|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.10.2009 18:24:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dan revščine
5.10.2009 18:40:44   
Anonimen
Mene je pa tistih 300€ zbodlo. Ali daš zato, ker želiš pomagati, ali zato, da se s tem bahaš.user posted image Sploh ni pomembna vsota.user posted image


Saj to ni znesek s katerim bi se lahko bahal.
Visok znesek, ki bi bil vreden bahanja je ponavadi tako visok, da ga darovalec ne zapise.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dan revščine
5.10.2009 21:37:52   
Onasiss
No, bi še nekaj pripomnila glede Karitasa..... očitno je, da hočejo samo denar... no ok, ker z denarjem si lahko položnice plačaš ali pa kako živilo kupiš... No pa vseeno je morda kdo, ki nima kaj za oblečt.....če je že tok govora o oblačenje. Ko je umrla babica je ostalo ogromno oblačil, pa niso bila vsa njena. V bloku je živelo veliko študentk in ko so se kake cunje naveličale so jih dale njen (ne vem zakaj, ampak jih je babica z veseljem vzela, itak je imela prostora veliko, saj je živela sama)... No skratka, po njeni smrti je stric hotel cunje, posteljnino in deke odpelat na Karitas, kjer so mu vljudno rekli, da bojo stvari vzeli le če jih bo dal v čistilnico očistit...... Ker se mu je zdelo "glupo" je vse skupaj vrgel v smeti.
 
Ne vem no... ponudiš prst in hočejo celo roko......

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dan revščine
6.10.2009 1:02:18   
sanja nk.
hallloooo user posted image user posted image , zdej se pa že baham..., jaz bom pač iskreno povedala, pa dala 300 eurov, ker v razredu mojega sina je večina staršev pri denarju, pa bodo dali tam po 50, pa čeprav so otroci oblečeni za več...in to ni znesek za bahat, sem dajala še veliko več za otroke in živali, pa nisem nikjer pisala.....kaj ste nekatere dlakocepske...pač sem povedala to v efektu pogovora...user posted image ..

pa tudi sej ne vem kaj bi rekla, samo pri eni sem prebrala, da je sedaj že pomoč znak razmetavanja user posted image user posted image ...okey tut prav..

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
8.10.2009 14:40:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dan revščine
8.10.2009 14:46:37   
pety78
Sanja nk, lepo od tebe! user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dan revščine
8.10.2009 18:04:07   
ronja
Moj. Ker puloverja za 50€ mu ne bi niti oblekla, ker mi je prekleto škoda denarja za tako afnarijo.

HB da si lahko to privoščite, go for it.

Ampak mene potem moti hvalisanje nekaterih staršev, ki otroku vse vtaknejo v rit in ga oblačijo v draga oblačila, obenem pa precej s prezirom gledajo na starše kot sem npr. jaz, ki otroka oblači v Kiku, H&M, C&A....


hehe, sploh nisem vedela, da so to kao "zanič" zadeve! meni se zdi, pa da sta ful zrihtani, če jima kakrkoli novega kupim, pa čeprav je Lumpi al pa H&M - nama se to zdi fensi...

Kaj bojo potem rekli šele na moji punčki, ki nosita v gl. (v 90%) stare stvari (podarjene od kolegov, ki so zaključili kariero z otrokiuser posted image - nekateri že pred časom, tako da so trenirke včasih tudi iz prejšnjega stoletja...)?user posted image user posted image ostale cote, ki niso bile podarjene, so pa rekonstruirane naše (recimo sešijem hlače iz mojega puloverja ipd) ali pa iz blaga z napakouser posted image , za 10E na kilo ( kar pride cca 4E na meter)... Tak da mojidve sta oblečeni za res malo, ker kot benika puloverja za 50 E tudi zase ne bi kupila (pa ga ne bom čez pol leta prerastla...) - to bo 1/8 moje plače, ko bom šla nazaj v službo...

