|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 9:54:32   
tojeto1
jenii,
bravouser posted image !!!!
Pridna, še tako naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 10:20:48   
bibyzan
Oj!!
Ga biksan na polni črti. Ja, tisto ko sem shujšala zaradi KT je že ok, vsaj enkrat sem prva. Sej zdej pa ne bom večuser posted image user posted image . Ja moja želja s kilami so skor sanje: 75 kg. Se pravi -25 kg. Ne vem, ne vem. V tem času še nism bla na niti enem sprehodu, kaj da bi šele laufat šla. Tiste ki to delate (in zmorete) vse pohvale. mam pa že zdaj na trebuhu gube, ko kakšna 70 letna gospa, pa še nič nism dol dala. Kaj bo potem ne vem. A se koža kaj popravi v prvotno stanje oziroma vsaj prbiližno tja?
No, se bom probala k se bi spravit. Ker se samo smilim sama sebi, nardim pa nič ne.
Tiste ki kaj delate, res same pohvale.
Mene pa naj ena pride brcnat v rit,da me odnese vn na luft!!user posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 10:27:30   
jenii
oj.
hvala, sam bi bla pa ponosna nase če nebi za večerjo pol super pice pojedlauser posted image user posted image .
upam da dones zdržim da spet na stara pota pridem.
tojeto1: pridna, jest sem tud včasih hodila tečt, zdej sem pa astmo fasala me pa čist zdela, upam da se mi kej umiri, da bom loh spet pol k bebica mal zrase kšn krog nardila k to mi je pa sprostite pol k maš kondicijo, čista relaksacija! grem zdej telovadit pa še zvečer bom šla zarad tega k sm se p0rekšla, pa k se mi glih dauser posted image .
vam zvečer alpa jutri sporočim če sm še živa. hehehe
čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 10:31:41   
tojeto1
bibyzan,
Te bom jaz s krampom po glavi. Alo, nared kj zase. Res se pol kul počutiš.

Glede kože je pa tko, če si bl mlada se ti vse pogliha, če si pa nad ene 35 let pa najverjetneje ostanejo mišelinke, k shujšaš. Je pa tud odvisno kolk hitr oz. počas hujšaš. Če gredo kile prehitro dol, pol koža ne sledi in ti ostanejo strije, odvečna koža... je pa odvisno tudi od genov: ene majo bolj elastično kožo, druge pač ne. Ampak pod obleko se to ne vidi, vidi pa se al maš cunje bolj našponane al ne :-#

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 11:00:29   
n€na
dan,

danes ste pa prave čvekice postale...pohvalno le tako naprej...
Pri nas je tako lepo sonček in kr vabi ven na zrakuser posted image user posted image user posted image

Jaz bom šla popoldne s tamalo malo okoli hodit, če bo imela voljo, če ne bom se pa usedla na kolo in šla narest nekaj Kmuser posted image  
Sedaj nekaj časa nisem telovadila, ker sem imela tako angino, da te glava peče...poskusila sem ampak sem bila preveč izčrpana in kar pozna se, da ko sem doma več jem in nekaj grickam....ko pa sem v službi je pa stanje drastično spremenjeno....Sem se pa RES vzela malo v roke in se trdno odločila, da bom shjušala, ker taka kot sem si nisem všeč in hočem, da se to spremeniuser posted image

bibyzan-sem dobila kar svojo sliko pred oči...tudi sama sem si kar nekaj časa (1 leto) govorila, da moram shujšat, naredila pa nisem nikoli nič oz. sem bila  na ločevalni ampak mi ni potegnila in sem se je hitro naveličala....Mi te lahko priganjamo in motiviramo ampak če ne boš sama pri sebi razčistila ne bo nikoli nič iz tega...jaz sem si pripopala na hladilnik tudi svojo sliko z 10 kg manj in me dodatno motivira...

