|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:35:15   
farfala
James Joyce , Ulikses - za kozlat, knjiga z niti enim ločilom, veliko začetnico, um irala sem zravenuser posted image user posted image

Murkote in podobne pa jaz niti od daleč ne pogledamuser posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:42:05   
Anonimen
Ja drugače pa če odmislim tele cvetke slovenske literature zadnjih nekaj let ... bo pa tale Gospa Bovary, pa knjige ki smo jih imeli za maturo (Ljubezen, itd.) ... se spomnim, da sem se čez eno prebila samo tako, da sem z njo hodila po sobi gor in dol in vmes brala, ker če sem se usedla, sem v roku 1 minute spala user posted image .

khurde, stara moja ... kaj je zdaj z našim Arburetumom?


(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:42:41   
Tanja55
Joj zdej ste me spomnile, ko ze o klasiki govorimo...Gospa Bovary je se fajn, Ulikses se strinjam...muka, ampak knjiga, ki me je res namucla in mi je bla cist brez veze Andrej Beli: Peterburg...ojej ruski simbolizem...glava boli.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:44:29   
tasa_m
Men pa tudi slovesnka književnost ni najbolj šla: npr. Boj na požiralniku. user posted image
Kaj si nor, sem kr po par straneh zaspala..user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:49:07   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Prekletstvo v zlati kletki (resnična zgodba Urše Čepin)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
"Srečen, ker sem moški" by Damjan Murko


IZVIRNO SPOROČILO: Leela
od Jana Plestenjaka je tudi biser: Smeh ali solze.



Tole je verjetno tako slabo čtivo, da si niti ne zasluži naziva "knjiga". Sicer pa ne bi vedela, ker niti slučajno ne berem teh in podobnih kozlarij. Drugače je pa meni vse od Balzaca doooolgočasno.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:50:34   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

se spomnim, da sem se čez eno prebila samo tako, da sem z njo hodila po sobi gor in dol in vmes brala, ker če sem se usedla, sem v roku 1 minute spala user posted image .



to so bli zihr prišleki user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

khurde, stara moja ... kaj je zdaj z našim Arburetumom?


ta teden, sreda dopoldne? zs user posted image

Tanja55, sej pravim, da moram še enkrat probat z branjem; sam takrat no way, mi ni šla.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 21:51:05   
BAMBINA_
traneh za
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Men pa tudi slovesnka književnost ni najbolj šla: npr. Boj na požiralniku. user posted image
Kaj si nor, sem kr po par straneh zaspala..user posted image


Uuu, jaz pa Voranca rada čitam.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 22:12:00   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

Tanja55, sej pravim, da moram še enkrat probat z branjem; sam takrat no way, mi ni šla.


Ma ja, sej, probaj pa bos vidla...ne vem, men se zdi da ene knjige pac v nekem obdobju dozivljam pozitivno, pol cez nekaj let pa jih morda sploh ne morm vec prezvecit. In seveda obratno. Men je npr. bil v srednji soli blazno vsec Beneski trgovec od Shakespearja. Pol pa nikol vec, se film mi je bil bad.

Ce ti slucajno Flaubert ne bo sel pa probaj z Marcelom Proustom, npr. V Swannovem svetu. Pa se v slovenscini imamo krasen, res kvalitetn prevod...men je Proust velik bolj fajn za brat kot Flaubert, Balzac mi je pa dolgovezen. Joj,pa se Tolstoja sem se spomnila: Vojna in mir, ni sans da celo preberem...sploh mi ni sla. Vsekakor pa ne morem rect, da so to najslabse knjige, ki sem jih kdaj prebrala...no tisti omenjeni Peterburg je bil res svojega denarja vreden. O kolk sem trpela, jao...sam izpit sem pa naredila user posted image , celo z 10.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 22:32:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

traneh za
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Men pa tudi slovesnka književnost ni najbolj šla: npr. Boj na požiralniku. user posted image
Kaj si nor, sem kr po par straneh zaspala..user posted image


Uuu, jaz pa Voranca rada čitam.

Tudi men ima drugače dobre knjige, sam ta Boj na požiralniku pa mi ni in ni šel. Najhuje pa je bilo, ker sem ga pol na maturi imela user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
5.9.2009 22:43:44   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Ma ja, sej, probaj pa bos vidla...ne vem, men se zdi da ene knjige pac v nekem obdobju dozivljam pozitivno, pol cez nekaj let pa jih morda sploh ne morm vec prezvecit. In seveda obratno.

...


Vsekakor pa ne morem rect, da so to najslabse knjige, ki sem jih kdaj prebrala...


s tem se pa totalno strinjam, ravno zarad tega ne bi mogla rečt, da mi je ta knjiga ena najslabših, sem si jo pa zapomnila, ker mi res ni šla. in ji bom mogla enkrat še eno šanso dat. user posted image tko k sem si zapomnila triptih agate schwarzkobler, ker mi je bil zanimivo napisan... milijon detajlev user posted image

super, da si me spomnila na prousta. mi je bil všeč tisti del, combray, sam vsega pa nisem prebrala... si bo treba čas tudi za te klasike kdaj vzet, sej so ja klasiki z razlogom, verjetno user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
6.9.2009 20:05:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Men pa tudi slovesnka književnost ni najbolj šla: npr. Boj na požiralniku. user posted image


To je obvezna literatura na otorinolaringologiji user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
7.9.2009 22:29:16   
Anonimen
Pod svobodnim soncem. Nikakor je nisem mogla, ne v sestem razredu, ne pri davjsetih +.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
7.9.2009 22:42:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pod svobodnim soncem. Nikakor je nisem mogla, ne v sestem razredu, ne pri davjsetih +.