Moram pa potrkat na les, da zaenkrat še nisem doživela kakih hujših zgražanj ali tega, "da ti dajo vedet", da je tvoj otrok poceni oblečen. Mogoče enkrat na srečanju junijk, kjer so bili vsi tamali zrihtani u nulo, moja pa še v pajackuuser posted image - ampak meni se zdi to bolj udobno in če bi imela milijone, bi še vedno bila v teh mehkih jersey pajackih (mogoče samo novih, ne pa podarjenih, hehe - pa še to nisem ziher, če bi se mi dalo vse kupovat...) Res pa je,d a še nista ne v vrtcu ne v šoli, verjetno bo tam drugače. jaz se bom probala temu izognit tako, ad bosta še vedno imeli razne "unikat" zadeve, ki jih pač ne bo imel nihče drug in jih bosta s tem lahko postavili na hladno. Ok, res je pulover iz starega puloverja, ma pa gor aplicirano veveričko, ki je ti niti narisat ne znašuser posted image

300E ne bi mogla dat, bi pa dala več kot sta tamalidve oblečeni, ker res v gl. nisva kaj dosti kupila zanju...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:22:06   
nejcko
U, Ronja, boh te požegnaj ... si me potolažila, ker včasih imam občutek, da nisem s tega planeta, ker furam politiko oblačenja otrok identično tvojiuser posted image Aja, pa moja otroka sta že v vrtcu in šoli, zaenkrat še ni bilo nekih direktnih pripomb, je bil pa že kakšen namig okoli ovinka, to pa jauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:24:06   
Anonimen
Ustanavljam klub V ze nosene cunje oblecenih otrok.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:26:59   
benika
Ustanavljam klub V ze nosene cunje oblecenih otrok.


Kul. Jaz se javim za nabavnega referenta že nošenih oblekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:27:26   
ronja
Hehe, no, saj po ovinkih tak mali otroci na srečo še ne štekajouser posted image . Ampak cotke so udobne, nekatere čisto luštne... Zakaj bi kupovala nove? Ko da nimamo kakih boljših idej za ta denar porabit... Pri nas najbolj mori mojo mami, če nismo "zrihtane" - ampak pravi, da otroka lepo zrihtam, samo da bi si morala jaz kaj novega kupit, hehe. Tašča pa tko po ovinku vpraša, če mata tamalidve kaj dovolj lepega za na poroko (svakovo, da ne bo kakih nesporazumovuser posted image ).
PS: fajn, da se še kdo tak najde. Eni pač nismo za modo, nimaš kaj... Zgledajo pa otroci tako v vsem ful srčkaniuser posted image .

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:28:17   
ronja
se prijavljamo - vse 3, hehe, jaz nisem mela skoraj nič svojega, ko sem bila mala - vse je bilo od sestre in od bratrancev. Pa - ne boste verjeli: nimam prav nobenih traum zaradi tegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:29:36   
benika
Ronja, a pol boš ti motivator v skupini? Ko si že en tak lušten pozitivčekuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dan revščine
8.10.2009 22:46:28   
ronja
hehe, ok, bom poskrbela za ideje, kako reciklirat stare oblekeuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:02:19   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hehe, no, saj po ovinkih tak mali otroci na srečo še ne štekajouser posted image .



Ne ne, saj nista otroka deležna komentarjev, je kar mama tistauser posted image Saj veš, vprašanja v stilu: kje pa ti kupuješ cunje za tamale, ker vidim, da niso klasične h&m, c&a, kot jih ima večina otrok; oooo, takega pajacka je pa imel naš ta večji (zdaj jih šteje že preko 10user posted image ) za pižamco; a to imaš nov voziček, k je tako čist (valda se na 100 m vidi, da je usran ko svinja)user posted image

Potem sem pa hvaležna Wernwrju, da me je navdihnil s čedalje bolj priljubljeno frazo: ne gane me, ne gane meuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:07:09   
ronja
Joj, nejcko, si me nasmejala! Ja, take pa tudi jaz poslušam - samo sem tok naivna (ali pa neumna, izberi samauser posted image ), da dejansko mislim, da je ljudem všeč določena cunca (čeprav stara 10 let...), pa jih zato zanima, od kod to meni, ali pa da jim je simpatično, da vidijo tako trenirko kot so jo sami imeli... Hja, blagor neumnim, pravijo - pa še res jeuser posted image .
Sicer pa: odkar mam obe tamali, mam na vozičku tak priklopni sedež, pa vsi samo v tisto bulijo, se mi zdi, da noben več cunc ne opaziuser posted image .

