|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:07:56   
Ulla80
zvezdica če je tak moker, sočen kašelj, da se mu lušči ven, pol nimaš kej. se more sčistit in dokler se ne bo, bo kašljal. zna pa tud cel mesec al pa še dlje trajat tak kašelj. tečno je.

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:12:23   
Zvezdica
punce hvala. ne tak suh kašelj je, un ta zoprn, sicer je šele danes začel.

Liam pa izkašljuje ta šlajm že ves teden, pa sej bo, zdaj spet nardim uno čarovnijo, pa pol v kopalnico inhalirat.

Kiara, pr nas nič ne sije sonček. Pridem k vam po sončka user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:15:09   
Ulla80
ne tak suh kašelj je, un ta zoprn, sicer je šele danes začel.


eh, to je pa drek. čimveč inhalacij, pa v tem primeru lohk daš kaj za lažje izkašljevanje, oz. zvečer za pomiritev al kok že gre touser posted image kak slezov sirup, pa smrekovi vršički, k nardijo film dol....

user posted image user posted image pocajtejte se...


krtekxx kr uredu smouser posted image glede na nočuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:30:37   
sonček33
ulla a noč ti pa ni bila všečuser posted image

zvezdica da boste čimprej zdravi, vam pošiljam user posted image

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 27.10.2009 9:31:02 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:33:23   
ronja
ronja, zanimiva zgodba omaratonu. mislim da je malo takih, ki bi pretekli 42 km zaradi prijatelja, to so pravi prijatelji user posted image , čeprav kolikor berem nista več frendici.

hehe, ne, da nisva več prijateljici, samo vidiva se bolj malo... Ona je doma nekje iz Bohinja, se je po študiju preselila nazaj tja, jaz mam zdaj dve mali... pa tak pride... Še vedno jo mam rada. S sodelavkami pa - hehe, no, sem zadnje čase skoz na porodniški ali pa na bolniški... Sicer je zadnjič ravno ta sodelavka prišla na obiskuser posted image . Prej se pa itak 2,5 let ne bi mogli videt, ker je ona delala v tujini (smo se videli, kadar je prišla na obisk v slo).

tu pa imava skupen problemuser posted image . Samo vseeno mislim, da pri tebi ni tak problem, glede na to kako komunikativna si. Ker katerokoli temo sem do sedaj šla tu brat, prej ko slej sem brala tud post od ronjeuser posted image

farfala, v znanstvenih člankih ti komunikativnost ne pride kaj prida prav - mogoče na simpozijih, sicer pa ne glih...
Jaz sem te čisto razumela,ni blo brezveze ,kar si hotla povedat, je pa zanimivo, ker se mi zdi, da ronja bere vedno še kaj drugega

Kaj si pa s tem mislila?user posted image

Pa tek tud ni za mene, čeprav vem, da bi bil dober za zdravje, da ne govorim o liniji, ampak jaz sem res prelena za to.Nimam volje, da bi mučila samo sebe, vsaj na začetku mislim, da je tako, potem je pa verjetno ok, ko postaneš malo zasvojen s tem. A katera teka? In kako je začela?

jaz nisem ratala zasvojena z njim - tudi na koncu nisem nič komaj čakala, da grem tečt. Je bilo lažje na začetku, to ja, ampak ni bilo nobenih unih očiščevalnih for, da po 10 km se ti pa začne dogajat in začneš uživat itd... Jaz sem skoz računala, kok mam še do koncauser posted image . Moj lubi je isti, pa je tudi odlaufal 2 tamala in 1 tavelikega... Eni pač nismo zatouser posted image . Uživam pa v plavanju, rolanju, plesu, jahanju,...! Tudi badminton mam rada, samo trenutno ni glih financ zato - plavanje je precej ceneje...

khurde, nisem čist kapirala: kaj ona je privezala psa na vozeč avto al kako???user posted image user posted image user posted image Amaš ti kje svoje izdelke razstavljene (mislim na netu), da vidim, kaj delaš?

