|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:21:55   
zarja1
Četrtek, 01.10.
Bit - UZ
dysan
- UZ

S* - ET...naj bo ta blaga hiperca super podlaga za user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:30:12   
womanpolice
Živjo, punce...

Po nekaj dnevih se spet oglašam.. tokrat "strašim z berglami naokrog... .. ajajaja... to pa je to, če preveč tekaš... Pred tremi tedni sem full začela tekat.. vsega skup je 10 km in skoraj pol poti je v hrib... in to sm najprej počela vsak drugi dan potem pa kr vsak dan če je le bil čas... in kaj se mi je zgodilo? Na levi nogi so se mi v predelu kolena nategnile kite.. tolk sv...sko boli to, da niti na nogo nism mogla stopiti... je kr klecnala... sreča , da imam bergle še od ene moje hude prometne, da sm si pomagala pri hoji.. včeraj me je potem zdravnica poslala na urgenco. So mi slikali nogo, vendar vode ni bilo v kolenu - na srečo.... zdaj si morm hladit in povijat in so rekli, da je čist odvisn od kolena kdaj bo to sputil... lahk čez en teden lahk pa čez tri... kriza ja... Tko da sedaj za nekaj časa tek odpade.. sicer imam v ponedeljek samoobrambo, kjer bomo imeli tek, vendar se mi zdi da tole ne bo ok tolk hitr.. BOlniške pa nism vzela, ker sm tko al tko jutr prosta, dans smo imeli sam sestanek, v ponedeljek mi je spremenil službo tko da bom notr pisala, vikend sm pa prosta... drug tedn pa še imam eno usposabljanje tri dni v civilu tko da mislim da ne bo problem... ja, punce.. pazite kak tečete... 

ARNEJA.. Lepo je slišat, da me nekdo tle gor pogreša hvala ti... ja, včasih imam več časa včasih manj, in zadnje čase je res moj ful okupiral računalnik, da tud zravn nism prišla.. no, sicer pa itak 4.10. odhaja za 12 dni na usposabljanje tko da bom home alone Glede testa pa tkole... jst še zate nism vrgla puške v koruzo... Še vedno držim pesti!!!

REBY.. Pa daj no.. tale tvoj Tomi je pa res tak srček... da se po mojem že danes dojenčice obračajo za njemu... to boš še imela težave pri odganjanju deklet... In kak ste? Spite ponoči? Počutje?

SUNIA.. Sicer se ne "poznava", pa vendar iskrene čestitke!!!

MISMIS.. Pridna pridna, da se tkole učiš... ja, sej je res smotan.. predvsem takrat ko je lepo vreme in gledaš druge kak zunaj uživajo, ti pa moraš švicat za knjigami.. moja predavanja, pa se začnejo v torek... uf, to pa je šlo hitr... Aja, pa čestitke za nizek štart... naj bo tokrat zmagovalen cilj!

AQUA... Tud men je zelo žal, da se ni nobena oplodila... vem, da pregovor pravi "za vse je nekaj dobro"... čeprav danes tega ne razumemo, bomo mogoče nekdaj pa le razumele... takrat, ko nam bo uspelo, da naših zakladov... držim pesti, Aqua... ni vrag, da bo tudi nam starim borkam tudi slej kot prej ratalo. Držim pesti!!!

MIKLAROM.. Tudi jst ti čestitam za moč in pozitivo. Res si niti najmanj ne predstavljam to kar sta vidva doživela.. zato toliko bolj spoštujem in občudujem vajino moč! Res za vaju pa tko trdo držim pesti, da imam kr bele členke na prstih. Naj vama končno uspe!!! Držim pesti!!!

Uf, kaj jst to vidm... šele zdajle, ko sm vidla ažuriran seznam od MISMIS... Ja, iskrene čestitke nove nosečke... pa saj vas je cel bataljon... in prav je tako!!!  Johnie    Blicka (PO)    Veronci (MB)    Sunia (MB)   BEBIII... Zelo mi je žal in ti pošiljam velik objem!!!

ZARJA IN PIKA74

LANA70.. sm v petek spoznala tvojega sokrajana.. Godec se piše.. Poznaš? menda sta dva km narazen... Pošiljam ti lep pozdravček... kak si? vse ok?

GLORIA....... Tud ti si dala lepo stimulacijo... full so lepe fotke in seveda model na njih tudi ane PIKOVIT.. Pa jst te bom za ušeske!!! Daj mi prosim čimprej javi priimek in ime, ker se posnetki ne shranjujejo dolgo in je res škoda, da bi tole šlo v nič... Javi čimprej.

GIGI... Tudi teb pošiljam lep pozdravček...

