|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:53:09   
nmagk
Groza kaj berem,ta oseba si resnično ne zasluži tega poklica,kar sram me je,sama sem vzgojiteljica že 20 let in to pretežno v jaslih,ker mi je tako všeč,obožujem otroke,pa kaj,če so starši tečni,jih pač pomiriš in dokažeš,da ni tako,kot oni mislijo,vsak se boji za svojega otroka in vsaka mama ga bo zaščitla.Sama imam tudi 5 svojih otrok in sem tudi starš,ki včasih v vrtcu pri svojih malčkih ali pa v šoli kaj pojamram,ampak nikoli pa ne težim.
Za ta poklic mora biti to v tebi,ne more bit vsak,tako velja za vse poklice in moramo vedet za kaj se odločamo,sama bi se znova tako odločila,če bi bilo treba,biti moraš z dušo v tem poklicu.Res je tudi zelo naporen poklic je in ti včasih tudi živčki ponagajajo,ampak jih moraš znat kontrolirat,še najmanj je kriv mali ubogi otrok.
Nimam več besed res ne,ampak na žalost so tudi take vzgojiteljice,žal.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 21:57:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nmagk

Groza kaj berem,ta oseba si resnično ne zasluži tega poklica,kar sram me je,sama sem vzgojiteljica že 20 let in to pretežno v jaslih,ker mi je tako všeč,obožujem otroke,pa kaj,če so starši tečni,jih pač pomiriš in dokažeš,da ni tako,kot oni mislijo,vsak se boji za svojega otroka in vsaka mama ga bo zaščitla.Sama imam tudi 5 svojih otrok in sem tudi starš,ki včasih v vrtcu pri svojih malčkih ali pa v šoli kaj pojamram,ampak nikoli pa ne težim.
Za ta poklic mora biti to v tebi,ne more bit vsak,tako velja za vse poklice in moramo vedet za kaj se odločamo,sama bi se znova tako odločila,če bi bilo treba,biti moraš z dušo v tem poklicu.Res je tudi zelo naporen poklic je in ti včasih tudi živčki ponagajajo,ampak jih moraš znat kontrolirat,še najmanj je kriv mali ubogi otrok.
Nimam več besed res ne,ampak na žalost so tudi take vzgojiteljice,žal.

Kapo dol pred tabo, svaka čast, res user posted image user posted image user posted image

Moja otroka, ki sta še v vrtcu, imata tudi krasne vzgojiteljice oz. pomočnice vzg., res so s srcem v tem poklicu user posted image


(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 22:05:16   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

tole je doticna oseba napisala na drugi temi

meni osebno je bližji slovenski otrok. meni se pravzaprav ni za dojenčka sploh imet. v varstvu sem že sita teh enoletnikov in previjanja...mislim resnično se čez čas NAJEŠ vsega tega dela... raje bi otroa 2,5 ali 3 leta starega. ravno tako ga lahko še vedno navadiš na sebe, na nov dom in vse....


Resnicno sem zalostna,da si vzgojiteljica in zelo hvalezna,da nisi vzgojiteljica mojemu sinu. user posted image



user posted image , saj nimam besed, da je ni sram!!!



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
15.9.2009 23:38:10   
veverca25
ULLA80kaj tebi ni jasno ženska,tukaj jaz ne igram nobene vloge,nisem jaz zaposlena v vrtcu-kaj ima moja prijaznost tukaj veze,sploh me pa ne poznaš zato prosim ne piši bedarije.imam pa 1 letno punčko ,ki gre januarja v vrtec in takšne ženske kot je ona si res ne želim spoznati.TI BI SE PA LAHKO MALCE OSREDOTOČILA NA TEMO

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 0:11:08   
Oceania
V tem primeru lahko rečem le: še sreča, da je narava močnejša od človeka.

(odgovor članu veverca25)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 6:41:00   
ZARA
HB za naše krasne vzgojiteljice in še bolj krasne pomočnice. Teče jim od riti, ampak otroci jih obožujejo. Glede na zgodovino postov mojce345 pa nisem nič kaj dosti presenečena nad njenim pisanjem.

