
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: nasvet - prva kašica 13.10.2009 20:23:28
|
|
|
|
vanilla
|
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby Pa še ta dva odgovora prosim: 1) koliko jušnih žlic kašice (prahu) je 45g? 2) koliko vode ali čaja vam otroci (6 mesecev) spijejo po obroku? 1) Na pakungi od mlečnih kašic piše, da je 45g nekje 3 do 4 žlice (nisem pa šla preverjat, če je res ) 2) Naša je 5,5 mesecev stara in pije nesladkan čaj ves dan med obroki. Po samem obroku GH (kosilo) pa včasih spije kar nekaj globokih požirkov, včasih pa čisto nič in pije kasneje (zdaj, ko so hladnejši dnevi mi spije ful manj kot pa recimo poleti). Spije pa čez cel dan med 100 in 200 ml.
|
|
|
|
|
RE: nasvet - prva kašica 13.10.2009 20:59:06
|
|
|
|
zaspancek1
|
Jaz pa sem sla enkrat preverjat koliko je recimo 45g. Na skatlah ponavadi pise koliko zlic (odvisno od kasice). Konkretno za Milupino kasico Feiner Milchreis (po 4.mesecu) pise, da dodas 130 ml 5-6 velikih zlic. Da prides do tistih 50 gramov, moras dat res zvrhanih 6 oz. skoraj 7 zlic. Sicer pa delam tako, da okvirno upostevam navodila (dodam st. zlic), ce pa se mi zdi, da je bolj redko, pa se dodam malo. So pa npr. kasice s kaksno banano precej gostejse od drugih, tako da pri tistih ni treba dodajati zvrhanih zlic. Kar se pa tice vode(ali cesarkoli drugega), pa nas ni ravno veliki pivec. Med hranjenjem z GH spije se najvec, vsega skupaj na dan pa mogoce 150 ml. Ima pa stalno na dosegu roke oz. mu velikokrat ponujam, pa potem spije, kolikor hoce.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiNovorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novorojenčka prvič peljejo n...
Plavanje z dojenčkomKdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Zadnje s foruma
umivanje zobvaruška mbKolikokrat na dan otroku umivate zobe (oz. si jih otroci sami)?manj kot 1x na dan (
11%)

1x na dan (
34%)

2x na dan (
48%)

3x na dan (
5%)

bolj pogosto (
2%)
Število vseh glasov: 351Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!