|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:06:08   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

mojca345


ko daš še svoj delež na mizo. pr nama je zdej tko, da jest več prinesem na mizo. si pa ne bi želela nikoli pustiti moškemu, da on več prinese, pa da jaz ne prispevam dovolj. mene bi pa full motil, da v hišo prinesem več kot moški. moški so zato, da prinesejo več in ne ženske. aja, zdej boš pa garala, ga živela in nevem kaj, potem pa seveda rojstvo otrok, pospravljanje, kuhanje,... vse na teb? čudno razmišljanje.




haalooo, mladamamica - ja pa kaj je narobe če ženska prinese večuser posted image user posted image jaz prinesem več kot enkrat več domov kot moj pa nimam zaradi tega nekih frustracij. moj pa zaradi tega tudi ni zakompleksan, ker njegova ženska več zasluži. to, da mora biti moški tisti, ki kao preživlja družino je predpotopno mišljenje.



Se podpišem pod mojomuro.
Tudi jaz prinesem skoraj 1x več od moža domov, pa sva skupaj že 18 let, od tega 12 let poročena. Moški, ki je zaradi tega zakompleksan, ima hude osebnostne probleme.
Čas nabiralništva je mimo - takrat so moški prinašali domov več kot ženskeuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:08:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

MIKA sej pravil da leta niso vazna,zato sm se porocila za starejsega moskegauser posted image .... caki mal,ti bi tud imela starejsega pa ti ne utegne..mogoce pa ne izgledas kot zenska da bi privlekla kaksnega resnega clovekauser posted image

No pa mal sale,zdej pa poslusi,ce te kaj moti v tej tem lahko pa gres sforuma!!
Vsak ma svoj stav,jst tud,tko ce ti kaj pase ali ne zmeri mas izhod! Pejd na drugi forum!

Full si zatezena zenska!



Kaj pa čeb ti pisala tko, d` te tt drugi razumjo?

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:10:57   
Anonimen
Kaj pa čeb ti pisala tko, d` te tt drugi razumjo?

kaj?user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:11:20   
Sreča in ljubezen
MIKA jst sm mislila s tega foruma ne dobessedno da zapustis vse!

Pa sploh nism jezna niti uzaljena,vsak ima svoje.
Pa kar se tice videza me veseli da izgledas kot 20-letnica, potem smo isteuser posted image , pa smeska ti ni treba dajat,nc ne pomaga. Ti imas svoje misljenje jst pa svoje!

Samo me moti tvoje razmisljanje ko si napisala da mislis da sm porocena zarad tega ker mi je pomemben denar!
A to pomeni da vse zenske katere imajo starejse moske  so z njimi zarad denarja??
Pa te res ne razumem!user posted image


_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:12:47   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

MIKA sej pravil da leta niso vazna,zato sm se porocila za starejsega moskegauser posted image .... caki mal,ti bi tud imela starejsega pa ti ne utegne..mogoce pa ne izgledas kot zenska da bi privlekla kaksnega resnega clovekauser posted image

No pa mal sale,zdej pa poslusi,ce te kaj moti v tej tem lahko pa gres sforuma!!
Vsak ma svoj stav,jst tud,tko ce ti kaj pase ali ne zmeri mas izhod! Pejd na drugi forum!

Full si zatezena zenska!



Kaj pa čeb ti pisala tko, d` te tt drugi razumjo?




A ne razumes kaj pisem??? Dej potem pejd na zacetek pa bos vedel vse!


_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:37:34   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Samo me moti tvoje razmisljanje ko si napisala da mislis da sm porocena zarad tega ker mi je pomemben denar!
A to pomeni da vse zenske katere imajo starejse moske  so z njimi zarad denarja??
Pa te res ne razumem!user posted image



si me zamenjala, ker tega pa jaz nisem napisala user posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:40:01   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen


erijalne straniuser posted image user posted image no ti povem,ZMOTILA SI SE!!user posted image Pomembno je kaksen je clovek v dusi,njegovo obnasanje do tebe,spostovanje,ljubezni do tebe...kar se tice fizicnega izgledauser posted image verjemi mi,vsi mislijo da ima 32l,ampak se enkrat : VELIKA RAZLIKA V LETIH MI NISO POMEMBNA!