.npr. k otroku, ki se sam igra v peskovniku hitro priskočimo in se igramo zraven in ko pride zraven še kakšen otrok smo navadno mi neka povezovalna nit med njima....ne govorim, da je to slabo....mora biti tudi to in način vzgojiteljic in raznih varušk, ki navadno pustijo, da se otroci več sami igrajo in sporazumevajo
- in biti 8h z drugimi otroci, se prilagajati drugačnemu načinu hranjenja, spalnih navad,...opazovanje obnašanja, govorjenja,...drugih otrok je verjetno v dalj časa trajajočem druženju (ne samo ura ali dve na igrišču v naši prisotnosti) zelo koristno za naše malčke
- in da ne boš mislila tudi meni pri 11mes zaupat otroka nekomu zdi zelo hitro....je pa nejc po 1 mes v varstvu tako užival, da se mu skoraj nikoli ni mudilo domov, ko smo prišli po njega....zelo se nas je razveselil, potem bi se pa on še malo igral s prijateljčkiuser posted image
sorry sam mogla sem še neki sfilozofirat na to temo, ker ko sem prebrala tvoj odgovor sem dobila občutek kot, da sem prej neki čist brezveznega odgovorilauser posted image


mimi, hehe, saj nisem nič za slabo vzela; vem, da me hočeš potolažit, da je vrtec čisto ok - kar gotovo je - samo sigurno je pa za malega otroka boljše, če je pri mami - tako vsaj stroka - beri Znanost o vzgoji, not maš kup SCI člankov v literaturi navedenih, pa tudi citirano je vse, tak da se da preverit čisto strokovnouser posted image .
Sicer pa: jaz ne grem v peskovnik se z ronjo igrat - mam vedno še Lejlo v rokah in nekak se mora v peskovniku z drugimi otroki kar sama znajtuser posted image . Kar se tiče hranjenja in spalnih navad so pri nas kar take kot v vrtcu - vsaj kar sem do zdaj videla - edina razlika je to, da si tam vzamejo pogrinjek - kar pa sploh ni slaba ideja in jo bom mogoče skopiralauser posted image .
No, upam, da bo Lejla tudi rada hodila v vrtec in da bo Ronji še naprej tako všeč... Potem se ziher ne bom nič sekirala.

dobr da me ne vidte in ne slišiteuser posted image ....delam tisto kar najbolj sovražim, non-stop gor vlačimuser posted image ....

hehe, dokler to delaš na samem ni panike - sem pa enkrat pisala izpit zraven ene, ki je cel izpit to delala!!!user posted image user posted image user posted image Najrajši bi jo zadavila! Ziher sem vsaj eno oceno slabše pisala zato! Sploh se nisem mogla skoncentrirat! Cel razred je je imel pol kufer (lahko zamenjate kufer za kaj drugega po želji;)

O boleznih in vrtcih pa....tudi jaz bi se za kako leto najraje prelevila v profesionalno vzgojiteljico ali varuško mojih otrok, samo nimam j.a.j.c.

krtexx, kako to misliš, da si ne upaš? Saj ni to neka atomska znanostuser posted image
Varstvo naših malčkov - itak jim je med vrstniki bolj fanj kot z nami zategnjenimi starci.

Hehe, speak for yourselfuser posted image . Jaz sem še čisto primerno otročjauser posted image .

ulla, wellcome back! Jaz tudi obožujem knjige!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:35:03   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

ne tak suh kašelj je, un ta zoprn, sicer je šele danes začel.


eh, to je pa drek. čimveč inhalacij, pa v tem primeru lohk daš kaj za lažje izkašljevanje, oz. zvečer za pomiritev al kok že gre touser posted image kak slezov sirup, pa smrekovi vršički, k nardijo film dol....

user posted image user posted image pocajtejte se...

krtekxx kr uredu smouser posted image glede na nočuser posted image



inhalacije niso problem, ker našmu patriku full dogaja k delamo inhalacije v kopalnici, vriska in se reži na ves glas. user posted image mal hecn je ta otrokuser posted image


aja, pa da povem da je ta naš vražiček pravi vragec, ga kregam ker tolče po šipi on pa men lupčka dajeuser posted image



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:35:38   
Zvezdica
zvezdica da boste čimprej zdravi, vam pošiljam user posted image


hvala user posted image

a si kupila tist mlekec?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:37:59   
sonček33
Zvezdica, nisem še, greva jutri al v čet v Mullerja pa bova nabavila. Hvala , sem se pozabila zahvalit za info.

