|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:17:07   
špelin@
Dobro jutro user posted image

Evo, zimski mraz. Ampak me niti ne moti, glavno, da nekaj pobije vse te viruse user posted image

Danes ponoči smo pa za naše razmere celo zelo dobro spali: sicer je Gregor že ob desetih tulil in končal v najini postelji, ampak je potem spal nepretrgoma s samo tremi zbujanji user posted image user posted image user posted image Spal je pa v poziciji na trebuhu, ležal na obrazu (na strani) in z ritjo v luft user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:23:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Sem doma na bolovanju ker se je Lari izpahnil komolc z mojo "pomočjo" dons sva dale longeto dol zdej morva bit pa še mal doma da se do konca zaceli,ker je še kr boleča.

Komaj čakam na srečanje,sem se odpovedala službeni fešti,da se lahko udeležim našega babjega žura,itak jih pa na šihtu lohk skoz gledam in prenašam,za vas drage moje dame si moram pa res vzet cajt,da kakšno rečemo.

Nina lepega sinčka imaš,čestitke

Style a si ti stara članica v novi preobleki?

No da vam napišem še mal novic iz našega poročnega življenja-HOČEM LOČITEV!!!!!!

Sej ne ,se hecam
Resno delava na 2. otročku sam so se mi po porodu res jajčniki odločil da me bojo dal na ignore tko da sem spet zamenjala tablete in upam na najboljše,počutim se pa kot poskusni zajc,pa bo že.Bomo optimistično zrli naprej

Kaj pa kej pri vam dogaja?

Aja še mere naše frače:13.11. je imela 12,5 kg in 84 cm,glave ji pa sploh ni merla,kape itak nos 53 cifro,me prav zanima kolk pameti bo šlo v to velko glavco






Oooooooooooooooo, katy82, super, da prideš user posted image user posted image user posted image Zdaj pa res komaj čakammmmmmmmm!!!!!!!!!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:31:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: style
kasso vidim, da obe zahajave v piazzouser posted image ej meni je to najboljša gostilna, ren,  tak bi lahko vsak dan jedlauser posted image špelin: kaj pa vem, meni se ne zdi dragooooo, ker sem bila že v veliko dražjih g. in še povrh zanič hranauser posted image ampak pomembno je da se vidmo in se mamo fajn, a ne?


Tako, da meni se zdi super ideja, da na enem koncu jemo in zašpilamo bowlinguser posted image


Lej, verjemi, da bi jaz še pred par leti Piazzo hvalila še pa još. Nekaj časa sem tam zraven delala in sem bila vsakodnevno pri njih na malici, kolega je bil tam natakar in sem bila stalna gostja user posted image Ampak so se mi potem tako zasrali, da glava peče.

Prvič, ko sva se s prijateljico avgusta 2007 vračali preko LJ domov in sva se tam ustavili na čvekcu. Sedeli sva zunaj za eno tini-mini vegasto mizico in hoteli naročiti pijačo. Natakar naju je zelo vzvišeno in sovražno nadrl, da nama pijače brez naročila hrane ne bo postregel. In sva se odločili, da naročiva eno sladico ter jo skupaj pojeva. Ampak natakar je rekel, da to ni dovolj in da morava naročiti vsaka svoje ali pa naju ne bo postregel. Poslala sem ga v ku*ac, vstala in šla.

Ampak osel je šel še drugič na led: lani spomladi sva šla z možem s pregleda na GK in jaz bi jedla pizzo iz Piazze. Najprej se mi je skoraj zaletelo, ker se je vse obupno podražilo, potem pa je bila pizza še tako slana (že samo testo je bilo hudo presoljeno), da sva šla iz Piazze direkt na Petrol po 2 1,5 l plastenki vode, ki sva ju do doma stankala, kolikokrat sem šla ponoči pit, pa raje ne bom user posted image

Ja, tako da: meni se je Piazza zasrala do vratu in še čez. Bom pa, če se bomo dobile tam, vsekakor prišla, ker se mi gre za druženje. Će se še spomnite, nam je lani sesil lepo povedala, da ne mara kitajske, ampak je vseeno prišla, ker se ji je šlo, da se srečamo. Na tak način razmišljam tudi jaz. Ne morete pa pričakovati, da bom skakala v zrak od navdušenja nad Piazzo user posted image


