|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 8:51:13   
j.b.
emibu, hvala ti. Kej veš, a pa ti G kej opozori, zdej je čas za to, pa za ono (za paketek, kdaj na socialno ...) Al mormo same vse vedet in se spomnit?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 9:00:50   
sabri
Dobro jutro, smo bolj tak spali danes, ker je tamala sanjala in je spala pri nama, pa brcala...
gromska; glede malinovega čaja nisem še nič brala in ne vem, ali ga bom pila. Dobro opravi na morfo.
m_o_i:moje mnenje glede previjalne, jo imam tako in sicer veliko in široko, ker imam rada vse pri roki, ko je bila majhna bebica, sem imela še cunje in vse, da je nisem puščala same pa šla po predalih stikat, pa tudi kasneje je super, ko je otrok starejši, računaj, da lahko previjaš do 2 ali 3 let ali več. Ne vem, če si me ti spraševala o komodi, kamor smo namontirali to dilo za previjalno? Midva sva kupila navadno mladinsko sobo v Lesnini, kjer je bil ta predalnik, ki drugače ni tolk širok kot previjalna oziroma ni tolk dolg, če razumeš, tista previjalna, ki je gor, gleda preko. Jo bom poslikala pa jo dala gor.
Zdaj grem pa jest, jajčka.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 9:02:57   
jolcica
Tole sem najdla men se zdi tam pri septembrčicah :))

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka


    _____________________________

    my little angel :)

    (odgovor članu sabri)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4903
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 9:04:53   
    Angel_Tian
    Dobro jutro ženskice,

    nek čuden dan je danes. Kot cota sem, ampak smejoča cota user posted image
    Upam, da se ob branju vaših komentarjev spravim k sebi, da ne bom slučajno zaspala tule user posted image user posted image


    _____________________________

    Tian - 24.6.2006
    Lina - 16.5.2010

    (odgovor članu m_o_i)
    Neposredna povezava do sporočila: 4904
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 9:43:01   
    jolcica

    mene pa zanima če ste že kej kupvale za sebe kakšne nosečniške cujce pa kje ste jih...jst sem rekla da grem v soboto mal pa sploh nevem kam naj grem kj kupvat...


    _____________________________

    my little angel :)

    (odgovor članu Angel_Tian)
    Neposredna povezava do sporočila: 4905
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:00:33   
    Angel_Tian
    j.b., m_o_i - ziher je ziher ja user posted image smotke jedne user posted image
    Ampak, če imam čas, pač jaz žal ne morem tiho bit user posted image

    melia - tole je pa res super delovni čas. Pa še fajn delo, tak da hmmmm, ne bom več hvalila user posted image Saj res, nisem pa še vprašala, če so ti kaj rekli, kako je s tem delom po porodniški. Imajo kaj v mislih, da bi jim tudi potem prav prišla tako zavzeta delavka?
    user posted image user posted image user posted image pozorno berem, ker si v službi uspem vzet tolk časa za vas, ker uživam v branju vseh vaših resnih in manj resnih debat. Kaj morem, če tolk uživam v vaši družbi. Drugače pa sama sebe nekak ne štejem med najbolj pozorne osebe, se mi zdi, da pa večkrat kake pomembne malenkosti pozabim (emšo dela svoje user posted image ). Je pa moja mami bolj pozoren tip - no, mogoče pa s starostjo prehaja tudi nekaj malega od tega na mene user posted image

    Tudi jaz imam rada hitro vse narejeno, ampak včasih pač ne gre. Lahko da, če se bosta zdaj s tvojim zagnala v neko stanovanje, se potem zadeva s hišo zna zavlečt. Pri vsem tem največjo vlogo itak denar igra. Je razlika recimo, če imata kaj prihranjenega in bi na zelo kratek rok mogla še kak kredit za stanovanje vzet. Če pa začneš iz nule (tako kot sva midva) pa moraš v bistvu ful kredita vzet in na daljšo dobo - takrat se ti pa res ne splača najprej stanovanje in šele potem it na hišo, ker boš ali ostal v stanovanju ali pa v hiši šele čez kakih 40 - 50 let. Joj, kak js pr tem vsakič zabluzim user posted image

    Tvoj beli tok smo pa včeraj tolk komentirale, da mu je verjetno nerodno postalo, se je mogu zminimirat user posted image
    Hahahaha, meni se zdi, da pri vama ati ni edini, ki tako cveti, ko začuti svoje dete user posted image

