|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 13:23:03   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Evo delam kosilo in sicer moram danes jest za kosilo kuhano ribo in paradižnik....user posted image  Ampak danes imam res user posted image  jedilnik. Mah saj bom preživela.....a ne???user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nimam drugih komentarjevuser posted image

O, hvala.....ni kaj ... ampak pol vsaj ne bom...
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma se ponujam ce ma kera podari ene 5kg pa me nobena ne vzame resnouser posted image
user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 13:25:01   
Onasiss
Res bi rada tako pravljico....

user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 13:34:01   
sazi
Pozdravljene v 6. delu.
Majchy - četitke za super opravljeno delo - vseh evidenc in ostalega.
Tukaj kopiram še iz 5. dela, ko sem sporočila manjkajoče podatke:

pregled pri 4,5 mesecih:
teža 6500g, 64 cm,

obračati se je začela tudi takrat (4,5 mesecev oz- 10.7.)
plazi se od 5-5,5 meseca dalje, kaj pa vem, kaj naj štejem za začetek? Morda ko mi je 1. skoraj s kavča na glavo poletela (sem jo ujela zadnji hip - no, to bi bilo pri 5ih mesecih).

starejši bratec je Lev in je rojen 31.1.2006


Sem brala, da Katjušo skrbi zaradi vrtca (upam, da nisem kaj zamešala). Moj starejši je januraček in je v skupini s svojim letnikom, kjer so večinoma rojeni v drugi polovici leta - torej precej mlajši. Čisto nič se ni pootročjil. Še prav lepo napredoval je. Je kljub mlajšim, ki so še v plenicah zdaj končno suh, tudi je sam in podobno. Glede na njegov karakter sem celo bolj vesela, da je med mlajšimi. Že ti so ga dosti namaltretirali, ker je bolj nežna duša, starejši bi ga pa zmleli. Res je zelo odvisno od otroka, kaj je zanj boljše. Zarja bo pa najmlajša v letošnji skupini, kjer bodo združeni lesenski letniki 2008 in zimski 2009, ko bo šla pa skupina narazen, bo pa spet med najtarejšimi.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 13:41:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 13:43:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 14:12:25   
Čebel@
sazi..........super da si se javilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image daj prilepi kakšno slikico tvoje princeske in da jo da katjuša na kolažuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 14:45:31   
rebeka84
cao mamice! smo že kar na 6. delu!user posted image

majchy in katjuša dobrodošli nazaj! lepe slikice!

katjuša a bi lahko dala tole slikico za kolaž?
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 15:05:38   
claud
kolumbo....ja čist si mu-jevauser posted image .......no sj men je tud najbolš ko sama umešam sadje not..tud zaseuser posted image
Jao tista jogobela mi je bla res superuser posted image ...ko jagode odtrgajo Z DREVESAuser posted image .........pa verjetn borovnice na palmah rastejo, neuser posted image user posted image

Jst morm dons narest češplove knedla...a.k.a. slivove cmoke lepo slovenskouser posted image

Kje ste dons na ta deževen dan.......

mlea, da mi nis še ta drugo polovico leclerca spraznla!!!1

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 15:37:59   
Deja
ojla....

a je tudi pri vas taki zaspani dan?

Žiga že spi od 13.30, jaz pa sem se tudi komaj pred pol ure zbudila...user posted image user posted image user posted image

lp


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 15:39:55   
claud
Moja dva najdra\ja tud spita in jst grem tud......sam proba naj se zbudit ko jst zaspimuser posted image

ajde

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 16:36:31   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

cao mamice! smo že kar na 6. delu!user posted image

majchy in katjuša dobrodošli nazaj! lepe slikice!

katjuša a bi lahko dala tole slikico za kolaž?
user posted image


sem še za 5 mesecev v ozadju ga še nisme naredila tako da.... si jo bom kr shranla za 6. mesec...
drgač pa počakajte s slikami ne folgam z vsem.....

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 16:43:37   
MIHAILO
MAJCHY brez besed sem ,kako lep seznam,kako si se potrudila...zasluzis si nagrado res...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ga grem do konca pregledat...