(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:32:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

Čau majčice

Mene pa res dolgo ni bilo tu gor. Me je kasso  sprovocirala, da pridem malo pokukat. če že govorit ne morem, pa vsaj pišem lahko....:))


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Sem še Naty sporočila, posredno pa še Tiani.

user posted image user posted image


Sem poslala še Tamari user posted image ..pa sesil


Jaz sem poslala vsem omenjenim, pa nobena ni odgovorilauser posted image


Estrella, jaz tvojega sms-ja nisem dobila. user posted image če si slučajno poslala na št. 041....ta ne obstaja več. Zdej sem na  070...

sms sem dobila od kasso, pol pa še klic, ma kaj ko je bil pogovor bolj kratek. sej ne vem kasso, če si me kej razumela.
user posted image

No, upam da mi bo na bowling uspelo priti.  Delam na tem. Do kdaj moram dokončno sporočit?

Mimogrede vam povem še frišne mere moje male nagajivke: 11500 g in 82cm.

Le pridi, da te po dolgem času spet vidim user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:32:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Hojla!

Kako smo? Jst sm fajn, sam Vid je buban. Vročina, vročina, vročina.....prejle je še bruhal, bošček. Upam, da bo vse ok.




user posted image user posted image user posted image user posted image  bogec mali, naj se čimprej pocajtauser posted image  A je kaj v vrtcu pokasiral?

Ne vem, mogoče, sam včeraj je mel sam učk mal gnojn, pa pol zvečer mal vročine dns pa spet vročina. Sam zdej k se je zbruhal je pa ok in že nori po stanovanjuuser posted image


user posted image user posted image user posted image za Vidka.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:36:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Sploh nimam časa za rr, Taj bl mal spi pa jokca skoz, ma krče al kva jest vem kva ga zvija


Sitni fantki....mine garantiranouser posted image


upam, da čimprej.zdele spi že celo pol ure, to je full velik.Ponoč je tud skoz jokcu



user posted image user posted image user posted image
Res upam in fajn stiskam pestke, da se mali umiri in bo lažje user posted image user posted image user posted image
Ima pa super kilažo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 8:37:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tally

Sem dobila sms od Estrelle in  po vsej verjetnosti ne bom mogla, pridet 20.12., moj je tisti vikend popoldan, nimam kje Emilijo pustit . Razen če se zgodi čudež in ga dajo delat zjutraj.

zdej je pa tudi meni jasno kdo je style , blond kaj češ.

Spanje- GROZA- pri nas se je obrnilo za 360 stopinj na slabše. Ponoči se zbuja 100x skos je eden od naju v sobi pri njej, tko da res komi čakam konec decembra ko neham delat, da se mal spočijem. Po vsej logiki bi mogla zdej bolj spat ko po cel dan dirka okrog ampak ne. Čez dan spi samo tisto 1,5 uro v vrtcu in to je to. Zvečer je pa vsa zaspana okrog 20h ampak reče "ija(Emilija) ne aja ne aja" . Popoldan pa bog ne daj da gre spat.



user posted image user posted image user posted image za nespanje, vem, da je tole obup user posted image
Za 20. bomo pa upali na čudež user posted image

Btw.: a je katera že sporočila Katini, da se dobimo??



Sem, vendar že potuje in ne bo moglauser posted image

O škoda user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:03:25   
Soncnica Sandra ***
Dobro jutro!

