|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
26.6.2010 21:24:49   
Sempervivum
Lučka, ti kar puščaj user posted image , dokler so te solzice solze sreče, naj jih nikoli ne zmanjka user posted image

Neža, tebi pa hvala za tortico. Želim ti, da boš vse življenje srečna. Karkoli boš že počela.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Otročki po IVF/ICSI
26.6.2010 23:39:26   
obayifo
Neža, vse najboljše! Tut Enej ti pošilja velkega cmoka in prav, da dobr ve, kako je to z zobki in da bo zdej vse ok, sam da so lepo ven pokukal! Mami Lučka, te solzice pa čist razumem user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.6.2010 8:25:20   
biba007
Bibon končno spoznal čudoviti smejčikiuser posted image . Ažbeta in Jakobauser posted image . Kakšna hrustka sta!!! Pa trepalnice - ooooo - kot ultra reklamica za long-lasting-mega-lash maskaro!!!! Lepa-lepa! Pa še luštno mami atija imatauser posted image .

Se bo pa moral Bibon še malo podučiti o avtoriteti ... smo slišali, da s pravim grifom znajo tile otročiči celo spatuser posted image

Lučka in Neža, ČEsTITKEuser posted image . LBjček tudi pošilja lupčka. Obemauser posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.6.2010 9:02:39   
gapii27
jutro

čestitke slavljencem še od nasuser posted image

mi tud spoznali malega bibona, bibo in grande bibon luštna family ste...
smo ju včiraj mal preveč prehvalili in ga je Jakob začel sračkati danes že ob 5.00 in še pol Ažbeta zbudiluser posted image
no do 6.00 smo mel fešto pol pa spanje naprej...

pojemo kosilo in šibamo na štajersko, v domoče okolje... da vzpostavimo normalni ritem.... tu sta non stop ko na ringlšpiluuser posted image
ju babi in dedi kr sušeta okol, te pa bljuvata -kot reče bibon sipaj še pa jošuser posted image

lepo nedeljo vam želim

caw

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.6.2010 11:35:15   
Sempervivum
Še kavica manjka za SUPER nedeljo user posted image

user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.6.2010 22:19:43   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Še kavica manjka za SUPER nedeljo user posted image

user posted image


To pa veeeeeeddddnooooo!

Kje pa ste vse? user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Otročki po IVF/ICSI
27.6.2010 23:21:22   
Sempervivum
Jaz s sončkom čvekam na Kuhajmo skupaj user posted image  Se nama pridružiš? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Otročki po IVF/ICSI
28.6.2010 9:14:27   
gapii27
user posted image dan dan dan

no se že pozna, da smo domauser posted image   lepo spali danes... zdej pa že tudi pančkata zunaj v vozičku, mami pa hitr mal pošnofkat na rruser posted image

pa res ste vse poniknile v neznano...a ste že vsi na dopustu?

lep dopoldan

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Otročki po IVF/ICSI
28.6.2010 9:23:23   
lučka 25
Dobro jutro user posted image

Sevidi, da smo vse več na zraku, kot za računalnikom, ali pa nas daje poletna utrujenost user posted image . Za prebrat je še energija, za kaj več pa....user posted image

Mive z madam sva do jutri še sami, tako da sva bolj v mama hotelu, tko za čez dan.
Danes greva torto naročit, ker mamo v soboto žurko za Nežin roj.dan. Pa se mi še ne sanja kakšno.user posted image
Pol pa kakšno cunjo za mami kupit, ker za petek, ko mava z dragim obletnico mature (že 15. user posted image ) moram bit pa ja šik user posted image .
Ja kaj čem rečt, naporen vikend nas čaka. V petek greva na obletnico mature, v soboto žurka za Nežo, v nedeljo piknik za tasta,....Sej ne vem, a bom shujšala od prehudega tempa, al se bom zredila zarad preveč hrane?user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Otročki po IVF/ICSI
28.6.2010 11:12:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Jaz s sončkom čvekam na Kuhajmo skupaj user posted image  Se nama pridružiš? user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ah, sem šla kar NCIS zijazit, sem še imela nekaj najnovejših delov za pogledat.

lučka - hehe, sta pa res tile dve možnosti aktualni. Me pav zanima katera bo veljala user posted image Uživajte!

gapiii & bibonček - vidim, da ste se superca imeli! user posted image

Mi smo se pa po petih mesecih neprespanih noči zbudili le enkrat! user posted image user posted image user posted image user posted image Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! (tok tok po lesu)