    Punce, prav vesela sem, da ste tiste slovnične napake omenle user posted image Sem bila kr malo zgražena, ko sem brala, ampak nisem hotela komentirat, da ne bi preveč po "profesorsko" delovala user posted image No ja, frcefela je pri vsem tem očitno še bolj stroga hihihihi, ampak pri naštevanju v oklepaju si pozabila pripisati našo zlato zivepo, ki so ji vejice in pike in ostalo tudi bolj tuje user posted image Zivepo, saj ne zameriš user posted image

    In evo dokaz moje nepozornosti. j.b. - vse najboljše (četudi zdaj dan prepozno) in iz srca ti želim še čudovit preostanek nosečnosti.





    _____________________________

    Tian - 24.6.2006
    Lina - 16.5.2010

    (odgovor članu j.b.)
    Neposredna povezava do sporočila: 4906
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:00:56   
    emibu
    j.b-hm..glede tega pa nisem sigurna najbolš da uprašaš svojo G če ima mogoče kašn vodnik al pa kak tak list veš k je to use gor napisano..kr vem da nekateri majo pri men na žalost neuser posted image ...

    sabri-kje si pa kupla tisto "desko" ki si jo prtrdila na komodo??k bi jst tut tak nrdila k je moja komoda dost ozka...pa kok si dala če ni skrivnost?

    angel-tian-vem kako ti je..mene tole vreme že mal ubija jst bi morjeeeuser posted image user posted image

    jolcica-ja jst sm si kupila hlače ker mi je buško že tok zrastu da se v stare pod nobenim pogojem ne stlačim večuser posted image sem jih pa kupila v h&m se mi zdi ful uredu stvarca to k ma tist pas prek trebuščka in ledvic da mam lepo use na toplem,pa še na notrnji strani so taki gumbki da jih lahko nosiš skor celo nosečnost k se dajo regulirat sicer pa uzemi še kašno številko večje jst sm kr 40 uzela čeprou sm mela pred nosečnostjo nč več k 36user posted image user posted image ups..mal preve ama amauser posted image drugač pa kšne legice so tut super stvarca jih majo v new yorkerju iz zelo finga materiala usj men..

    (odgovor članu jolcica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4907
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:03:39   
    emibu
    ne veeeeč o teh vejicahhhhhh noooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo tuki jih mate neki od mene zamoje nadalne postee ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,user posted image

    (odgovor članu emibu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4908
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:07:54   
    jolcica


    a to je v h&m kakšn poseben oddelek, sorry v to trgovino kj dost ne hodim zato pa vprašam :)) hvala ti za odgovor. :)




    _____________________________

    my little angel :)

    (odgovor članu emibu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4909
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:29:35   
    Teja K
    Dobro jutro nosečke!

    Angel user posted image očitno nisi edina, ker jaz bi kar se ulegala na mizo in zaspala... pa ne bo nič iz tega, ker grem prej iz službe, pol pa doma pridno za knjige..., ... Joj spet ta statistika, od kar študiram v LJ imam takšno nesrečo, vedno na prvih rokih 5 dobim in moram vsak izpit 2x delat user posted image ... v MB sem pa vedno med 8 in 10 se sprehajala... in ni mi jasno kako to... no razen tega, da imam manj časa sedaj za učenje, da imam slabše pogoje za učenje (ker trenutno bivam v kletnih prostorih, z malo pisalno mizo, z malo kuhinjsko mizo, kjer tašča gretje špara, mene pa zebe ko hudiča user posted image ) no mogoče je pa to vzrok... ampak se ne dam... upam, da nam bo ratalo do maja poštimat novo stanovanje, kjer bo svetlo in toplo in velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuhinjska miza, moja kuhinja in vse skupaj povezano v dnevno sobo, da bom imela moja dva otročka na očeh user posted image user posted image , pa terasa z velikoooooooo mizo, da bom poleti na sončku sedela, bebi pa bo lepo v senčki ležal... oooo to bo lepo... ups mislim da sem zaspala, zbudi se, zbudi se!!!! Malo še bom čakala, ampak bom dočakala user posted image user posted image .

    no sedaj sem vam potarnala zdaj pa grem brat, kar ste včeraj popoldan napisale, sem videla, da ste bile zelo pridne in da je bila Moi glavni akter user posted image user posted image .

