|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:21:03   
petra88
OO MA STE ŽE NA 3 DELUuser posted image user posted image user posted image
jst pa tam na drugem čepim in čakam da bo ktera kaj napisalauser posted image user posted image
sm se lih prej prjavla na izpit, se mi zdi da je lih 10.9., morm it prov gledat.. ja desetga ob 14:30 user posted image boste tist cajt pa name mislile da ga nardim user posted image se matram eno zloženko zdej delat, da mi priznajo praxo.. dejte se mal spomnt na okrogle trebuhe in kako ste se pripravljale da teli naši čmrlčki pridejo vn, mam lih tako temo pa se mi zdi ogromno prostora za napisat, v glavi imam pa bolj malo user posted image
kako ste drgač?
naš se nekaj na kolena postavlja in hoče plezat po meni, drgač smo pa še kar na kobacanju. in brezzobi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:38:16   
Ploha
petra: nimaš šans, boš kr mogla pridt, ker mam jst tud 10 izpit, 11 mamo pa srečanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:47:19   
Ploha
petra: jst sm se tko prpravlala, da sm skos mela v glavi da bom doma popadke dobila in šla v P res samo na iztis, pa ni blo tako, so mi tm sprožl...pa s traktorjem sm se vozila, da bi se začel kej dogajat, pa ni  blo nč...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:50:18   
Anonimen
pa s traktorjem sm se vozila, da bi se začel kej dogajat, pa ni blo nč...


bi te mogla jst peljatuser posted image user posted image bi rodila še če neb bla nosečauser posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:54:53   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pa s traktorjem sm se vozila, da bi se začel kej dogajat, pa ni blo nč...


bi te mogla jst peljatuser posted image user posted image bi rodila še če neb bla nosečauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:55:17   
snikolina
Ob kateri uri pa se to dobite v celju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:58:43   
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pa s traktorjem sm se vozila, da bi se začel kej dogajat, pa ni blo nč...


bi te mogla jst peljatuser posted image user posted image bi rodila še če neb bla nosečauser posted image user posted image

al pa moja tašča z motorjemuser posted image ....se je peljala po bregu dol in čez cesto po travniku in kričala ustavte me, zraven pa na gas tiščalauser posted image ...pristala v kopici sena


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 11:59:31   
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: snikolina

Ob kateri uri pa se to dobite v celju?

snikolina, na seznamček poglej in se pofočkaj, da te dodam....kje si se skrivalauser posted image


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 12:02:11   
mimi30
špela očitno še ni pripravljena na GHuser posted image ....zdajle se je tolk časa jokala, dokler nisem prekinla z dajanjem krompirja in mesa ter dala ven zizo....pol ko je vidla, da si jo bom ven dala je pa začela am,am,am z nasmeškom na ustih in pogledom direkt v joško

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 12:08:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

špela očitno še ni pripravljena na GHuser posted image ....zdajle se je tolk časa jokala, dokler nisem prekinla z dajanjem krompirja in mesa ter dala ven zizo....pol ko je vidla, da si jo bom ven dala je pa začela am,am,am z nasmeškom na ustih in pogledom direkt v joško


tko men dela neouser posted image ni šans, ono mu je kr tko mal, za zabavo, pa ko je situser posted image user posted image drgač pa sam joška...

ej mimi, kaj če bi se ekstra nardil seznamček kdo pride na srečanje, na onem se kr zgubi nekakuser posted image

(odgovor članu mimi30)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 12:26:52   
khurde
mimi, tko mam tut jaz nekak... midve imava uvajanje GH samo med obroki, v bistvu med dvema dojenjema, drugače ni šans. pa še to je bol ko ne igranje, poje niti dve (poravnani) žlici ne... in zdele sva mele tut 3 dni pavze z uvajanjem, ker ji neki ni bilo in sem jo pal sam dojila. in sploh ni šans, da jo grem lačno z GH futrat, ne sodeluje user posted image ona ma to GH kot prigrizek med dvema obrokoma dojenja user posted image mah, bo že, nobena ne bo verjetn v OŠ za malco hodila otroka dojit user posted image

moja spi, jaz farmo pedenam, prej sem pa na vrtu stročji fižol pobirala z malo v slingu... pa ful sodeluje, sam ona listke trga pa prežvekuje na skrivaj user posted image če bi GH tok z veseljem jedla......... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 12:32:16   
petra88
petra: nimaš šans, boš kr mogla pridt, ker mam jst tud 10 izpit, 11 mamo pa srečanje


aja, 11 je. o pišuka, zdej sm ga pa zaj* user posted image a 11. je 5ek? sam ce je men mal daleč useeno.. edin spetko je s primorske, a ti tud greš? bi lah šli skupaj..