Jaz sem jo pa s težavo začela, samo potem ko se je pa enkrat dogajat začelo, sem jo pa kar požirala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
9.9.2009 11:53:16   
Lilita
v knjižnici sposodila



Ma nemoj, da se da v knjižnici izposojat Čepinovo, Murka ipd. bedarije?

Recimo, da razumem logiko prodajalca "samo da se trži in je denar",  ampak knjižnice?user posted image user posted image user posted image

Najboljše, da postane top izposojana knjiga leta user posted image .

Medtem poznam kar nekaj mladih kvalitetnih ustvarjalcev, katerih del knjižnice nočejo sprejeti ...


Verjetno bo kar držalo, da vsaka družba rabi dvornega norca, da ji drži lastno ogledalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
10.9.2009 22:42:23   
kaya2007
jaz čepinove, murkota in podobne zadeve sploh ne bi štela pod knjige. ampak ker vidim, da preberete tudi bolj "trivialno" literaturo, vas moram vprašati, ali je katera prebrala tudi knjigo od salome? me malo firbec matra, ne vem zakaj...

drugače pa ne bi mogla povedat katera je najslabša knjiga, ki sem jo prebrala. so seveda take, ki sem jih z muko dol spravljala, ampak to še ne pomeni, da so slabe? mogoče jih samo jaz pač težko berem user posted image

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
12.9.2009 18:12:49   
jar
DESA MUCK: PANIKA
DESA MUCK: PESKOVNIK BOGA OTROKA

teh bedarij res nisem mogla prebrat. pri prvi sem prišla do ene tretjine (že zato, ker sem v knjižnici čakala par mesecev), druge še tolk ne. kr nekej, res.

potem pa še: ČEFURJI, RAUS! sem brala podlistke v Delu, oz. samo preletetla sem jih, ker je to čist brez vezno nakladanje. in se res čudim, da je knjiga dobila neke strašne nagrade slovenske književnosti.

že dalj časa čakam na SALOME. upam, da bo ta uredu.

< Sporočilo je popravil jar -- 12.9.2009 18:15:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
12.9.2009 18:22:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zimska
Mislim, da si Pintar ne zasluži, da ga mečeš v isti koš. Sem prebrala knjigo in vse njegove kolumne, meni je knjiga ok.

Jaz Erazmove knjige sicer nisem brala, ga pa osebno poznam in to je definitivno eden redkih slovenskih "VIP-ovcev" z možgani. Včasih preberem njegove kolumne, ki so, po razmišljanju, krepko NAD povprečjem marsikaterega slovenskega kolumnista. To, da ima drugačen stil življenja od velike večine, pa še ne pomeni, da se ga da vtakniti v isti kalup kakor Urško Čepin ali, Bog ne daj, Damjana Murka.
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
ker vidim, da preberete tudi bolj "trivialno" literaturo, vas moram vprašati, ali je katera prebrala tudi knjigo od salome? me malo firbec matra, ne vem zakaj...

Mogoče pa tudi tebe prikrito, zaradi družbenih pritiskov, zanima takšna "trivialnost". user posted image Ja, jaz imam Salomejino knjigo doma. Če je še nisi prebrala, se mi oglasi na ZS ali e-mail, pa ti jo pošljem. Dobra je. Vsaj zame. Zame so vse to knjige - o inteligenci določenih avtorjev pa ne bi. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
13.9.2009 8:33:26   
sunny24
Vse, ki so ble za obvezno branje v OŠ in SŠ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
17.9.2009 21:48:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: farfala

James Joyce , Ulikses - za kozlat, knjiga z niti enim ločilom, veliko začetnico, um irala sem zravenuser posted image user posted image


Sem se spomnila svoje sošolke na gimnaziji, ko smo imeli maturo. Je potegnila ven ravno listek z Uliksesom. In medtem, ko je imela 10 minut, da se kao pripravi na ustni zagovor, je reva mislila, da je dobila za nalogo ločila postavit v tekst user posted image  (nekako se mi zdi, da ni ravno dosti študirala Uliksesa user posted image )

(odgovor članu farfala)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
17.9.2009 22:12:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pod svobodnim soncem. Nikakor je nisem mogla, ne v sestem razredu, ne pri davjsetih +.


Dej nehi,kaj res?Meni je pa cist ok,jo imam doma.

Katera je najslabsa...Ime mi je Rdeca-Orhan pamuk,najvecja turska knjizna uspesnica vseh casov.za moj okus totalka zanic.Jo imam ze ne dve leti,pa je se nisem prebrala.Tudi ce imam suso z novimi kjnigami,mi kar ne gre,ceprav sem knjizni manjakuser posted image .Pa recimo Gospodar prstanov,trilogija,za moje pojme BV.

Slo.definitivno Zivljenje v zlati kletki.murka in druge slo.cvetke niti ne pogledamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Najslabša knjiga, ki ste jo kdaj prebrali
25.9.2009 20:13:53   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: farfala

James Joyce , Ulikses - za kozlat, knjiga z niti enim ločilom, veliko začetnico, um irala sem zravenuser posted image user posted image


Sem se spomnila svoje sošolke na gimnaziji, ko smo imeli maturo. Je potegnila ven ravno listek z Uliksesom. In medtem, ko je imela 10 minut, da se kao pripravi na ustni zagovor, je reva mislila, da je dobila za nalogo ločila postavit v tekst user posted image  (nekako se mi zdi, da ni ravno dosti študirala Uliksesa user posted image )


bi rekla, jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?