|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 17:39:55   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Klavirka

Poglejte si še tole lepo zgodbico o dveh preživelih morulah user posted image :

http://bibaleze.si/clanek//starsi/moji-trije-soncki.html

Zgodba mi je dala kar malo več upanja user posted image



Klavirka, to je naša Sayuri, je bila še lani naša članica, občasno nas pa še pride pogledati

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 17:40:28   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lučka hvala draga user posted image user posted image user posted image . kako ste? kako je naža? Lupčke obema


Mi smo v redu. Zdaj, ko smo na umetnem mleku za aergike se je vse umirilu. Bomo pa kmal začel dodajat gosto hrano, pa bomo videli kaj bo.
Drugače pa obujam spomine na lansko leto, ko sem bla v oktobru, novembru v postopku. In v petek bo 1 leto, ko sva Nežo prvič videla na UZ. Komaj čakam, da še vse ve poročate o tem, kako lepo je bilo prvič videti pikico in srčka, potem......pa en ali dva prelepa otročka.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 17:40:37   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

dejmo bejbeuser posted image user posted image user posted image
marca se vam zopet pridružim


Ooooooo, lepo lepo. Boste pa hitro štartali.Mi še ne bomo takrat, ampak prav dolgo p ne bomo čakali.user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 17:51:51   
bozza
Čestitam za user posted image in user posted image in user posted image vsem trem srečnicam

in objemam cukicouser posted image . Res mi je žal, bodi močna, tudi k tebi bo posijal žarek sreče, sigurno!

Fargesia, super za user posted image .

Lep večer vam želim!


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 18:02:04   
Aljonka
cukica - user posted image user posted image user posted image  full mi je hudo ampak zdrži in ko boš čutila da je ćas se korajžno podaj v nove boje

gasilka in tiki - bravo za lepo beto!

TAnja - user posted image kuku kje se pa ti skrivaš?

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 18:03:26   
Klavirka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Klavirka

Poglejte si še tole lepo zgodbico o dveh preživelih morulah user posted image :

http://bibaleze.si/clanek//starsi/moji-trije-soncki.html

Zgodba mi je dala kar malo več upanja user posted image



Klavirka, to je naša Sayuri, je bila še lani naša članica, občasno nas pa še pride pogledati


Ja super mismis, na tem forumu pa res uspeva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 18:35:35   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Klavirka

Poglejte si še tole lepo zgodbico o dveh preživelih morulah user posted image :

http://bibaleze.si/clanek//starsi/moji-trije-soncki.html

Zgodba mi je dala kar malo več upanja user posted image



Klavirka, to je naša Sayuri, je bila še lani naša članica, občasno nas pa še pride pogledati


Jaaa to je naša Sayuri user posted image  user posted image  user posted image . Zadnje čase se pa res bolj malo oglaša user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 18:38:50   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Lučka hvala draga user posted image user posted image user posted image . kako ste? kako je naža? Lupčke obema


Mi smo v redu. Zdaj, ko smo na umetnem mleku za aergike se je vse umirilu. Bomo pa kmal začel dodajat gosto hrano, pa bomo videli kaj bo.
Drugače pa obujam spomine na lansko leto, ko sem bla v oktobru, novembru v postopku. In v petek bo 1 leto, ko sva Nežo prvič videla na UZ. Komaj čakam, da še vse ve poročate o tem, kako lepo je bilo prvič videti pikico in srčka, potem......pa en ali dva prelepa otročka.


Super. Upam, da je alergija le na KM in da z GH ne bo težav.

Ja lani vas je pa kar nekaj v tem času zanosilo. upam, da bo zudi za nas ta čas ploden user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 18:48:44   
gloria
....čer babike moje.....ta teden sem po dveh mescih začela delat tudi dopoldne tak da je kr mal krize pri Nikuuser posted image ....me ful pogreša,jaz pa njega še bolj....zraven tega me še računalnik zafrkava tak da se šlepam pri švogruuser posted image ,upam da mi kmal zrihtajo ker ne želim zamuditi prečudovite novice starih bork ko bodo pluske zagledaleuser posted image user posted image user posted image ....
....navijam za vsako posebaj.....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:08:38   
pika74
Biba77 tudi tebi iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image .
...a boš zdej tud Astra?
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:20:39   
biba77
Neee, pika74, pri baucu sem bla Astra dokler nisem zanosila, potem pa spet biba77. Zdaj je ratalo brez tega.user posted image
Kako pa si ti?
Boš kmalu za mano, ne? Novo nadaljevanje Za nas pričakujem...user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:34:08   
pika74
Uhhh sej se mi je zdel, da sem mal pomešala user posted image user posted image user posted image

Čestitke še enkrat!!!

