|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
12.10.2009 13:50:48   
jenii
oj.
kot pričakovano gre vse počasi dol,ker že en čas tko zgubljam kg- današnje stanje 71,1, 0,9 kg manj kot sem štartala. user posted image
čao

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdo začne s 1.10.?
12.10.2009 14:17:48   
n€na
Da javim še jaz moje kilogramčkeuser posted image user posted image
začetno stanje je bilo 71,9, potem sem začela kolesariti sem  pridobila 2kg  in je bil rezultat 72,8 kg in danes zjutraj, ko sem stopila na tehtnico se je številka ustavila na 71,5 torej -1,2KG...prej sem hujšala po 90 dnevni ločevalni dieti in mi nikakor ni potegnila, je šlo full počasi doluser posted image user posted image zdaj odkar imam pa dieto manj in zdravo žri in se športat sem pa v 12 dneh zgubila 1,2 kguser posted image

Za rezpredelnico začetni kilogrami 72,8, izgubljeni kg 1,2 in željena teža 60 kg.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.10.2009 8:55:31   
n€na
Sem imela nekaj časa in sem si drznila urediti tabelouser posted image user posted image

ime:                - kg    začetni kg:      trenutni kg:         željeni kg


tojeto1          - 1kg      76kg                75kg                    61kg

anabanana

luka jan

jenii               -0,9kg     72kg                71,1kg                   62kg

bibyzan

janjika

zarja28                        70kg                 70kg                   58-60kg

tinkatonka

GB                 -1kg                                                         želja -30kg

nena              -1,2kg    72,8kg              71,5kg                57-60kg

kolumbo                       83kg                                               65kg



Ne pozabite naslednje tehtanje je v ponedeljek 19.10!!!





(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.10.2009 9:57:01   
iskanje
No pa se vam še jaz pridružujem z današnjim dnem,čeprav si rečem vsak dan to je pa zadnjič pa mi nekako ne uspe.Pustmo se presenetiti user posted image user posted image Začela sem dobro z 45 minut fitnesa pol ure kolesa in 15 min telovadbe na fitnes napravah ter eno kavico za kosilo zelenjavna juhica potem pa itak na šiht in bo le še malica .
ZAČETNI KG; 96   ŽELJENI KG; 65 dolga je še pot user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.10.2009 14:39:38   
n€na
  SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI


ime:                - kg    začetni kg:      trenutni kg:         željeni kg



tojeto1          - 1kg      76kg                75kg                    61kg

anabanana

luka jan

jenii               -0,9kg     72kg                71,1kg                   62kg

bibyzan

janjika

zarja28                        70kg                 70kg                   58-60kg

tinkatonka

GB                 -1kg                                                         želja -30kg

nena              -1,2kg     72,8kg              71,5kg                57-60kg

kolumbo                       83kg                                               65kg

iskanje                          96kg                                               65kg










(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.10.2009 22:56:36   
zarja28
ojla!

malček z zamudouser posted image , stanje je pa sledeče, nič ni šlo ne gor ne dol, torej je še vedno 70kg!user posted image
papa do ponedeljke, upam, da bo števlka manjša....

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdo začne s 1.10.?
15.10.2009 10:37:31   
tojeto1
NEna, ful ti hvala za pomoč pri tabeliuser posted image .
Predlagam, da tabelo uredi tista, ki bo v ponedeljek zvečer oz. naslednji dan imela največ časa in dala not vse nove podatke od ponedeljka.

Tistim, ki je zmanjkalo motivacije, naj povem, da vse ''trpimo'' in se borimo.
Pa moj predloguser posted image , zjutraj ko vstanete in nahranite otroke, brž otroka v voziček, superge gor in laufat z vozičkomuser posted image user posted image . Mal je štorast ampak gre! Res je fuuul dobr občutek k prideš domov ves prešvican. Pa mraz naj ne bo ovira, ker je to le izgovoruser posted image . Pol pa k si laufi, ti ni do čokoladic itd. ker k sam pomisliš kolk si se mogu namatrat, te mine do vsake energijske bombe.
Pa dobro voljo v roke. K zmoremo - sj smo itak same super mameuser posted image !