    (odgovor članu jolcica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4910
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:34:53   
    Sky3
    H&M na rudniku mata kvazi nosečniški oddelek, na katerem včasih najdeš kaj solidnega. jst sm z mojimi jeans hlačami kr zadovoljna, sicer je pa tam še C&A al neki tazga - oni majo tut oddelk za nosečnice in trgovina Zara nasproti Imporiuma BTC. Jst se bom spet morala odpravit mal v trgovine pogledat za kako luštno trenirkico, ker moram baje pazit na trebušček... učeri na morfologiji izvedla, da je vse super, imamo potrjeno user posted image in dokazno slikico user posted image . tudi sicer pohvaljena, s kg sm do zdej poskočila za 8 in baje je to čist ok. ja, je pa res, da je baby z glavico zelo nizko, tko da mi je že povedala, da bom morala mal pazit nase in ne preveč hitet in se naprezat... več počivat, da ne bo kej narobe pa povedala in da ta občutek napetosti in pritiska je nekej čist normalnega glede na lego otročka( da me bo verjetno vse bolj bolelo). ampak ja, važn, da je sicer vse ok in da smo zdravi user posted image


    lep dan vsemuser posted image !

    (odgovor članu jolcica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4911
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:36:51   
    emibu
    jolcica-ja ponavadi sta dva nadstropja ane,no usaj pri meni bila sm v celju je bilo v nadstropju za odrasle ne tm k majo za bebike ti pa piše potem nosečnice al neki tazga čene pa uprašaj ti bodo pokazali in tam imaš potem od tunik do hlač kiklc itd..



    (odgovor članu Teja K)
    Neposredna povezava do sporočila: 4912
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:37:55   
    jolcica
    IZVIRNO SPOROČILO: emibu

    jolcica-ja ponavadi sta dva nadstropja ane,no usaj pri meni bila sm v celju je bilo v nadstropju za odrasle ne tm k majo za bebike ti pa piše potem nosečnice al neki tazga čene pa uprašaj ti bodo pokazali in tam imaš potem od tunik do hlač kiklc itd..





    O hvala ti, kakšne cene pa so? sm tko vprašam k se na to kj dost ne spoznam pa da cca. preračunam :))


    _____________________________

    my little angel :)

    (odgovor članu emibu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4913
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:38:12   
    emibu
    sky3-lepo da je vse v redu!!user posted image user posted image

    (odgovor članu emibu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4914
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:40:02   
    Teja K
    sky čestitke za opravljen pregled user posted image user posted image in slikico user posted image ...

    Jaz sem si moja oblačila kupila v C&A -ju, tudi trenirku, sicer sem kupovala v MB-ju, ampak sem potem na Rudniku gledala in mi je bilo žal, da sem se v MB takoj po 1. pregledu v trgovino zapodila user posted image user posted image , se mi zdi da je več izbire... Sem bila pa tudi v Busiju, pa še v Mamiti in še eni prav nosečniški in moram rečt, da so pa tam cene apsolutno too much user posted image , od kod jim cene za majice oz. tunike 100€ user posted image ... mene je skoraj kap ko sem to videla...

    Tako, da jaz definitivno priporočam C&A in H&M (tam še sicer nisem kupovala nosečniških stvari, sem si pa nakupila navadne majice, samo večje številke... so bile ugodne in jih nosim in mislim, da jih bom lahko nosila tudi do konca)

    (odgovor članu Sky3)
    Neposredna povezava do sporočila: 4915
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:54:16   
    Angel_Tian
    Joj, punce, jaz bi vam vsem šla urejat vso potrebno papirologijo. Za spremembo od velike večine namreč uživam v tem. Pravi bolnik al psihič al karkoli sem pri tem user posted image Pa ko te s temi papirji pošiljajo sem in tja, ko si tak fajn zgubljen in pojma o pojmu nimaš user posted image Moj znori, jaz pa vse tak lepo na izi hahahaha. Tudi vso dokumentacijo za gradbeno in nasploh vse kar se papirjev tiče sama urejam. Moj mi samo reče - idi ti pa bodi pomembna user posted image user posted image user posted image

    gromska
    - uživaj na pregledu in poročaj, kako je bilo ;)
    Glede čajev, jaz jih pijem vse možne, tudi malinovega. Ampak one vrečke, ne suhega sadja oz. originalnih čajev.