Evo, tako kot pravi Špelin@, končno nekaj mrazu user posted image user posted image user posted image user posted image

Našo žabo sem odpeljala v vrtec, sama sem popapcala zajtrk, sedaj pa se pa lahko vržem v pospravljanje user posted image

Spanje: presenetljivo dobro, glede na naše spalne razmere, ko se non stop zbujamo zadnje dni user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:03:39   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Evo, zimski mraz. Ampak me niti ne moti, glavno, da nekaj pobije vse te viruse user posted image

Danes ponoči smo pa za naše razmere celo zelo dobro spali: sicer je Gregor že ob desetih tulil in končal v najini postelji, ampak je potem spal nepretrgoma s samo tremi zbujanji user posted image user posted image user posted image Spal je pa v poziciji na trebuhu, ležal na obrazu (na strani) in z ritjo v luft user posted image user posted image user posted image




Špelin, pri nas tako spi vsak dan, tako da sem že navajena user posted image

< Sporočilo je popravil Soncnica Sandra *** -- 10.12.2009 9:05:10 >


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:06:43   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Sem doma na bolovanju ker se je Lari izpahnil komolc z mojo "pomočjo" dons sva dale longeto dol zdej morva bit pa še mal doma da se do konca zaceli,ker je še kr boleča.

Komaj čakam na srečanje,sem se odpovedala službeni fešti,da se lahko udeležim našega babjega žura,itak jih pa na šihtu lohk skoz gledam in prenašam,za vas drage moje dame si moram pa res vzet cajt,da kakšno rečemo.

Nina lepega sinčka imaš,čestitke

Style a si ti stara članica v novi preobleki?

No da vam napišem še mal novic iz našega poročnega življenja-HOČEM LOČITEV!!!!!!

Sej ne ,se hecam
Resno delava na 2. otročku sam so se mi po porodu res jajčniki odločil da me bojo dal na ignore tko da sem spet zamenjala tablete in upam na najboljše,počutim se pa kot poskusni zajc,pa bo že.Bomo optimistično zrli naprej

Kaj pa kej pri vam dogaja?

Aja še mere naše frače:13.11. je imela 12,5 kg in 84 cm,glave ji pa sploh ni merla,kape itak nos 53 cifro,me prav zanima kolk pameti bo šlo v to velko glavco








user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz komaj čakam, da se vidiva mačkica!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Soncnica Sandra *** -- 10.12.2009 9:07:14 >


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:11:10   
kasso

špelin@, Ja, bi lahko takoj razložila, da ne bi jaz tečnarila s piazzo. Po taki prvi izkušnji verjemi, da jaz sigurno ne bi več stopila notri.

katy super, da se vidimo user posted image user posted image za Larin komolec

sesil, ja ja, sem te vse razumelauser posted image zrihtaj si fraj nedeljouser posted image

srčekgirl user posted image user posted image user posted image za Vidka .
kakorkoli se boš odločila, meni se ni problem ustavit na Uncu in te pobrat, prostor bo user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:12:00   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Sem doma na bolovanju ker se je Lari izpahnil komolc z mojo "pomočjo" dons sva dale longeto dol zdej morva bit pa še mal doma da se do konca zaceli,ker je še kr boleča.

Komaj čakam na srečanje,sem se odpovedala službeni fešti,da se lahko udeležim našega babjega žura,itak jih pa na šihtu lohk skoz gledam in prenašam,za vas drage moje dame si moram pa res vzet cajt,da kakšno rečemo.

Nina lepega sinčka imaš,čestitke

Style a si ti stara članica v novi preobleki?

No da vam napišem še mal novic iz našega poročnega življenja-HOČEM LOČITEV!!!!!!

Sej ne ,se hecam
Resno delava na 2. otročku sam so se mi po porodu res jajčniki odločil da me bojo dal na ignore tko da sem spet zamenjala tablete in upam na najboljše,počutim se pa kot poskusni zajc,pa bo že.Bomo optimistično zrli naprej

Kaj pa kej pri vam dogaja?

Aja še mere naše frače:13.11. je imela 12,5 kg in 84 cm,glave ji pa sploh ni merla,kape itak nos 53 cifro,me prav zanima kolk pameti bo šlo v to velko glavco


ojla! smo te že precej pogrešale! user posted image user posted image user posted image user posted image  za larino rokico in user posted image  za nove mere! držim pesti, da kmalu zagledata +!!!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:12:27   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

Evo, zimski mraz. Ampak me niti ne moti, glavno, da nekaj pobije vse te viruse user posted image

Danes ponoči smo pa za naše razmere celo zelo dobro spali: sicer je Gregor že ob desetih tulil in končal v najini postelji, ampak je potem spal nepretrgoma s samo tremi zbujanji user posted image user posted image user posted image Spal je pa v poziciji na trebuhu, ležal na obrazu (na strani) in z ritjo v luft user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  za precej boljše spanje!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:12:30   
kasso
Kaj se potem zmenimo kar za Dravlje? Hrana in zabava vse na enem mestu?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:12:46   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro!