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 28.6.2010 11:14:43 >

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Otročki po IVF/ICSI
28.6.2010 14:23:58   
ledenka
hello hello user posted image  sam da vas pozdravim, M. trenutno spi, utrujen od vrtca user posted image  zgledalo je kar ok, bomo videli, kako bo naprej...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Otročki po IVF/ICSI
28.6.2010 22:14:27   
Goldy
Pozdravček še od nas!
Malo bili doma, malo pohajkovali, malo se kopali, skratka uživali. user posted image user posted image  Danes pa spet službaaa.user posted image

Cmok vsem otročkom!!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Otročki po IVF/ICSI
28.6.2010 22:39:13   
sapi
Smo se za podaljšni vikend  neplanirano potepali po morju. Mala miškolinka je uživala, saj je bila cele dneve zunaj na morskem zraku. Bilo je super vendar paše biti spet doma.

Čestitke Neži za 1. rojstni dan user posted image .

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Otročki po IVF/ICSI
29.6.2010 7:06:34   
Reby
Dobro jutro!

Tomi časti za 10 mesecev user posted image

user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Otročki po IVF/ICSI
29.6.2010 8:42:40   
mojsonček
Jutrčka iz pisarne!

sm vam kr mal fouš, k lahko še mal počvekate, men enostavno ne znese... služba, otroka, gospodinjstvo, celo kkšn tek si privoščim in je dneva konc... zvečer kdaj mal buklco odprem ja no pa kkšn fuzbal je treba tut pogeldat... prinčipesa je skrajnež... al celo noč zbujanje al pa 12 ur v komadu... tut nam nagajajo zobki pa mal trmica pa podoživljanje vsega lepega kar se je čez dan zgodilo... pestro je...

lepo bodite

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Otročki po IVF/ICSI
29.6.2010 21:19:02   
Goldy
Ojla!

mojsonček - verjamem, da komaj loviš minute....user posted image  Praviš, da je Z skrajnež??user posted image

reby - čestitke Tomiju! A mu pošilja enga lupčka!

sapi - user posted image  za morjeee in da ste uživali!!

lučka - še enkrat čestitke Neži za prvo svečko! Da bi bila zdrava, vesala in nasmejana, no pa tudi mamica in očka!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Uživajte v vikendu!

ajsi - je Ma navdušen nad vrtcem???

semper* - kako kaj Klemen?? In kako kaj ti???user posted image

seren* - user posted image  za spanje. Držimo pesti, da tako nadaljujete....user posted image

gapii in biba - lepo da ste se spoznali!user posted image  Pozdravčke vsem trem fantinom!

sonček - kako kaj L?

kruce - a kr delaš?user posted image

obi - sta z Enejem zdaj zaključila s fizioterapijo?

blanč - pozdravček v sosednje mesto!user posted image

Grem pogledat kaj se dogaja s kosilom za jutri.user posted image  Našo malo miss je danes pazila teta in babi, jutri grem jaz malce kasneje v službo in potem vskoči oči. Včeraj je bil tudi oči varuška - pa sej ne vem kdo bolj uživa - on ali mala miss. user posted image V soboto gremo na razširjen družinski izlet - na Gorenjsko.user posted image



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 9:27:05   
lučka 25
Dobro jutro

Evo, včeraj še porodniška, dans pa že dopust.........tako, da zdaj dam lahko vse 4 od sebe, ostali bodo pa okol Neže skakal user posted image  user posted image  user posted image  Ja pa jade, sej ne bi zdržala niti 1 uro.user posted image


se*, naj se mirne noči nadaljujejo.

ajsi, priden M. Zdaj pa bodi pozorna, ker kakšna kriza zna priti malo kasneje. Tako da ti svetujem, cartanje, cartanje, cartanje že zdaj. No, pa saj to se itak skoz.

goldy, vrjamem da je oči bolj užival v varstvu kot A. user posted image

sapi, super da ste uživali na morju.

reby, joj kar ne morem verjeti da je T že star 10m, samo saj drugače ne more biti, če je pa Neža že 1 leto. user posted image  Včasih kar mislim, da bodo naši otroci večno majhni navihančki.

mojsonček, ti naša delovna mamica. Vidim, da imaš res pestro. Čim bolj umirjeno poletje ti želim. A mala še kaj ziza?