Nam pa danes klimo montirajo od 12h...so komj prevrtali,ker kjer koli so je bil strom ali zelezo...sm morala ven z mihailom ker so s hiltovko vrtali in je fulllllllllllllllllllll bobnelo,zvrnelo...sm sla z mami v slascicarno na teraso in je blo full mrzlo mihailu je pa pasalo in je spal...zdaj tudi spi doma,ne glede na hrup

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 16:52:38   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sazi
Sem brala, da Katjušo skrbi zaradi vrtca (upam, da nisem kaj zamešala). Moj starejši je januraček in je v skupini s svojim letnikom, kjer so večinoma rojeni v drugi polovici leta - torej precej mlajši. Čisto nič se ni pootročjil. Še prav lepo napredoval je. Je kljub mlajšim, ki so še v plenicah zdaj končno suh, tudi je sam in podobno. Glede na njegov karakter sem celo bolj vesela, da je med mlajšimi. Že ti so ga dosti namaltretirali, ker je bolj nežna duša, starejši bi ga pa zmleli. Res je zelo odvisno od otroka, kaj je zanj boljše. Zarja bo pa najmlajša v letošnji skupini, kjer bodo združeni lesenski letniki 2008 in zimski 2009, ko bo šla pa skupina narazen, bo pa spet med najtarejšimi.

joj res me skrbi ker enga takega k ga previjamo ima doma in že njega more vedno čakat zdej pa nej še tam vedno čaka in še pomagauser posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa vem bomo vidli kako bo upam, da je moja skrb odveč.....
zdej še govorice o vzgojiteljici, ki naj bi jih imela..... mi je imela soseda svašta za povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image men se bo zmešal.....

smo pa nardil dons super nakup kupli copatke, pa še ene za rezervo, pižamico, nove teniske, in torbo  (babi je pa častla evrčke) mi je posodla zadnič 50€ pa sem jo vprašala, če lahko z € mal počaka, da bi pač rada florjanu kupla nove copatke in teniske pa je rekla, da mu ona častiuser posted image user posted image user posted image user posted image
tole so pa torbice ta s koleščki je bla samo 6,9€user posted image user posted image user posted image user posted image in nisem mogla da je ne kupim sam moj pravi da za vrtec ni preveč vredu zato sma kupla še drugo k je bla pa 13€user posted image
user posted image
user posted image

zdej grem  pa neki za kosilo pripravit....

majchy sem mojga nahecala sam dons neki takih juhic kuplauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 16:59:09   
Katjusa
punce kak se vam zdi tale palični mešalnik http://www.superstore.si/index.asp?tn=productview&src=ts_search&pid=64385

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 17:21:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 17:42:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 18:54:13   
SURF
Pozdravljene.
Dolgo me ni bilo,bili so strašni dnevi,Patricija je zopet imela vročino,jo vozim k pediatrinji pa pravi nič nič kej resnega,sestrsko osebje govorilo,da jo vreme dajeuser posted image pridem domov in jo začne tresti...pol se mi je pa skor spipal,jo popakam in še enkrat pelem k pediatrinji in ZAHTEVAM napotnico,pa pravi pa meni se ne zdi kej resnega,kri je v redu,voda bolj slaba..bomo jutri...tralaalalaaaa...js hočem napotnico...!!!! Ko smo prispeli v Celje so nam drugi dan zjutri povedali,da ima uroifekt,vnetje sečil...po nadaljnih preizkavah,da ima povečan sečni kanal..v bolnici smo bili pet dni...sedaj imamo antibiotike še naprej,nekaj tednovuser posted image user posted image nato pa zopet preiskave,tokrat še v LJ....
Bošček naš maliuser posted image ...Prvi dan je tok jokala,ko so jo tako popikali,kot še nikoli v svojih 6mesecih,tudi drugi dan...ni pustila da jo kdorkoli sploh pogleda,še atija je komaj porajtala....no potem pa se vrnila na stare tire,smehec naš mali,in že je imela vse sestre v malem prstuuser posted image .

Nisem vas brala za nazaj...sem pa prebrala cel novi del.Super seznamčekuser posted image user posted image

Mlea-user posted image Tudi js bom mogla na dieto,enkrat...ko ne bom več dojilauser posted image .

.......................................................................................................................
Prosim če mi pomagate se malo oreintiratiuser posted image
 
Ali že vaši februrčki sedijo v stolčkih za hranjenje?
 