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.10.2009 18:26:58   
jenii
oj.
punce dejte se mal javljat kako kej gre tole hujšanje.
vsak dan pogledam pa je bolj malo komentarjev.
men gre zaenkrat dones mam vodni dan razn kšne kave, ker sm včer grešila na veliko.
uživejte vikend. čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.10.2009 20:42:21   
n€na
čer,

pa sem našla nekaj časa, da se na lahko javim tudi na RRuser posted image user posted image

Moje hujšanje je kar uspešno in tudi prehranjevalne navade so mi skoraj prišle že v kriuser posted image user posted image ....sem se merila čez prsi, pas, boke in stegna in je centimeter kal lep minus pokazal in tako vem, da je odšlo kar nekaj odvečnega špehca. Zelo pridno telovadim vsaki dan. Ta teden ko sem bila na bolniški in nisem mogla na kolo, sem si  prilagodila telovadbo in sem telovadila doma pred TV....Moja malena je zaspala jaz pa grem še malo potelovadit...se po razgibavanju kaj javim če bo katera tukaj...

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdo začne s 1.10.?
17.10.2009 15:19:28   
GB
Dobr dan

NO mi smo pa ravno prisli z bazena user posted image in je mala od utrujenosti zaspala ze v avti, ati smrce na sedezni user posted image user posted image jest pa cutim prijetno utrujenost. No naj vam se povem,da sem se vpisala v fitnes in imajo tudi vrtec za otroke user posted image user posted image , tako da bom lahko v miru telovadila . Res se veselim nadaljne telovadbe in sem tako vesela ,da si grem kasneje kupiti trenerko in kaksno majcko za fitnes user posted image .
Upam,da vse lepo hujsate in da niso skusnjave po hrani prevelike .

Lep vikend vsem skupaj ....


_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 8:10:11   
n€na
Dobro jutro!!

Kje ste dietkariceuser posted image user posted image

No moje stanje je danes kazalo 71,8kg, torej +0,3.....mišična masa rasteuser posted image user posted image


(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 8:51:37   
jenii
dobro jutro.
sem že malo v vrtec peljala zdej se pa še vam javim.
stanje70,4 kguser posted image . to pomeni 0,7 kg v enem tednu,skupno 1,6 kg od začetka.user posted image
od poroda pa 12 kg, še manj kakor pol kile bom pa na stari teži jeeej. lepo se imejte pa vmes se kej javte.
čao

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 10:03:41   
tojeto1
Moje stanje:
trenutno: 74,5kg (-1,5kg)....počasi se daleč prideuser posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 17:21:07   
GB

Dobr dan

No naj vam javim,da sem ta teden zgubila 0,8kg . Glavno da gre dol a ne user posted image user posted image . Lep dan vsem skupaj .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 18:50:36   
bibyzan
Ojla!!
Sem se neki hvalila, kako bom začela, ne vem katerega oktobra že......Nekje v začetku menda.
No zadnjič slučajno stopim na vago in glej ga zlomka: cele 2,5 kg manj.
Torej nevedno sem hujšala. No, to se mi še ni zgodilo. Mogoče ker sem začela jest KT Cerazette. Nism še slišala, da bi katera po njih hujšala.
Tako da veselo javljam začetno težo:100 kg (KRIZA!!!), in sedaj imam 97,5 kg. No, pa itak da sedaj sem začela tudi namerno hujšat. Upam, da bo kaj iz tega.
Se vagamo zopet v ponedeljek ne?

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 22:07:19   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Ojla!!
Sem se neki hvalila, kako bom začela, ne vem katerega oktobra že......Nekje v začetku menda.
No zadnjič slučajno stopim na vago in glej ga zlomka: cele 2,5 kg manj.
Torej nevedno sem hujšala. No, to se mi še ni zgodilo. Mogoče ker sem začela jest KT Cerazette. Nism še slišala, da bi katera po njih hujšala.
Tako da veselo javljam začetno težo:100 kg (KRIZA!!!), in sedaj imam 97,5 kg. No, pa itak da sedaj sem začela tudi namerno hujšat. Upam, da bo kaj iz tega.
Se vagamo zopet v ponedeljek ne?


Jst sem po njih shujšalauser posted image  Ene dve kile in to tko ponesreč k ti.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.10.2009 23:10:54   
bibyzan
Birdy, midve pa imava isto stare otroke. Obe bi sicer mogli biti rojeni avgusta, prva 11. pa se je rodila 3 mesece prezgodaj, no druga pa letos avgusta-ni HB nič prehitevala. Se te spomnim iz čveka 2007. No, nisem velik čvekala, sem bolj brala.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdo začne s 1.10.?
20.10.2009 9:38:53   
tojeto1
SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI
19.10.2009


ime:             - kg    začetni kg:      trenutni kg:         željeni kg



tojeto1        - 1,5kg         76kg            74,5kg               61kg

jenii             -1,6kg          72kg            70,4kg               62kg

bibyzan        -2,5 kg       100kg           97,5kg

zarja28                           70kg             70,0kg               58-60kg

GB                -1,8kg                                                       -30kg

nena             -1,0kg        72,8kg           71,8kg                57-60kg

kolumbo                          83kg                                        65kg

iskanje                            96kg                                        65kg


And the winner is.... bibyzan user posted image user posted image .
Čestitke tudi vsem ostalim borkamuser posted image !