Nič, grem jaz mal spiske delat, kaj je treba za sobotino žurko nabavt, pa da se počasi pripravimo na slavljenje.
A ja, pa še to, moja M je prišla že po 26 dneh. Ja, še nikoli v življenju v istem mescu nisem mela 2 M user posted image  Žal mi je, da ni uspelo ata na mamo, še 2 možnosti mava, potem gremo pa kar v 3 user posted image , da vidmo kaj bo ata Reš scopral.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 10:35:45   
lana70
Danes je pa točno eno leto, ko sem šla po Živo....


_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 10:49:03   
biba007
Dobro jutro, pupike moje... evo, da tole moje novopridobljeno dvoročno tipkanje s Sleepy Wrapom spravim še tule v koristne nameneuser posted image

Goldy, pridete na obisk?

Lučka, lepo praznujte s prinčipeso, za bratce/sestrice/duetke pa lahko ročno poskrbi tudi Reško. Saj veš, ko imate že tak luštkan muštrčekuser posted image .
In naj vrag pocitra taščeuser posted image

Ajsi, mene tudi zanima tole z nobl vrtičkanjem...

Reby, Tomi je pa res caruser posted image .

Sempre in Sonček, a tole s kuhanjem vidve čisto resno? Opa, opa, opa ... me bo prec zagrabila sub-gospodinjska zakompleksanostuser posted image

Lupčka vsemuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 10:51:12   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Danes je pa točno eno leto, ko sem šla po Živo....



Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image
Kako je kaj z liziko?

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 11:37:13   
gapii27
dan dan dan
no smo se že spravli skoraj na normalne tire...včiraj sta še bla pod vplivom gorenjske in čsit naspidiranauser posted image user posted image

danes sta že bolj pridna, skoraj že sončkauser posted image
smo prišli iz šetnje, Jakob se igra, Ažbe pa še spi...

goldy spoznali spoznali... je tale bibon ena luštna babncauser posted image .... jes pa mela tako tremo, da sn že misla, da me bo pobralouser posted image

lep dan vsem


(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 12:18:15   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

goldy spoznali spoznali... je tale bibon ena luštna babncauser posted image .... jes pa mela tako tremo, da sn že misla, da me bo pobralouser posted image

lep dan vsem




Akheeeeeeeeem, akheeeeeeeeeem, tremo?!?!? Pa počemu???? Pa ja ne, da Bibon grize? A se čem zasekirat???? Ste bli pa tkooooo lušten kvartetekuser posted image Je bil BibonGrande čisto impresioniranuser posted image

Ehej, pa tisto vaše s flaškoni ga je ABSOLUTNO PREVZELO: MAM je zakon!!!!! Smo včeraj nabavili eno, in evo, me že jaga, da popoldne skočimo po celo zalogouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 12:34:17   
gapii27
no sam, da je zgrabiluser posted image
ati že ve kaj je pravuser posted image ..dokler te on vabi v šoping, kr zagrabi... naš me sam bremzauser posted image


(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 15:10:23   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007


IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Danes je pa točno eno leto, ko sem šla po Živo....



Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image
Kako je kaj z liziko?



user posted image  spančka v košari......drugače pa smo ušli s Krka pred vročino, je bilo zjutraj ob 8.00 že 27 stopinj, smo samo spakirali....

..no mamice in otročki bi se lahko dobili na kakšnem dejtu v kakšnem živalskem a ?? Sicer je sedaj že vroče, ampak čez kakšen mesec pa bi šlo, kaj?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Otročki po IVF/ICSI
30.6.2010 15:12:20   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007


IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

goldy spoznali spoznali... je tale bibon ena luštna babncauser posted image .... jes pa mela tako tremo, da sn že misla, da me bo pobralouser posted image

lep dan vsem




Akheeeeeeeeem, akheeeeeeeeeem, tremo?!?!? Pa počemu???? Pa ja ne, da Bibon grize? A se čem zasekirat???? Ste bli pa tkooooo lušten kvartetekuser posted image Je bil BibonGrande čisto impresioniranuser posted image

Ehej, pa tisto vaše s flaškoni ga je ABSOLUTNO PREVZELO: MAM je zakon!!!!! Smo včeraj nabavili eno, in evo, me že jaga, da popoldne skočimo po celo zalogouser posted image user posted image user posted image





ja po slikci sodeč bi tut jst rekla user posted image , pride človek kr mal khm, kako naj rečem..zakompleksan? No, nekaj podobnega, sploh če še vedno ne gre nobena cunja na rit user posted image ........

...MAM??? Kaj je to?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?