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:08:11   
Anonimen
Bejba je nosila se iste mako majcke kot sem jih jaz...
Moji vnuki jih ziher ne bodo, ker itak vse krozi, se mi ne da sparat toliko casa. Ali pa mogoce celo prikrozi nazaj user posted image .

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:10:15   
Anonimen
Eni pač nismo za modo, nimaš kaj... Zgledajo pa otroci tako v vsem ful srčkaniuser posted image .



Jaz sem ena cisto povprecna uporabnica mode, pa se mi ne zdi, da bi otrok zato ne zgledal lepo user posted image . Saj nekaj stvari je starih, nekaj novega in tko. Vsaj niso vsi v isti H&M obleceni...

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:12:20   
Pikec
A pol se pravi da lahk mam otroka tud če ne bom mela novga bugabu vozička ampak od sestre starga 1 leto?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:13:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

A pol se pravi da lahk mam otroka tud če ne bom mela novga bugabu vozička ampak od sestre starga 1 leto?


NE!

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:17:31   
ronja
az sem ena cisto povprecna uporabnica mode, pa se mi ne zdi, da bi otrok zato ne zgledal lepo

ja, saj to pravim: da so itak v vsem srčkani.
Mojidve imata tudi še moje majčke, hehe. takrat so delali blago, ki je ful dalj časa zdržalo, se mi zdi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:18:09   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

A pol se pravi da lahk mam otroka tud če ne bom mela novga bugabu vozička ampak od sestre starga 1 leto?


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a si zmešana al kajuser posted image Kako lahko sploh na kaj takega pomisliš???!!! Otroku ne privoščiš najboljšegauser posted image cccccccc



(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dan revščine
8.10.2009 23:23:37   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

az sem ena cisto povprecna uporabnica mode, pa se mi ne zdi, da bi otrok zato ne zgledal lepo

ja, saj to pravim: da so itak v vsem srčkani.
Mojidve imata tudi še moje majčke, hehe. takrat so delali blago, ki je ful dalj časa zdržalo, se mi zdi...



Točno tako. Kvaliteta cunj je bila 1000x boljša. Tudi moji otroci imajo še kakšno mojo cunjo, pa od sestričinih otrok, ki lezejo proti kristusu in št. 62 je št.62 še po toliko letih, medtem ko veliko  teh novih cunj že po enem otroku iz št. 2 naraste na 74 ali se skrčijo na 56 oz. postanejo nedefiniranih oblikuser posted image

Aja, pa tetra plenice, v katere sva sračkala še jaz in moj brat, so tako mehke, te novejše pa nekatere tako trde, da je joj.

In jopico, ki sem jo nosila jaz kot dojneček in so jo nosili zdaj vsi moji trije bodo nosili tudi moji vnuki. Ker bo ostala doma za spominuser posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 8.10.2009 23:24:20 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dan revščine
9.10.2009 6:17:28   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Hočem pač samo reči, da otroka je nemogoče obleči za 50 eurov, če čevlji stanejo najmanj 25 eurov, najcenejši, pa je tukaj še vse ostalo, samo jakna najcenejša je takoj 30 eurov do 40....kje je še ostalo



Tale je pa bosa, nekateri res ne vidite preko plank, pa brez zamere.

Aja namig, pobrskajte malo po Lidlu ali Hoferju.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 9.10.2009 6:21:36 >

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dan revščine
9.10.2009 6:19:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR
A pol se pravi da lahk mam otroka tud če ne bom mela novga bugabu vozička ampak od sestre starga 1 leto?

Tale izjava je pa postala zelo popularna user posted image . Obljubim, da bom od zdaj naprej pazila, kaj pišem. Če verjameš user posted image .

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?