Jim že torej dajete tudi jogurte in skutke?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 19:59:59   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

KATJUŠA ZAJ TE BOM JAZ NAPI.ZLA KU 100 MATRuser posted image

1. NEHAJ NAJEDAT KAKŠNA SKUPINA JE V VRTCU  ŠE PREDEN SE JE ZAČEL

2. LEPO PROSIM NE POSLUŠAJ BABJIH VAŠKIH TRAČEV O VZGOJITELJICAH, DOKLER JO SAMA NE SPOZNAŠ!!!!

3. NE PRETIRAVAJ S TORBO, KER ŠE NISTE V ŠOLIuser posted image , pa v vrtcu je ponavadi ful malo prostora za garderobo in un ruzak z oranžnim avtom je špica.

4. ČE ŠE ENO ZINEŠ O VRTCU TI UKAZUJEM DA MAŠ FLORJANA DOMA, KER BOŠ ŽIVČNA TI IN TO BOŠ PRENESLA NA FLORJANA IN POL BOJO VSI DRUGI KRIVI.....

ej mal za hec pa mal zares....ful je odvisno kako mama sprejme vrtec- tak ga bo tudi njen otrok....moj Majkl je precej boječe sorte in če bi bla jst vsa histerična in cmerava na začetku, moj otrok nikol ne bi sprejel vrtca....


zakaj se dereš nad manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je pač strah kak in kej bo florjan pa itak gre pa če se jst na glavo postavim ker si to ful želi in mi vsak dan 100x reče, če gre danes.....

tole je pa mal huda a pol se lahko še sam o beniju menik ker pri florjanu je pač vrtec aktualen....user posted image user posted image user posted image user posted image

ja mal sem žalostna za tvoj odziv čeprav vem, da mi dober hočeš....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 20:00:37   
timy
Pozdravček,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za 6. del

vas nisem še nič brala, vas grem zdajle.

majchy za seznam: Eva je dobila že 3. in 4. zobek, ven sta prikukala 20. 8., s hrbta na trebuh se je 1. obrnila pri 4. mesecih, s trebuha na hrbet pa 25. 8. Pa še za domače živalce, poleg muckov imam še pritlikavega zajčka - Timy.

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 21:09:24   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

MAJCHY - NAŠA SEDI!!! Sej sm slikco prilimala zraven user posted image
A prosim prosim popraviš? user posted image user posted image
sem videlauser posted image ...jaz nisem nič seznama popravljala,ga ima balonchy čez po novemuser posted image
 

Da nau kakšne pomote...
Balonchy je bla samo "urednik", ko majchy ni blo... user posted image  user posted image

Tko, da seznamov se jst ne tikam, dokler majchy ne gre spet na morje... user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 21:12:10   
črticaa
sploh nam 5ke do konca brala,., sam 1 dan me ni,..pa že 15 straniuser posted image user posted image user posted image user posted image evo grem komentirat od preve strani dalje


dominik vs pozdravlja,...po novem se obrnetudi iz trebuha na hrbetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 21:13:04   
črticaa
prosim da mi tiste ki boste juti v volčjem potoku,..pošljete cifre da se dobimouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 21:23:38   
črticaa
že ob 9ih nazdravljateuser posted image user posted image

kolumbo,...soimenjakinja-bodoča,....kdaj greš v avstrijouser posted image user posted image

res mamo  čist preveč seznamovuser posted image user posted image user posted image user posted image kr skor cela stran


obsgartne in podobno sm vse kupla v lidlu --1A

dominik se dos že cel dan nekam zabija z glavo,...sam prav da< ga nč ne boliuser posted image

KOLAŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

surf bravo prav si nardila, vsi zdravniki so pi*** ,..morš rečt ne da ti otroka morjo nakonc oživlat (melanijo so mogluser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 21:24:56   
črticaa
CEL DAN DELAM IN PRIDM SM NA POGOVOR, ME PA IGNORIRATE PA VIDM DA VS JE SAJ 6 KLE

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 6.del
29.8.2009 21:29:47   
claud
Jst tuki....sam se nismo dost trdno zaspal, sm jo mogla se 1x mal pocrkljatuser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?