|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:36:53   
Anonimen
takoj jutri grem po najlepši zvezek in nalepkice in jo bo to pričakalo ko pride domovuser posted image , komaj čakam da vidim njen izraz

saj nevem če ste me nekatere razumele, ampak želim ji samo najbolje


Verjamem, da zelis najbolje :), saj lahko komot naprej tako delas kot si do zdaj...lahko pa tudi razmislis o predlogih, ki so tukaj.

Lep zvezek je lepa ideja user posted image , v lepe sem tudi sama lepo pisala...ampak ne solskih stvari user posted image , tiste so bile nujno zlo in mislim, da je mama zavijala z ocmi, ko je vsake kvatre enkrat bacila oko na njih.

Ce drugace nima v soli tezav, se zaradi tega ne bi sekirala...


(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:37:14   
Gina
Joj, ne doma še enkrat pisat, to je čisto brez smisla. A veš, v 3. razredu je res veliko snovi in zelo se jim mudi s snovjo, nimajo časa s počasnim pisanjem toliko gledat na obliko, kot na začetku osnovne šole. To je ena reč. Druga je ta, da ker ni časa, tudi učiteljica toliko ne poudarja oblike. Morda je tudi učiteljica sama po sebi taka, da ji to toliko ne pomeni. Otroci pa imajo tudi zelo različna predizhodišča. Eni imajo tudi resne težave z grafomotoriko, enostavno tisto kar reče glava, roka ne naredi, če se še tolk trudijo. Če ves čas mislijo samo na pisavo, pa delajo ful počasi, potem še nekako je, če pa mislijo bolj na vsebino, kot na obliko, pa je le ta malo bolj nečitljiva. Če mene vprašaš, je ne glede na vse bolj pomembna vsebina kot oblika. Višje kot greš v šoli, bolj je to očitno. Čitljivo je že fajn da je, kaj več od tega pa ni pogoj za to, da šolo ok delaš. Tudi to ni v soodvisnosti do tega, kako dober, uspešen si v šoli. Daleč od tega.

POglej, že tako mora otrok ogromno delati v šoli, zato je čisto nesmiselno da doma še enkrat karkoli piše. Pohvali raje otroka, da je fajn, da je nekaj dobro napisal. lahko ji rečeš, da se pa včasih splača napisat še malo lepše, ker se potem lažje učiš iz zapiskov, ker jih znaš lažje prebrati. To pa je tudi vse. Če bosta doma prepisovali, se ji bo šola zagraužala. Ni smiselno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:39:34   
jasnika
user posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:44:55   
jasnika
res sem vesela da sem vprašala za nasvete in mnenja, saj me je to res mučilo,...žal,...ampak vse bom popravila, saj želim le najboljše

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:50:26   
Gina
Saj ni nič hudega, jasnika. A misliš da mi pa ne delamo oslarij? Jaz sem jih v lajfu že polno. Vsak jih mora. Važno je, da imaš voljo in željo dobit različna mnenja, potem pa itak razmisliš, kaj pa bi vam od tega vsega skup najbolj ustrezalo. OK je to.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:51:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Saj ni nič hudega, jasnika. A misliš da mi pa ne delamo oslarij? Jaz sem jih v lajfu že polno. Vsak jih mora. Važno je, da imaš voljo in željo dobit različna mnenja, potem pa itak razmisliš, kaj pa bi vam od tega vsega skup najbolj ustrezalo. OK je to.


Baš tako user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:57:59   
lukec
Tudi jaz sem v tretjem pisala grdo, v osmem je bilo že veliko bolje, v gimnaziji sploh ... no, danes sem pa prof. slovenščineuser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 21:58:29   
Anonimen
Jst pa postanem najslabša mati na svetu,ker sem sinu strgala par listov iz zvezkauser posted image .user posted image
Naša učiteljica je pač zahtevala lepo,čitljivo pisavo.Ker zlepa ni šlo,plus tega še trma svoje dela..je bil rezultat odtrgan list.
Sem pa vedela,da,če se potrudi,da lahko napiše zelo lepo.Sej je pa itak zelo priden fant,ki vedno prebere v razredu največ knjig,vsako leto gre na matematzično tekmovanje za Vegovo priznanje(in ga tudi osvoji)...Tak,pa sem ga mal pohvalila.user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3 razred in moja hči
9.9.2009 22:00:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Tudi jaz sem v tretjem pisala grdo, v osmem je bilo že veliko bolje, v gimnaziji sploh ... no, danes sem pa prof. slovenščineuser posted image .