Jaz sem, kot da ni nič. Ene par dni nazaj se je nehalo z znaki (napihnjenost ipd...) in takrat sva rekla, da ne bova žalostna, če spet ne rata. V mislih že načrtujem aktivnosti...v naslednjih tednih...ala spinning pa smučanje pa bordanje itd. Če ne bi imela ure za estrofem in prometrium jemat, bi še to pozabila user posted image . Totalka sem odklopla. Drugač bo pri meni najbrž belina do testa. Kaj bo pa test pokazal, je pa druga pesem. Ma, kot sem že rekla, ne pričakujeva nič.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:51:11   
sonček33
Za vse vas en stimulješn.

user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:56:35   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Uhhh sej se mi je zdel, da sem mal pomešala user posted image user posted image user posted image

Čestitke še enkrat!!!

Jaz sem, kot da ni nič. Ene par dni nazaj se je nehalo z znaki (napihnjenost ipd...) in takrat sva rekla, da ne bova žalostna, če spet ne rata. V mislih že načrtujem aktivnosti...v naslednjih tednih...ala spinning pa smučanje pa bordanje itd. Če ne bi imela ure za estrofem in prometrium jemat, bi še to pozabila user posted image . Totalka sem odklopla. Drugač bo pri meni najbrž belina do testa. Kaj bo pa test pokazal, je pa druga pesem. Ma, kot sem že rekla, ne pričakujeva nič.

Lp
user posted image


Pika jaz tolk navijam za vaju user posted image  user posted image  user posted image . Jooj kolk bi bilo lepo, da vama končno rata veliki met. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:57:37   
sonček33
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Uhhh sej se mi je zdel, da sem mal pomešala user posted image user posted image user posted image

Čestitke še enkrat!!!

Jaz sem, kot da ni nič. Ene par dni nazaj se je nehalo z znaki (napihnjenost ipd...) in takrat sva rekla, da ne bova žalostna, če spet ne rata. V mislih že načrtujem aktivnosti...v naslednjih tednih...ala spinning pa smučanje pa bordanje itd. Če ne bi imela ure za estrofem in prometrium jemat, bi še to pozabila user posted image . Totalka sem odklopla. Drugač bo pri meni najbrž belina do testa. Kaj bo pa test pokazal, je pa druga pesem. Ma, kot sem že rekla, ne pričakujeva nič.

Lp
user posted image


Pika jaz tolk navijam za vaju user posted image  user posted image  user posted image . Jooj kolk bi bilo lepo, da vama končno rata veliki met. user posted image user posted image user posted image


Se lahko kar podpišem.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 19:57:50   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Za vse vas en stimulješn.

user posted image


Pa če to ni najlepša stimulacija na tem svetu user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 20:09:40   
pika74
hvala gigi1 in sonček33 user posted image .

Sej jaz tud navijam za vse tle gor in vsak dan mal pošpegam, če je že kšna nova nosečka in dons je blo prou lepo (z izjemo cukice - žal mi je cukica, da se ti to dogaja user posted image  - ni fer. res ne.).

Ampak... a ne bi blo fajn, če bi enkrat za spremembo vsem po vrsti ratalo.
Ma samo en mesec bi lahko blo tko. Sej smo že tok dale skoz, da si to zaslužmo. Ane punce!

Držim pesti za vsako posebi in za vse skup!user posted image user posted image user posted image

sonček33 tvoj lovro je pa cukr od cukra user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 20:19:25   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Za vse vas en stimulješn.

user posted image


lovro, matr si lep. Zdej moram še eno punco napedenat zateuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 21:35:54   
gigi1
Pika74 ja to je pa res lepa misel user posted image  user posted image  user posted image . Mogoče nas pa trije dobri možje obdarijo tako, da bomo vse trepetalke zagledale pluske user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Zvezdica bi bil že čas, da eno pupiko zrihtata user posted image

N74 če imaš jutri krvnega navijam močno, da bo beta lepo rasla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
Metuljči a je prišla?

Pija naj bo vse črno user posted image  user posted image  user posted image
user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
 
September1 greje   user posted image user posted image   test 23.11.
Gasilka greje   user posted image user posted image   test 24.11.
Tiki55 greje    user posted image   test 24.11.
Biba77 greje    user posted image   test 27.11.
Zarja1 greje   user posted image user posted image   test 30.11.
BarbiG greje   user posted image user posted image   test 01.12.
S* greje   user posted image user posted image   test 01.12.
Nellika greje   user posted image user posted image   test 02.12.
Pika74 greje   user posted image user posted image   test 02.12.
Tanja_Jes greje   user posted image user posted image   test 03.12.
mismis greje   user posted image user posted image   test 03.12.
Gigi1 greje    user posted image   test 03.12.
Klavirka greje   user posted image user posted image   test 06.12.
Kiwi greje   user posted image user posted image   test 07.12.
 