Aja, še to... po eni strani se moram z mojco345 strinjat, ker nekateri starši imajo res nenormalne zahteve in zilijon navodilc, kako je treba pazit na njihovega otroka in podobne vaje. S tega vidika se ne čudim, da se kateri od njih odpelje.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 16.9.2009 6:47:55 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 6:49:13   
buči
Tudi moja otroka imata super vzgojiteljice! Smo imeli težave z eno pomočnico, ker je res delala stvari narobe, vsiljevala svoj način mišljenja in vzgoje, jih silila k določenim stvarem, jim spet druge prepovedovala ... Smo se pritožili in ker po kar nekemčasu ni bilo bolje, smo zahtevali premestitev. Ženske ni več v našem vrtcu in tudi marsikatera njena sodelavka se je oddahnila.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 8:21:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veverca25

ULLA80kaj tebi ni jasno ženska,tukaj jaz ne igram nobene vloge,nisem jaz zaposlena v vrtcu-kaj ima moja prijaznost tukaj veze,sploh me pa ne poznaš zato prosim ne piši bedarije.imam pa 1 letno punčko ,ki gre januarja v vrtec in takšne ženske kot je ona si res ne želim spoznati.TI BI SE PA LAHKO MALCE OSREDOTOČILA NA TEMO


kaj se usajaš, jst sem sam rekla da tud ti nisi glih prijazna in če nekomu napišeš, da upaš da nikol ne bo doživel materinske ljubezno, no to je zlobno, čeprov mogoč res upravičenouser posted image user posted image

drgač se pa pod zaro podpišem tud.

je bil primer, k je bil dan brez televizije in so v vrtcu otrokom pač razlagali o tem in valjda da če je dan brez televizije, otrokom rečeš, da na ta dan bi se naj nič oz. res čimmanj gledalo tv. nikakor pa noben ni reku da je ne smejo. in prijuri ena mamica v vrtec in nazja ravnateljico in vse po spisku, da kaj se oni grejo, da njeni hčerki prepovedujejo gledanje tvuser posted image da kaj koga briga in da to poč ni vzgojno, niti ni po kurikulumu vrtca in ni v skladu s filozofijo da je otrok svoboden individum, ki se sam odloča in je kreativenuser posted image user posted image cela štala je bla, da dol padeš. tko da je, enio starši so užas!

(odgovor članu veverca25)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 9:15:04   
TiaSara
Meni pa se zdi enako grdo tudi takole privleči en post izven konteksta in potem popljuvati avtorja podolgem in počez.

Jaz jo po svioje razumem - vem, da obstajajo vzgojiteljice, ki so na koncu z živci - pa so bile morda ob začetku svojega dela prav navdušene in odlične. Saj človek ni robot, da bi kar vse prenesel. Eni so v tem boljši, drugi slabši.
Kar se tiče tega, da se naješ previjanja in vsega - jaz imam doma dojenčka, pa se že veselim časa, ko bo malo večji, da bo vse to za nami. Saj to ne pomeni, da sedaj nimam rada svoje dojenčice ali da je ne previjam in skrbim zanjo tako kot mislim, da je prav.

Dajte ljudem malo dihat no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 9:27:08   
pety78
jaz imam doma dojenčka, pa se že veselim časa, ko bo malo večji, da bo vse to za nami. Saj to ne pomeni, da sedaj nimam rada svoje dojenčice ali da je ne previjam in skrbim zanjo tako kot mislim, da je prav.


Ziher ne rečeš, da je za bruhat...


_____________________________



(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 9:35:21   
MAŠKA
TiaSara je že res kaj si napisala... ampak bi te vprašala tole: A bi ti dala svojega otroka  v varstvo tejle mojci345?
Človek, ki nosi v sebi toliko jeze in naveličanosti svojega dela, mislim, da ni primeren za ta poklic.

Ob tem bi pa povedala še tole: v našem vrtcu imamo vzgojeteljico,  ki je že stara krepko čez 50. Vsa leta opravlja poklic vzgojiteljice, ampak do letošnjega leta še nikoli ni imela jaslične, letos pa so v našem vrtcu prvič uvedli jaslično skupino in prav ta vzgojiteljica je HOTELA imeti malčke. Samo iz enega razloga: KER JIH IMA RADA. In v vseh letih, kar živim v tem kraju, nisem slišala niti ene kritike čez to vzgojiteljico in vsi otroci jo imajo radi. Torej, če si v takšnem poklicu s srcem, se niti po tolikih letih ne "naješ" otrok. Pa verjemite, da imamo tudi v našem vrtcu kar nekaj komplikatorskih staršev, tudi ta vzgojiteljica ima lahko tudi kakšen slab dan, ampak očitno tega ne prenaša na otroke.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 9:46:35   
kaya2007
no, svoje mnenje o njej sem izrazila že v temi s pokrivanjem, pa vseeno kar ne morem verjet kaj je napisala v temi o posvojitvah user posted image  bi si želela, da gre le za provokacijo (čeprav tudi s človekom, ki na tak način provocira nekaj ni ok), ampak se bojim, da gre za resnično vzgojiteljico? user posted image  res bi si morala poiskati pomoč, še prej pa zamenjati poklic, nujno!