Patrik je car! faca. Ampak mami, a ne da deluje?user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:38:37   
Ulla80
ulla a noč ti pa ni bila všeč


sonček ne padam glih dol od navdušenjauser posted image

trikrat sem tamaumu nos spirala in sesala, dvakrat sem bla pri uli, pol proti jutru sem ji calpol dala, k je tulila da jo zobek buba ( ji petice izraščajo), tamal mi je ziher ene petkrat kozlal, smo dobesedno v kozlanju ležaliuser posted image user posted image

ta da ja - navdušujočeuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:39:26   
sonček33
ja ulla pol pa še vam enouser posted image , da boste prej zdravi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:46:28   
Jancci
Sem včeraj ob 23.30 prišla domov. Sem tam eno pivce spila, sem si rekla, da bo mogoče kej boljš, ker sem bila čist napihnjena, mi je pa celo štalo naredilo. Sem ene 2 uri spala, potem sem bila pa vsake pol ure na wc-ju... jest še nisem kaj takega doživela. Voda je tekla ven user posted image user posted image Pa tok me je v trebuhu zvijal.. sem šla zjutraj takoj k dr., pa je rekla da je možno da je bil kakšen rota virus in naj jem medicinsko oglje in bobi palčke in naj veliko pijem. Zdej sem meto poturila taščici in tastu, jest pa zobam tele palčke. Sej sem že mal boljš no. user posted image user posted image Še dobro, da je mala spala celo noč.! user posted image

ALi je možnost da ima Klara kak poskok v rasti, ker bi ona skoz jedla pa ful je aktivna po tleh....

Pomoje je res to..če se ne motim sta z Meto približno isto stari. Prejšni teden ni skoraj nič jedla, ta teden bi pa samo jedla skos. Kar za mano lazi , me za hlačnico vleče in dela amamamaammmm user posted image user posted image

Barba kere sokove od hipa mu daješ? A je to v redu, ker jest sem oram tut neki zmislit, ker ona NIč ne popije. Sicer mi je P rekla, da popije toliko kot rabi, samo ne vem no.. kolikor je meni znano je človek 70% iz vode. Mogoče pa Meta ni? user posted image user posted image

Khurde ti jim kar odpelji tisto kužico. Barabe!!!

Ulla na dan z besedo! Kaj si mutila tu gor?? user posted image

Niia jest imam zdele eno jaknico iz HM za meto, pa je 86 in malo rokavčke zaviham pa je ql. Če je pa mraz ji pa odviham namesto rokavičk. user posted image Tko da boljš vrjetno večje naročit. Sej boš šele čez kakšen mesec dva rabila.

Ronja ITAK da si ti najboljš kar je možno za tvoje otroke!!! Milim pa, da Je Mimi hotela povedat, da je tut vrtec fajn, ker ni vedno mamice nekje zadaj, pa tut če 10 m stran gleda.. otrok to čuti. Samostojnst je pa tudi ena od stvari, ki jo tako mali že lahko malo spozna. V življenju je zelo pomembna. Ker potem vidiš, ko gre otrok v 3 razredu v šolo v naravi pa mu mamica spakira kufer in je totalno nesamostojen. Če si preveč zaščitniški lahko otroku zjebeš cel lajf. Je pa res vprašanje kdaj otroku prerezat popkovino? A pri 11 mesecih a pri 3 letih a pri 5ih?? Eni jo še pri 30ih niso!! user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:50:00   
ronja
Ronja...da ti nimaš samozavesti? NE bi reklauser posted image

hehe, sonček, videz varauser posted image . Ne resno, jaz sem vesela in gofljava in za ene stvari vem, da mi še kar grejo (otroci, kuhanje, ustvarjanje), ker mam pač na teh področjih zaenkrat kar precej uspeha glede na vložen trud. Tam sem relativno samozavestna. Za druge vem, da "I suck" na celi črti. In tam niti približno nimam samozavesti. Za ene še ne vem in tam tudi nimam samozavesti, ker pač ne vem, kako mi bo/bi mi šlo.

tek: zelooo rada bi šla tečt...sam pri nas je tako, da bi šla lahko šele zvečer, ko je tema, mene je pa strah in ne upam...če pa grem čez dan, bojo pa rekl, če nimam druzga dela, kot tekat naokoli user posted image ....mi pa edino tek pomaga pri postavi in nasplošno rada tečem,...v 0Š sem kar velik tekla, nekaj še v SŠ, pol se je pa zaklučl user posted image

Sem mela sošolko na faksu, ki je mela isti problem. No, ko se je preselila v mesto, je bilo ok. Sicer pa: jaz sem vedno tekla ponoči, čez dan mi je bilo škoda časauser posted image , al pa se prej nisem mogla spravituser posted image . Edino une tadolge - 35 in 40 km teke sem naredila čez dan, ker bi ponoči predolgo trajalo.

kar se H2O tiče tudi mene zanima...