Skoraj pol seznamčka je že nalulalo pluske, dajmo pupe, nas se pravljica nadaljuje cel december user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
24.11.2009 22:39:46   
n74
Ojla, punce,

a danes je spet krasen dan za pluske, vauuu pa kar dva. Čestitke, Barbi in Kajši!
Pa seveda srečno do konca.

fargi - uglavnem, da je srček, se bo že potegnil fižolček mali

zarja - počakaj še kakšen dan, da slučajno ne bo prehitro, pa slaba druga črtica, pol se boš pa sekirala brezveze. No, mogoče pa že sedaj pokaže, ker ni nobenega vpliva stopke. No, zdej se pa odločiuser posted image

o, še ena nosečka, biba77-čestitke, pa vse dobro.

joj, cukica user posted image , ne morem si predstavljat skoraj pred nuhalno izgubiti plodek. Če si le lahko privoščiš zaradi let, potem je dobro vzeti pavzo. Mogoče te vseeno pingvinčka drugo leto premamita. Nisem si pa zapomnila, če si že v začetku imela slabo beto, ali je tudi tako slabo naraščala?

gasilka - krasna beta user posted image

tiki - tudi tvoja beta je čisto okuser posted image


pika74
- imaš prav, najboljše se je zamotiti in delati načrte čisto v drugo smer, potem pa če se srečno konča, niti ne boš jezna, če bo vso to bordanje in smučanje v vodo padlo.

Drugače sem pa danes kar pomirjena, mogoče že malo vdana v usodo, v tem smislu, kar bo pa bo. Na krvni test sploh ne pomislim, tako da jutri sigurno ne grem delat. Kaj bom jutri razmišljala, bomo pa še videli. user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
25.11.2009 6:18:59   
loremi
Dobro jutro!

user posted image

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
25.11.2009 7:00:11   
beba75

Dobro jutro!

Sicer se ne javljam na tem forumu vas pa kar berem.

Sedaj pa jaz potrebujem nasvet. Ravnokar sem bila na 1IVF , včeraj zvedela da neuspešno. Imam 1pingvinčka pa mi je dr. rekla da lahko pridem po njega v jan.,ker je december pred vrati in takrat pač se manj dela. Sedaj pa me zanima ali je boljše da eno M izpustim in grem jan. po njih; ali lahko grem že pri naslednji M ( v dec. če se datusko bo izšlo)?

Ne bi bila rada "prehitra" in s tem zmanjšala možnost uspeha, hkrati pa ne bi rada čakala če ni nujno.

Hvala vam za vaša mnenja! Držim pesti za vsako tukaj da nam čimprej uspe zagledati ta magični +.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
25.11.2009 7:09:10   
loremi
beba75, ko sem jaz spraševala sestre na kliniki, kdaj grem lahko po zamrznjenčka, so mi svetovale, da naj vmes minejo trije cikli (trikrat Muser posted image ). Tudi prebrala sem že večkrat mnenja, da je boljš malo počakat, da si telo odpočije in sčisti hormonov, no so pa seveda tud glede tega sem in tja mnenja deljena.

n74 user posted image  mislim nate in vseeno upam, da bi se drugače sešlo tokrat, ampak čez kak dan no ali pa čez par dni bi bilo pa vseeno mogoče fajn naredit še enkrat beto, da se bolj vidi, na čem si, ja sej po drugi strani pa vem, da si spet na istem in ni lahko user posted image .

Vsem novim nosečkam še enkrat čestitke in vso sreči, trepetalkam pa da bi iz tega seznama prešle na seznam nosečk user posted image !

Pa lep dan želim vsem!

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
25.11.2009 8:09:38   
BarbiG
Dobro jutro vsem skupaj.

Pika74 držim pesti, da bi sreča tokrat potrkala tudi na vajina vrata.

Mismis, kako si kaj? Si pridna in si slabe misli odgnala proč? Le glej, da si jih. Drgač bom huda.

Zarja, si v redu?

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
25.11.2009 9:02:22   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj...

Beba75, to ti je težko reči, ampak po mojih izkušnjah pravijo, da je najbolje iti v postopek z zamrznjenčki takoj po neuspelem postopku, ker je telo še polno hormonov in je zato največja možnost, da se zanosi. No takšne informacije imam jaz.


n74, težko ti je dati pameten nasvet, če ne boš šla na krvnega, ne boš vedela, če bo beta zrastla, po drugi strani pa praviš, da si pomirjena in pripravljena počakati 14. dni do UZ-ja. Mogoče je še bolje tako. No v vsakem primeru, ti držim pestke.

Loremi, še malo pa ti tudi začneš

Zarja, kako nam kaže, si naredila test, ali si scagala? user posted image

Sonček33, tale naš Lovrenc je pravi car, sicer pa ne vem zakaj iščeš nevesto zanj, kaj pa Mlinčkove pupe, a na njih ste pa pozabili, da ne bodo lepotice užaljene user posted image user posted image
 
Žižek, kako si ti meni??' Kaj dogaja?

BarbiG, jaz sem pridna, kaj pa čem. Salbe misli je pa težko odgnati stran, ker imam vsake toliko časa, ko se obrišem izcedek. Se mi zdi, da user posted image  samo čaka, tisti famozni 8. ali 9. dan, da me obišče user posted image user posted image  Pa saj ni kaj, spremeniti sedaj ne morem nič več, ampak priznam pa da kljub temu poskušam ostati pozitivna in si še naprej pridno vstavljam utrogestan.
Tebi pa želim, danes ko praznuješ svoj rojstni dan, veliko sreče, pa da se vse lepo izteče do konca in da fanta dobita eno sestrico ali dve user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?