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdo začne s 1.10.?
20.10.2009 21:48:34   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Birdy, midve pa imava isto stare otroke. Obe bi sicer mogli biti rojeni avgusta, prva 11. pa se je rodila 3 mesece prezgodaj, no druga pa letos avgusta-ni HB nič prehitevala. Se te spomnim iz čveka 2007. No, nisem velik čvekala, sem bolj brala.


Se te tud jst spomnemuser posted image  Ampak si res bolj malo pisalauser posted image
Sem pa pol tud nekje na forumu (LOhk da sem k letošnjim avgustovkam špegala) prebrala da si noseča, pa enkrat sem zasledila te je blo strah da ne bo tud tadruga nedonošenček...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdo začne s 1.10.?
21.10.2009 10:32:04   
jenii
oj.
motivacije nimam nobene , sploh se ne morem prpravt da bi migala, razn kšnega sprehoda ni nič od mene, s hrano grešim na veliko. user posted image
upam da ste bolj pridne pa se kej javim če me prime pa dejansko spet en dan začnem delat na sebi.
čao

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdo začne s 1.10.?
21.10.2009 18:48:42   
zarja28
ojla
sem kar seznam dopolnila s svojo težo...ampak danes sem jedlauser posted image ,
groza, ne vem kako mi bo to spelouser posted image user posted image user posted image ..
upam, da bom naslednji teden bolj pridna...



SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI
19.10.2009


ime:             - kg    začetni kg:      trenutni kg:         željeni kg



tojeto1        - 1,5kg         76kg            74,5kg               61kg

jenii             -1,6kg          72kg            70,4kg               62kg

bibyzan        -2,5 kg       100kg           97,5kg

zarja28        - 0.8kg             70kg             70,0kg               58-60kg

GB                -1,8kg                                                       -30kg

nena             -1,0kg        72,8kg           71,8kg                57-60kg

kolumbo                          83kg                                        65kg

iskanje                            96kg                                        65kg




(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdo začne s 1.10.?
22.10.2009 9:37:01   
tojeto1
Djte no ženskeuser posted image . Sj bo šlo. Treba bit vztrajen.
Pomislite kako bo, ko boste imele 5 kg manjuser posted image user posted image user posted image . kolk se boste fajn počutle, pa kkšne hlače več boste loh oblekle. Pjte tečtuser posted image , res je fuuuul dobr. Čist na izi, glih tko da tečeš.
EVO: javte mi tiste, k ste šle tečt, pa se pofočkajte tukaj. OK? Zmenjeno???

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdo začne s 1.10.?
22.10.2009 10:30:32   
jenii
oj.
evo sem že telovadla pa včerej tud tok da je počutje fenomenalno. jutri grem pa flybox probat da vidim kaj je to za ena zadeva, baje se noro dobr razmigaš. v bistvu gre,m prvič po porodu sama brez otrok vn tok da komej čakam. sej sta moja sončka sam rabim pa cajt zase. mali zobe dobiva se že en mesec skos jokca. mala je pa letos prvič v vrtcu in je tm ful pridna doma pa nadoknadi, tok da se še on joka. tok da mam res pestro. moj pa dela v gostinstvu tok da je bolj malo doma in mam ceu žuruser posted image user posted image . nč lepo dietkajte dalje pa se tipkamo. čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 9:05:21   
ronja1a
No naj vam se povem,da sem se vpisala v fitnes in imajo tudi vrtec za otroke user posted image user posted image , tako da bom lahko v miru telovadila .


Kje imajo vrtec za otroke?

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 9:52:25   
tojeto1
Sem ravnokar odlavfalauser posted image , se stuširala in namazala z anticelulitno kremouser posted image  k ful smrdi. Tko da bo orng držaluser posted image . He, he!Če verjamete v pravljice.

Zdej pa en izi zajtrkuser posted image - jogurt, čeprav bi rajš k'kšen orng senvič z majonezo, pa pol še kakšno čokoladico čezuser posted image .... OK. Konec sanjanja!

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?