ma obremenjujem se zaradi okolice, razni komentarji...zadnjič me je en prašov, če je meta že kej shujšala

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 9:59:45   
Zvezdica
trikrat sem tamaumu nos spirala in sesala, dvakrat sem bla pri uli, pol proti jutru sem ji calpol dala, k je tulila da jo zobek buba ( ji petice izraščajo), tamal mi je ziher ene petkrat kozlal, smo dobesedno v kozlanju ležaliuser posted image user posted image


uh, jast se nima kaj pritoževat, budni smo bili sred noči enkrat, posesali nos, je tulil pol ure, ker ga nisem v lupinici okoli nosila.... pol pa zaspal. je pa res da sem šla sama spat ob enih, smotka.


Ulla, za ulo in neota user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:05:03   
Zvezdica

kar se H2O tiče tudi mene zanima...


sem že povedala, men je to stroj stoletja.  Ker res tam na ploščicah se tolk ene umazanije nabere, to pa sam z vodo počisti, pa vedno diši po svežem, ker jast sovražim vonj cvetja in sode iz ajaksov in raznih čistil.

Zdaj je že tanov zunaj, me kar mika, da bi tega zamenjala, ker tega smo res strošili.

Zdaj si moram kupit tega robotka sesalca, ga ma moja tašča in je res tak cortko, pa vse sam popedena. user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:09:17   
Jancci
Dej Zvezdica link za ta parni sesalec. Jest sem si zadnjič enega parnega pri sosedi sposodila pa sem fajn wc spucala. Je pa kar agresivna tista para a kako?

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:09:41   
ronja
Ronja ITAK da si ti najboljš kar je možno za tvoje otroke!!! Milim pa, da Je Mimi hotela povedat, da je tut vrtec fajn, ker ni vedno mamice nekje zadaj, pa tut če 10 m stran gleda.. otrok to čuti. Samostojnst je pa tudi ena od stvari, ki jo tako mali že lahko malo spozna. V življenju je zelo pomembna. Ker potem vidiš, ko gre otrok v 3 razredu v šolo v naravi pa mu mamica spakira kufer in je totalno nesamostojen. Če si preveč zaščitniški lahko otroku zjebeš cel lajf. Je pa res vprašanje kdaj otroku prerezat popkovino? A pri 11 mesecih a pri 3 letih a pri 5ih?? Eni jo še pri 30ih niso!!

Jah, lej, jaz nisem bila nikoli v vrtcu, mami je bila z mano doma precej več ko eno leto (ne vem več točno, mislim da nekje 2 leti), pa recimo NIKOLI nisem mela problemov s samostojnostjo - to pa res ne. Pri 4ih sem bila s teto, ki je sploh nisem poznala na morju v kraju, ki ga nisem poznala, pri 8ih letih sem recimo bila sama na morju, da sem počakala izmeno (eni so šli domov, drug dan so drugi prišli), v šoli v naravi sem vedno jaz druge tolažila in mi je bilo za umret smešno, kako lahko kdo pogreša starše, če pa se mamo tako fajnuser posted image . po moje ni odvisno od tega, koliko časa sta skup, ampak kakšen je njun odnos.

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:11:33   
ronja
Zdaj si moram kupit tega robotka sesalca, ga ma moja tašča in je res tak cortko, pa vse sam popedena.

to si bova pa tut midva.

Za h2o je pa ena kolegica rekla, da tavelikega sranja ne pobere -jaz bi ga pa ravno zato mela... jaz bi nekaj, kar vzameš po kosilu, 3x potegneš, da gre tahujše stran... kaj bi to bilo?

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:14:13   
nina166
Dan!

Današnja noč spet ni bila bogvekaj Do enih 2 je še kar lepo spala, pol pa smo imeli kašljanje, bruhanje, preoblačenje, cartanje, da se je bušek malo umiril, malo ležanja, spet kašljanje, spet cartanje in šetanje po dnevni gor in dol, spet za par minut ležat, pol pa grozen jok, spet cartanje, spet malo ležat, spet jokcanje, spet vstat in cartat, spet malo ležat, spet grozen jok, spet vstat...tako je blo do jutra. Zjutraj pa je bla čisto zdelana...sam na mene se je naslanjala, jokcala, čist brez energije. Sem ji dala mal calpola, ker mislim, da so krivi zobki...pol mi je pa na rokah zaspala, zdaj pa spi v kinderpetu.

Pa še včeraj je padla v dnevni in ji je iz dlesni malo kri tekla...še sreča, da ni šel zobek.