Jaz odkar malo migam opažam, da sem pridobila na mišicah špehec je pa kar naenkrat par centimetrov manjši....stem je pa tudi moje počutje in razpoloženje odlično.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 11:36:33   
jenii
spet jest. počutje po telovadbi fenomenalnouser posted image , zdej pa malega nahranim pol pa na sonček pa po malo v vrtec.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 11:54:37   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: jenii

spet jest. počutje po telovadbi fenomenalnouser posted image , zdej pa malega nahranim pol pa na sonček pa po malo v vrtec.


ti si pa pridnauser posted image user posted image user posted image

uživaj na sončkuuser posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 12:12:44   
vasabo
Danes se vam pa še jaz pridružujem, ker sem opazila, da se skupaj bojujete proti odvečnim maščobam.

jaz bi tudiuser posted image  Jaz sem že septembra začela Hujšat, ker imam težave z želodcem in posledično tudi z glasilkami in sem morala zaradi zdravja spremeniti prehrano. Ampak kaj ko pa nisem skujšala še niti gramauser posted image user posted image

Res je, da se ne gibam toliko kot bi se morala, saj mis lužba in otrok tega enostavno ne dopuščata. Pa tako rada bi se vam pridružila, ker sem ena od tistih, ki mora nujno zgubiti 30 kg.

Pa sporočim če bo kaj od tega, do takrat pa čestitke vsem tistim, ki ste že kaj shujšaleuser posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 15:36:12   
tojeto1
vasabo... dobrodošla med nami! Kjer je volja tam je pot! Pa še mal švica zraven dodaš, pa bodo šle kile v minus user posted image

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.10.2009 22:06:12   
n€na
vasabo- dobrodošla med nami borkami s kilogrami...sam mal volje morš met pa kar greuser posted image user posted image

Jaz sem pa danes po dolgem času spet malo potelovadila po pilatesu...z mano je pa telovadila moja mala...nekaj časa ji je bilo zanimivo potem se je pa naveličala in začela skakati po meni...na pomoč je priskočil tata in sem lahko jaz naredila vaje do konca...sedaj me pa vse boli...in danes imam en tak napad na hrano, skoz bi neki jedlauser posted image user posted image user posted image komaj komaj se zadržujemuser posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdo začne s 1.10.?
24.10.2009 10:50:34   
n€na
Jutro!!

Danes je pa en tak lep vetrovno sončen dan :((
Jaz bom vseeno šla s tamalo malo okoli, če ne že zaradi drugega bova vsaj bacile stran odpihnileuser posted image user posted image ..

Mejte se lepo in uživajte pa javite se kaj!!user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdo začne s 1.10.?
24.10.2009 11:56:26   
GB

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

No naj vam se povem,da sem se vpisala v fitnes in imajo tudi vrtec za otroke user posted image user posted image , tako da bom lahko v miru telovadila .


Kje imajo vrtec za otroke?




V Angliji - tukaj zivimo user posted image .

Drugace pa moja shujsevalna zelo niha in sem en dan zelo gresilauser posted image user posted image user posted image . Danes grem spet v fitnes da pokurim vse moje grehe user posted image user posted image .
Lep vikend vsem skupaj in lepo hujsajte .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdo začne s 1.10.?
24.10.2009 12:26:12   
n€na
Kje imajo vrtec za otroke?




V Angliji - tukaj zivimo


jaz sem pa že upala, da je kje pri nas tak fitnesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdo začne s 1.10.?
24.10.2009 12:43:16   
jenii
ma v sloveniji smo še preveč vzad da bi mel kšn vrtec, da bi mamam mal olajšal stvari.
evo sem bla včer na flyboxu je ful dobr res se totalno zmigaš, če mi bo znesl bom hodila 2 krat na teden pa še doma bom migala. joj sam kile so se mi pa ustavle rajš gre gor pol kilce kokr dol. upam da bom zdej bl pridna k me še drugja mal matrajo. mam po celem telesu prijetne bolečine v mišicah, tok dsa se že zaradi tega bolj suho počutim hehehe.user posted image
uživejte vikend.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 7:27:36   
n€na
jutro...