ABRA...Ja, kak te je lepo brati po doooooooooooooolgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem času!!! Kak si kaj? Kaj je kej novga pr teb.. daj nam mal zaupaj pa kakšna foto stimulacija tud ne bi škodila mar ne....   Jutri pa končnoooooooooo prvi posvet v MB. Morm priznat, da ga komaj čakam.... Ne vem zakaj ampak občutek imam, da pa bo Maribor za naju zmagovalen.. čeprav še morm uredit tole lap. in hist.... se mi zdi, da bo nama tale dr. Reljič naredil najina otročka    sicer imam v ponedeljek samoobrambo, kjer bomo imeli tek, vendar se mi zdi da tole ne bo ok tolk hitr.. BOlniške pa nism vzela, ker sm tko al tko jutr prosta, dans smo imeli sam sestanek, v ponedeljek mi je spremenil službo tko da bom notr pisala, vikend sm pa prosta...


ah, v petek mi je spremenil službo.. morala bi imeti prometno, vendar bom notr pisala..

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:36:13   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Še jaz! Sem kandidatka v postopku, 1. IVF+PGD v MB, dr. Vlaisavljevičđ
Seveda navijam za vse ostale trepetalke in trepetalke to be!user posted image user posted image user posted image



dobrodošla!!! p.s. midva pa greva v 4. postopek k dr. Reljiču v MB.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:37:08   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Četrtek, 01.10.
Bit - UZ
dysan
- UZ

S* - ET...naj bo ta blaga hiperca super podlaga za user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





se bom kr pod tole podpisala..

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:38:24   
lana70
ooo wp, ti si pa res bizi, blagor tebi, ti vsaj čas mine hitro...no lepo...ja itak da ga poznam, pa ni 2 km, kakšne dolžinske mere imate to ...200 m pa res....

no, držim pesti, da vama bo MB prinesel zmagovalno kombinacijo za user posted image .

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:39:02   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Četrtek, 01.10.
Bit - UZ
dysan
- UZ

S* - ET...naj bo ta blaga hiperca super podlaga za user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






še jst, še jst user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 20:39:54   
bit
lana....kako si....še počivaš

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:02:32   
Inana
Tudi jaz grem v oktobru na IVF pri Rešu, pa me zanima, kako je Suprefactom. Začela naj bi ga teden pred predvideno M ... kaj pa če dobim M prej, kot sem predvidevala. Je lahko kaj narobe? Videla sem, da nekaterim izostane zaradi Suprefacta, mene pa zanima, če je katera dobila M prej kot v enem tednu?

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:07:36   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Punce jaz sem pa zdajle tok jokalauser posted image user posted image od sreče in žalosti. Toko veliko nepozabnih spominov in upanja v prihodnost. Naša Larica je tudi imela samo 1400g
http://www.rtvslo.si/play/za-dlan-veliki-otroci-dokumentarna-oddaja/ava2.45904556/





no, zdej je pa tut meni uspelo pogledat to oddajo, thanks k si pripela link....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:08:44   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: bit

lana....kako si....še počivaš




hjah, bol tako, kako bi da ne bi....tja po kavču se valjam pa polna dnevna me je....še jutri

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:14:51   
arneja
Uau, nova tema user posted image user posted image user posted image .

S*, naj jutri najlepšejša pikeca z vama domov odideta user posted image user posted image user posted image .

Bit in Dysan, vaju naj pa UZ razveseli user posted image user posted image user posted image .

Mi pa, če se tečka ne pojavi do ponedeljka, skočimo v lekarno po CB user posted image . Mičkeno, mičkeno upanja je še user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:16:50   
arneja
Zarja, kaj je bilo danes na krvnem??

S*, ti pa kar lepo do testka ostani doma, če imaš probleme. Če bi jaz imela hiperco, sigurno ne bi šla v službo.


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:24:05   
arneja
Ja, WP, kaj ga pa ti biskaš? Daj malo pazi nase. Pa hvala za pestke user posted image . Jaz sem zjutraj sicer vrgla puško v koruzo, ampak sem jo šla popoldan nazaj ven vzet user posted image . Ti pa dobro štartaj s predavanji, pa nič kampanjskega učenja, jasno user posted image ? Jutri pa očaraj mariborske zdravnike user posted image . In kako je kaj Kajsica?

Mismis, super ta zgornjo slikco za seznamček si najdla user posted image .

Lana, kar pridno še počivaj jutri user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:27:42   
bit
lana70 ....ti kar likaj kavč...te bo vse počakalo...user posted image user posted image user posted image

a že znaš TV spored na pamet user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bit -- 30.9.2009 21:30:58 >

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:27:43   
sonček33
Navijam.
Za vsako posebaj in za vse skupaj.
Skačem od sreče ob dobrih novicah.
In jočem z vami ob slabih.
Upam.
Držim pesti.
Tudi molim (eno svojo varianto user posted image )
Trepetam.
Preklinjam.
Diham.
Potiskam.
Špikam.
Kukam na spodnjice.

Skratka z vami sem.



