|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:35:00   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

mlea sem zdele dala ta novo majčko Nejcu gor pa se mi zdi čist klasična dimenzijauser posted image To se pravi ker je Vito itak starejši od Nejca bo 5-6 super.

Čaki mal ...moj Vito je šele 4 star. Torej bi mu morala kupit majčke za 4-5 let....??? Men namreč ni všeč tako kot nekateri počnejo, da mal bolj veliko kupijo in prvo zavihajo rokave potem pa ta cota dejansko raste z otrokom....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:35:39   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Katjusa-nekaj je narobe s ta novo slikico... ko kliknem nanjo se ne poveča le-ta, ampak ta stara, prejšnja?????

tud pri meni user posted image


zdej bi pa moglo bit kot je treba.... hvala za opozorilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:36:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša boste že našli stanovanje ki vam bo odgovarjalouser posted image Kok veliko pa iščete?

vsaj 3 sobno....user posted image mah sej niti ne vemo kaj bi radiuser posted image user posted image user posted image user posted image
urša pa hvala za vs elepe misli, ki si mi jih zadnje čase pisala sem vedno prebrala sam nikol nisem komantirala.... res hvala, človeku vedno pri srcu toplo pride ko dobi tako lepe besedeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:36:07   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

a grem kar 7 odpret k bom zgleda sama prišla do 200-tke s samogovori???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja... ti kar...user posted image
se nobena noče menit z manouser posted image user posted image user posted image

Aja...ok, jaz sem torej nobena.....user posted image user posted image user posted image user posted image
ah dej ne user posted image  no

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:37:22   
Čebel@
kera gre odpirat nov del?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:38:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

mlea sem zdele dala ta novo majčko Nejcu gor pa se mi zdi čist klasična dimenzijauser posted image To se pravi ker je Vito itak starejši od Nejca bo 5-6 super.

Čaki mal ...moj Vito je šele 4 star. Torej bi mu morala kupit majčke za 4-5 let....??? Men namreč ni všeč tako kot nekateri počnejo, da mal bolj veliko kupijo in prvo zavihajo rokave potem pa ta cota dejansko raste z otrokom....

jst sem florjanu vedno kupla eno številko večjo pa nikol ni bil zavihan.... ko opareš in če posušiš v sušilcu je ravno prav včasih še premalo....
sama tud nimam rada zavihanih stvari sploh pri otroku k mu itak dol zleze in pol ne ve kam bi s tistimi štrlečimi rokavi..... drugo je čist pri dojenčku pol k pa začne enkrat rokice uporabljat mi deluje pa preveč moteče....

je pa ful odvisno kje kupiš oblačila ponekod so ful dolgi rokavi čeprav kupiš številko letom primernouser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:39:22   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

kera gre odpirat nov del?

kam se mudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:40:23   
Onasiss
ELIZABETI VSE NAJ ZA OBMESEČJE....
user posted image

IN TUDI ŽIGCU OD BOME ZA NAZAJ.....
user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:41:09   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

kera gre odpirat nov del?

tI....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:42:44   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
je pa ful odvisno kje kupiš oblačila ponekod so ful dolgi rokavi čeprav kupiš številko letom primernouser posted image


jA... saj zato pa ne upam preko nexta kupit, ker ne vem zaradi številk, da bi pa zamenjala je pa spet full procedura... kva pa vem????????

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:44:37   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

kera gre odpirat nov del?

tI....user posted image user posted image user posted image user posted image
prepuščam čast kateri drugi,da se ne ponavljamo

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:46:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
je pa ful odvisno kje kupiš oblačila ponekod so ful dolgi rokavi čeprav kupiš številko letom primernouser posted image


jA... saj zato pa ne upam preko nexta kupit, ker ne vem zaradi številk, da bi pa zamenjala je pa spet full procedura... kva pa vem????????

ja jst tud ne nabavlam oblačil preko neta.... in če želiš pol zamenjat spet to pošiljanje......

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:52:35   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Katjusa-nekaj je narobe s ta novo slikico... ko kliknem nanjo se ne poveča le-ta, ampak ta stara, prejšnja?????

tud pri meni user posted image


zdej bi pa moglo bit kot je treba.... hvala za opozorilouser posted image user posted image user posted image



sorry, meni še vedno kaže staro sliko user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 17:57:17   
Čebel@
sem samo neki probala

< Sporočilo je popravil majchy23 -- 2.10.2009 17:58:44 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:02:16   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

ELIZABETI VSE NAJ ZA OBMESEČJE....
user posted image

IN TUDI ŽIGCU OD BOME ZA NAZAJ.....
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tud od nas!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:07:36   
TAMIKA3
7.DEL ODPRT - NAVALI NARODE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:12:31   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

7.DEL ODPRT - NAVALI NARODE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja.... no ker pač ni nobena hotla sem ga šla pa jaz... Upam, da ne zamerite... Nekaj stvari sem kopirala, tisti seznam pa sem krajšala....

Imam predlog, da se kopira, dodaja in popravlja samo seznam naših ptičkov....  vse ostalo naj se pusti in če koga kaj zanima naj pogleda na prvo stran sedmega dela, ker ti podatki se nič ne spreminjajo.....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:13:07   
Onasiss
Evo sedaj smo tukaj, če nas katera ne najde.....

http://www.ringaraja.net/forum/pticki-in-cebelice-februarcic-2009-7-del/m_4545679/mpage_1/tm.htm#4545690

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:13:20   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

7.DEL ODPRT - NAVALI NARODE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja.... no ker pač ni nobena hotla sem ga šla pa jaz... Upam, da ne zamerite... Nekaj stvari sem kopirala, tisti seznam pa sem krajšala....

Imam predlog, da se kopira, dodaja in popravlja samo seznam naših ptičkov....  vse ostalo naj se pusti in če koga kaj zanima naj pogleda na prvo stran sedmega dela, ker ti podatki se nič ne spreminjajo.....user posted image
pridna siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:14:54   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

7.DEL ODPRT - NAVALI NARODE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja.... no ker pač ni nobena hotla sem ga šla pa jaz... Upam, da ne zamerite... Nekaj stvari sem kopirala, tisti seznam pa sem krajšala....

Imam predlog, da se kopira, dodaja in popravlja samo seznam naših ptičkov....  vse ostalo naj se pusti in če koga kaj zanima naj pogleda na prvo stran sedmega dela, ker ti podatki se nič ne spreminjajo.....user posted image
pridna siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala.... Majchy svaka čast, res, ker si takole pridno odpirala naše čvekalnice in ker to ni lahko delo...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:16:06   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

7.DEL ODPRT - NAVALI NARODE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja.... no ker pač ni nobena hotla sem ga šla pa jaz... Upam, da ne zamerite... Nekaj stvari sem kopirala, tisti seznam pa sem krajšala....

Imam predlog, da se kopira, dodaja in popravlja samo seznam naših ptičkov....  vse ostalo naj se pusti in če koga kaj zanima naj pogleda na prvo stran sedmega dela, ker ti podatki se nič ne spreminjajo.....user posted image
pridna siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala.... Majchy svaka čast, res, ker si takole pridno odpirala naše čvekalnice in ker to ni lahko delo...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sej ni težko odpreti,samo vedno je kakšen  post viška umesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
2.10.2009 18:22:24   
SURF
Tamala se igra...
Tudi meni se ta novi kolaž ne odpre v novi različici ampak v prejšnjiuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?