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 9:52:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Meni pa se zdi enako grdo tudi takole privleči en post izven konteksta in potem popljuvati avtorja podolgem in počez.




Kako je pa lahko cel post privlečen izven konteksta?
Prav fino je poudarila svoje besede, tudi na  posvojitvi je pisala tako in nihče ni obračal njenih  besed.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:22:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Meni pa se zdi enako grdo tudi takole privleči en post izven konteksta in potem popljuvati avtorja podolgem in počez.



izven kontekstauser posted image

daj no....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:31:30   
Šaki
o joj.

se strinjam z zaro.do ene mere.
samo tale post od avtorice je malo smotano napisan.
moja mami tud včasih zelo utrujena pride domov- pa se ne ****ri tako,nouser posted image

ne vem,.zgleda da mamo vsi- današnja generacija res premalo živcev.

sj vzgojiteljice se tako ali tako menjavajo vsako leto,naj bi se.tako da nima samo najmlajših.
če se pa ne čutiš sposoben za tak poklic pa bolje da greš stran.jz vem da nebi mogla tako delat.

malo se je treba včasih zamislit in u jezik ugriznit preden kaj blekenmo.
je pa res da so pa eni starpi res tu mač.kaj vse je moja mami že dožvela,ne boste verjel.
pa poznam ene starše sosede moje, ki so res totaln zadeti.na žalost.

gledat je treba z dveh plati.
lp


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:36:20   
pety78
meni osebno je bližji slovenski otrok. meni se pravzaprav ni za dojenčka sploh imet. v varstvu sem že sita teh enoletnikov in previjanja...mislim resnično se čez čas NAJEŠ vsega tega dela... raje bi otroa 2,5 ali 3 leta starega. ravno tako ga lahko še vedno navadiš na sebe, na nov dom in vse....


Kaj imajo starši sedaj pri tem???? A znate brati? Kar je z rdeče napisano, ni v povezavi s starši. Enostavno je sita otrok. Pika.
A pri troletnikih pa starši ne komplicirajo, da tistih ni sita in se jih še ni najedla....
Mislim...user posted image

To ni opravičljivo, da kakšni so starši, pa bla, bla, bla, ... 


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:47:38   
Zanica
Ko sem tole prebrala sem takoj pomislila kakšno srečo imam da so vzgojiteljice v našem vrtcu-oz v skupini v kateri je moja hčerka- super! Prijazne, radi pocrkljajo otroke, upoštevajo navodila (če so le realna), predlagajo vzgojne ukrepe doma (moja se je rada tepla, pa mi je vzgojiteljica na miren način pojasnila kako naj ukrepamo doma), zdaj tega ne dela več.....
V glavnem, lahko sem super zadovoljna!

Gospa Mojca 345 je mogoče res zelo sfrustrirana, mogoče (kolikor sem lahko sklepala) zaradi ljubosumja ker nima svojega otroka.... Ker ona nima tega luksuza odpeljati svojega otroka in nekom dajati navodila kaj in kako.... Zdi se mi, da res ni predana temu poklicu, ker se ti po moje ne smejo upirati vsakodnevna opravila z majhnimi otroci, ker če se ti to upira, pol res ne vem kako to lahko počneš.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:50:57   
Kerensa*
Ajde, ženske, pa dajte, no, že nehat s tem! user posted image

Čisto od vsake od vas (nas!) lahko na RR najdemo kakšen zapis, katerega se bi dalo takole oglodati, kakor glodate sedaj Mojčinega. Napisala je svoje mnenje in to z vso pravico (na javnem forumu). Nobene potrebe ni, da se strinjate z njo in v končni fazi imate vso pravico tudi do zgražanja, vendar njenega razmišljanja s tem ne boste spremenile. Niti nikogar od nas ne briga, zakaj ona tako razmišlja. Lahko razglabljate, ali je zakompleksana ali ne, ampak dokler to ne vpliva na vaše življenje, počnete nesmisle.