Evo, tako kot pravi Špelin@, končno nekaj mrazu user posted image user posted image user posted image user posted image

Našo žabo sem odpeljala v vrtec, sama sem popapcala zajtrk, sedaj pa se pa lahko vržem v pospravljanje user posted image

Spanje: presenetljivo dobro, glede na naše spalne razmere, ko se non stop zbujamo zadnje dni user posted image


tudi vam user posted image user posted image user posted image  za spanje!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:13:48   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Hojla!

Kako smo? Jst sm fajn, sam Vid je buban. Vročina, vročina, vročina.....prejle je še bruhal, bošček. Upam, da bo vse ok.




user posted image user posted image user posted image user posted image  bogec mali, naj se čimprej pocajtauser posted image  A je kaj v vrtcu pokasiral?

Ne vem, mogoče, sam včeraj je mel sam učk mal gnojn, pa pol zvečer mal vročine dns pa spet vročina. Sam zdej k se je zbruhal je pa ok in že nori po stanovanjuuser posted image


user posted image user posted image user posted image za Vidka.


tudi od naju en velik koš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:42:16   
jana81
kasso jst sem ZA Dravlje !!

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 9:59:40   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

kasso jst sem ZA Dravlje !!

user posted image user posted image
A je sploh kdo, ki ni za Dravlje?

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 14:51:55   
Čmrlika
Uj, sredina druge strani! user posted image user posted image
Dvigujem...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 15:26:22   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Uj, sredina druge strani! user posted image user posted image
Dvigujem...user posted image


user posted image user posted image user posted image  bravo za korektivni ukrepuser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 16:45:33   
Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Uj, sredina druge strani! user posted image user posted image
Dvigujem...user posted image


user posted image user posted image user posted image  bravo za korektivni ukrepuser posted image


madonca, danes smo pa res pridne za pisanje user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 16:48:39   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


špelin@, Ja, bi lahko takoj razložila, da ne bi jaz tečnarila s piazzo. Po taki prvi izkušnji verjemi, da jaz sigurno ne bi več stopila notri.

katy super, da se vidimo user posted image user posted image za Larin komolec

sesil, ja ja, sem te vse razumelauser posted image zrihtaj si fraj nedeljouser posted image

srčekgirl user posted image user posted image user posted image za Vidka .
kakorkoli se boš odločila, meni se ni problem ustavit na Uncu in te pobrat, prostor bo user posted image

JA PRIDEM, jeeeeeeeeee. Ti bom na ZS poslala tel. št. da se slišmo. Če bo plac me lohk pobereš, če ne bom šla pa sama.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 16:48:41   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

kasso jst sem ZA Dravlje !!

Jst sm tud ZAuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 16:48:43   
Srčekgirll
Aja, pa DAN!

Smo ok, Vid je tko tko, k vreme, zdej bolš pa mal slabš. Drgač pa vsem hvala za pikepoke.........
In ostala sm brez besed................
A še to: Kera bo odprla nov del?


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 17:18:27   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


špelin@, Ja, bi lahko takoj razložila, da ne bi jaz tečnarila s piazzo. Po taki prvi izkušnji verjemi, da jaz sigurno ne bi več stopila notri.

katy super, da se vidimo user posted image user posted image za Larin komolec

sesil, ja ja, sem te vse razumelauser posted image zrihtaj si fraj nedeljouser posted image

srčekgirl user posted image user posted image user posted image za Vidka .
kakorkoli se boš odločila, meni se ni problem ustavit na Uncu in te pobrat, prostor bo user posted image

JA PRIDEM, jeeeeeeeeee. Ti bom na ZS poslala tel. št. da se slišmo. Če bo plac me lohk pobereš, če ne bom šla pa sama.



o the best še eno bom spoznala

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?