Eh,jaz sem pa skos lepo pisala pa sem danes trgovka.JUPIuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3 razred in moja hči
10.9.2009 14:42:50   
Lunca1
Mogoče pa grdo piše zato, ker ne more hitro lepo pisat???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 3 razred in moja hči
10.9.2009 14:59:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

a to je mučenje, da mora bit lepo oz čitljivo napisano al kaj, ja kako pa naj popravi??

samo sem vprašala, če veste akj bi jo bolj motiviralo oz na kak način no


adijo, mučenje pa touser posted image


jASNIKA, ne bodi užaljena. Kar so ti punce napisale je res...to je mučenje.

To kar ti počneš, je delala moja mama. Ti povem, da me je na koncu bilo strah domov hodit, ker nisem vedela kaj bom spet grdo, napisala ali narobe ali pa kakšno besedo spustila  ipd.

In ta vprašanja...zakaj tako pišeš,rišeš ipd? zakaj, zakaj, zakaj.....Jasnika, zmarazilo me je ko sem to prebrala, resuser posted image .
Ona dejasnko ne ve zakaj. Zato pač, ker tako piše. Zakaj je raje enkrat nebi pohvalila in ji  rekla, da je lepo napisala in da bosta še malo vadili, pa bo še bolje...npr.

Ne delaj tega hčerki, ker jo že spravljaš pod pritisk in ne more normalno funkcionirati. Izgubila bo samozavest, ker nikoli ne bo dovolj dobro naredila...sklepam po tem, da vsak dan radiraš in mora znova pisat.

Se spomnim, ko sem doma vadila pisati št. 2....napisala sem enih 10 fa.king listov malega zvezka, da bi mama bila zadovoljna (dvojka je morala bit s trebuhom-če razumete, kakšno mislim), pol ko pa je videla, da smo se učili 'navadno' dvojko, pa mi je dala mir.

Ko se spomnim teh začetkov in učenja z mamo...bi najraje izbrisala iz spomina.


(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 3 razred in moja hči
10.9.2009 16:29:01   
noranate
Ženska, ne pretiravaj!!!!!!! Ni pomembno kako napiše, važno je, da je prav in da se vidi, da se uči in sledi snoviuser posted image . Ti bi morala prit k naši učiteljici, bi bila že pri prvih govorilnih okreganauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 3 razred in moja hči
10.9.2009 21:35:33   
jasnika
lejte zaj pa ve tudi malo že pretiravate, akko ni važno kako napiše, seveda je važnoo pa še kako je važno, kaj pa bo recimo v višjih razredih če bo tako kracala ko bodo kontrolne pa učiteljica ne bo znala prebrat pol pa cveki ne,...mislim,...kako da ni važnouser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 3 razred in moja hči
11.9.2009 6:55:05   
mika
jasnika, jaz sem ti samo napisala kako sem doživljala radiranje in trganje listov.

zaradi pisave, pa res ne bo imela cvekov.

Sem pa sama bila presenečena nad pisavo naših in inženirjev....in če bi kdo moral lepo in čitljivo pisat smo to mi. Nekateri pišejo slabše kot prvošolčki. Ampak....sej so zato računalniki .

Moj mož je najlepše pisal v 1. razredu, sedaj pa je treba možgane napet, da razvozlaš kar je napisal. Ko mi je pisal iz vojske sem nekaj časa potrebovala, da pisma dešifrirala.

Prav je, da jo vzpodbujaš k lepši pisavi in urejenosti zvezkov, ampak z vzpodbudo, ne s trganjem listov in radiranjem. Sicer pa če se ti to zdi pretiravanje, pač delaj tako naprej.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 3 razred in moja hči
11.9.2009 7:39:41   
jasnika
ja saj vas razumem, sebe pa tudi sedaj, prejšni moj post je letel na noranate, ko je napisala da sploh ni važno kako napiše, no s tem pa se ne strinjam, zato parvim da je seveda pomembno kako napiše, ker kot sem napisala če učitelji ne bojo mogli prebrat kaj piše v testu bodo črtali-kar je razumljivo in cvek, le to sem hotela povedati

sem pa z veseljem sprejela vaša mnenja

lpuser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?