evo moji kilogramčki kar stojijo 71,8= +/-0

včeraj sem se vzdržala pilatesa in sem šla s tamalo okoli z njenim kolesom je tako šibala, da sem jaz boga morala teči zraven indomov sem prišla vsa mokrauser posted image user posted image user posted image  Sem mislila, da bo njeno kolesarjenje bolj na izi...ampak tamala verjetno ve, da mamica hujša in ji pri tem pridno pomagauser posted image user posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 8:08:48   
jenii
oj.
evo moje stanje 70,9 to pomeni 0,5 kile gor, to je rezultat obupnega tedna k se sploh nisem mogla v red spravit, upam da bo ta teden boljši.user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 8:26:39   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: jenii

oj.
evo moje stanje 70,9 to pomeni 0,5 kile gor, to je rezultat obupnega tedna k se sploh nisem mogla v red spravit, upam da bo ta teden boljši.user posted image


to je rezultat telovadbeuser posted image user posted image  Mišice so težje kot špeh...

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 8:35:49   
jenii
ja vem jest to sam tolk dolgo že telovadm da ne vem če mam še to srečo- mogoče pa resuser posted image
tole je ful dobr k maš motivacijo vsaj skos po mal, ker itak ponedeljek je fino da dobre rezultate dostaviš user posted image .

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 8:59:53   
n€na
A si se probala kaj zmerit prsa, pas, boke in rit...po tem vidiš največ koliko je šlo stran....jaz sem se in sem zgubila že kar neka centimetrov, kilogramov pa bolj malo oz. 1Kg....


(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 9:04:10   
bibyzan
Evo mene direkt z vage:97,1. Kr zadovoljna, glede na moje biksanje.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 9:38:02   
tojeto1
74kg (-2kg). Ta teden sem spet pol kile lažja. user posted image
Ravnokar priletela izpod tuša. Sem bla pridna in sem danes že odlavfala. Sam glede na to kolk laufam in kolikor toliko pazim na hrano, bi šle loh kile kj bl dol.
Ampak saj bo, vztrajen je treba bit. Mišice me pa tolk bolijo k da bi me kkšen prebutaluser posted image .

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 10:41:54   
jenii
nena- sej to vidm da je manj, se ful vidi sam to mi je pa pred kšnim tednom kr naenkrat zginl- oblečem že vse kar sem pred nosečnostjo čeprov mam kšno kilo več, mam tud čist drugač postavo se mi zdi.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.10.2009 12:05:11   
GB
Lep pozdrav vsem skupaj

No sem se tehtala in rezultat je - 0 kg user posted image user posted image user posted image user posted image . Nevem kako to,saj se dosti telovadila in gibala. No upam,da bo drug teden kej bolje

No upam,da ostale lepo zgubljate kg in ne obupujte user posted image user posted image .

Lep dan

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdo začne s 1.10.?
27.10.2009 7:22:47   
n€na
Dobro jutro dietkariceuser posted image user posted image

Kako je kaj?

Jaz sem vsa naspidirana in imam danes kar viška energijeuser posted image user posted image  Se počutim, da bi lahko maraton pretekla, čeprav nisem tekla nikoliuser posted image user posted image

GB ne obremenjuj se preveč s kilogrami, se gibaš in telovadiš in tako pridobivaš mišice in mišice so težje kot obloga ki jo nosimo okrog pasu, bokov in stegen.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdo začne s 1.10.?
27.10.2009 7:27:47   
n€na
SEZNAMČEK BORK S KILOGRAMI


ime:             - kg    začetni kg:      trenutni kg:         željeni kg



tojeto1        - 2 kg         76kg            74,0kg               61kg

jenii              -1,1kg          72kg            70,9kg               62kg

bibyzan        -2,9 kg       100kg           97,1kg

zarja28       - 0.8kg         70kg             70,0kg               58-60kg

GB                -1,8 kg                                                       -30kg

nena             -1,0kg        72,8kg           71,8kg                57-60kg

kolumbo                          83kg                                        65kg

iskanje                            96kg                                        65kg

vasbo
 
naslednje tehtanje 2.11.2009



< Sporočilo je popravil n€na -- 27.10.2009 7:29:26 >

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?