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:53:39   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajde, ženske, pa dajte, no, že nehat s tem! user posted image

Čisto od vsake od vas (nas!) lahko na RR najdemo kakšen zapis, katerega se bi dalo takole oglodati, kakor glodate sedaj Mojčinega. Napisala je svoje mnenje in to z vso pravico (na javnem forumu). Nobene potrebe ni, da se strinjate z njo in v končni fazi imate vso pravico tudi do zgražanja, vendar njenega razmišljanja s tem ne boste spremenile. Niti nikogar od nas ne briga, zakaj ona tako razmišlja. Lahko razglabljate, ali je zakompleksana ali ne, ampak dokler to ne vpliva na vaše življenje, počnete nesmisle.




Se popolnoma strinjam, dokler moj otrok ni v njeni oskrbi 8 ur na dan!

Ej, prav briga me, če mehanik sovraži popravljati forde, pa jih mora....


_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:55:19   
Kerensa*
Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:55:59   
Zanica
Pa še nekaj--ne vem točno kakšno šolo moraš v Sloveniji končati da dobiš ta poklic. Na hrvaškem pa je tako - če se ne uspem vpisati na ekonomijo, grem na pedagoško..... In brez problemov so nekatere iz moje generacije končale to šolo (samo da bi imele šolo), in ne delajo v stroki, imajo pa "rezervo", da če ostanejo brez trenutne službe, se lahko zaposlijo v vrtcu!! Se pravi brez ta prave motivacije, volje in želje da se resnično ukvarjaš z otroci!!! Katastrofa!! Ali pa način razmišljanja - državna služba-sigurna služba! KOliko je samo nekompetentih učiteljev, ki se derejo, zmerjajo dijake (pri nas v osnovni šoli sem slišala besede kot so budala, pingvini, tutleki, prasci, retardirani...),ki samo narekujejo iz knjige in mislijo da so nekaj naredili.... Takšnih učiteljev (v srednji in osnovni šoli) sem se nagledala... Iz vrtca (kolikor se spomnem) pa imam lepe spomine.
Ne posplošujem, samo hočem povedati zakaj se nekateri odločajo za poklic ki ga ne bi smeli opravljati!!! To je kot da bi vas operiral slaboviden kirurg!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 10:57:15   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?


A misliš, da za druge otroke mi pa ni mar? V bistvu pa samo debatiramo, do kakšnih dejanj pa tako ne bo prišlo.
Sploh pa kaj kompliciraš, sam smo šele na drugi strani...user posted image


_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:00:00   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?


V čem je pol point Mojcinega posta? Najboljš bi bilo da sploh ni foruma, in da nihče nič na njen post ni komentiral, ali da pač rečemo, ok, to je tvoje mnjenje brez tistega "ampak", ker če ne bi bilo tistega "ampak" pol ne bi bilo foruma in ti in jaz ne bi imele kaj tukaj pisati.....user posted image  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:00:10   
Kerensa*
Količina (število) postov pa menda ja ni merilo za njihovo vsebino? user posted image

Drugače pa - razumem, da večini ni vseeno za tuje otroke (sploh pa za svoje) in razumem, da noben normalen starš ne bi želel dati v varstvo svojega otroka ženski, ki napiše (in tudi dejansko misli) nekaj takšnega - kaj šele v posvojitev. Ampak še vedno - z vsem tem izlivanjem svojega gneva čez njeno razmišljanje sicer res počnete tisto, kar smete (izražate svoje mnenje), ne boste pa ničesar dosegle.

Toliko bo pa že vsaka mama poskrbela za svojega otroka, da ga bo dala v primerno varstvo, kajne?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 11:00:22   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pety, tvoj otrok očitno ni v njeni oskrbi (pa tudi otrok kakšne druge RR-ovke ne, kako vidim), tako, da... what's the point?


razumeti (dokazati) da niso vse vzgojiteljice svetnice in vse mame paranoične zafrustriranke. Da so tako na eni kot na drugi strani odkloni. Mame, ki komplicirajo v nulo in vzgojiteljice mojčinega kova.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?