|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 15:46:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.10.2009 15:59:55   
pikapolona2
sivkamivka...jaz ne vem če sem že kdaj kej dobila v Hoferju iz akcije...res kadarkoli grem iskat zmanjka. te pokličem če ne dobim v KR :-)

Kricekrace so poleg vodnjaka na glavnem trgu (poleg lekarne in trgovinice Lucca).....jst vem za njih že ene 3 leta....ob petkih so tam lutke...pa razne delavnice imajo za otroke....danes so nam pa po koncu predstave v gledališču povedali da bo še delavnica in sva čisto na blef šle. Kje bo pa tvoja sorodnica odprla igralnico.....superuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.10.2009 17:48:12   
moci
a ni kugelban za manjše otrokeuser posted image

midve sva tudi danes hoteli na lutke, nismo bili še nikoli. pa je mati zbolela. in to ne zares, nekaj napol. tako, da se prestavljam in sem bolj malo učinkovita.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
10.10.2009 19:09:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrčki 2006-6
10.10.2009 19:55:39   
moci
ajaaa, sem mislila, da tako kot so uni, žica pa kroglice gor.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 13:57:00   
sonček33
Jaša, vse najboljše!Naj te sestrica ubogauser posted image , pa mami in ati tudi. Ti pa bodi še naprej tako fejst in zvedav fant.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 19:36:10   
piskot
cer.

frrr WB! upam da se kmal vsi pocajtate!

moci a si vidla tole akcijo http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=157032


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 20:36:35   
Anonimen
helo lumpijada,

otroc spijo ko angelčki, ata smo poslali služit denar, mati pa si je privoščila eno pivce.

altati family - ste se ga nažurali ?
frrr family - ste se pozdravili ? Kako kaj uživate ? Čakamo porodno zgodbo !
pikapolona - tole sta se pa vidve krasno imeli. Dej mi sporoči naslednjič za kakšne lutke, bi šli mi tudi pogledat.
moci - moj favorite voziček je Jane. Ga ne menjam. No zdaj menjam tisto obleko, bo namesto rdeče - oranžno siva.

Pa mi še vedno nismo imeli zobarja. Sem grozna ane ? Ja, če ga pa nič ne boli in nič ne jamra. Povabila pa tudi nobenega nismo dobili. user posted image

Aja, and the big news - jutri nam pridejo delat cesto. Sicer je posledica, da imam avto nekje, da ne rečem kje, ampak booooo. user posted image V roku 14 dni. user posted image



(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 20:49:17   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

cer.

frrr WB! upam da se kmal vsi pocajtate!

moci a si vidla tole akcijo http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=157032


uf, to je pa poceni.
a potem rabimo še košaro al vrečo, a kakouser posted image
midva sva bila vedno apriori proti quinniju, sam je pa dost cenejši od mutzija

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 20:51:15   
moci
vau, lina. potem pa ne boste spešluser posted image user posted image fajn, fajn.

a jane? nisva ga še probala, ga imajo v pikapolonci, ane?
za nas je prvo, da je res trpežen. uni šminkerski za po asfaltu ne pridejo v poštev, dam raje 200 eur več. če ne bomo morali dva kupituser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 20:52:21   
moci
a danes je jaša na vrsti user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke, novopečeni veliki bratec, uživaj v novi družbi, pazi na sestrico in se lepo igraj z mamico. pa pravočasno jo dajaj spat.user posted image mamico namreč.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 21:52:06   
Anonimen
Jaša veliki bratec, vse najboljše in hitro se pozdravi, da boš lahko crkljal sestricouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 22:26:59   
frrrr
evo, nekaj slikic...

prva slikica Brine iz porodne
user posted image

2 slikci iz porodnišnice
user posted image
user posted image

današnje praznovanje Jaševega RDja
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrčki 2006-6
11.10.2009 22:34:56   
frrrr
drgač pa mali in mož imata neko virozo... je pa rekla zdravnica, da ni izključena prašičja gripa. vglavnem po nasvetu zdravnice bomo fanta še mau doma obdržali.
mene srbijo še stopala in dlani, ostalo telo je pa skoraj že v moji koži.

lepo se mejte... pa pozdravite se vsi bolančki... in fajn praznujte rojstne dneve! čestitke vsem 3 letnikom!