Zdaj pa vas grem brat za nazaj in malo pokomentirat

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:21:28   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zdaj si moram kupit tega robotka sesalca, ga ma moja tašča in je res tak cortko, pa vse sam popedena.

to si bova pa tut midva.

Za h2o je pa ena kolegica rekla, da tavelikega sranja ne pobere -jaz bi ga pa ravno zato mela... jaz bi nekaj, kar vzameš po kosilu, 3x potegneš, da gre tahujše stran... kaj bi to bilo?



to je parni čistilec, ni sesalec in čistilec hkrati. S tem se pač pomiva.

jast bi tud kaj tazga k je 3 v 1user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 27.10.2009 10:22:03 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:30:47   
ronja
hehe, ja če grem 3x čez: z metlo pa še 2x s krpo za pomivanje po tleh, potem ziher vse poberem. Samo iskreno: meni se to ne da vsakič po kosilu... Kaj takega potem res ni ali kaj?

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:32:35   
Jancci
NIKOLI nisem mela problemov s samostojnostjo

To pa vrjamem! user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:35:01   
mimi30
Zdaj si moram kupit tega robotka sesalca, ga ma moja tašča in je res tak cortko, pa vse sam popedena. user posted image

user posted image mi ga vedno opazujemo v nakupovalnem centru kako pridno delauser posted image ....smo se že enkrat pogovarjali, če bi ga k nam prinesel in bi mi to sprobali na majhni kvadraturi z veliko ovirami in mačjimi dlakamiuser posted image

H2O mi ga imamo....čistim z njim parket, ploščice(niso ravne) sicer tud sam bolj neučinkovitouser posted image , grem vedno zadi še s čim, ker mi pobere kakšen prah ali dlake in mi jih pol vleče okol....da ne bote misle, da ne posasam prejuser posted image , sam naš dlakasti mačekuser posted image , zdej gre pa že men tud včasih na živce.....včeraj sem celo bolho pokasirala od njegauser posted image , celo me je pogrizla.....mi pa sploh ni jasno kje jo je staknil, če je skoz notuser posted image

spali smo boljše, noski so še kar polniuser posted image .....samo glede na ullino noč se sploh ne pritožujem in sem v bistvu super....ulla, a boš počakala do čet. al greš prej do P.?

Kiara men se ne zdi nič presuha.

men tud ne

khurde, kaki idioti so eni....prijavit jih je treba.....upam, da kužiki še uspe pobegnituser posted image

krtekxx, glede vode jaz delam tako kot ulla.....imam jo v kozarec natočeno, žlico not in pol za vsak, ko grem mimo ji eno žlico uturim....drugače tud noče pit,  z nobenimi nastavki, iz nobene flaške ali lončka, samo igra se

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

ma obremenjujem se zaradi okolice, razni komentarji...zadnjič me je en prašov, če je meta že kej shujšala

user posted image user posted image user posted image oprost sam men je to smešno, kak je folk prsmuknjen....jaz sem pa že večkrat slišala komentar kako je špela močnauser posted image , ker ima takšna lička

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

aj lov u ulla verj mač, zdej bom pa loh spala ane? 

Ploha, a je fejst zanimivouser posted image user posted image user posted image




_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:55:06   
mimi30
v pon. 2.11. sem vidla, da imajo v Hoferju pajacke v akciji, če katero zanima 

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 10:57:44   
mimi30
inhalacije niso problem, ker našmu patriku full dogaja k delamo inhalacije v kopalnici, vriska in se reži na ves glas.

zvezdica, ja, fajn, da če že morjo bit, da ni borb in jokauser posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 11:03:52   
Zvezdica
mi ga vedno opazujemo v nakupovalnem centru kako pridno delauser posted image ....smo se že enkrat pogovarjali, če bi ga k nam prinesel in bi mi to sprobali na majhni kvadraturi z veliko ovirami in mačjimi dlakamiuser posted image


ja tkole je, ta robotek pravi, da je ovire treba umaknit, meni ni panike, sam da on sam sesa, ker sesanje je men temaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

H2o, za mačje in pasje dlake ni, je pa res, da maš potem sterilne ploščice user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image oprost sam men je to smešno, kak je folk prsmuknjen....jaz sem pa že večkrat slišala komentar kako je špela močnauser posted image , ker ima takšna lička


a se hecaš? ma jast bi ga nekam poslala...močna ja pa jade. ma en  folk si sam še user posted image zasluži.

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 27.10.2009 11:16:30 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?