Ce mas se kaksno vprasanje kar vprasi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jAZ GA IMAM. Sorry črke....Zakaj pa potem tako poudarjaš, da je bolje imeti starejšega in ploskaš tistim, ki imajo tudi starejše partnerje?









_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:43:56   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen


erijalne straniuser posted image user posted image no ti povem,ZMOTILA SI SE!!user posted image Pomembno je kaksen je clovek v dusi,njegovo obnasanje do tebe,spostovanje,ljubezni do tebe...kar se tice fizicnega izgledauser posted image verjemi mi,vsi mislijo da ima 32l,ampak se enkrat : VELIKA RAZLIKA V LETIH MI NISO POMEMBNA!

Ce mas se kaksno vprasanje kar vprasi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jAZ GA IMAM. Sorry črke....Zakaj pa potem tako poudarjaš, da je bolje imeti starejšega in ploskaš tistim, ki imajo tudi starejše partnerje?


Kje pa  pišem, da si z njim zaradi denarja? Vprašanje pa sem ti postavila zato, ker si spremenila mnenje. najprej je bilo imeti bolje starejšega moškega, potem pa leta nenkrat niso  bila pomembna.










< Sporočilo je popravil mika -- 9.9.2009 9:45:26 >

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:46:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

... pejd na zacetek ...



In to potem, ko sem se s težavo komaj prebil do konca??? Mazohizem ja, sicer pogojno, v določenih situacijah in na določenih mestih. Je pa to stvar za neke druge vrste forum.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 9.9.2009 9:48:26 >

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:46:48   
Sreča in ljubezen
Napisala sm da je za mene boljse imeti starejsega,pa sm tud pojasnila zakaj,razlika v letih pa res niso pomembna,pa svojega misljenja nism spremenila. Razika v letih ni pomembna ,za mene pa je boljsi ce je moski starejsi od zenske oar let. To sm od zacetka govorila!

_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:48:06   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

... pejd na zacetek ...



In to potem, ko sem se s težavo komaj prebil do konca??? Mazohizem ja, sicer pogojno, v določenih situacijah in na določenih mestih.


kajjjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:49:47   
higuys
moji problemi z razumevanjem naraščajo sorazmerno s pojavljanjem nekaterih uporabnic na temi user posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:50:53   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uh...ne se....dobro se drzi za svoja leta...njami njammmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ob njami njami,  sem si predstavljala tipa z  visečo nagubano ritjo....sorry za tole, ziher je ful dober tip.

Drugače, pa se strinjam s tistimi, ki pravijo, da leta nimajo veze. Moj je dve leti starejši od mene in sva skupaj 12 let.


Replika na tole. Moj mož je od mene starejši 12 let. Je športnik in lahko rečem, da je mnogo bolj čvrst kot kak tipček mojega letnika oz. kako leto starejšega.

Drugače ne bom komentirala kaj je boljše in kaj slabše. Jaz sem odločila tako in za tem stojim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:56:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uh...ne se....dobro se drzi za svoja leta...njami njammmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ob njami njami,  sem si predstavljala tipa z  visečo nagubano ritjo....sorry za tole, ziher je ful dober tip.

Drugače, pa se strinjam s tistimi, ki pravijo, da leta nimajo veze. Moj je dve leti starejši od mene in sva skupaj 12 let.


Replika na tole. Moj mož je od mene starejši 12 let. Je športnik in lahko rečem, da je mnogo bolj čvrst kot kak tipček mojega letnika oz. kako leto starejšega.

Drugače ne bom komentirala kaj je boljše in kaj slabše. Jaz sem odločila tako in za tem stojim.


Muška, pa sej nimam nič proti. Obljubim, da bom drugič dala smeškote zraven, da ne boste vzele tako resno.
Drugače je pa tud moj športnik. In enkrat so mi sodelavci rekli, da zato ker je športnik, mi ziher zvečer obrne hrbet, ker je preutrujen za sexatuser posted image . Pa sem rekla, da je moj športnik neutrudljiv (kar je res), so pa vsi utihnili, ker očitno njih šport preveč utrudiuser posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 9.9.2009 9:57:39 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 10:04:35   
muška
Glej, ne rabim samajlijev. Prebrala sem tako kot je napisano.  Jaz sem "branila" svoje stališče, se pa tudi njade kdo, kateremu so všeč viseče riti in bo branil svoje, ter povedal da za čvrstimi pogleda ne.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 10:32:33   
Pikec
Kaj pa če je žena 18 let starejša od moža?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 10:42:48   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Kaj pa če je žena 18 let starejša od moža?