Arneja... kako blizu je 2. oktober.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 30.9.2009 21:28:32 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:28:41   
S*
arneja, naj tvoje mičkino upanje, do ponedeljka zraste v velik in debel +.
Pa hvala ker tako skrbiš zame. Drugače sem že cel tedn na bolovanju, bomo videli kaj bo ata jutri povedal. Bom pa sigurno še drugi teden držala noge v luft, če ne bo nič bolje.



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:30:27   
bit
arneja...ne trapaj...na prometrium ne pozabi  ... pa v soboto še enkrat lulaat....test si čist prezgodi delala

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:32:34   
bit
S.....jutri ti želim lepe blastocite.....si kaj pisala Žanu....že kaj veš 
pa jutri hitro poročat....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 21:36:18   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Punce jaz sem pa zdajle tok jokalauser posted image user posted image od sreče in žalosti. Toko veliko nepozabnih spominov in upanja v prihodnost. Naša Larica je tudi imela samo 1400g
http://www.rtvslo.si/play/za-dlan-veliki-otroci-dokumentarna-oddaja/ava2.45904556/





no, zdej je pa tut meni uspelo pogledat to oddajo, thanks k si pripela link....


kako hud film....,poln veselja, žalosti....upanja....zmage

Blanč te poskušam razumet.... točno kaj si prestajala vejo pa samo tvoje sotrpinke.....so pa to pravi borci....kako ste

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 22:19:13   
lučka 25
Punce, zdaj pa zares. ma da vsem uspe, da bo naslednje leto pravi baby bom, da se bo vsem kar rolal. Seveda os sreče. Jaz navijam za vsako posebej in za vse skupaj. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ................user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 22:36:59   
gigi1
Ooo lepo smo začeli na novi temi user posted image  user posted image  user posted image

Naj bo res uspešno v teh mesecih.

Abra srce bom probala čimprej se kaj pametnega zmenit in te rufnem dokler je še vsaj malo sončka.

WP dobro se zmenita jutri user posted image . Žal mi je za vezi. Pazi nase user posted image

Vse novinke dobrodošle user posted image  user posted image  user posted image . Bomo zmagale s skupnimi močmi user posted image

S* naj bo vsaj pol toliko lepih zarodkov, kot je bilo celic. Da bosta imela celo nogometno moštvo user posted image  user posted image  user posted image

Dysan želim ti, da se pojavi ene par lepih foliklov. Upam, da so jajčka in pirček opravili dobro delo user posted image  user posted image  user posted image

Bit želim ti čimlepše vmesne rezultate user posted image  user posted image  user posted image

Blanči sem gledala in jokala. Sem mislila na vse vas, ki ste prezgodaj rodile in na vaše zakladke user posted image user posted image user posted image

Pikovitka si šla v Adrialab?

Lubice drage naj bo večer še naprej lep user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 22:49:40   
n74
Ojla,

tokrat bom tudi jaz akterka, 15.10. imam UZ pred postopkom pri Rešu. Računam, da dobim pingija v varstvo začetek novembra. Kako že gre ta postopek ETZ? Najprej estrofen, potem M, potem UZ - ji in čakanje, da folikel poči?
Drugače pa še eno vprašanje za tiste, ki ste že preiskusile maco. Mislim, da mi ta ciklus dela maca preglavice in sicer boleče prsi, napihnjenost, šraufanje, rjav izcedek. Sem pa na začetku ciklusa, tri dni po končani M. Sem jo že jemala junija in julija, pa nisem imela nobenih problemov. Ima še kakšna podobne izkušnje? Se bojim, da bom s tem preiskušanjem arcnij čisto z*ebala hormone.

Arneja, mislim, da boš kar v soboto naredila testek in boš prva oktoberska nosečkauser posted image user posted image user posted image

Kleja, mislim, da boš tudi ti vesela, čeprav boš zasedla drugo mesto kot oktobrska nosečka user posted image

wp - veš, da sem tudi jaz razmišljala o teku, zdaj pa si me čisto odvrnila od tega No, čeprav mi je tole čisto prav prišlo, ker tek zelo sovražim.user posted image

Vsem ostalim uspešno in plodno jesen.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 22:53:00   
Fargesia
no pa da se še jaz pofočkam...user posted image

Matejčika, super za postopek!!!!

WP, dej mirkaj se punca!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 22:53:07   
Goldy
Heloo!!!

Navijam, mislim na vas in sem z vami - v lepih in manj lepih trenutkih! In  res vam želim, da vsem uspe - in to čimprej!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
30.9.2009 23:00:56   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Navijam.
Za vsako posebaj in za vse skupaj.
Skačem od sreče ob dobrih novicah.
In jočem z vami ob slabih.
Upam.
Držim pesti.
Tudi molim (eno svojo varianto user posted image )
Trepetam.
Preklinjam.
Diham.
Potiskam.
Špikam.
Kukam na spodnjice.

Skratka z vami sem.



Arneja... kako blizu je 2. oktober.



ful dober user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz tudi navijam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?