petra: jst sm se tko prpravlala, da sm skos mela v glavi da bom doma popadke dobila in šla v P res samo na iztis, pa ni blo tako, so mi tm sprožl...pa s traktorjem sm se vozila, da bi se začel kej dogajat, pa ni blo nč...


sej jst sm se pa sankat šla par dni pred pdp-jem, pa tud ni blo nč user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 12:34:43   
Ploha
jt tud farmo spedenala, sm ananas posadila user posted image user posted image

zdj pa učit....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 12:42:25   
barba

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pa s traktorjem sm se vozila, da bi se začel kej dogajat, pa ni blo nč...


bi te mogla jst peljatuser posted image user posted image bi rodila še če neb bla nosečauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image men je fotr obljubljav vožno v gmajno s traktorjem, sam nebi nč pomagal ... so mogl kar v P sprožituser posted image user posted image user posted image

Aaaaaaaa vsak pon. kolnem vso žlahto. Včeri popoldne so spet imel Tineta ful po rokah, dons pa jst gagam k hoče bit sam pr men, nč nebi spal, ...
Da o tem kakšna je bla noč sploh ne govorim. Podn! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, jst se pofočkam za srečanje. Za ziher bom pa en dan prej vedlauser posted image



_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 13:10:06   
mimi30
SREČANJE 11.9.2009 ob 10h

MESTNI PARK CELJE

  1. ULLA
  2. PLOHA
  3. BARBA
  4. MIMI
Pot: po avtocesti do Celje center; na izvozu levo in pol samo ravno čez tavžnt semaforjev, mimo železniške postaje (na levi), čez krožni promet, čez mostek, desno in pol je park in parkirišče kr na levi




_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 13:23:57   
mimi30
aha, ulla in khurde potem nimamo samo pri nas takšnih težav z GHuser posted image ....no zdaj sem ji spet ponudla pa je bila preveč utrujenauser posted image , ko se zbudi bo preveč lačna....skatka v kuhinji imam same neke male šalčkice, vilice za mučkat, žličkice in posodice in vse umazano sploh ne folgam niti v pomivalnega več pospravljat....pol še pa nejc, ki bi itak najraje skor hladno hrano jedel in preden juho ohladim in jo prelivam iz ene sklečke v drugo in žlico hladimuser posted image

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 13:36:35   
snikolina
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

IZVIRNO SPOROČILO: snikolina

Ob kateri uri pa se to dobite v celju?

snikolina, na seznamček poglej in se pofočkaj, da te dodam....kje si se skrivalauser posted image



Al sm skus prisotna, sam nimam kej pisat k samo s to farmo vn prhajate, kar je pa čist brezveze. user posted image

Glede srečanja, če dobim avto, prideva, če ne, pa drugič (če bo kdaj na vikend). Bi blo fajn, da grem še mal na šolo, pa internat počekerat.

GH-pri nas tako tako, ni kot obrok-poje pa vedno več, še vedno je glavno dojenje. Sem kar zadovoljna, glede na to, da je začel sprejemat šele kake 2,5 tedna nazaj.

Na nogah stoji že brez problema, seveda ob opori, kobaca itak, puzanje je preskočil, povštre pa še kar natepavauser posted image - to je nespremenjeno.

Če sem kej pozabila, pa še dopišem.
ČAV BAV

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 13:39:17   
krtekxx
Jest tole ne zmorem vse prebrat.
Srečanje v Ce
: že kuj povem, da me ne bo, ker ne vem, kje bi staknila en dopoldan cajta. Drug teden mamo mi (s fanti) uvajanje v novem vrtcu.
Hrana: jest mam dost teh kuhcarij po 2 dcl. Sem danes šla v Mullerja in nakupila ene kašice v prahu, pa ene v piksnah in zdele bo že mogla tole jest, če bo hotla. Kar naprej ji kuham ene reči, ona pa sam usta zapre in glavo stran obrne. Sam v WC mečem.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 13:51:20   
snikolina
Kar naprej ji kuham ene reči, ona pa sam usta zapre in glavo stran obrne. Sam v WC mečem.