A to si ti? (k kokr zgledaš pol si si mladoletnika ubodla in te lahko kdo toži user posted image )
Drgač pa poznam par, ko je ona 14 let starejša in čisto dobro funkcionirata. Važen je odnos ne leta.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 11:16:45   
Natty5284
Midva z mojim sva 18 let razlike...On starejši...Skupaj sma 4 leta in po 4 letih se je očitno ustrašil najine razlike al kaj jaz vem kaj...Jaz bi rada družino, on je noče, jaz se trudim za najin boljši jutri, njemu se je...be, jaz bi rada kupla manjše stanovanje, da ne plačujeva najema, on nima niti najmanšega interesa za to...ma ne vem...očitno ne klapa to vse skupaj...za sabo ima že dva neuspela zakona in res me raz...pizdi, da se obnaša kot otrok...Nima niti najmanjšega interesa si ustvarit nekaj v življenju, ker iz prejšnjih vez ni prinesel itak nič...ampak to me ne moti...zato sva tukaj da bova ekaj skupaj ustvarla...ampak vam povem da nimam več niti najmanjše volje...za vse sem sama...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 11:56:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

Midva z mojim sva 18 let razlike...On starejši...Skupaj sma 4 leta in po 4 letih se je očitno ustrašil najine razlike al kaj jaz vem kaj...Jaz bi rada družino, on je noče, jaz se trudim za najin boljši jutri, njemu se je...be, jaz bi rada kupla manjše stanovanje, da ne plačujeva najema, on nima niti najmanšega interesa za to...ma ne vem...očitno ne klapa to vse skupaj...za sabo ima že dva neuspela zakona in res me raz...pizdi, da se obnaša kot otrok...Nima niti najmanjšega interesa si ustvarit nekaj v življenju, ker iz prejšnjih vez ni prinesel itak nič...ampak to me ne moti...zato sva tukaj da bova ekaj skupaj ustvarla...ampak vam povem da nimam več niti najmanjše volje...za vse sem sama...


Mogoče si pa omisliš kakšnega mlajšega otroka? Svoji zrelosti bolj primernega, da si bosta lahko igračke v peskovniku talala. Stare dodle je vseeno težje prevzgojit.

(odgovor članu Natty5284)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 12:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284
...za vse sem sama...


Aja... `Boga reva.

(odgovor članu Natty5284)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 12:12:39   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

Midva z mojim sva 18 let razlike...On starejši...Skupaj sma 4 leta in po 4 letih se je očitno ustrašil najine razlike al kaj jaz vem kaj...Jaz bi rada družino, on je noče, jaz se trudim za najin boljši jutri, njemu se je...be, jaz bi rada kupla manjše stanovanje, da ne plačujeva najema, on nima niti najmanšega interesa za to...ma ne vem...očitno ne klapa to vse skupaj...za sabo ima že dva neuspela zakona in res me raz...pizdi, da se obnaša kot otrok...Nima niti najmanjšega interesa si ustvarit nekaj v življenju, ker iz prejšnjih vez ni prinesel itak nič...ampak to me ne moti...zato sva tukaj da bova ekaj skupaj ustvarla...ampak vam povem da nimam več niti najmanjše volje...za vse sem sama...


Natty, vem, da ne sprašuješ za nasvete, ampak vseeno ne morem mimo tega, da ne bi napisala nekaj besed...Po temle postu deluješ nekoliko utrujena od vsega skupaj. Zdi se mi, da že razmišljaš v pravo smer... mogoče še ni prepozno...
Upam, da ti uspe izpolniti tvoje želje s kakšnim bolj tebi primernim človekom. S temle imata očitno zelo različne cilje.

Pa srečno!

Pa še odgovor na osnovi post: midva sva 6 let razlike (on starejši). Ne vem če bi bilo kaj drugače če bi bilo samo 2 ali pa 10... Mislim, da je za uspešno zvezo bolj pomembno koliko nosita partnerja v glavi ne v letih.


