|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 24.8.2009 21:37:41
|
|
|
|
krtek 1
|
Mislim,da dr.Kosi sprejema.Nisem pa sigurna.Je pa dober zdravnik.
|
|
|
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 25.8.2009 11:54:36
|
|
|
|
tanjusi
|
Do sedaj sem bila v Velenju pri eni ful fajn zdravnici, bi se pa čist iz praktičnih razlogov prestavla.
_____________________________
ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil, ne hodi za menoj , morda ne bom vodil. hodi ob meni in mi bodi prijatelj. (a camus)
|
|
|
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 26.8.2009 21:32:14
|
|
|
|
krtek 1
|
A si pri dr.Levak?Ona je ful dobra zdravnica.Poskusi poklicat v bolnico in se pozanimaj.
|
|
|
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 27.8.2009 16:23:35
|
|
|
|
tanjusi
|
A si pri dr.Levak?Ona je ful dobra zdravnica. ja nimam kaj rečt čez njo, sem pa sedaj v službi v sg in po vsej verjetnosti se bomo odločili za dojenčka bi mi pa bolj ustrezalo da grem v sg, iz kot pa si ti Krtek, a hodiš k Levakovi?
_____________________________
ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil, ne hodi za menoj , morda ne bom vodil. hodi ob meni in mi bodi prijatelj. (a camus)
|
|
|
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 27.8.2009 21:56:24
|
|
|
|
krtek 1
|
Ne,sem pri dr.Juvan,ampak sem bila v obeh nosečnostih pri dr.Kosiju,ker je bila prvič moja zdravnica na porodniškem,drugič pa so me zaradi gužve dali k dr.Kosiju in mi je tudi pasalo tako,ker mi je kar vredu zdravnik.Mi je pa enkrat vmes omenil,da se lahko prestavim k njemu,če želim in tudi moja sorodnica,ki je iz drugega kraja se je prestavla k njemu in ni bilo kakšnega problema.
|
|
|
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 9.9.2009 10:01:52
|
|
|
|
nushka
|
pa ima kdo od dr. Kosija telefonsko številko? A ne dela on v Velenju?
|
|
|
|
|
RE: ginekološki oddelek - bolnišnica slovenj ... 12.9.2009 22:00:15
|
|
|
|
krtek 1
|
Ne,doma je iz Velenja.Nimam tel.,po moje je najbolje,da pokličeš v bolnico SG(ginekološka ambulanta) in se pozanimaš.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako povedati za nosečnost?Poglejte si nekaj najbolj simpatičnih in zabavnih fotografij, s katerimi so nekateri pari oznanili svojo nosečnost!
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
Privat vrtecnina42Bi vpisali svojega otroka v privat vrtec na območju Viča?Da, takoj. (
34%)

Ne, že imam varstvo. (
17%)

Ne, čakam na javni vrtec. (
21%)

Mogoče. (
28%)
Število vseh glasov: 111Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!