Isto pri nas. Sem tut kašice nakupovala, pa kakšno sveže sadje mu dam in to je to. Aja, pa juhico tut skuham, k to pa je. Saj bo boljeuser posted image

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 13:54:27   
Jancci
Jest tut na druged delu čepim in čakam kaj se bo zgodilo, pa ništa. So kar zaklenil vse skupaj. Sem bila že čisto zgubljena, še dobro, da sem vas našla... user posted image

Naša noč... user posted image .. kr neki.. zadnje čase gre spat ob 20ih, potem se pa zbudi ob 22ih, 1ih, in 4ih. To je že zdej par dni. Pa joče v spanju in hoče cuzat. Nimam pojma kaj ji je? Danes ima tud čist rdeča lička. A je možno, da ji zgornji zobki ven hodijo, ker ima čisto belo dlesen? A je možno, da ima zato rdeča lička??

Srečanje... a dlje se niste mogle zment? user posted image Čakaj, a ni središče Slovenije nek v Vačah?? user posted image Mojo vrjetn glih kap preden do Celja prideva!?? No jo, mogoče se bova vseeno skorajžle? Imamo pa naslednji dan eno poroko vna Primorskem, tako da bo ful ene vožnje... Bi bilo fino, če gre še katera iz gorenjske, da se skupaj peljemo???!

GH.. pri nas pa zaenkrat ni problemov. Vse je kar ji dam in je v bistvu cel dan lahko brez dojenja. Jo pa pocrkljam sem pa tja malo z joško, če vidim, da si želi. Pa itak mora pit, ker po flaški ji še ne gre najboljš. Je ravno jedla govejo juhico z nudeljci in mal sirčka notri naribanega. user posted image Imava pa ponavadi ob 4ih zjutri joško, ob ene 8ih sadje, 10ih kakšen piškot, 12ih zelenjavo, juhice..., popoldan spet kakšno sadje in okrog 18ih mlečno, pol pa še joško pred spanjem. Kar fajn.

Khurde dobra je tvoja mala tam z blitvo. user posted image

Sem mislila, da bom cela polomljena po 3atlonu sem pa k rožca! user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 14:06:08   
Anonimen
a zdej bote pa kr vse neki jamraleuser posted image user posted image to je vseslovensko srečanje in ima da se ga udeležiteuser posted image ne sploh ni odgovor, edin v primeru kake hujše tragedije se vam oprosti izostanekuser posted image

(odgovor članu Jancci)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 14:10:51   
sonček33
Ulla je nardila vse slovensko srečanje  skoraj pri njej doma...me kle z gorensjke mamo do celje skor tko kot do morja....in naš Lovro, ki se noče špeljat z avtom niti od nas do mojih staršev, ki sta 3 km stran...Mi relacije manjše od 5 km naredimo vedno peš z vozom, ker je bistveno lažje, hitrejše in manj živcev gre.

Ni šans da prideva do CElja.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 14:24:33   
krtekxx
in naš Lovro, ki se noče špeljat z avtom niti od nas do mojih staršev, ki sta 3 km stran.

O lejga, ta je pa tak kt naša princeska. Sem danes od Kranja do doma (7km) morala 2x ustavit in jo potolažit, drgač bi se zaradi histeričnega joka zadušila.
Ulla, ti k vse veš, kdaj bo bolje?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 14:32:36   
sonček33
Krtekxx tudi jaz čakam boljše čase....
Moj mali škrat je danes star 7 mesecev. LOvro rtm.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 14:41:59   
uršika***
Hvala za info o spreganju Sonček!!! Saj nisi huda, če se tukajle bolj pogovorno kaj našrajba, a ne, da nisi huda??

glede čajev mi ni nobena odgovorila - če lahko dam tamalem za pit navadni sadni filter čaj - seveda nesladkan?


Tako, pa sva z Alenom spet ostala brez atijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes zjutraj sem ga odpeljala k zdravniku, ponoči ga je vročina kuhala, mrzlica tresla, skup mi je lezuuser posted image user posted image user posted image
Živa groza. komaj si je mal križ pocajtu, že nove tegobe,.... mah tak je lajf. upam, da ga dans zvečer odpustijo in ne bo tam prespal. tko sem nesrečna. user posted image user posted image user posted image user posted image

ne morem brat in komentirat, tko sem zmatrana,.... še dobr da ima mami tamalga

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?