrala, ti bodo dali pa tudi oni novega zagona. Učitelji so večinoma krasne osebe, ki si full prizadevajo, da bi nam uspelo user posted image .
Vsaj poskusi, veš kak se boš dobro počitila, ko boš nekaj odkljukala. Pri meni so bile kljukice že za npr. pokliči tega, pošlji mail profesorju, pridobi zapiske ... user posted image Posledično veliko kljukic user posted image .

PS Pa še mama se bo hvalila s tabo okrog, kak ma pridno hčerko user posted image

< Sporočilo je popravil fiška33 -- 6.1.2010 12:14:38 >

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?