    Hahahahaha m_o_i - tvoj se je pa očitno resno lotil dela user posted image user posted image
    Pa reči mu, da smo tu na forumu vse enotnega mnenja - naj se ne vtikuje v previjalne user posted image Kako boš pa previjala na 48 cm, ko bo dete malo večje? No, jaz ne bom preveč pametovala, ker v bistvu previjam iz strani previjalne. Torej imam lahko predal odprt in previjam. Grrrr, ne bom razlagala, ker tako kot sem hotela napisat, še sama sebe ne bi razumela user posted image

    j.b. - moja G na nič okol paketa in ostalega ne opozori, kdaj je čas. Ti pa dam en drug predlog. Idi v stavbo, kjer je socialna služba. Vsaj pri nas imajo na hodniku naloženih polno brošur oz. takih malih knjižic, kjer notri vse piše. Se mi zdi bolj pregledno kot pa tole branje in brskanje po netu. Pa si lahko doma v miru vse prebereš. Za vse nejasnosti pa tak vedno lahko pokličeš in vprašaš.

    emibu - kako tako desko lahko kupiš recimo v slovenijales, bauhaus, obi... mislim, da vse te trgovine odrežejo deske in si lahko naročiš točno na mero user posted image
    Pa nehaj se norčevat iz vejic, to je resna stvar user posted image user posted image Saj ne, da se ne bi dalo brat, če jih ni, ampaj je pa lažje, bolj razumljivo in hitreje gre branje, če je kje kakšna pika. No, pa vas, slovničnih neprivržencev, ne bomo gnjavle s tem, bomo raje malo dlje časa brale vaše poste user posted image

    Poglejte vi to tejo k - v Angel user posted image me je preimenovala user posted image user posted image user posted image
    Aaaaaaaaaaaaa, kako lahko na gretju špara. Grozno. Daj si pa omisli kak mali električni grelnik, delajo čudeže, porabijo pa tudi ne veliko in tašča sploh ne rabi izvedet za to user posted image Ampak v novo hiško se bom pa kdaj rada povabla, če bo tako lepo prostorna user posted image
    Cene v specializiranih trgovinah so še ekstra nabite. Če gre recimo prav za otroško ali nosečniško trgovino - kot ste že pisale, v takih trgovinah nas prav izkoriščajo, ker vedo, da potrebujemo. No, na srečo se lahko še kje drugje tudi nabavi in to dosti ceneje. Za 100 eur mam js vsaj 6 tunik, ne pa eno user posted image

    sky3 - lepo, super za uspešen pregled in da je z vama vse ok user posted image




    _____________________________

    Tian - 24.6.2006
    Lina - 16.5.2010

    (odgovor članu emibu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4916
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 10:57:10   
    nusi
    Živjo punce user posted image .

    Tolk ste se spet razpisale, da vam komaj sledim user posted image . Skratka čestitke za nove preglede, pa še en fantek je napovedan, če sem prav opazila in en RD je bil user posted image , same faj novičke.
    Lepo se imejte še naprej, js mam ta teden bolj gužvo, se vam bom čez vikend bolj temeljito posvetila user posted image

    (odgovor članu j.b.)
    Neposredna povezava do sporočila: 4917
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 11:24:51   
    strelkica
    Pozdravljene!!!!!
    Ker me kar nekaj časa ni bilo na vidiku user posted image vsem Majčicam želim srečno v novem letu 2010 in predvsem veliko zdravja in medsebojnega razumevanja, ter da bi se naši pikci in pikice rodili zdravi!!!!!!!!!!

    No jaz sem imela morfologijo 22.12.2009 in je hvala Bogu vse ok, imeli pa bomo fantička user posted image . Vsi smo zelo veseli in ga že komaj pričakujemo. user posted image user posted image Tudi sobica je že skoraj nared, samo še malo jo prebavam, pa bo.

    Ali katera ve kako je z košaricami za vozičke? Jaz sem dobila športni voziček od Per Perego, Pa me zanima, ali se da kupit posebej košara, za to ogrodje vozičkov? Ima katera kaj izkušenj?




    (odgovor članu Teja K)
    Neposredna povezava do sporočila: 4918
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 11:30:11   
    jolcica
    men ne da da ne bi vas vprašala jast včasih ko dam roko na trebušček tko občutim kot tolčenje srca, pol pa dam da bi moj čutu pa nič ne čuti...a se mogoče to sm men zdi da mislim da čutim al je to res kj na tem? a se keri to dogaja?