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 6:36:23   
altati
Jaša - malce z zamikom, ampak VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image !!!!


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 7:41:38   
altati
Lina - s tvojim možičkom sem se pogovarjala za dobro jutro.....sem mislila, da si tiuser posted image .

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 8:33:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

Lina - s tvojim možičkom sem se pogovarjala za dobro jutro.....sem mislila, da si tiuser posted image .


user posted image user posted image user posted image  a je bil dobre volje ane ?

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 8:38:18   
pikapolona2
Lina...lutke so vsak petek ob 17 30 v Krice Krace....to je manjši prostor. Ob sobotah so pa ob 10 v Prešernovem gledališču. in nato ob 11 li ob 11 30 če je lepo vreme zunaj pred Krice krace delavnice....drgač pa notri.

Moci....tale quenni mislim da ne rabi košare, ker se lahko čisto poleže. Itak boš aprila rodila pa bo že bolj toplo. Čeprav meni je tale res "obauten " voziček. Poceni pa je...in kvaliteten tudi sigurno.

grem zdej mal delat :-)

Piškot kako je Martin...še kuha?

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 8:42:55   
Anonimen
frrrrr - iiiiiiii kako je luštna bejbika mala !!!!

In Jaša izgleda prav odrasel fant !

Upam, da se fanta hitro pocajtata.

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 8:45:52   
Anonimen
Moci - mi Jane voziček uporabljamo od prvega dne. Vlekli smo ga že čisto po vsem svetu, po avionih, avtobusih, avtomobilih, vlakih in ga res ne menjam. Uporabljamo ga po teh naših groznih cestah, gozdnih poteh, fenci šmensi asfaltih in še vedno je ZAKON. In kot sem ti že rekla, če bi še enkrat kupovala, bi tega kupila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 8:50:20   
@lina
pikapolona, hvala. Torti sta uspeli...vsaj tako sklepam, ker jih ni več user posted image

frrrr, luštna Brina! user posted image

lucika, ta teden boš gotovo lažje dihalauser posted image

jaz sem pa vsa prehlajenauser posted image  

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 8:58:40   
piskot
mah, radosti vrtca. tamali je vceraj zvecer zakuhal na 39, zdaj ima 38. smo doma, ana je uredu, jaz tudi kuham, ata v sluzbi.

prosim lepo, ze 3 leto zapored bo martin bolan za rojstni dan user posted image .


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 9:05:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

mah, radosti vrtca. tamali je vceraj zvecer zakuhal na 39, zdaj ima 38. smo doma, ana je uredu, jaz tudi kuham, ata v sluzbi.

prosim lepo, ze 3 leto zapored bo martin bolan za rojstni dan user posted image .



o bogiuser posted image

ampak nimaš kaj, mi smo bili cel teden doma - je kuhal 5 dni zapored. Zdaj je ok - poleg smrkanja. Ampak sej so vsi, zato se ne sekiram. Vmes je Oskar začel kašljat, smo mazali z materino dušico, kuhali kamilice, pili čaja, pa smo se tudi pozdravili. Pa midva z možem sva bila vsa hin, en čas eden, pa potem drugi. Upam, da ne bo takole izgledalo celo zimo. Bomo že nekako pregurali in okrepili organizem ane ? Sem kar optimistična in pozitivna. user posted image

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 9:17:12   
pikapolona2
Piškot kot je rekla Lina.....nimaš kej...vsak more skozi to...naša je bila že 14 dni doma. Se bo pa že 3 leto doma pr teb crklal :-). Upam da še ti ne zakuhaš preveč....da ju boš lahko pedenala. ž

Lina....aja...super za cesto. Boš pozimi lahko normalno do doma pršla.....user posted image user posted image user posted image


Frrrr...čedni ste...pa sej to veš a ne. Če te pa dlani srbijo...pa to lahko tudi denar pomeniuser posted image user posted image user posted image ......a špilaš loto?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.10.2009 9:23:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

Lina....aja...super za cesto. Boš pozimi lahko normalno do doma pršla.....user posted image user posted image user posted image



ah ja, to je pa druga zgodba. Zadnjič je tisti kmet, ki nam vsako leto pluži rekel, da mu še niso plačali niti za lansko zimo in dokler mu ne bodo plačali, on ne bo plužil user posted image .

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?