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 12:41:19   
Tonchka
Moj mož je tri leta mlajši od mene, pa ne zato, ker sem iskala mlajšega tipa, ampak je tako pač naneslo. In pri nama funkcionira. Za uspešno zvezo leta niso merilo in res mi je hecno, ko nekaj žensk tukaj gor naklada, kako je bolje imeti starejšega, po drugi strani pa skoraj vsak dan na DIPO-tu beremo skoraj neverjetne zgodbe zatiranih, zlorabljenih in vse sorte žensk, ki trpijo zaradi tiranov, ki jih imajo doma, pa gre v večini primerov za starejše moške, in ne 20 letnike.
Tudi jaz sem deležna nasvetov svojega soproga (če jih seveda želim) pa čeprav je mlajši od mene. Inteligenca se ne meri v letih. Jo imaš, ali pa je nimaš nikoli. Babica od mojega moža pravi takole: če si butelj si pač butelj, ko si mlad, si mlad butelj, ko pa ostariš, si star butelj.
Pa še to moram napisati. Ko sva midva začela z najino zvezo, (letos je od tega 10 let, stara pa sva jaz 33 on pa 30), sem celo od najboljših prijateljic dobivala pod nos, da sem neumna, ker imam mlajšega, da me bo sigurno varal z mlajšimi, da so starejši kao pametnejši, celo boljši ljubimci in blablabla. No, po 10 letih se midva razumeva več kot odlično, imava dva otroka, skupaj sva si kar dosti ustvarila, skratka smo OK, ta iste kokoške, ki so me skoraj prepričale, da naj pustim mlajšega, pa so že vse skoraj ločene ali pa pri 35 še kar hodijo s svojimi "fanti", ki si ne želijo otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 12:43:36   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

mojca345

ko daš še svoj delež na mizo. pr nama je zdej tko, da jest več prinesem na mizo. si pa ne bi želela nikoli pustiti moškemu, da on več prinese, pa da jaz ne prispevam dovolj. mene bi pa full motil, da v hišo prinesem več kot moški. moški so zato, da prinesejo več in ne ženske. aja, zdej boš pa garala, ga živela in nevem kaj, potem pa seveda rojstvo otrok, pospravljanje, kuhanje,... vse na teb? čudno razmišljanje.

haalooo, mladamamica - ja pa kaj je narobe če ženska prinese večuser posted image user posted image jaz prinesem več kot enkrat več domov kot moj pa nimam zaradi tega nekih frustracij. moj pa zaradi tega tudi ni zakompleksan, ker njegova ženska več zasluži. to, da mora biti moški tisti, ki kao preživlja družino je predpotopno mišljenje.

potem pa ko gresta tak par narazen je pa ona vsak oh in sploh uboga, ker nima neke finančne osnove za samostojno življenje. celo življenje sem se borila za to, da ne bi bila finančno odvisna od nikogar in mi je uspelo!

aja, a po tvoji logiki, bi ga pa morala zdaj pustiti pa najti koga, ki mi bo pomagal uresničiti vsako mojo kaprico.

Nisi me razumela. ne pravim, da se mora ubit al ga pustit, sam mi je pa neumno razmišljanje "nikoli si ne bi želela pustit moškemu, da več prinese na mizo" user posted image  no, to me je zmotil. jaz pa tudi upam, da bom nekoč imela plačo vsaj kot moj ali tudi več. ampak, ni pa mi ponižanje, da je njegova večja user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 12:49:49   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Tonchka

 če si butelj si pač butelj, ko si mlad, si mlad butelj, ko pa ostariš, si star butelj.




user posted image user posted image user posted image Mislim, da je tole odgovor za vse, ki se tukaj kregate in se prepričujete kaj je zdaj boljše...

In nič ni narobe, če je ena srečna z 20 let starejšim in prav nič ni narobe, če je ena srečna z 20 let mlajšim. Važno je, da je srečna oz. DA STA SREČNA OBA!

Pa ne se več kregat, ker se ne splačauser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 15:25:22   
nmagk
Tudi jaz se podpišem pod to.
Drugač pa punce,ne se kregat se ne splača,glavno je da se imata vidva rada in da je ljubezen v družini,pa naj bo mlajši ali starejši.In pa vsakdo ima pravico povedat svoje mnenje.
Meni so tudi govorili,pustil te bo zarad mlajše...ja,ja sva še vedno skupaj 17let in kar 5 otrok imava,jaz bom kmalu 40,on pa je bil 36,pa vse klapa.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?