    _____________________________

    my little angel :)

    (odgovor članu strelkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4919
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 11:38:44   
    j.b.
    Živjo,

    Ja jaz če gledam trebuh, se kar vidi kakšen je moj srčni utrip, se tudi čuti. Smešno poskakuje trebuh gor pa dol user posted image

    Drugače se bom pa tut jest počasi zapodila u kakšno H&M ali C&A, nimam še nobenih cunj. Sicer še vedno spravim na rit tri navadne hlače, bomo vidl kolk dolg bo to še peljal ...

    Aja, a bo kavica na trojanah tudi v primeru sneženja???

    En lep zasnežen pozdrav, juhuuuu kej je to fajn ko ga tak meče doluser posted image

    (odgovor članu jolcica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4920
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 11:41:03   
    emibu
    teja k-tut jst sm sam iz firbca pogledala na stran buši,jahh morm rečt d e bi dal na usaki stvari usj eno nulo stran bi ble cene primerne,a dejte no kopalke take čudne čist neke navadne 40 euruuser posted image jih lahko kupim u kakem new yorkerju huh ,kr neki parov sploh k je akcija pa mal lepših..

    angel-tian ti nam samo povej kje in kdaj naz začnemo s papirjiuser posted image
    ahaaaa morm it pogledat pa nabavit kr drugač pa tut men neb
    i smetal iz strani previjalne to pri roki hmm jst sm si tut tko predstavlla da odpreš pač predal zto nism kupovala kilometrske previjalne..

    jolcica.tut jst obučutim z roko brcike pa tut vidim moj lubi pa komi d kj čut nevem č ma železne roke al kauser posted image

    (odgovor članu jolcica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4921
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 12:14:16   
    JB007
    Živjo!

    Jaz sem danes na dopustu in sem rabila kakšno uro,da sem predelala vse kar ste napisale v enem tednu. Bi si mogla kar zapiske delat, da bi vedela kaj kateri odgovarjat.
    Vponedeljek sem imela morfologijo. Rok imam sedaj 16.5. Pa G. je videla lulčka. Tako da me čaka še en huligan.Imam pa jaz vsako nosečnost izrazito slabo spanje. Zdaj še kar gre, ker hodim v službo in sem v glavnem crknjena, tako da ko se zbudim hitro zaspim nazaj. Če ne se grem pa ponoči kopat in v vodi knjigo berem. Itak je to edini čas ko ga imam sama zase. V prejšni sem pa bila na bolniški in to toliko bolj spočita, da sem vsako noč več ur bedela. Grozno. Pa drugače nimam težav s spanjem.
    Aja pa naročila me je že čez tri tedne, je rekla da bova še enkrat pogledali.

    Ko sem prebrala kolko imate težav s taščami, sem se prec bolj počutila ker živim na samem sicer v majhnem stanovanju. Mene je mami odkar imam otroka(in so zgleda moje delnice zrastle) večkrat predlagala, da bi prišli živet domov. Je še en štuk prazen. Pa sem ji povedala, da jo imam čisto rada, samo da se pol ko bi doma stanovala midve več ne bi imeli. Kakor jo poznam bi se skoz vtikovala in svoje spomine zbujalala kako je včasih bilo, pa nasvete talala. Saj to dela tudi zdaj pa jo samo nazaj zabijem, ali pa preslišim, ko sem seveda na obisku. Sva se pa midva z mojim že na začetku zmenila da vsak s svojimi tastarimi sproti porihta. Pa sva recimo zaradi sina vsem vseeno večkrat morala reco, da so oni svoje otroke sami vzgajali, svojega bova pa midva.Da ko bova čez leta gledala na njega, bova vsaj vedela da sva sama zajebala ali pa ne. Pa sploh so prvi odaljeni30 drugi pa 60 km.
    Pa k tašči bi ga dala čez vikend, da bi imela malo miru, pa mu je nazadnje premalo nos pucala in je zacel še bolj smrkat in kašljat. Tako da ne vem če se splača. Ne vem če ji bo lahko mož dopovedal, da pihanje enostavno ni dovolj.

    (odgovor članu emibu)
    Neposredna povezava do sporočila: 4922
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 12:16:15   
    JB007
    Aja sem videla ,da ste se zmenile na kavi. Mene žal ne bo, ker nimam avta, pa še v povprečju sem ponavadi popoldne bolj kod ne crknjena.

    (odgovor članu JB007)
    Neposredna povezava do sporočila: 4923
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 12:27:46   
    Angel_Tian
    nusi - le vzami si čaz za branje, pa lepo, da se kdaj pa kdaj oglasiš :)

    strelkica - user posted image za fantka in da je vse ok.
    Okrog vozičkov pa opreme, ki sodi zraven, je pa najboljše, da se obrneš na zivepo - naš vozičkov diplomant / leksikon user posted image

    Samo res, kje pa je zivepo?? Da ji tisti včerajšnji konj res zrušil računalnika user posted image

    jolcica - to, kar čuti tvoja roka, je bolj tvoj srčni utrip. Tistega od bebice ne čutiš kr takole.

    j.b. - mene sneg še nikoli ni oviral, tako da zaradi mene sneg ne more bit vzrok za odpoved srečanja user posted image Sploh pa zdaj ne, ko vas že komaj čakam user posted image
    Pri nas je bil zjutraj še dež, zdaj pa cele kepe meče dol. Malo nastaviš dlani in že imaš pripravljeno kepo za vrečt user posted image

    emibu - bom preletela mal tiste brošurice, ker se ne spomnim več za 4 leta nazaj in vam bom potem pametovala user posted image Mislim pa, da vsaj kar se socialne tiče ni nekih razlik med študentkami in zaposlenimi, da so roki za oddajo papirjev enaki.

    JB007 - lepo, da si si vzela čas za nas. Jaz prakticiram tako, da takoj pri naslednji za mano dam na odgovor in imam potem oba okna odprta. Ko preberem, takoj pokomentiram, ker drugače bi večino tak pozabila. Tako lahko v nedogled odgovarjam, edino moji odgovori so pač potem malo daljši. Preden pa kliknem svoj odgovor na "potrdi", pa vse napisano še za vsak slučaj skopiram (mi je odgovarjanje v prazno dalo dobro šolo user posted image ).
    Čestitamo za zdravega fantka user posted image
    Da ste na svojem, četudi v manjšem stanovanju, ti zavidamo vse, ki to (še) nismo. No, saj si lahko razbrala dovolj razlogov, zakaj user posted image
    Iz kod si, ker verjetno te katera lahko s sabo vzame na Trojane - tolk pač samo, da ne bi avto bil ovira. Utrujenost bomo pa tudi "pregnale" user posted image





    _____________________________

    Tian - 24.6.2006
    Lina - 16.5.2010

    (odgovor članu nusi)
    Neposredna povezava do sporočila: 4924
       RE: Majčice 2010
    8.1.2010 12:38:05   
    nanny.girll
    hei hei nosečkeuser posted image

    evo mene po dolgem času. ste zelo pridne čvekeuser posted image user posted image ...komej dohajamuser posted image

    najprej čestitke za vse opravljene preglede in za zdrave user posted image . jaz imam morfologijo v četrtek pa se mi tooook vleče user posted image bom pa takrat v 21t1d.

    3d/4d ste nekej govorile o zd Šentvid. To dela g. Renata Toff Jovan in je tud moja osebna g. meni je ful uredu. se bom pa na morfologiji odločila, če bom šla še na to samoplačniško. mi je pa kolegica rekla, ki je bila ene 2t nazaj pri njej, da kao, če se otročka dobro ne vidi (je obrnjen tako, da se ne vidi obrazka) da potem ni potrebno plačati. te informacije sicer še nisem preverila tako da ne vem kok drži. bom v četrtek prašala pa vam lahko sporočim. se mi zdi pa zelo fino, če je to res. pa za tistih 42€ dobiš slikce in filmčke na cd. user posted image

    joškice joj grozne so.user posted image user posted image me čist nč ne pečejo (zaenkratuser posted image ) sam pa puščajo 100 na uro. spim v topu in mam skos une blazinice notr. me prou jezijo user posted image . a je to normalno, da na koncu se naredi tak rumenkast flekec. user posted image

    srečanje
    nwm kako bo s prevozom. tako, da če je kera iz Lj in me vzame seboj se vam pridružimuser posted image

    j.b. tudi jaz sem študentka. grem pa zdej najbrž nasledni teden na šou in občino in se grem pozanimat o vsem. tako, da ti lahko takrat kaj več povem.

    lep zasnežen dan user posted image

    (odgovor članu JB007)
    Neposredna povezava do sporočila: 4925
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
    Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?